'Verrassend standpunt FC Barcelona over transfer De Jong'

83 stemmen
'Verrassend standpunt FC Barcelona over transfer De Jong'

Het zou zomaar kunnen dat de transfersoap rond Frenkie de Jong de komende maanden weer in alle hevigheid losbarst. Vanuit Engeland klonk het onlangs immers dat Erik ten Hag zijn landgenoot nog altijd dolgraag naar Manchester United wil halen, nadat de gevallen grootmacht er vorige zomer al alles aan gedaan had om de middenvelder uit Camp Nou weg te lokken.


Die poging mislukte in de zomer nog omdat De Jong zelf niet van een vertrek wou weten, ondanks dat FC Barcelona er alles aan deed om de Nederlander buiten te werken. Zijn enorme salaris weegt immers zwaar op de begroting en De Jong was zowat de enige speler in de selectie die nog een interessante transfersom op kon leveren, die aangewend kon worden om de selectie verder te versterken. Op een gegeven moment dreigde Barça zelfs met een rechtszaak tegen De Jong.

Maar volgens Mundo Deportivo heeft de club zijn kar intussen helemaal gekeerd en willen ze nu helemaal niet meer weten van een transfer. Na een moeilijk seizoensbegin heeft De Jong zich weer helemaal opgeworpen tot een cruciale schakel op het middenveld en zeker met het afscheid van Sergio Busquets in zicht wil Barça hem absoluut niet kwijt. Samen met Gavi en Pedri moet hij het middenveld gaan dragen.

DOMPER VOOR UNITED
Voor Man Utd is dat bijzonder slecht nieuws, want de Engelsen dreigen zo alweer met lege handen achter te blijven. Ze hadden immers hun zinnen gezet op een middenveld met De Jong naast Jude Bellingham, maar ook in de strijd om de Engelse sensatie dreigen ze aan het kortste eind te trekken. De middenvelder van Dortmund zou immers op weg zijn naar Real Madrid.

LEES OOK: 'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

🚀

Moet Barça bij een goed bod meewerken aan een transfer?

Meest recent

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

18
18
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

168
168
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

75
75
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

100
100
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

146
146
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

86
86
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

135
135
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

49
49
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

298
298
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

104
104
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

646
646
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

67
67
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

266
266
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

284
284
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

572
572
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

471
471
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

757
757
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

80
80
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

118
118
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

190
190
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

99
99
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

242
242
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

173
173
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

164
164

Meer sportnieuws