'Anderlecht pakt uit: twee grote winteraanwinsten'

2040
'Anderlecht pakt uit: twee grote winteraanwinsten'

Bij RSC Anderlecht kijkt men reikhalzend uit naar de start van de tweede seizoenshelft woensdagavond in de bekermatch op KRC Genk. De recordkampioen begint dan aan een nieuw hoofdstuk binnen de recente clubgeschiedenis. Tijdens de WK-break werd het sportieve lot immers gelegd in de Deense handen van hoofdcoach Brian Riemer en CEO Sports Jesper Fredberg.


Die eerste maakt in de Croky Cup dus zijn officiële debuut als T1 van Paars-Wit. En het is meteen van moeten want de beker is ook dit seizoen een doel voor de Brusselaars. Al benadrukte Riemer daags voor de match dat er nog geen mirakels verwacht mogen worden. Het installeren van zijn specifieke speelstijl kost nu eenmaal behoorlijk wat tijd. Bovendien staat ook zijn selectie nog niet volledig op punt.

Want hoewel Riemer aangaf dat hij tevreden was over de kwaliteit in de huidige kern, is het bij RSCA de bedoeling om de Deense coach in januari van extra versterking te voorzien. Zo meldt La Dernière Heure dat er minstens twee grote aanwinsten verwacht mogen worden. Dat de Brusselaars een nieuwe spits willen aantrekken is al een tijdje geweten, daarnaast wil men ook een extra linksback naar het Lotto Park halen in januari.

STRAK BUDGET
Wat de spits betreft, mikt Anderlecht op iemand met een neus voor doelpunten. Iemand ook die al wat ervaring in de benen heeft. Voor de linksback-positie wil men een echte back die geschikt is voor een viermansdefensie. Geen wingback of omgevormde centrale verdediger. De druk ligt dus op de schouders van Fredberg. Die zal het tijdens zijn eerste mercato al sportieve baas van RSCA in ieder geval weer met een strak budget moeten doen, zijn creativiteit en netwerk zullen meteen zwaar op de proef gesteld worden.

LEES OOK: Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

Anderlecht moet ook centraal achterin nog iets halen ...

Meest recent

AA Gent bidt na nieuws over Vergara: "Niet ideaal"

AA Gent kan met een goed gevoel de interlandbreak in, want het heeft in zijn laatste wedstrijd weer ...

37
37
Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

12
12
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

35
35
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

43
43
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

49
49
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

186
186
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

300
300
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

101
101
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

243
243
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

124
124
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

95
95
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

439
439
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

34
34
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

536
536
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

63
63
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

748
748
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

73
73
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

619
619
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

221
221
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1119
1119
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

166
166
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

30
30
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

215
215
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

17
17

Meer sportnieuws