'Grootmacht leidt de dans om handtekening Messi'

691 stemmen
'Grootmacht leidt de dans om handtekening Messi'

Lionel Messi wist afgelopen zondag het laatste leeg vakje op zijn indrukwekkende palmares in te kleuren. Zo leidde hij Argentinië hoogstpersoonlijk naar de wereldtitel. En nu het WK in Qatar achter de rug is, kan de meervoudige Ballon d'Or-winnaar zich gaan beraden over zijn toekomst.


Messi en zijn ploegmaats werden dinsdag geëerd door een mensenmassa in de straten van Buenos Aires. Vervolgens keerde hij in het gezelschap van zijn vrouw Antonella Roccuzzo terug naar hun woonst in Rosario. In de komende dagen zal hij samen met zijn naasten nagenieten van zijn triomftocht in Qatar. Maar ondertussen zal Messi ongetwijfeld ook al nadenken over zijn toekomst.

Hoewel hij inmiddels alweer 35 jaar oud is, ziet het er niet naar uit dat de aanvaller op korte termijn een punt zal zetten achter zijn carrière. Maar zijn contract bij Paris Saint-Germain loopt na dit seizoen wel af. En dus zal Messi stilaan een beslissing moeten nemen. Volgens Mundo Deportivo is het de bedoeling om de knoop door te hakken aan het begin van het nieuwe kalenderjaar.

MEGASALARIS PSG
In de voorbije weken deden opnieuw geruchten de ronde over een mogelijke overstap naar de Noord-Amerikaanse MLS, maar het lijkt erop dat Messi nog een tijdje op Europees topniveau zal blijven doorgaan. En volgens bovengenoemd medium is PSG momenteel de grootste kanshebber op zijn handtekening.

De Franse kampioen zou zijn contract willen openbreken met een riant voorstel. Zo riant zelfs dat andere ploegen hier niet aan kunnen tippen. Een terugkeer naar zijn geliefde FC Barcelona blijft natuurlijk ook een droomscenario. Maar gezien de financiële perikelen lijkt de Catalaanse topclub lang niet in staat om te voldoen aan zijn salarisvoorwaarden.

LEES OOK: 'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Messi kan zeker nog twee seizoenen op topniveau aan ...

Meest recent

'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

8
8
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

141
141
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

54
54
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

188
188
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

41
41
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

42
42
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

122
122
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

126
126
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

77
77
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

142
142
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

56
56
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

164
164
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

143
143
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

25
25
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

179
179
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

408
408
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

268
268
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

77
77
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

865
865
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

514
514
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

568
568
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

394
394
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

719
719
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

354
354
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

550
550

Meer sportnieuws