Silva reageert op veelbesproken foto met Nainggolan

door
Silva reageert op veelbesproken foto met Nainggolan

Ook voor RSC Anderlecht kan het seizoen weer beginnen. De Brusselaars hervatten hun campagne woensdagavond met een bekerwedstrijd op het veld van competitieleider KRC Genk. Om het verschil te maken in de Cegeka Arena, rekent Paars-Wit onder meer op de diensten van Fabio Silva.


De Portugees hoopt de tweede seizoenshelft aan te vatten op dezelfde manier als waarmee hij zijn Anderlecht-avontuur op gang trapte. In zijn eerste matchen namens Paars-Wit was Silva immers goed voor een pak beslissende acties en doelpunten. Maar naarmate het seizoen vorderde, werd de huurling van Wolverhampton steeds minder bepalend. Bovendien zorgde hij ook naast het veld voor wat commotie. Onder meer met een opvallende foto op sociale media.

Daarop was te zien hoe hij en zijn maatje Sebastiano Esposito poseerde met de verbannen Antwerp-middenvelder Radja Nainggolan. Het gezelschap was die avond iets gaan eten samen met de Italiaanse influencer Damiano Er Faina. Op zich helemaal niets verkeerd mee. Maar het etentje vond plaats juist in een periode dat Anderlecht de ene sportieve teleurstelling na de andere incasseerde en dus verscheen de nodige kritiek.

FOCUSSEN OP PRESTATIES
In een uitgebreid interview met La Dernière Heure heeft Silva nu gereageerd op het veelbesproken kiekje. "Radja is een vriend van Sebastiano en ik heb hen vergezeld. Wat is het probleem? Ik zou ook iets kunnen gaan eten met een speler van Club Brugge. Dat is mijn privéleven. De mensen moeten zich focussen op wat ik op het veld doen. Wat ik daarnaast doe, is mijn zaak. Ik weet dat Anderlecht toen in een moeilijke periode zat en bepaalde media gebruikten dat om ons er nog dieper in te duwen. Maar maak je geen zorgen: ik weet wat ik moet doen en ken de regels die ik moet respecteren", aldus Silva.

LEES OOK: Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

Zo'n uitjes moeten kunnen ...

Meest recent

KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

6
6
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

28
28
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

120
120
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

146
146
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

101
101
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

33
33
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

185
185
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

36
36
Valentine gooit bom rond Van Gucht: Charlotte slaat terug

De liefdesperikelen rond Ruben Van Gucht hebben een nieuwe, opvallende wending genomen. In een ...

82
82
Vanderbiest waarschuwt Club Brugge & co

KV Mechelen pakte vorige week een punt tegen AA Gent. Dat was oververdiend. Vandaag nemen de ...

235
235
Westerlo kietelt KRC Genk: spelers spreken ambitie uit

Waar sommigen misschien hadden verwacht dat Royal Antwerp FC of Standard het KRC Genk nog moeilijk ...

94
94
Paniek in amateur: 'Racismerel beslist kampioenschap'

In de amateurreeksen is het stilaan ook 'money time'. Toch lijkt er in één van die ...

88
88
Vanaken verrast: lof voor opvallende pion

Club Brugge kroop door het oog van de naald tegen STVV. De Kanaries verdienden meer dan een ...

181
181
Kompany schrijft geschiedenis: ongeloof bij iedereen

Bayern München is onstopbaar, zo lijkt het wel. Ze wonnen met 0-5 van St. Pauli en dat met een ...

100
100
Leko velt oordeel over Sabbe, Forbs én Diakhon

Club Brugge won bijzonder gevleid met 1-2 op het veld van STVV. De Truienaars kregen de beste ...

372
372
Vrancken over dé fase: "Heb hier minder problemen mee"

STVV speelde een beresterke partij tegen Club Brugge. De Limburgers verdienden zeker een punt, maar ...

152
152
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

322
322
Bayern staat perplex na ongenadige ingreep van Kompany

Bij Bayern drukt Vincent Kompany niet alleen op het veld zijn stempel door. Ook in de kleedkamer ...

265
265
KRC Genk mikt hoog: absolute droomtransfer op komst

KRC Genk hoopt via Play-Off 2 een Europees ticket te bemachtigen. De Limburgers moeten jaarlijks ...

463
463
Anderlecht aan zet: Bornauw voert gesprekken op

Olivier Renard had kritiek op Jesper Fredberg omwille van het ‘laten liggen’ van enkele ...

240
240
‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

218
218
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

172
172
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

289
289
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

63
63
Leko maakt Club Brugge-speler kapot: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

405
405

Meer sportnieuws