'Deze grootmacht heeft de beste papieren voor Bellingham'

door
'Deze grootmacht heeft de beste papieren voor Bellingham'

Komende zomer mogen we weer enkele megatransfers verwachten. Eén van de dossiers om naar uit te kijken is dat van Jude Bellingham, want de nog steeds maar 19-jarige middenvelder blijft hoge ogen gooien. Op het WK was hij één van de uitblinkers bij Engeland en in de openingsmatch tegen Iran maakte hij ook zijn eerste doelpunt voor de nationale ploeg.


De voorbije maanden was Bellingham ook bij Borussia Dortmund weer op dreef, want met negen goals en drie assists in 22 wedstrijden liet hij zeer fraaie statistieken optekenen. Een toptransfer in de zomer lijkt stilaan onafwendbaar en de voorbije maanden leken we af te stevenen op een tweestrijd tussen Liverpool en Manchester City om zijn handtekening.

Maar de Engelse kleppers lijken nu alsnog in het zand te bijten, want volgens The Sun heeft Real Madrid plots de beste papieren om Bellingham binnen te halen. De Koninklijke volgde het getouwtrek eerst vanop een afstandje, maar zou nu toch beslist hebben om zich in de strijd te mengen en zou volgens Fichajes zelfs bereid zijn om tot maar liefst 150 miljoen euro te gaan.

VERJONGING
In de Spaanse hoofdstad zouden ze ervan overtuigd zijn dat Bellingham volgend seizoen in het maagdelijk witte shirt zal spelen. Real wil zijn middenveld nog verder blijven verjongen, want Luka Modric en Toni Kroos raken al op leeftijd en in de zomer werd Casemiro al verkocht aan Manchester United. De voorbije zomers haalde Real daarom ook al Eduardo Camavinga en Aurelien Tchouameni binnen.

LEES OOK: Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Zou Real Madrid de beste keuze zijn voor Bellingham?

Meest recent

Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

37
37
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

39
39
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

109
109
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

80
80
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

60
60
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

167
167
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

118
118
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

368
368
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

266
266
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

80
80
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

430
430
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

119
119
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

439
439
Anderlecht-drama? Hasi haalt schouders op

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

210
210
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

363
363
Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

561
561
Bliksemtransfer Leon Bailey naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

266
266
Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

167
167
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

286
286
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

60
60
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

438
438
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

370
370
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

70
70
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

397
397
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

192
192

Meer sportnieuws