'Deze grootmacht heeft de beste papieren voor Bellingham'

door
'Deze grootmacht heeft de beste papieren voor Bellingham'

Komende zomer mogen we weer enkele megatransfers verwachten. Eén van de dossiers om naar uit te kijken is dat van Jude Bellingham, want de nog steeds maar 19-jarige middenvelder blijft hoge ogen gooien. Op het WK was hij één van de uitblinkers bij Engeland en in de openingsmatch tegen Iran maakte hij ook zijn eerste doelpunt voor de nationale ploeg.


De voorbije maanden was Bellingham ook bij Borussia Dortmund weer op dreef, want met negen goals en drie assists in 22 wedstrijden liet hij zeer fraaie statistieken optekenen. Een toptransfer in de zomer lijkt stilaan onafwendbaar en de voorbije maanden leken we af te stevenen op een tweestrijd tussen Liverpool en Manchester City om zijn handtekening.

Maar de Engelse kleppers lijken nu alsnog in het zand te bijten, want volgens The Sun heeft Real Madrid plots de beste papieren om Bellingham binnen te halen. De Koninklijke volgde het getouwtrek eerst vanop een afstandje, maar zou nu toch beslist hebben om zich in de strijd te mengen en zou volgens Fichajes zelfs bereid zijn om tot maar liefst 150 miljoen euro te gaan.

VERJONGING
In de Spaanse hoofdstad zouden ze ervan overtuigd zijn dat Bellingham volgend seizoen in het maagdelijk witte shirt zal spelen. Real wil zijn middenveld nog verder blijven verjongen, want Luka Modric en Toni Kroos raken al op leeftijd en in de zomer werd Casemiro al verkocht aan Manchester United. De voorbije zomers haalde Real daarom ook al Eduardo Camavinga en Aurelien Tchouameni binnen.

LEES OOK: ‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Zou Real Madrid de beste keuze zijn voor Bellingham?

Meest recent

Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

0
0
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

106
106
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

37
37
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

80
80
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

39
39
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

143
143
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

145
145
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

84
84
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

551
551
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

235
235
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

264
264
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

805
805
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

517
517
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

366
366
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

286
286
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

717
717
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

192
192
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

61
61
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

93
93
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

401
401
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

60
60
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

17
17
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

547
547
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

434
434
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

41
41

Meer sportnieuws