Deinze wil Zulte Waregem opdoffer verkopen: "We zijn in vorm"

150 stemmen
Deinze wil Zulte Waregem opdoffer verkopen:

Door het einde van het WK moeten de clubs opnieuw volop aan de bak. In ons land wordt het clubvoetbal hervat via de Croky Cup. SK Deinze is momenteel de enige tweedeklasser die nog actief is in de achtste finale van de beker. Met SV Zulte Waregem krijgen de Oost-Vlamingen een interessante tegenstander voor de kiezen. 


Vorig weekend speelden de clubs uit de Challenger Pro League hun laatste competitieduel van het jaar. Tijd voor vakantie dus, al is dat niet het geval voor SK Deinze. Aangezien de Oost-Vlamingen de enige club zijn uit de tweede klasse die nog actief zijn in de Croky Cup, moeten de troepen van Marc Grosjean nog één keer vol aan de bak. Met SV Zulte Waregem krijgt Deinze de nummer zestien uit de Jupiler Pro League op bezoek. 

Het vertrouwen bij SK Deinze is ook een stuk groter dan verwacht. "We zijn in vorm en we zijn fit. Winst zou dan ook een mooi einde van ons jaar zijn. We moeten vertrouwen hebben en als we een goede dag hebben, kan alles", klinkt het bij Steve De Ridder via Sporza. De 35-jarige middenvelder is in de herfst van zijn carrière één van de sterkhouders bij de Oost-Vlamingen. 

Rijkgevulde carrière

Steve De Ridder kan op zijn 35ste terugkijken op een indrukwekkende loopbaan. Met Zulte Waregem kijkt de middenvelder ook één van zijn ex-clubs in de ogen. Daarnaast was De Ridder ook nog actief bij KAA Gent, De Graafschap, Southampton, Utrecht, FC Kopenhagen, Lokeren en STVV. Gezien het feit dat SK Deinze - in tegenstelling tot Zulte Waregem - het geen maand zonder competitievoetbal hoefde te doen, maken de Oost-Vlamingen wel degelijk een reële kans. In de vorige ronde schakelde Deinze met KAS Eupen ook al een andere eersteklasser uit. 

LEES OOK: Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

Wie haalt de volgende ronde?

Meest recent

Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

3
3
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

58
58
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

89
89
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

67
67
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

318
318
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

398
398
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

114
114
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

69
69
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

69
69
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

139
139
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

64
64
'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

102
102
Vandenbempt ergert zich kapot aan één ding op dit WK

Het WK is eindelijk van start gegaan en de eerste wedstrijddag zit erop. Mexico en Zuid-Korea zijn ...

375
375
Heldenrol bijna in het water: Oh doet straffe onthulling

De eerste wedstrijden van het WK zijn achter de rug en daarbij was meteen een hoofdrol weggelegd ...

33
33
Courtois onthult aanvaringen met nieuwe coach Mourinho

Thibaut Courtois dropte donderdag op zijn persconferentie een bommetje door te verklaren dat de kans ...

181
181
Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

103
103
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

316
316
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

164
164
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

72
72
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

837
837
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

264
264
Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

125
125
"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

150
150
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

232
232
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

602
602

Meer sportnieuws