Silva reageert op veelbesproken foto met Nainggolan

416 stemmen
Silva reageert op veelbesproken foto met Nainggolan

Ook voor RSC Anderlecht kan het seizoen weer beginnen. De Brusselaars hervatten hun campagne woensdagavond met een bekerwedstrijd op het veld van competitieleider KRC Genk. Om het verschil te maken in de Cegeka Arena, rekent Paars-Wit onder meer op de diensten van Fabio Silva.


De Portugees hoopt de tweede seizoenshelft aan te vatten op dezelfde manier als waarmee hij zijn Anderlecht-avontuur op gang trapte. In zijn eerste matchen namens Paars-Wit was Silva immers goed voor een pak beslissende acties en doelpunten. Maar naarmate het seizoen vorderde, werd de huurling van Wolverhampton steeds minder bepalend. Bovendien zorgde hij ook naast het veld voor wat commotie. Onder meer met een opvallende foto op sociale media.

Daarop was te zien hoe hij en zijn maatje Sebastiano Esposito poseerde met de verbannen Antwerp-middenvelder Radja Nainggolan. Het gezelschap was die avond iets gaan eten samen met de Italiaanse influencer Damiano Er Faina. Op zich helemaal niets verkeerd mee. Maar het etentje vond plaats juist in een periode dat Anderlecht de ene sportieve teleurstelling na de andere incasseerde en dus verscheen de nodige kritiek.

FOCUSSEN OP PRESTATIES
In een uitgebreid interview met La Dernière Heure heeft Silva nu gereageerd op het veelbesproken kiekje. "Radja is een vriend van Sebastiano en ik heb hen vergezeld. Wat is het probleem? Ik zou ook iets kunnen gaan eten met een speler van Club Brugge. Dat is mijn privéleven. De mensen moeten zich focussen op wat ik op het veld doen. Wat ik daarnaast doe, is mijn zaak. Ik weet dat Anderlecht toen in een moeilijke periode zat en bepaalde media gebruikten dat om ons er nog dieper in te duwen. Maar maak je geen zorgen: ik weet wat ik moet doen en ken de regels die ik moet respecteren", aldus Silva.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Zo'n uitjes moeten kunnen ...

Meest recent

Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

88
88
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

223
223
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

244
244
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

79
79
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

65
65
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

520
520
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

280
280
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

131
131
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

127
127
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

126
126
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

12
12
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

101
101
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

300
300
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

128
128
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

427
427
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

105
105
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

38
38
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

140
140
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

575
575
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

215
215
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

73
73
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

372
372
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

280
280
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

150
150
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

202
202

Meer sportnieuws