TRANSFERUURTJE: 'Prioriteit Club bekend, Raskin naar topcompetitie'

door
TRANSFERUURTJE: 'Prioriteit Club bekend, Raskin naar topcompetitie'

De WK-eindronde in Qatar zit er bijna op en dus nadert de winterse mercato met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge staan ze altijd open voor een opportuniteit en voor januari lijken ze op dat vlak hun prioriteit al bepaald te hebben. Transfergoeroe Fabrizio Romano bevestigt immers dat Blauw-Zwart van nabij het dossier van Ibrahima Bamba blijft volgen. De 20-jarige defensieve middenvelder vertrekt mogelijk in januari bij Vitoria Guimarães, maar wordt ook gevolgd door Atalanta en enkele teams uit de Premier League.



Voor het middenveld dacht Club in de zomer ook aan Nicolas Raskin. De Jonge Duivel bevestigde immers dat Standard hem in de zomer wou verkopen aan de landskampioen. Hij zal één van de komende maanden wel vertrekken bij de Rouches en belandt meer dan waarschijnlijk in een topcompetitie. Hij wordt immers gevolgd door Britse, Italiaanse, Franse en Duitse clubs.

Club ziet in januari mogelijk ook een smaakmaker vertrekken, want er wordt weer alsmaar harder aan de mouw van Noa Lang getrokken. De Nederlander zou nu ook in de belangstelling van AS Monaco staan en de club van Philippe Clement zou hem al komende maand samen met de Braziliaanse middenvelder Danilo willen binnenhalen. De verwachting is dat die dubbelslag in totaal minstens 40 miljoen euro zal kosten en dus zullen de Monegasken wel eerst een aantal spelers moeten verkopen.



Ook Cyle Larin zou in januari Club kunnen verlaten. De Canadese spits streek in de zomer transfervrij neer, maar kon zich niet doorzetten. Hij komt amper aan spelen toe en misschien werkt Club straks wel mee aan een uitleenbeurt. Een oplossing zou alvast uit La Liga kunnen komen, want Cadiz zou zich met Larin willen versterken in de strijd om het behoud.

Van Antwerp mogen we tijdens de wintermercato ook één en ander verwachten. Mark van Bommel zette maandag nog eens de deur wijd open voor Daley Blind, die de geblesseerde Vines moet komen vervangen als linksachter. Daarnaast zou de Great Old echter ook nog azen op een extra middenvelder. Het wegvallen van Radja Nainggolan moet immers ook nog opgevangen worden.

LEES OOK: 'Club onderneemt actie: peperdure opvolger Ordoñez in vizier'

Heeft Club versterking op het middenveld nodig?

Meest recent

'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

1
1
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

27
27
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

35
35
Vanderbiest gooit Mechelse ambitie in PO1 op tafel

Zondag staat nog de laatste speeldag van de reguliere competitie op het spel, maar daarna staan de ...

46
46
Mokerslag Liverpool: Brighton wint ondanks megablunder

Slechts enkele dagen na de kwalificatie voor de kwartfinales van de Champions League, staat ...

7
7
Taravel zet Anderlecht op scherp: twéé grote doelen

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

86
86
Tielemans laat zich gelden bij Duivels: "Sterk signaal"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

24
24
'United dumpt Zirkzee: absolute soldenprijs gelekt'

Terwijl Manchester United onder caretaker Michael Carrick weer het juiste spoor heeft gevonden, moet ...

97
97
Nieuwe TD Anderlecht: belangrijke kandidaat valt weg

Door Jérémy Taravel te bevestigen tot eind dit seizoen, vond RSC Anderlecht een ...

129
129
Selectie Jonge Duivels: beloningen bij Genk en Anderlecht

Niet enkel de Rode Duivels blazen volgende week verzamelen, ook de nationale beloften moeten weer ...

113
113
'Club onderneemt actie: peperdure opvolger Ordoñez in vizier'

Club Brugge maakt zich op voor een uiterste drukke zomermercato. Zo is de algemene verwachting dat ...

165
165
United maakt uitschuiver: Engelse pers fileert Lammens

In de Premier League heeft Manchester United vrijdagavond vervelend puntenverlies opgelopen. Op het ...

105
105
Vandenbempt overschouwt selectie: "Hij is verrassendste"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

138
138
TU: 'Financiële kater Club, Anderlecht strijdt met Atlético'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

156
156
'Bounida hakt interlandknoop: KBVB in rep en roer'

De Rode Duivels zagen al heel wat talenten voor andere landen kiezen. Toptalent Rayane Bounida ...

207
207
Zorgen om Lukaku: zorgt Garcia voor de oplossing?

Romelu Lukaku kampte dit seizoen met veel blessureleed, maar de aanvaller is al een tijdje terug. ...

60
60
Van Bommel hangt vuile was Paul Gheysens buiten

Mark van Bommel heeft een indrukwekkende spelerscarrière achter de rug bij clubs zoals FC ...

674
674
‘Strijd om De Cat barst los: grootmacht gaat all-in’

Nathan De Cat is hot. De 17-jarige middenvelder is één van de grootste talenten van ...

311
311
Garcia schrapt één naam genadeloos voor Rode Duivels

De selectie van de Rode Duivels werd bekendgemaakt door bondscoach Rudi Garcia. De Franse keuzeheer ...

86
86
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

565
565
Transferdilemma Club Brugge: vertrek na 138 wedstrijden?

Club Brugge dreigt tijdens de komende zomermercato afscheid te moeten nemen van verschillende ...

333
333
Voetbalfans Baetens en Huybrechts laten Wieze ontploffen

Een opsteker van formaat, zo kan je de 'Belgische' openingsdag noemen van de Euro Tour-manche in ...

38
38
Oosting onheilspellend over Antwerp-smaakmaker

Royal Antwerp FC neemt het op de laatste speeldag van de reguliere competitie op tegen Oud-Heverlee ...

205
205
Genk tóch naar Play-Off I? Boskamp doet voorspelling

Zondagavond worden de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs uitgedeeld. Ook KRC Genk maakt ...

210
210
Alarm bij België: Godts duwt Garcia in een ongeziene crisis

Mika Godts zet Rudi Garcia meteen voor een lastige keuze bij de Rode Duivels. Met het WK in zicht ...

265
265

Meer sportnieuws