'Verrassend standpunt FC Barcelona over transfer De Jong'

door
'Verrassend standpunt FC Barcelona over transfer De Jong'

Het zou zomaar kunnen dat de transfersoap rond Frenkie de Jong de komende maanden weer in alle hevigheid losbarst. Vanuit Engeland klonk het onlangs immers dat Erik ten Hag zijn landgenoot nog altijd dolgraag naar Manchester United wil halen, nadat de gevallen grootmacht er vorige zomer al alles aan gedaan had om de middenvelder uit Camp Nou weg te lokken.


Die poging mislukte in de zomer nog omdat De Jong zelf niet van een vertrek wou weten, ondanks dat FC Barcelona er alles aan deed om de Nederlander buiten te werken. Zijn enorme salaris weegt immers zwaar op de begroting en De Jong was zowat de enige speler in de selectie die nog een interessante transfersom op kon leveren, die aangewend kon worden om de selectie verder te versterken. Op een gegeven moment dreigde Barça zelfs met een rechtszaak tegen De Jong.

Maar volgens Mundo Deportivo heeft de club zijn kar intussen helemaal gekeerd en willen ze nu helemaal niet meer weten van een transfer. Na een moeilijk seizoensbegin heeft De Jong zich weer helemaal opgeworpen tot een cruciale schakel op het middenveld en zeker met het afscheid van Sergio Busquets in zicht wil Barça hem absoluut niet kwijt. Samen met Gavi en Pedri moet hij het middenveld gaan dragen.

DOMPER VOOR UNITED
Voor Man Utd is dat bijzonder slecht nieuws, want de Engelsen dreigen zo alweer met lege handen achter te blijven. Ze hadden immers hun zinnen gezet op een middenveld met De Jong naast Jude Bellingham, maar ook in de strijd om de Engelse sensatie dreigen ze aan het kortste eind te trekken. De middenvelder van Dortmund zou immers op weg zijn naar Real Madrid.

LEES OOK: 'Barça-revelatie verlengt: grote naam moet beschikken'

Trending:

'Club Brugge verrast iedereen met terugkeer Rode Duivel'
'Club Brugge verrast iedereen met terugkeer Rode Duivel'

Moet Barça bij een goed bod meewerken aan een transfer?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge pakt ferm uit, kassa Anderlecht’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

24
24
Romeo Vermant uit grote frustratie bij Club Brugge

Romeo Vermant kwam vorig seizoen volledig boven water bij Club Brugge. Tegen het einde van het ...

74
74
Voetballerij in shock: beschuldigd van 39 verkrachtingen

De voetballerij is in shock. Een van de grootste voetbalmakelaars ter wereld, Jonathan Barnett (70), ...

28
28
‘Koni De Winter valt van zijn stoel: droomtransfer’

Koni De Winter kende een sterk seizoen in de Serie A bij Genoa en de Rode Duivel wordt al een tijdje ...

92
92
'Club Brugge gniffelt: exacte transfersom Talbi onthuld'

Chemsdine Talbi brak vorig seizoen volledig door bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

414
414
Na WK-blamage: Kompany trekt harde lijn bij Bayern

Vincent Kompany won vorig seizoen de Bundesliga met Bayern München, maar op het WK voor Clubs ...

148
148
‘7 miljoen! Zulte Waregem blaast JPL omver’

Zulte Waregem is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League. Essevee verkommerde de ...

252
252
'Deadline Day voor Jashari: details ultiem bod gelekt'

Blijft Ardon Jashari of niet? Die vraag bedaart nu al enkele weken de gemoederen bij Club Brugge KV. ...

563
563
'Nieuwe transfer Penders: volgende club al genoemd'

Dinsdagavond strijdt Chelsea FC tegen Fluminese voor een finaleplek op het WK voor clubs. Voor Mike ...

327
327
Zware gevolgen na EK-afgang Flames? "Nu keuzes maken"

Na amper twee speeldagen zit het Europees kampioenschap er alweer op voor de Red Flames. Door de ...

184
184
'Miljoenendeal Club Brugge: Europese toppers afgedroogd'

Club Brugge haalde in het voorbije seizoen een gigantisch bedrag op aan prijzengelden in de ...

1146
1146
'Barça-revelatie verlengt: grote naam moet beschikken'

FC Barcelona begint weldra aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Eind deze maand werkt de ...

137
137
Werk bij Anderlecht: steunpilaar maakt slechte beurt

De meeste eersteklassers werken deze week een zomerse stage af. Dat is ook bij RSC Anderlecht het ...

574
574
'Westerlo pakt uit: JPL-revelatie naar 't Kuipje'

Eind deze maand trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer op gang. De ...

153
153
Club helemaal van de kaart door verbluffende toptransfer

Club Brugge zet alles op alles om een jonge ster uit Italië naar Westkapelle te halen. De ...

726
726
'Na Lang en KDB: Napoli biedt 50 miljoen op topspits'

SSC Napoli blijft na het behalen van de Italiaanse titel niet bij de pakken zitten. De club ...

260
260
'Cashbom bij Club Brugge: uitzondering voor toptransfer'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato al een aanzienlijke som aan transfergelden op en er ...

629
629
Janssen gooit kaarten open: zomers vertrek bij Antwerp?

De spelersgroep Antwerp FC bevindt zich momenteel in Oostenrijk waar een oefenkamp wordt ...

242
242
Opruiming Anderlecht: 10 potentiële vertrekkers staan klaar

De selectie van RSC Anderlecht vertoeft momenteel in het Nederlandse Renesse voor een zomerstage. ...

785
785
DAZN houdt been stijf: Supercup niet uitgezonden op tv?

Binnen een drietal weken gaat de bal alweer rollen in de Jupiler Pro League. Traditiegetrouw staat ...

630
630
'Renard neemt risico: enfant terrible richting Anderlecht'

Met zes zomeraanwinsten bleek RSC Anderlecht al een bezige bij op de zomermercato, maar daarmee oogt ...

908
908
'Club Brugge hakt knoop door: Jashari out, Stankovic in?'

De voorspelde leegloop neemt steeds meer concrete vormen aan, en dus maakt Club Brugge stilaan ook ...

650
650
‘Antwerp slaat opnieuw toe: Overmars sleept deal binnen’

Marc Overmars is bezig aan een zomermercato aan twee snelheden bij Antwerp, dat met Muhammadali ...

353
353
Alarm bij RSCA: ziekenboeg barst al uit zijn voegen

Vorig seizoen werd RSC Anderlecht geteisterd door blessures, een trend waar de Brusselaars uiteraard ...

506
506
‘Club Brugge vreest rampstart door onheilspellend nieuws’

Club Brugge bereidt zich in het Verenigd Koninkrijk momenteel voor op de start van het nieuwe ...

941
941

Meer sportnieuws