'Grootmacht leidt de dans om handtekening Messi'

door
'Grootmacht leidt de dans om handtekening Messi'

Lionel Messi wist afgelopen zondag het laatste leeg vakje op zijn indrukwekkende palmares in te kleuren. Zo leidde hij Argentinië hoogstpersoonlijk naar de wereldtitel. En nu het WK in Qatar achter de rug is, kan de meervoudige Ballon d'Or-winnaar zich gaan beraden over zijn toekomst.


Messi en zijn ploegmaats werden dinsdag geëerd door een mensenmassa in de straten van Buenos Aires. Vervolgens keerde hij in het gezelschap van zijn vrouw Antonella Roccuzzo terug naar hun woonst in Rosario. In de komende dagen zal hij samen met zijn naasten nagenieten van zijn triomftocht in Qatar. Maar ondertussen zal Messi ongetwijfeld ook al nadenken over zijn toekomst.

Hoewel hij inmiddels alweer 35 jaar oud is, ziet het er niet naar uit dat de aanvaller op korte termijn een punt zal zetten achter zijn carrière. Maar zijn contract bij Paris Saint-Germain loopt na dit seizoen wel af. En dus zal Messi stilaan een beslissing moeten nemen. Volgens Mundo Deportivo is het de bedoeling om de knoop door te hakken aan het begin van het nieuwe kalenderjaar.

MEGASALARIS PSG
In de voorbije weken deden opnieuw geruchten de ronde over een mogelijke overstap naar de Noord-Amerikaanse MLS, maar het lijkt erop dat Messi nog een tijdje op Europees topniveau zal blijven doorgaan. En volgens bovengenoemd medium is PSG momenteel de grootste kanshebber op zijn handtekening.

De Franse kampioen zou zijn contract willen openbreken met een riant voorstel. Zo riant zelfs dat andere ploegen hier niet aan kunnen tippen. Een terugkeer naar zijn geliefde FC Barcelona blijft natuurlijk ook een droomscenario. Maar gezien de financiële perikelen lijkt de Catalaanse topclub lang niet in staat om te voldoen aan zijn salarisvoorwaarden.

LEES OOK: 'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

Messi kan zeker nog twee seizoenen op topniveau aan ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, grote verrassing Duranville'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

51
51
Alonso was Real-sterren kotsbeu: training ontspoort

Het ontslag van Xabi Alonso bij Real Madrid zindert nog ferm na. De Spaanse oefenmeester werd ...

47
47
Mulder zet voetbalwereld op stelten: Vrouw steelt zijn hart

Het Gala van de Gouden Schoen leverde dit jaar meer gespreksstof op dan glamour alleen. Wat een ...

17
17
KV Mechelen droomt groots en roept straffe ambities uit

KV Mechelen doet het dit seizoen meer dan behoorlijk. Achter de Kazerne dromen ze al luidop van een ...

39
39
Club Brugge krijgt mentale tik: “Daar ligt dé oplossing"

Club Brugge kreeg in eigen huis een mokerslag van jewelste. Blauw-Zwart stond op een dubbele ...

168
168
Samuel Bastien terug naar Belgie? ‘Stunttransfer in de maak’

Samuel Bastien maakte in het verleden furore bij Standard Luik en vervolgens ging hij naar Burnley ...

60
60
Club Brugge rondt winterdeal af: akkoord in Spanje

Club Brugge heeft een uitgaande winterdeal afgerond. Op de officiële kanalen liet Blauw-Zwart ...

159
159
Pocognoli in het oog van de storm: ontslag in de maak?

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor AS Monaco, maar de Belgische ...

74
74
Beslist! Lukaku hakt knoop door over Duivels én Anderlecht

Dat Romelu Lukaku ooit terugkeert naar RSC Anderlecht, dat staat vast. Maar wanneer? Daar is geen ...

384
384
Smaakmaker voor Union SG: Hubert nu al onder de indruk

Union SG begon goed aan 2026 met een zeer makkelijke kwalificatie voor de halve finales van de Beker ...

55
55
Hayen tovert met deze verrassing wit konijn uit de hoed

KRC Genk speelt zaterdag op het veld van Zulte Waregem. Dat is een belangrijke match voor de ...

329
329
Kleedkamer-interventie bij Club: Verhaeghe keihard aangepakt

Club Brugge is niet bepaald goed aan de tweede helft van het seizoen begonnen. Blauw-Zwart verloor ...

672
672
Onrust bij Man Utd: Lammens voelt meteen de gevolgen

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

220
220
Club genekt door VAR? Vanaken reageert live voor camera

Club Brugge heeft vrijdagavond een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen La Louvière. ...

957
957
'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

529
529
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

481
481
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

589
589
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

24
24
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

67
67
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

526
526
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

402
402
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

285
285
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

337
337
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

107
107
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

751
751

Meer sportnieuws