Silva reageert op veelbesproken foto met Nainggolan

416 stemmen
Silva reageert op veelbesproken foto met Nainggolan

Ook voor RSC Anderlecht kan het seizoen weer beginnen. De Brusselaars hervatten hun campagne woensdagavond met een bekerwedstrijd op het veld van competitieleider KRC Genk. Om het verschil te maken in de Cegeka Arena, rekent Paars-Wit onder meer op de diensten van Fabio Silva.


De Portugees hoopt de tweede seizoenshelft aan te vatten op dezelfde manier als waarmee hij zijn Anderlecht-avontuur op gang trapte. In zijn eerste matchen namens Paars-Wit was Silva immers goed voor een pak beslissende acties en doelpunten. Maar naarmate het seizoen vorderde, werd de huurling van Wolverhampton steeds minder bepalend. Bovendien zorgde hij ook naast het veld voor wat commotie. Onder meer met een opvallende foto op sociale media.

Daarop was te zien hoe hij en zijn maatje Sebastiano Esposito poseerde met de verbannen Antwerp-middenvelder Radja Nainggolan. Het gezelschap was die avond iets gaan eten samen met de Italiaanse influencer Damiano Er Faina. Op zich helemaal niets verkeerd mee. Maar het etentje vond plaats juist in een periode dat Anderlecht de ene sportieve teleurstelling na de andere incasseerde en dus verscheen de nodige kritiek.

FOCUSSEN OP PRESTATIES
In een uitgebreid interview met La Dernière Heure heeft Silva nu gereageerd op het veelbesproken kiekje. "Radja is een vriend van Sebastiano en ik heb hen vergezeld. Wat is het probleem? Ik zou ook iets kunnen gaan eten met een speler van Club Brugge. Dat is mijn privéleven. De mensen moeten zich focussen op wat ik op het veld doen. Wat ik daarnaast doe, is mijn zaak. Ik weet dat Anderlecht toen in een moeilijke periode zat en bepaalde media gebruikten dat om ons er nog dieper in te duwen. Maar maak je geen zorgen: ik weet wat ik moet doen en ken de regels die ik moet respecteren", aldus Silva.

LEES OOK: Deschacht verrast vriend en vijand met nieuwe rol

Zo'n uitjes moeten kunnen ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

72
72
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

171
171
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

75
75
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

146
146
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

60
60
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

492
492
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

124
124
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

148
148
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

173
173
Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Liverpool FC nam vorig weekend officieel afscheid van Arne Slot. Lang heeft de zoektocht naar een ...

58
58
Investeerder Courtois bezorgt Genk meteen transferboost

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

194
194
Club Brugge in paniek: transferbom niet meer te stoppen

Bij Club Brugge groeit één dossier uit tot het grote transferverhaal van de zomer. ...

964
964
STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Terwijl de start van het WK met rasse schreden nadert, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al ...

80
80
Twijfels na Duivels experiment: "Hij blijft risicopatiënt"

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

341
341
'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

Club Brugge sneuvelde afgelopen seizoen in de tussenronde van de Champions League tegen ...

820
820
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

126
126
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

683
683
Nieuwe naam staat op bij Duivels: ex-bondscoach lyrisch

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

372
372
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

302
302
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

258
258
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

50
50
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

213
213
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

363
363
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

733
733
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

475
475
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

451
451

Meer sportnieuws