De Bruyne reageert eerste keer na WK-debacle

door
De Bruyne reageert eerste keer na WK-debacle

Het wereldkampioenschap in Qatar zit er nog maar enkele dagen op, of de bal is weer volop aan het rollen in de clubcompetities. Donderdagavond staat zelfs al meteen een Engelse kraker van formaat op het programma. In de 1/8ste finales van de League Cup wordt dan een clash tussen Liverpool FC en Manchester City afgewerkt.


Een veel mooiere affiche had men niet kunnen vinden om het WK door te spoelen. Bij Liverpool bijvoorbeeld, zullen heel wat niet WK-gangers zoals Mohamed Salah, Roberto Firmino en Thiago Alcantara staan te popelen om zich weer te tonen. Hetzelfde geldt voor Erling Haaland bij Manchester City. Na een viertal weken in de schaduw, is de Noorse doelpuntenmachine klaar om de spotlights weer naar zich toe te trekken.

Daarvoor rekent hij onder meer op de assists van Kevin De Bruyne. Na zijn dramatische WK-campagne heeft de Rode Duivel de knop inmiddels omgedraaid en is hij opnieuw volop gefocust op zijn club. Zo meldt Manchester Evening News dat hij weer 'gelukkig en met een brede glimlach' rondloopt op het oefencomplex van City. Dat is ook te merken aan zijn prestaties. Afgelopen zaterdag in de oefenmatch tegen Girona was hij meteen goed voor een doelpunt en assist.

WK VERTEERD
Ondertussen heeft KDB bij The Daily Mail ook een eerste keer gereageerd na de pijnlijke WK-uitschakeling. Dat deed hij tijdens een Community Event, waarbij De Bruyne een aantal kinderen verraste. "Het was uiteraard een teleurstellende WK-campagne voor ons", klonk het. "We hebben de laatste jaren een aantal succesvolle toernooien gehad en dit was daar jammer genoeg geen van. Maar nu ben ik terug bij City en ben ik gefocust om onze sterke eerste seizoenshelft voort te zetten."

LEES OOK: Rode Duivels revelatie op WK: twee spelers cruciaal

De Bruyne was de grootste underachiever op het WK ...

Meest recent

Jubilaris Burgess reageert na bijzondere hoofdrol

Union blijft voorlopig op titelkoers liggen. De landskampioen zag de voorbije weken zijn voorsprong ...

30
30
Genk vreest voor top zes: Smets doet oproep

KRC Genk veroverde vorige week de zesde plaats met een klinkende zege tegen AA Gent, maar kan die ...

102
102
Werd Union bevoordeeld? "Altijd rood voor Burgess"

Union heeft zaterdag een uitstekende zaak gedaan, want met een zege tegen Genk behoudt het dit ...

131
131
Doku zet City op weg naar bekerwinst, Barça dankt Yamal

In het buitenland hebben Manchester City en FC Barcelona een goede zaak gedaan. City bekert verder ...

20
20
Union zet druk op concurrentie, Genk doet dramatische zaak

Union heeft vanavond de druk nog wat opgevoerd richting de concurrentie. De landskampioen pakte ...

56
56
'Club Luik herhaalt succesrecept Bertaccini en Diouf'

De voorbije jaren bleek Club Luik een zeer opvallende kweekvijver van doelpuntenmakers. Met Adriano ...

19
19
Wéér gelijkspel voor Ferrera: "Frustrerend"

Vorige week verraste FCV Dender door Hayk Milkon nog op straat te zetten. Yannick Ferrera kreeg de ...

20
20
Lommel baalt na turbulent slot in CPL, KVK met gouden punt

De promotiestrijd in de Challenger Pro League leek vanavond lange tijd nog wat spannender te worden. ...

55
55
Hollywoodploeg Wrexham grijpt net naast stunt tegen Chelsea

Sinds Hollywoodacteurs Ryan Reynolds en Rob McElhenney in 2020 de club overnamen, beleeft Wrexham ...

17
17
Charleroi mag kruis maken over PO1: Cornelis ziet verklaring

Voor Charleroi lijkt de droom om de Champions' Play-Off te spelen definitief voorbij. Ze konden ...

20
20
David geeft Union hoop met update over blessure

Union liet de voorbije weken enkele steken vallen en zag daardoor concurrenten Club Brugge en STVV ...

30
30
Ongeloof bij Mazzu: "Ik begrijp niet hoe we hier verliezen"

OH Leuven heeft zaterdag nagelaten om een uitstekende zaak te doen in de strijd om het behoud. Het ...

29
29
Opmerkelijke dubbelrol: Proto komt met verklaring

Bij Anderlecht is het dezer dagen behelpen na het ontslag van Besnik Hasi en het vertrek van ...

33
33
Spanning en VAR-chaos: Dender en Charleroi gefrustreerd

Na een zinderende wedstrijd, met heel wat VAR-spektakel, zijn zowel Dender als Charleroi met een ...

42
42
Arteta geeft hint over blessure Trossard

Arsenal rekende zaterdag in de FA Cup wel af met derdeklasser Mansfield Town, maar kwam niet zonder ...

16
16
‘Anderlecht in vieze papieren: Coucke richt ravage aan’

Marc Coucke zegt dat hij zich niet met de sportieve keuzes van Anderlecht bemoeit. Maar door de ...

327
327
Hevige clash: Union ontvangt Genk zonder cruciale pionnen

Met een echte topper sluiten Union en Racing Genk zo meteen het zaterdagvoetbal af in de Jupiler Pro ...

56
56
Anderlecht zit op de blaren: "Ze reageerden niet..."

Bij RSC Anderlecht was het opvallend dat ze in 2026 bij de Futures plots heel wat buitenlandse ...

134
134
Louwagie dropt JPL-bom: moeilijke jaren op komst

Héél veel clubs in België leven ver boven hun stand. Wanbeleid van de bovenste ...

305
305
Ajax zakt door het ijs: Godts en co huiveren na wanprestatie

Bij Ajax lijkt het stilaan weer van kwaad naar erger te gaan. De club uit Amsterdam ging in de ...

31
31
Tessa Wullaert verbluft iedereen met unieke mijlpaal

Ze is al jaren het gezicht van het Belgische vrouwenvoetbal en zaterdagavond zette Tessa Wullaert ...

43
43
Lange verklapt: "Club Brugge polste naar deze wereldtoppers"

Rune Lange speelde verschillende jaren bij Club Brugge. Hij was na zijn carrière ook even ...

346
346
Lierse zet Lisp in lichterlaaie met deugddoende zege

Na een moeizame wedstrijd schijnt de zon weer aan de horizon boven het Lisp. De Pallieters wonnen ...

55
55
Mazzu vloekt stevig: Westerlo klopt op deur van PO1

Gaat Westerlo nog voor een klein voetbalmirakel zorgen? De Kemphanen zijn de laatste weken stevig op ...

64
64
Charleroi broedt op stevige revanche, Dender in acuut gevaar

Dender en Sporting Charleroi staan zo meteen tegenover elkaar in een geladen duel in de Jupiler Pro ...

14
14

Meer sportnieuws