Storck ziet groot probleem bij KVK: "Kijk naar Argentinië"

door
Storck ziet groot probleem bij KVK:

Nu het wereldkampioenschap in Qatar definitief achter de rug is, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League weer aan zet. Een aantal van hun gaat in de komende maanden een erg belangrijke periode tegemoet. Zo ook KV Kortrijk, dat zich een weg uit het degradatiemoeras wil zien te vinden.


De Kerels zijn bezig aan een teleurstellend seizoen tot dusver. De eerste helft van de reguliere competitie werd namelijk afgesloten op de voorlaatste plaats, met slechts 12 punten uit 17 wedstrijden. En dus moet een forse inhaalbeweging ingezet worden. De club besloot dan ook om voor de tweede keer dit seizoen van trainer te veranderen. Zo werd Bernd Storck aangesteld in het Guldensporenstadion.

En de Duitser meent inmiddels te weten waar het schoentje knelt. "We moeten nog veel beter spelen, zowel offensief als defensief. Offensief laten we te veel kansen onbenut, defensief krijgen we nog goals binnen op standaardfases", klinkt het op de clubwebstek. "We moeten ook meer duels winnen, we zijn vaak te braaf. En we moeten compacter verdedigen. We geven te veel ruimte weg. Maar ik zeg veel goeds tijdens onze laatste oefenpartij op Antwerp."

ZOALS ARGENTINIË
Storck gelooft echter in de kwaliteiten van zijn selectie. Maar één ding wil hij zo snel mogelijk aanpakken: het gebrek aan defensieve stabiliteit. "Ik verwijs naar Argentinië: hoe dat team samen vocht voor de zege. Dat is de ingesteldheid die wij nodig hebben. In ieder geval, de sfeer in de groep is heel goed.. Maar ik druk erop: we hebben meer stabiliteit nodig in de defensie."

LEES OOK: Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

KVK gaat zich uiteindelijk redden ...

Meest recent

Geplaagd Club slikt nieuwe optater vlak voor Kazachse trip

Volgende week trekt de Champions League na een winterslaap van enkele maanden zich weer op gang. ...

76
76
'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

FC Barcelona blijft maar talenten produceren via zijn eigen jeugdopleiding. Maar La Masia staat op ...

31
31
Diefstal van het jaar? Amateurclub viert na spookdoelpunt

Ons amateurvoetbal werd gisterenavond opgeschrikt door een wel heel bizarre fase. In de wedstrijd ...

30
30
Opvallend: Scheidsrechtersbaas zet klagende Vanaken op zijn plaats

Club Brugge is met twee pijnlijke nederlagen aan de tweede seizoenshelft begonnen. De frustraties ...

383
383
Hong start bij AA Gent, enorme verrassing in basiself Hasi

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van AA Gent voor de halve finales van de Croky Cup. ...

125
125
TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

251
251
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

51
51
Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

KRC Genk ging onderuit tegen Zulte Waregem. Essevee wist al een tijdje niet meer te winnen, maar ...

155
155
Vanzeir maakt Cercle-fans warm met uitspraken

Dante Vanzeir heeft zijn debuut bij Cercle Brugge achter de rug. De aanvaller ging van KAA Gent naar ...

57
57
Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Het was een opvallende aankondiging: Marouane Fellaini die plots aan de slag ging als adviseur bij ...

138
138
Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Radja Nainggolan maakte de overstap van Lokeren naar Patro Eisden. De middenvelder werd al een ...

143
143
KV Mechelen legt DAZN-plan bloot: “Beter dan anderen”

De perikelen rond DAZN blijven nazinderen. De rechtenhouder besloot de stekker uit het TV-contract ...

227
227
Defour laat bom vallen over ex-club

Steven Defour kende een zeer bewogen spelerscarrière. Zijn transfers naar Standard en RSC ...

200
200
Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

344
344
Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

179
179
'Blunder Anderlecht? Ex-speler levert ‘jackpot’ op’

RSC Anderlecht heeft de afgelopen jaren een aantal talenten vroegtijdig laten gaan die nadien ...

166
166
Tranen bij Jean-Marie Pfaff na schokkend nieuws over Carmen

Komende week trekt Union richting München voor een confrontatie met Kompany en het grote ...

242
242
AA Gent ontdekt 'goudmijn': toekomst oogt plots heel mooi

Bij AA Gent werden de afgelopen jaren bijzonder veel Afrikaanse talenten gehaald. Er braken er amper ...

344
344
‘Paniek bij Anderlecht: winterdeal dreigt te ontploffen’

Bij Anderlecht staat alles plots onder hoogspanning. Een cruciale winterdeal wankelt, terwijl de ...

172
172
Fout van KRC Genk? "Wil hun ongelijk bewijzen"

Bij KRC Genk namen ze al afscheid van een aantal spelers. De Limburgers lieten één ...

119
119
Hein ziet AA Gent géweldige zaak doen: "Topper voor de JPL"

AA Gent wil dit seizoen weer de top zes halen en dat zal nog een héél zware opdracht ...

433
433
'Anderlecht plots genoemd: Lionel Messi baalt'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

244
244
Antwerp ontdekt in de schaduw plots nieuwe diamant

Vincent Janssen en Gyrano Kerk vormen een zeer goed duo en de twee Nederlanders doen het zeer goed ...

556
556
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

93
93
Malinwa baalt: "Verdienden ruimschoots een punt"

KV Mechelen bleef in de laatste drie onderlinge confrontaties met Union telkens ongeslagen, maar is ...

95
95

Meer sportnieuws