'Verrassend standpunt FC Barcelona over transfer De Jong'

83 stemmen
'Verrassend standpunt FC Barcelona over transfer De Jong'

Het zou zomaar kunnen dat de transfersoap rond Frenkie de Jong de komende maanden weer in alle hevigheid losbarst. Vanuit Engeland klonk het onlangs immers dat Erik ten Hag zijn landgenoot nog altijd dolgraag naar Manchester United wil halen, nadat de gevallen grootmacht er vorige zomer al alles aan gedaan had om de middenvelder uit Camp Nou weg te lokken.


Die poging mislukte in de zomer nog omdat De Jong zelf niet van een vertrek wou weten, ondanks dat FC Barcelona er alles aan deed om de Nederlander buiten te werken. Zijn enorme salaris weegt immers zwaar op de begroting en De Jong was zowat de enige speler in de selectie die nog een interessante transfersom op kon leveren, die aangewend kon worden om de selectie verder te versterken. Op een gegeven moment dreigde Barça zelfs met een rechtszaak tegen De Jong.

Maar volgens Mundo Deportivo heeft de club zijn kar intussen helemaal gekeerd en willen ze nu helemaal niet meer weten van een transfer. Na een moeilijk seizoensbegin heeft De Jong zich weer helemaal opgeworpen tot een cruciale schakel op het middenveld en zeker met het afscheid van Sergio Busquets in zicht wil Barça hem absoluut niet kwijt. Samen met Gavi en Pedri moet hij het middenveld gaan dragen.

DOMPER VOOR UNITED
Voor Man Utd is dat bijzonder slecht nieuws, want de Engelsen dreigen zo alweer met lege handen achter te blijven. Ze hadden immers hun zinnen gezet op een middenveld met De Jong naast Jude Bellingham, maar ook in de strijd om de Engelse sensatie dreigen ze aan het kortste eind te trekken. De middenvelder van Dortmund zou immers op weg zijn naar Real Madrid.

LEES OOK: Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

🚀

Moet Barça bij een goed bod meewerken aan een transfer?

Meest recent

Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

6
6
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

28
28
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

51
51
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

241
241
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

47
47
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

108
108
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

216
216
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

61
61
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

716
716
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

403
403
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

26
26
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

181
181
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

740
740
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

140
140
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

389
389
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

729
729
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

531
531
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

338
338
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

546
546
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

147
147
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

163
163
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

105
105
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

111
111
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

205
205

Meer sportnieuws