Storck ziet groot probleem bij KVK: "Kijk naar Argentinië"

door
Storck ziet groot probleem bij KVK:

Nu het wereldkampioenschap in Qatar definitief achter de rug is, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League weer aan zet. Een aantal van hun gaat in de komende maanden een erg belangrijke periode tegemoet. Zo ook KV Kortrijk, dat zich een weg uit het degradatiemoeras wil zien te vinden.


De Kerels zijn bezig aan een teleurstellend seizoen tot dusver. De eerste helft van de reguliere competitie werd namelijk afgesloten op de voorlaatste plaats, met slechts 12 punten uit 17 wedstrijden. En dus moet een forse inhaalbeweging ingezet worden. De club besloot dan ook om voor de tweede keer dit seizoen van trainer te veranderen. Zo werd Bernd Storck aangesteld in het Guldensporenstadion.

En de Duitser meent inmiddels te weten waar het schoentje knelt. "We moeten nog veel beter spelen, zowel offensief als defensief. Offensief laten we te veel kansen onbenut, defensief krijgen we nog goals binnen op standaardfases", klinkt het op de clubwebstek. "We moeten ook meer duels winnen, we zijn vaak te braaf. En we moeten compacter verdedigen. We geven te veel ruimte weg. Maar ik zeg veel goeds tijdens onze laatste oefenpartij op Antwerp."

ZOALS ARGENTINIË
Storck gelooft echter in de kwaliteiten van zijn selectie. Maar één ding wil hij zo snel mogelijk aanpakken: het gebrek aan defensieve stabiliteit. "Ik verwijs naar Argentinië: hoe dat team samen vocht voor de zege. Dat is de ingesteldheid die wij nodig hebben. In ieder geval, de sfeer in de groep is heel goed.. Maar ik druk erop: we hebben meer stabiliteit nodig in de defensie."

LEES OOK: Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

KVK gaat zich uiteindelijk redden ...

Meest recent

Kerstdrama Samoise: Gent maakt loodzwaar verdict bekend

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaide op een waar drama voor Matisse Samoise. ...

30
30
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Club, Kompany-magie in München'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

166
166
Hommeles bij Union SG: “Hallucinant en onrealistisch”

Union SG sluit 2025 af als de leider van de Jupiler Pro League. De Brusselse club werd vorig seizoen ...

93
93
Lammens op handen gedragen: ook Schmeichel verrast

Senne Lammens heeft zijn transfer van Royal Antwerp FC naar Manchester United goed verteerd. De ...

159
159
Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Antwerp-fan Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. ...

62
62
‘Jackpot rinkelt: strijd om Union-sterkhouder barst los’

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

81
81
Degryse schrikt van grote revelatie in JPL: “Bizar!”

Het jaar 2025 zit er bijna op en Marc Degryse maakte de balans op tegenover Het Laatste Nieuws. Voor ...

220
220
De Mil brengt update over zware blessure Samoise

KAA Gent won met 2-0 van Westerlo, maar het uitvallen van Matisse Samoise was een domper op de ...

234
234
AA Gent ziet eindelijk het licht: "Na lang wachten..."

AA Gent sloot een slecht 2025 alsnog af met een zege tegen KVC Westerlo. In 2026 zullen de Buffalo's ...

86
86
‘Koude douche Vormer: Club Brugge-comeback valt in duigen’

Ruud Vormer heeft zijn leven mooi opgebouwd in Knokke: gezin dichtbij, zonen in de jeugd en zelf ...

523
523
Slaan Belgische topclubs weldra toe bij OH Leuven?

In 2026 zullen er in België weer heel wat transfers afgerond worden. Zo is Tobe Leysen een ...

213
213
Vrancken weet niet wat hij ziet: "Magnifique!"

STVV is ongetwijfeld dé revelatie van dit seizoen. De Truienaars staan bijzonder knap derde ...

98
98
Marc Coucke verrast met groot geheim: "Pure leugens!"

Marc Coucke kende weer razend drukke maanden. De ondernemer was uiteraard betrokken bij zijn talloze ...

196
196
Euvrard laat Standard-fans nu al watertanden

Standard sloot 2025 af met een thuisnederlaag tegen STVV. De Rouches staan wel nog zesde in de ...

204
204
‘Anderlecht blaast mercato op met eerste winterknaller'

Anderlecht-fans smeken om een stevige versterking in de wintermercato, maar Paars-Wit kan zich geen ...

355
355
Degryse sneert naar bestuur Anderlecht en Club Brugge

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League ligt dit seizoen niet hoog. Weinig goed voetbal, ...

585
585
Stevige uithaal van Oosting richting team

Royal Antwerp FC won met 2-1 van Zulte Waregem. Dat was een zeer gevleide overwinning. Trainer ...

256
256
''Droomdeal' tussen Anderlecht en Manchester United'

Bij RSC Anderlecht wisten ze de afgelopen jaren heel wat spelers richting topcompetities te loodsen. ...

493
493
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

103
103
Hasi en Renard voor allesbeslissend moment bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor volledig terecht met 1-2 van Sporting Charleroi. Alweer een povere prestatie ...

382
382
Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

274
274
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

250
250
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

93
93
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

142
142
Rangers-coach geeft grote hint over toekomst Raskin

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Nicolas Raskin, De ...

110
110

Meer sportnieuws