Deinze wil Zulte Waregem opdoffer verkopen: "We zijn in vorm"

door
Deinze wil Zulte Waregem opdoffer verkopen:

Door het einde van het WK moeten de clubs opnieuw volop aan de bak. In ons land wordt het clubvoetbal hervat via de Croky Cup. SK Deinze is momenteel de enige tweedeklasser die nog actief is in de achtste finale van de beker. Met SV Zulte Waregem krijgen de Oost-Vlamingen een interessante tegenstander voor de kiezen. 


Vorig weekend speelden de clubs uit de Challenger Pro League hun laatste competitieduel van het jaar. Tijd voor vakantie dus, al is dat niet het geval voor SK Deinze. Aangezien de Oost-Vlamingen de enige club zijn uit de tweede klasse die nog actief zijn in de Croky Cup, moeten de troepen van Marc Grosjean nog één keer vol aan de bak. Met SV Zulte Waregem krijgt Deinze de nummer zestien uit de Jupiler Pro League op bezoek. 

Het vertrouwen bij SK Deinze is ook een stuk groter dan verwacht. "We zijn in vorm en we zijn fit. Winst zou dan ook een mooi einde van ons jaar zijn. We moeten vertrouwen hebben en als we een goede dag hebben, kan alles", klinkt het bij Steve De Ridder via Sporza. De 35-jarige middenvelder is in de herfst van zijn carrière één van de sterkhouders bij de Oost-Vlamingen. 

Rijkgevulde carrière

Steve De Ridder kan op zijn 35ste terugkijken op een indrukwekkende loopbaan. Met Zulte Waregem kijkt de middenvelder ook één van zijn ex-clubs in de ogen. Daarnaast was De Ridder ook nog actief bij KAA Gent, De Graafschap, Southampton, Utrecht, FC Kopenhagen, Lokeren en STVV. Gezien het feit dat SK Deinze - in tegenstelling tot Zulte Waregem - het geen maand zonder competitievoetbal hoefde te doen, maken de Oost-Vlamingen wel degelijk een reële kans. In de vorige ronde schakelde Deinze met KAS Eupen ook al een andere eersteklasser uit. 

LEES OOK: Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

🚀

Wie haalt de volgende ronde?

Meest recent

Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

36
36
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

15
15
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

68
68
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

51
51
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

79
79
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

37
37
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

26
26
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

158
158
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

73
73
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

238
238
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

332
332
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

89
89
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

169
169
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

350
350
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

168
168
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

351
351
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

148
148
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

358
358
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

344
344
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

306
306
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

587
587
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

612
612
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

111
111
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

220
220
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

605
605

Meer sportnieuws