Deinze wil Zulte Waregem opdoffer verkopen: "We zijn in vorm"

door
Deinze wil Zulte Waregem opdoffer verkopen:

Door het einde van het WK moeten de clubs opnieuw volop aan de bak. In ons land wordt het clubvoetbal hervat via de Croky Cup. SK Deinze is momenteel de enige tweedeklasser die nog actief is in de achtste finale van de beker. Met SV Zulte Waregem krijgen de Oost-Vlamingen een interessante tegenstander voor de kiezen. 


Vorig weekend speelden de clubs uit de Challenger Pro League hun laatste competitieduel van het jaar. Tijd voor vakantie dus, al is dat niet het geval voor SK Deinze. Aangezien de Oost-Vlamingen de enige club zijn uit de tweede klasse die nog actief zijn in de Croky Cup, moeten de troepen van Marc Grosjean nog één keer vol aan de bak. Met SV Zulte Waregem krijgt Deinze de nummer zestien uit de Jupiler Pro League op bezoek. 

Het vertrouwen bij SK Deinze is ook een stuk groter dan verwacht. "We zijn in vorm en we zijn fit. Winst zou dan ook een mooi einde van ons jaar zijn. We moeten vertrouwen hebben en als we een goede dag hebben, kan alles", klinkt het bij Steve De Ridder via Sporza. De 35-jarige middenvelder is in de herfst van zijn carrière één van de sterkhouders bij de Oost-Vlamingen. 

Rijkgevulde carrière

Steve De Ridder kan op zijn 35ste terugkijken op een indrukwekkende loopbaan. Met Zulte Waregem kijkt de middenvelder ook één van zijn ex-clubs in de ogen. Daarnaast was De Ridder ook nog actief bij KAA Gent, De Graafschap, Southampton, Utrecht, FC Kopenhagen, Lokeren en STVV. Gezien het feit dat SK Deinze - in tegenstelling tot Zulte Waregem - het geen maand zonder competitievoetbal hoefde te doen, maken de Oost-Vlamingen wel degelijk een reële kans. In de vorige ronde schakelde Deinze met KAS Eupen ook al een andere eersteklasser uit. 

LEES OOK: TD Essevee duidelijk over mogelijk ontslag Vandenbroeck

Wie haalt de volgende ronde?

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

23
23
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

56
56
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

104
104
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

185
185
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

248
248
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

93
93
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

74
74
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

176
176
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

517
517
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

200
200
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

745
745
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

192
192
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

128
128
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

159
159
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

239
239
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

663
663
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

67
67
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

375
375
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

321
321
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

186
186
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

430
430
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

205
205
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

73
73
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

56
56
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

329
329

Meer sportnieuws