'Grootmacht leidt de dans om handtekening Messi'

door
'Grootmacht leidt de dans om handtekening Messi'

Lionel Messi wist afgelopen zondag het laatste leeg vakje op zijn indrukwekkende palmares in te kleuren. Zo leidde hij Argentinië hoogstpersoonlijk naar de wereldtitel. En nu het WK in Qatar achter de rug is, kan de meervoudige Ballon d'Or-winnaar zich gaan beraden over zijn toekomst.


Messi en zijn ploegmaats werden dinsdag geëerd door een mensenmassa in de straten van Buenos Aires. Vervolgens keerde hij in het gezelschap van zijn vrouw Antonella Roccuzzo terug naar hun woonst in Rosario. In de komende dagen zal hij samen met zijn naasten nagenieten van zijn triomftocht in Qatar. Maar ondertussen zal Messi ongetwijfeld ook al nadenken over zijn toekomst.

Hoewel hij inmiddels alweer 35 jaar oud is, ziet het er niet naar uit dat de aanvaller op korte termijn een punt zal zetten achter zijn carrière. Maar zijn contract bij Paris Saint-Germain loopt na dit seizoen wel af. En dus zal Messi stilaan een beslissing moeten nemen. Volgens Mundo Deportivo is het de bedoeling om de knoop door te hakken aan het begin van het nieuwe kalenderjaar.

MEGASALARIS PSG
In de voorbije weken deden opnieuw geruchten de ronde over een mogelijke overstap naar de Noord-Amerikaanse MLS, maar het lijkt erop dat Messi nog een tijdje op Europees topniveau zal blijven doorgaan. En volgens bovengenoemd medium is PSG momenteel de grootste kanshebber op zijn handtekening.

De Franse kampioen zou zijn contract willen openbreken met een riant voorstel. Zo riant zelfs dat andere ploegen hier niet aan kunnen tippen. Een terugkeer naar zijn geliefde FC Barcelona blijft natuurlijk ook een droomscenario. Maar gezien de financiële perikelen lijkt de Catalaanse topclub lang niet in staat om te voldoen aan zijn salarisvoorwaarden.

LEES OOK: Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Messi kan zeker nog twee seizoenen op topniveau aan ...

Meest recent

"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

20
20
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

36
36
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

112
112
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

132
132
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

245
245
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

320
320
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

126
126
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

90
90
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

487
487
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

286
286
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

257
257
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

167
167
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

271
271
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

416
416
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

65
65
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

132
132
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

60
60
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

254
254
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

206
206
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

69
69
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

70
70
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

97
97
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

198
198
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

147
147
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

126
126

Meer sportnieuws