'Anderlecht pakt uit: twee grote winteraanwinsten'

2040 stemmen
'Anderlecht pakt uit: twee grote winteraanwinsten'

Bij RSC Anderlecht kijkt men reikhalzend uit naar de start van de tweede seizoenshelft woensdagavond in de bekermatch op KRC Genk. De recordkampioen begint dan aan een nieuw hoofdstuk binnen de recente clubgeschiedenis. Tijdens de WK-break werd het sportieve lot immers gelegd in de Deense handen van hoofdcoach Brian Riemer en CEO Sports Jesper Fredberg.


Die eerste maakt in de Croky Cup dus zijn officiële debuut als T1 van Paars-Wit. En het is meteen van moeten want de beker is ook dit seizoen een doel voor de Brusselaars. Al benadrukte Riemer daags voor de match dat er nog geen mirakels verwacht mogen worden. Het installeren van zijn specifieke speelstijl kost nu eenmaal behoorlijk wat tijd. Bovendien staat ook zijn selectie nog niet volledig op punt.

Want hoewel Riemer aangaf dat hij tevreden was over de kwaliteit in de huidige kern, is het bij RSCA de bedoeling om de Deense coach in januari van extra versterking te voorzien. Zo meldt La Dernière Heure dat er minstens twee grote aanwinsten verwacht mogen worden. Dat de Brusselaars een nieuwe spits willen aantrekken is al een tijdje geweten, daarnaast wil men ook een extra linksback naar het Lotto Park halen in januari.

STRAK BUDGET
Wat de spits betreft, mikt Anderlecht op iemand met een neus voor doelpunten. Iemand ook die al wat ervaring in de benen heeft. Voor de linksback-positie wil men een echte back die geschikt is voor een viermansdefensie. Geen wingback of omgevormde centrale verdediger. De druk ligt dus op de schouders van Fredberg. Die zal het tijdens zijn eerste mercato al sportieve baas van RSCA in ieder geval weer met een strak budget moeten doen, zijn creativiteit en netwerk zullen meteen zwaar op de proef gesteld worden.

LEES OOK: Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet ook centraal achterin nog iets halen ...

Meest recent

Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

15
15
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

21
21
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

101
101
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

40
40
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

118
118
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

60
60
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

37
37
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

15
15
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

33
33
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

90
90
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

408
408
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

88
88
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

71
71
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

210
210
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

66
66
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

65
65
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

129
129
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

92
92
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

42
42
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

64
64
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

384
384
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

68
68
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

239
239
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

299
299
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

68
68

Meer sportnieuws