Silva reageert op veelbesproken foto met Nainggolan

door
Silva reageert op veelbesproken foto met Nainggolan

Ook voor RSC Anderlecht kan het seizoen weer beginnen. De Brusselaars hervatten hun campagne woensdagavond met een bekerwedstrijd op het veld van competitieleider KRC Genk. Om het verschil te maken in de Cegeka Arena, rekent Paars-Wit onder meer op de diensten van Fabio Silva.


De Portugees hoopt de tweede seizoenshelft aan te vatten op dezelfde manier als waarmee hij zijn Anderlecht-avontuur op gang trapte. In zijn eerste matchen namens Paars-Wit was Silva immers goed voor een pak beslissende acties en doelpunten. Maar naarmate het seizoen vorderde, werd de huurling van Wolverhampton steeds minder bepalend. Bovendien zorgde hij ook naast het veld voor wat commotie. Onder meer met een opvallende foto op sociale media.

Daarop was te zien hoe hij en zijn maatje Sebastiano Esposito poseerde met de verbannen Antwerp-middenvelder Radja Nainggolan. Het gezelschap was die avond iets gaan eten samen met de Italiaanse influencer Damiano Er Faina. Op zich helemaal niets verkeerd mee. Maar het etentje vond plaats juist in een periode dat Anderlecht de ene sportieve teleurstelling na de andere incasseerde en dus verscheen de nodige kritiek.

FOCUSSEN OP PRESTATIES
In een uitgebreid interview met La Dernière Heure heeft Silva nu gereageerd op het veelbesproken kiekje. "Radja is een vriend van Sebastiano en ik heb hen vergezeld. Wat is het probleem? Ik zou ook iets kunnen gaan eten met een speler van Club Brugge. Dat is mijn privéleven. De mensen moeten zich focussen op wat ik op het veld doen. Wat ik daarnaast doe, is mijn zaak. Ik weet dat Anderlecht toen in een moeilijke periode zat en bepaalde media gebruikten dat om ons er nog dieper in te duwen. Maar maak je geen zorgen: ik weet wat ik moet doen en ken de regels die ik moet respecteren", aldus Silva.

LEES OOK: Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

Zo'n uitjes moeten kunnen ...

Meest recent

Paars-wit lichtpunt: Anderlecht vindt joker voor bekerfinale

RSC Anderlecht speelde zaterdag weer geen goede wedstrijd, vooral de eerste helft op het veld van KV ...

185
185
Union nu al titelzeker? Deschacht ziet één groot onrecht

Nog zeven speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs, maar Union SG heeft zondag al een eerste ...

286
286
AA Gent maakt zich sterk: waarschuwing voor Anderlecht

AA Gent heeft zondagmiddag andermaal punten verspeeld in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

130
130
Club Brugge incasseert mokerslag: dissonant krijgt 4 op 10

Club Brugge is er niet in geslaagd om de titelstrijd zijn richting uit te trekken en verloor ...

178
178
De Bruyne schaamt zich kapot: Conte hakt er hard in

De vernedering was compleet: Kevin De Bruyne werd tegen Lazio al na één helft aan de ...

191
191
Kampioen Kompany naar City of Real? Sterke man Bayern reageert

Vincent Kompany heeft zondag een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn trainerscarrière. Met Bayern ...

256
256
'Nieuwe TD grijpt fors in: tabula rasa bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zondag een gouden zaak gedaan in de strijd om de top vier en won met 1-2 op het ...

453
453
Gent-sterkhouder genadeloos uitgefloten: "Voor niemand goed"

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

374
374
"Maar wel geld tellen" - Club Brugge-leiding hard aangepakt

Club Brugge heeft zondagavond een serieuze tik gekregen in de strijd om de landstitel. Na de ...

296
296
Pijnlijke vaststelling Club: sterkhouder krijgt volle laag

Club Brugge had in de voorbije maanden zonder blozen van de titel zijn hoofddoel gemaakt, maar het ...

222
222
Essevee onthult nieuw doel na redding

Na drie speeldagen is de Relegation Play-Off al helemaal beslist. Rode lantaarn Dender kreeg immers ...

108
108
Zorgen om Vanaken: Leko brengt onrustwekkend nieuws

Club Brugge heeft zondag stevige averij opgelopen in de titelstrijd. Door de 2-1-nederlaag in het ...

238
238
Lyon stunt bij PSG: Franse titelstrijd weer razend spannend

Niet alleen in de Premier League is de titelstrijd zondag weer razend spannend geworden. Ook in ...

78
78
Hubert slaat titelkoorts meteen neer bij Union

Een tweede landstitel op rij lonkt alsmaar meer op Union. De Brusselaars prijken al maandenlang aan ...

58
58
Vermant ontsnapt meteen: dit vindt Lardot

Club Brugge heeft zondag zware averij opgelopen in de titelstrijd, want het ging in de topper met ...

195
195
Titel binnen, nu treble? Kompany blikt vooruit

Bayern München mocht zondag de champagne- of bierflessen al laten knallen. Het kroonde zich op ...

51
51
Dé grote verrassing bij Club: "Tevreden? Ja en nee"

Club Brugge heeft zondag een mokerslag gekregen in de titelstrijd. Het ging onderuit in de kraker ...

158
158
Titelstrijd beslist? Dit denken ze bij Club en Union

Het was zondagavond uitkijken naar de kraker tussen Union en Club Brugge. Het was uiteindelijk de ...

364
364
Essevee zadelt La Louvière met nieuwe sportieve kater op

Zulte Waregem is goed op weg om toch nog iets te maken van de (overbodige) degradatie PO's. Essevee ...

53
53
Club Brugge-fans spreken schande: grote zondebok aangeduid

Club Brugge heeft zondagavond een mokerslag opgelopen binnen de titelstrijd. Op het veld van directe ...

527
527
Pandoering in Nederlandse bekerfinale, Pocognoli vloekt

Slechts enkele dagen na de Europese uitschakeling, heeft AZ Alkmaar beslag gelegd op de KNVB-beker. ...

112
112
Club met rug tegen de muur: Union deelt mokerslag uit

Is Union op weg naar een nieuwe landstitel, en dreigt opnieuw een deceptie voor Club? Het team van ...

238
238
Vrancken streng na 1 op 15: "Hij moet gewoon beter doen"

STVV heeft een onvergetelijk seizoen achter de rug, maar met de eindmeet in zicht begint de motor te ...

121
121
‘Club Brugge wil toeslaan: superspits met monsterstats’

Club Brugge kijkt rond voor extra vuur voorin en is daarbij uitgekomen bij een jonge spits met ...

531
531
Kaiser Kompany II: Bayern kampioen na nieuwe vierklapper

Vincent Kompany heeft zondagavond zijn tweede landstitel veroverd als hoofdcoach van Bayern ...

175
175

Meer sportnieuws