Silva reageert op veelbesproken foto met Nainggolan

416 stemmen
Silva reageert op veelbesproken foto met Nainggolan

Ook voor RSC Anderlecht kan het seizoen weer beginnen. De Brusselaars hervatten hun campagne woensdagavond met een bekerwedstrijd op het veld van competitieleider KRC Genk. Om het verschil te maken in de Cegeka Arena, rekent Paars-Wit onder meer op de diensten van Fabio Silva.


De Portugees hoopt de tweede seizoenshelft aan te vatten op dezelfde manier als waarmee hij zijn Anderlecht-avontuur op gang trapte. In zijn eerste matchen namens Paars-Wit was Silva immers goed voor een pak beslissende acties en doelpunten. Maar naarmate het seizoen vorderde, werd de huurling van Wolverhampton steeds minder bepalend. Bovendien zorgde hij ook naast het veld voor wat commotie. Onder meer met een opvallende foto op sociale media.

Daarop was te zien hoe hij en zijn maatje Sebastiano Esposito poseerde met de verbannen Antwerp-middenvelder Radja Nainggolan. Het gezelschap was die avond iets gaan eten samen met de Italiaanse influencer Damiano Er Faina. Op zich helemaal niets verkeerd mee. Maar het etentje vond plaats juist in een periode dat Anderlecht de ene sportieve teleurstelling na de andere incasseerde en dus verscheen de nodige kritiek.

FOCUSSEN OP PRESTATIES
In een uitgebreid interview met La Dernière Heure heeft Silva nu gereageerd op het veelbesproken kiekje. "Radja is een vriend van Sebastiano en ik heb hen vergezeld. Wat is het probleem? Ik zou ook iets kunnen gaan eten met een speler van Club Brugge. Dat is mijn privéleven. De mensen moeten zich focussen op wat ik op het veld doen. Wat ik daarnaast doe, is mijn zaak. Ik weet dat Anderlecht toen in een moeilijke periode zat en bepaalde media gebruikten dat om ons er nog dieper in te duwen. Maar maak je geen zorgen: ik weet wat ik moet doen en ken de regels die ik moet respecteren", aldus Silva.

LEES OOK: Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Zo'n uitjes moeten kunnen ...

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

19
19
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

33
33
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

12
12
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

33
33
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

88
88
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

274
274
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

108
108
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

294
294
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

380
380
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

30
30
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1037
1037
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

41
41
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

43
43
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

109
109
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

407
407
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

153
153
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

173
173
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

81
81
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

118
118
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

68
68
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

70
70
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

254
254
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

150
150
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

128
128
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

49
49

Meer sportnieuws