'Anderlecht pakt uit: twee grote winteraanwinsten'

door
'Anderlecht pakt uit: twee grote winteraanwinsten'

Bij RSC Anderlecht kijkt men reikhalzend uit naar de start van de tweede seizoenshelft woensdagavond in de bekermatch op KRC Genk. De recordkampioen begint dan aan een nieuw hoofdstuk binnen de recente clubgeschiedenis. Tijdens de WK-break werd het sportieve lot immers gelegd in de Deense handen van hoofdcoach Brian Riemer en CEO Sports Jesper Fredberg.


Die eerste maakt in de Croky Cup dus zijn officiële debuut als T1 van Paars-Wit. En het is meteen van moeten want de beker is ook dit seizoen een doel voor de Brusselaars. Al benadrukte Riemer daags voor de match dat er nog geen mirakels verwacht mogen worden. Het installeren van zijn specifieke speelstijl kost nu eenmaal behoorlijk wat tijd. Bovendien staat ook zijn selectie nog niet volledig op punt.

Want hoewel Riemer aangaf dat hij tevreden was over de kwaliteit in de huidige kern, is het bij RSCA de bedoeling om de Deense coach in januari van extra versterking te voorzien. Zo meldt La Dernière Heure dat er minstens twee grote aanwinsten verwacht mogen worden. Dat de Brusselaars een nieuwe spits willen aantrekken is al een tijdje geweten, daarnaast wil men ook een extra linksback naar het Lotto Park halen in januari.

STRAK BUDGET
Wat de spits betreft, mikt Anderlecht op iemand met een neus voor doelpunten. Iemand ook die al wat ervaring in de benen heeft. Voor de linksback-positie wil men een echte back die geschikt is voor een viermansdefensie. Geen wingback of omgevormde centrale verdediger. De druk ligt dus op de schouders van Fredberg. Die zal het tijdens zijn eerste mercato al sportieve baas van RSCA in ieder geval weer met een strak budget moeten doen, zijn creativiteit en netwerk zullen meteen zwaar op de proef gesteld worden.

LEES OOK: Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

Anderlecht moet ook centraal achterin nog iets halen ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

87
87
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

9
9
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

33
33
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

9
9
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

256
256
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

37
37
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

112
112
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

151
151
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

35
35
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

54
54
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

140
140
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

160
160
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

301
301
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

66
66
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

91
91
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

286
286
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

294
294
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

51
51
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

145
145
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

227
227
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

72
72
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

198
198
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

126
126
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

107
107
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

103
103
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

109
109

Meer sportnieuws