De Bruyne reageert eerste keer na WK-debacle

1023 stemmen
De Bruyne reageert eerste keer na WK-debacle

Het wereldkampioenschap in Qatar zit er nog maar enkele dagen op, of de bal is weer volop aan het rollen in de clubcompetities. Donderdagavond staat zelfs al meteen een Engelse kraker van formaat op het programma. In de 1/8ste finales van de League Cup wordt dan een clash tussen Liverpool FC en Manchester City afgewerkt.


Een veel mooiere affiche had men niet kunnen vinden om het WK door te spoelen. Bij Liverpool bijvoorbeeld, zullen heel wat niet WK-gangers zoals Mohamed Salah, Roberto Firmino en Thiago Alcantara staan te popelen om zich weer te tonen. Hetzelfde geldt voor Erling Haaland bij Manchester City. Na een viertal weken in de schaduw, is de Noorse doelpuntenmachine klaar om de spotlights weer naar zich toe te trekken.

Daarvoor rekent hij onder meer op de assists van Kevin De Bruyne. Na zijn dramatische WK-campagne heeft de Rode Duivel de knop inmiddels omgedraaid en is hij opnieuw volop gefocust op zijn club. Zo meldt Manchester Evening News dat hij weer 'gelukkig en met een brede glimlach' rondloopt op het oefencomplex van City. Dat is ook te merken aan zijn prestaties. Afgelopen zaterdag in de oefenmatch tegen Girona was hij meteen goed voor een doelpunt en assist.

WK VERTEERD
Ondertussen heeft KDB bij The Daily Mail ook een eerste keer gereageerd na de pijnlijke WK-uitschakeling. Dat deed hij tijdens een Community Event, waarbij De Bruyne een aantal kinderen verraste. "Het was uiteraard een teleurstellende WK-campagne voor ons", klonk het. "We hebben de laatste jaren een aantal succesvolle toernooien gehad en dit was daar jammer genoeg geen van. Maar nu ben ik terug bij City en ben ik gefocust om onze sterke eerste seizoenshelft voort te zetten."

LEES OOK: Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

De Bruyne was de grootste underachiever op het WK ...

Meest recent

Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

80
80
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

204
204
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

797
797
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

93
93
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

150
150
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

61
61
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

67
67
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

36
36
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

161
161
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

183
183
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

25
25
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

151
151
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

26
26
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

293
293
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

382
382
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

198
198
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

114
114
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

160
160
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

857
857
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

519
519
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

366
366
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

267
267
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

50
50

Meer sportnieuws