De Bruyne reageert eerste keer na WK-debacle

door
De Bruyne reageert eerste keer na WK-debacle

Het wereldkampioenschap in Qatar zit er nog maar enkele dagen op, of de bal is weer volop aan het rollen in de clubcompetities. Donderdagavond staat zelfs al meteen een Engelse kraker van formaat op het programma. In de 1/8ste finales van de League Cup wordt dan een clash tussen Liverpool FC en Manchester City afgewerkt.


Een veel mooiere affiche had men niet kunnen vinden om het WK door te spoelen. Bij Liverpool bijvoorbeeld, zullen heel wat niet WK-gangers zoals Mohamed Salah, Roberto Firmino en Thiago Alcantara staan te popelen om zich weer te tonen. Hetzelfde geldt voor Erling Haaland bij Manchester City. Na een viertal weken in de schaduw, is de Noorse doelpuntenmachine klaar om de spotlights weer naar zich toe te trekken.

Daarvoor rekent hij onder meer op de assists van Kevin De Bruyne. Na zijn dramatische WK-campagne heeft de Rode Duivel de knop inmiddels omgedraaid en is hij opnieuw volop gefocust op zijn club. Zo meldt Manchester Evening News dat hij weer 'gelukkig en met een brede glimlach' rondloopt op het oefencomplex van City. Dat is ook te merken aan zijn prestaties. Afgelopen zaterdag in de oefenmatch tegen Girona was hij meteen goed voor een doelpunt en assist.

WK VERTEERD
Ondertussen heeft KDB bij The Daily Mail ook een eerste keer gereageerd na de pijnlijke WK-uitschakeling. Dat deed hij tijdens een Community Event, waarbij De Bruyne een aantal kinderen verraste. "Het was uiteraard een teleurstellende WK-campagne voor ons", klonk het. "We hebben de laatste jaren een aantal succesvolle toernooien gehad en dit was daar jammer genoeg geen van. Maar nu ben ik terug bij City en ben ik gefocust om onze sterke eerste seizoenshelft voort te zetten."

LEES OOK: Garcia slaat groot alarm bij Rode Duivels

De Bruyne was de grootste underachiever op het WK ...

Meest recent

‘Straffe wending: Real hakt knoop door over Alonso’

Het rommelt bij Real Madrid. Niet alleen zijn er de perikelen rond Vinicius Junior, maar ook coach ...

12
12
Stijnen kent schorsing na rel: waslijst aan beschuldigingen

Stijn Stijnen is één van de meest besproken figuren in de Challenger Pro League. De ...

43
43
Bizarre twist in Brys-oorlog vs Eto'o: “Ongezien”

De situatie van Marc Brys in Kameroen wordt vreemder met de dag. De Belgische oefenmeester leeft al ...

83
83
“Molensteen om de nek” – Hayen meteen zwaar onder druk

KRC Genk heeft Nicky Hayen officieel aangesteld als de nieuwe hoofdtrainer. De Limburgers hebben zo ...

185
185
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

55
55
Theate onthult: dÍt denken Bundesliga-spelers over Kompany

De eerste helft van het seizoen zit er op in de Bundesliga en het is Bayern München dat met een ...

170
170
'Liverpool pakt uit: transferbom na zware blessure Isak'

Liverpool FC boekte afgelopen weekend een belangrijke zege tegen Tottenham Hotspur, maar zag wel ...

62
62
Opvallende ommekeer: "Nieuwe kans bij Anderlecht? Waarom niet?"

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato enkele gerichte aanwinsten op de kop tikken, maar mikt ...

249
249
Schoktransfer naar JPL? 'Drastische wending rond Origi'

Destijds werd hij bestempeld als dé toekomst van het Belgische voetbal, maar de ...

221
221
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

151
151
'Club speelt met vuur: nieuw transferfiasco dreigt'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de ...

371
371
STVV bibbert: smaakmaker in januari naar Belgische topclub?

STVV is voorlopig bezig aan een uitmuntend seizoen. De Limburgers staan momenteel op een straffe ...

319
319
Lukaku gaat viraal na bijzonder beeld met Noa Lang

SSC Napoli heeft een onvergetelijk 2025 nog wat meer glans kunnen geven. De Italiaanse landskampioen ...

92
92
'Janssen naar Anderlecht? Dit ene detail beslist alles'

Sommige namen blijven in Brussel terugkomen, hoe vaak je ze ook wegwuift. Janssen is zo’n ...

746
746
Africa Cup: Salah bevrijdt Egypte in extra tijd, feest voor Broos

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag was er alvast wisselend ...

208
208
Grote zorgen bij AA Gent: pijnlijke oorzaak 0 op 6

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

349
349
'Hayen drukt stempel: grote veranderingen bij Genk'

De kogel is definitief door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Tijdens de ...

1133
1133
'Anderlecht en Club in heftige strijd om goudhaantje'

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League kan beginnen. ...

397
397
Club Brugge incasseert mokerslag: sterkhouder valt uit

Club Brugge won zondag de zogenaamde Slag om Vlaanderen tegen AA Gent, waar Rik De Mil de vele ...

621
621
Pro League neemt risico: Belgisch voetbal van de buis?

De soap omtrent de tv-rechten nadert zijn ontknoping. Althans tijdelijk, want een definitieve ...

381
381
Janssen speelt open kaart: van Antwerp naar Anderlecht?

Antwerp leek zondag op weg naar een vierde opeenvolgende zege, maar tegen RSC Anderlecht bleef het ...

831
831
'Leko luistert: Verhaeghe stelt veto bij Club Brugge'

In een meer dan ooit beladen Slag om Vlaanderen trok Club Brugge zondag aan het langste eind. Met ...

1007
1007
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

884
884
Napoli pakt supercoppa: Lukaku en co vieren na vroeg kerstcadeau

Vlak voor de jaarwissel heeft SSC Napoli nog een mooie prijs aan het palmares toegevoegd. De ...

64
64
Hayen op wenken verdiend: versterking onderweg in Genk

KRC Genk heeft een nieuwe hoofdtrainer beet. Exact een week na het ontslag van Thorsten Fink, ...

1198
1198

Meer sportnieuws