Haaland doet De Bruyne zweten in verkiezing 'Speler vh Jaar'

177
Haaland doet De Bruyne zweten in verkiezing 'Speler vh Jaar'

Het wereldkampioenschap in Qatar zit erop en dus zal de knop razendsnel moeten omgedraaid worden op het clubvoetbal. In Engeland bijvoorbeeld worden deze week de 1/8ste finales van de League Cup afgewerkt. En daarin is het vooral uitkijken naar de clash van donderdagavond tussen Manchester City en Liverpool FC.


Een veel mooiere affiche had men niet kunnen vinden om het WK door te spoelen. Bij Liverpool bijvoorbeeld, zullen heel wat niet WK-gangers zoals Mohamed Salah, Roberto Firmino en Thiago Alcantara staan te popelen om zich weer te tonen. Hetzelfde geldt voor Erling Haaland bij Manchester City. Na een viertal weken in de schaduw, is de Noorse doelpuntenmachine klaar om de spotlights weer naar zich toe te trekken.

Daarvoor rekent hij onder meer op de assists van Kevin De Bruyne. Na zijn dramatische WK-campagne heeft de Rode Duivel de knop inmiddels omgedraaid en is hij opnieuw volop gefocust op zijn club. En de klik met Haaland is er nog steeds. Dat bleek afgelopen weekend nog in de oefenwedstrijd tegen Girona. Na amper 18 minuten kon KDB al een assist geven op zijn Noorse ploegmakker.

SPELER VAN HET JAAR
Ondertussen blijft De Bruyne wel nog iets populairder bij de achterban. Dat bleek uit de verkiezing van de 'Fans Football Club Player of the Year'. Daarbij mochten de supporters stemmen voor wie in het voorbije kalenderjaar de beste speler was bij hun club. Bij Man City haalde De Bruyne het uiteindelijk met een beperkte marge op Haaland, die nochtans slechts een halfjaar voor City speelt. Overigens kreeg de Noor zelfs méér stemmen in de algemene verkiezing van alle Premier League-ploegen. Daarin werd Haaland vijfde en KDB zesde. Bruno Guimaraes (Newcastle United) stond helemaal bovenaan.

LEES OOK: ‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Haaland is momenteel de beste diepe spits ter wereld ...

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

13
13
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

27
27
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

30
30
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

22
22
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

96
96
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

73
73
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

40
40
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

49
49
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

14
14
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

214
214
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

64
64
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

118
118
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

90
90
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

106
106
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

93
93
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

325
325
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

64
64
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

69
69
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

340
340
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

303
303
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

237
237
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

192
192
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

209
209

Meer sportnieuws