'Grootmacht leidt de dans om handtekening Messi'

door
'Grootmacht leidt de dans om handtekening Messi'

Lionel Messi wist afgelopen zondag het laatste leeg vakje op zijn indrukwekkende palmares in te kleuren. Zo leidde hij Argentinië hoogstpersoonlijk naar de wereldtitel. En nu het WK in Qatar achter de rug is, kan de meervoudige Ballon d'Or-winnaar zich gaan beraden over zijn toekomst.


Messi en zijn ploegmaats werden dinsdag geëerd door een mensenmassa in de straten van Buenos Aires. Vervolgens keerde hij in het gezelschap van zijn vrouw Antonella Roccuzzo terug naar hun woonst in Rosario. In de komende dagen zal hij samen met zijn naasten nagenieten van zijn triomftocht in Qatar. Maar ondertussen zal Messi ongetwijfeld ook al nadenken over zijn toekomst.

Hoewel hij inmiddels alweer 35 jaar oud is, ziet het er niet naar uit dat de aanvaller op korte termijn een punt zal zetten achter zijn carrière. Maar zijn contract bij Paris Saint-Germain loopt na dit seizoen wel af. En dus zal Messi stilaan een beslissing moeten nemen. Volgens Mundo Deportivo is het de bedoeling om de knoop door te hakken aan het begin van het nieuwe kalenderjaar.

MEGASALARIS PSG
In de voorbije weken deden opnieuw geruchten de ronde over een mogelijke overstap naar de Noord-Amerikaanse MLS, maar het lijkt erop dat Messi nog een tijdje op Europees topniveau zal blijven doorgaan. En volgens bovengenoemd medium is PSG momenteel de grootste kanshebber op zijn handtekening.

De Franse kampioen zou zijn contract willen openbreken met een riant voorstel. Zo riant zelfs dat andere ploegen hier niet aan kunnen tippen. Een terugkeer naar zijn geliefde FC Barcelona blijft natuurlijk ook een droomscenario. Maar gezien de financiële perikelen lijkt de Catalaanse topclub lang niet in staat om te voldoen aan zijn salarisvoorwaarden.

LEES OOK: Messi schrijft geschiedenis en houdt Belg van titel

Messi kan zeker nog twee seizoenen op topniveau aan ...

Meest recent

Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

72
72
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

55
55
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

193
193
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

185
185
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

160
160
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

121
121
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

192
192
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

108
108
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

206
206
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

56
56
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

145
145
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

333
333
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

251
251
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

280
280
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

282
282
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

377
377
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

334
334
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

152
152
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

59
59
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

280
280
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

578
578
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

473
473
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

257
257
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

46
46
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

1053
1053

Meer sportnieuws