'Grootmacht leidt de dans om handtekening Messi'

691
'Grootmacht leidt de dans om handtekening Messi'

Lionel Messi wist afgelopen zondag het laatste leeg vakje op zijn indrukwekkende palmares in te kleuren. Zo leidde hij Argentinië hoogstpersoonlijk naar de wereldtitel. En nu het WK in Qatar achter de rug is, kan de meervoudige Ballon d'Or-winnaar zich gaan beraden over zijn toekomst.


Messi en zijn ploegmaats werden dinsdag geëerd door een mensenmassa in de straten van Buenos Aires. Vervolgens keerde hij in het gezelschap van zijn vrouw Antonella Roccuzzo terug naar hun woonst in Rosario. In de komende dagen zal hij samen met zijn naasten nagenieten van zijn triomftocht in Qatar. Maar ondertussen zal Messi ongetwijfeld ook al nadenken over zijn toekomst.

Hoewel hij inmiddels alweer 35 jaar oud is, ziet het er niet naar uit dat de aanvaller op korte termijn een punt zal zetten achter zijn carrière. Maar zijn contract bij Paris Saint-Germain loopt na dit seizoen wel af. En dus zal Messi stilaan een beslissing moeten nemen. Volgens Mundo Deportivo is het de bedoeling om de knoop door te hakken aan het begin van het nieuwe kalenderjaar.

MEGASALARIS PSG
In de voorbije weken deden opnieuw geruchten de ronde over een mogelijke overstap naar de Noord-Amerikaanse MLS, maar het lijkt erop dat Messi nog een tijdje op Europees topniveau zal blijven doorgaan. En volgens bovengenoemd medium is PSG momenteel de grootste kanshebber op zijn handtekening.

De Franse kampioen zou zijn contract willen openbreken met een riant voorstel. Zo riant zelfs dat andere ploegen hier niet aan kunnen tippen. Een terugkeer naar zijn geliefde FC Barcelona blijft natuurlijk ook een droomscenario. Maar gezien de financiële perikelen lijkt de Catalaanse topclub lang niet in staat om te voldoen aan zijn salarisvoorwaarden.

LEES OOK: Einde van een tijdperk: Lionel Messi stopt als international

Messi kan zeker nog twee seizoenen op topniveau aan ...

Meest recent

Europese spelerslijsten: opvallende aan -en afwezigen

Donderdag was het Deadline Day in België, maar de ploegen die Europees actief zijn waren liefst ...

11
11
'Vermeeren maakt slachtoffers: hard verdict Compper'

"Welkom thuis, Tuur", klonk het donderdag op de clubwebsite van Antwerp. Bij zijn tijdelijke ...

48
48
Op de valreep: Club Brugge kondigt twee transferdeals aan

De transfermarkt sloot donderdagavond al zijn deuren, maar daags nadien sijpelen er nog deals naar ...

223
223
Musiala kampt nog steeds met aanvallen: Kompany sust

De bezorgdheid rond Jamal Musiala was na de voorbereiding van Bayern München erg groot. Het ...

29
29
Patro plukt op nippertje nog smaakmaker bij concurrent weg

Patro Eisden zag op het slot van de zomermercato nog enkele pionnen vertrekken. Zo ging Japhet ...

28
28
Droomscenario OHL Women in Champions League

OH Leuven Women wist zich te kwalificeren voor de League Phase van de Champions League en de loting ...

34
34
Karetsas ontploft in Duitsland: “Bij Kompany zelfde gevoel”

Konstantinos Karetsas maakte deze zomermercato de overstap van KRC Genk naar Borussia Dortmund. In ...

109
109
SK Beveren blijft gaan: Bob Peeters pakt wéér uit

SK Beveren blijft maar gaan op de zomermercato. De promovendus wil dit seizoen indruk maken in de ...

79
79
KRC Genk draait Anderlecht een loer: toptalent keert terug

De Belgische topclubs focussen zich meer en meer op de eigen jeugd, maar af en toe plukken ze ook ...

298
298
'Talbi krijgt mokerslag: opmerkelijke transfer in de maak'

In een aantal landen is de transfermarkt voorlopig nog geopend. En daar willen verschillende clubs ...

243
243
Vierde Gouden Schoen op komst? Vader Vanaken spreekt zich uit

Nu de transferperiode erop zit en de ploegen uit de Jupiler Pro League geen nieuwe spelers meer ...

101
101
Solden van start: vertrekkers bij Gent, STVV, Lommel én Westerlo

De zomerse transferperiode zit er ook in België. Tenminste toch aan inkomende zijde, de clubs ...

100
100
Leko moet puzzelen: grote verrassing als vervanger Forbs?

Club Brugge opent vrijdagavond de vijfde speeldag van de Jupiler Pro League met een bezoek aan ...

663
663
Fluitconcertjes in Lotto Park: Bruno zet tweetal uit de wind

RSC Anderlecht heeft donderdagavond zijn tweede competitiezege geboekt. Maar thuis tegen de ...

549
549
TRANSFERUURTJE: De grootste en opvallendste deals van Deadline Day

Het transferseizoen zit er ook in het Belgische voetbal op. Vlak voor het verstrijken van de ...

288
288
‘Shinton verbaast na Beerschot met opvallende transfer’

Beerschot en Nick Shinton gingen verrassend in onderling overleg uit elkaar. Sinds 2024 stond de ...

134
134
Straf: ‘Deze club bood meer dan Dortmund op Karetsas’

Konstantinos Karetsas maakte deze zomer de transfer van KRC Genk naar Borussia Dortmund voor een ...

504
504
Bevestiging: Anderlecht heeft laatste versterking beet

RSC Anderlecht haalde deze zomermercato al heel wat versterkingen binnen. Maar Antoine Sibierski is ...

365
365
Zulte Waregem breekt plots met belangrijke pion

Zulte Waregem is sterk aan het seizoen begonnen met acht punten uit twaalf. Essevee staat daarmee op ...

166
166
KV Kortrijk haalt op slot zomermercato pak ervaring binnen

KV Kortrijk is desastreus aan het seizoen begonnen in de Jupiler Pro League en is voorlopig de rode ...

105
105
SK Beveren pakt nog op de valreep uit met international

SK Beveren werd vorig seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League, maar in de Jupiler ...

87
87
Bruno jammert: "Spelen met ongelijke wapens"

Vitor Bruno heeft zijn start niet gemist bij Anderlecht. Hij won zeven van zijn eerste tien matchen, ...

671
671
KRC Genk verrast alsnog met ultieme transfer

KRC Genk kende nog drukke dagen aan het einde van de zomermercato. De Limburgers haalden ook een ...

209
209
AA Gent ruikt bloed: "Begin van iets heel moois"

AA Gent is voortreffelijk gestart aan het seizoen. Een 12 op 12 en Europese plaatsing. Uiteraard ...

272
272
Vandenbempt stelt dé grote vraag na transferoffensief RSCA

RSC Anderlecht haalde elf nieuwe spelers in huis. Er vertrokken er ook een heel deel. Peter ...

538
538

Meer sportnieuws