Napoli weigert elke aanbieding voor smaakmaker

door
Napoli weigert elke aanbieding voor smaakmaker

Nu het WK is afgelopen wordt er weer volop uitgekeken naar de hervatting van het clubvoetbal. In Italië zal men de Serie A echter pas opnieuw op gang trappen in 2023. Met de aankomende wintermercato in het verschiet, zorgt dat uiteraard ook voor de nodige geruchten.


SC Napoli staat afgetekend op kop in de Serie A. De voormalige ploeg van Dries Mertens telt op dit moment acht punten voorsprong op eerste achtervolger Milan, én bekert ook in de Coppa Italia en de Champions League nog steeds voort. Een uitstekende start van het seizoen dus voor de Napolitanen. Die hebben ze echter wel grotendeels te danken aan een opvallende smaakmaker.

Zo ontpopte Khvicha Kvaratskhelia zich tijdens de eerste maanden van het seizoen tot een absolute sensatie. De Georgiër werd vorig seizoen voor amper tien miljoen euro richting Italië gehaald door Napoli, en is inmiddels al een veelvoud van dat bedrag waard. Met zes doelpunten en vijf assists toonde de 21-jarige flankspeler al dat hij een grote toekomst tegemoet lijkt te gaan. Zijn transferwaarde wordt zelfs inmiddels al geschat op 60 miljoen euro.

Interesse uit Engeland

De voorbije weken raakte dan ook bekend dat heel wat topclubs ondertussen geïnteresseerd zijn in Kvaratskhelia. De ploeg die momenteel het hardst aan de Georgiër wordt gelinkt is Newcastle United. Toch moeten de kapitaalkrachtige Engelsen niet meteen hopen op een transfer in januari. Zo maakte Napoli-directeur Cristiano Giuntoli bekend dat de Georgiër onder geen beding mag vertrekken tijdens de wintermercato. “Het gaat niet om geld. We zullen elk aanbod voor hem weigeren. Hij zal het seizoen bij ons uitdoen”, luidt het harde besluit van de Italiaan bij Sport Express.

LEES OOK: Romelu Lukaku afgemaakt na misser: 'Napoli grijpt in'

Is Napoli de grootste kanshebber op de Scudetto?

Meest recent

Hoofdrol Vandevoordt in bekerzege Bayern, City wint na dol kwartier

Vincent Kompany blijft voorlopig op koers om als eerste Belgische trainer de treble te winnen. Zijn ...

16
16
Coucke compléét afgemaakt: "Meer influencer dan voorzitter"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

205
205
Union naar Heizel! Charleroi krijgt 4 goals én rood om de oren

Landskampioen Union SG heeft zich als eerste geplaatst voor de finale van de Croky Cup. Ondanks een ...

38
38
Antwerp in bekerfinale? Eén groot struikelblok tegen RSCA

Donderdagavond wordt het tweede ticket voor de bekerfinale uitgedeeld. Antwerp FC beschikt daarbij ...

141
141
Blauw-zwarte Duivels: víér Club Brugge-spelers in WK-selectie?

Nog exact 120 dagen te gaan en het startschot wordt gegeven van het wereldkampioenschap 2026. ...

182
182
Nieuwe coach gezocht: twee pistes voor Anderlecht

RSC Anderlecht maakt zich op voor twee uiterst belangrijke wedstrijden deze week. Dat tweeluik zal ...

431
431
'Real Madrid pakt fors uit: superaanwinst in zomer '26'

De sportieve leiding van Real Madrid heeft zijn handen momenteel meer dan vol. Zo is nog lang niet ...

90
90
OHL kansloos: Arsenal verpulvert hoop op nieuw CL-sprookje

De damesploeg van OH Leuven zette dit seizoen een waanzinnige campagne neer in de Women's Champions ...

19
19
'Cadeau voor Kompany: topaanwinst richting München'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

145
145
‘Club Brugge op scherp: speler eist meteen zijn vertrek’

Club Brugge staat op scherp door een intern transferdossier dat plots is geëscaleerd. Een ...

447
447
Eén grote verrassing bij Union, Charleroi weer op sterkst

Vanaf 20u30 strijden Union en Charleroi om het eerste ticket voor de finale van de Croky Cup dit ...

40
40
'Garcia slaakt zucht van opluchting na blessurenieuws'

Het aftellen naar de start van het WK kan stilaan beginnen. Binnen vier maanden en vier dagen gaat ...

40
40
Oosting onthult opvallende voorbereiding bij Antwerp

Deze week ontdekken we wie op 14 mei mag aantreden in de finale van de Croky Cup, want de ...

92
92
Rechtbankdrama's: D-Day voor Snelders en Van Holsbeeck

Enkele figuren uit de voetbalwereld kwamen de laatste jaren fel in opspraak. Daarbij onder meer ...

111
111
Hooligans Anderlecht bedreigen Coucke: "Bol het af!"

Anderlecht is de laatste week in een ongeziene crisis beland, want het ontsloeg zijn hoofdtrainer ...

1157
1157
'De Ketelaere bezorgt Atalanta en Duivels enorme domper'

De voorbije maanden was de spitspositie een item bij de Rode Duivels en dat zal wellicht niet snel ...

71
71
'Lommel vreest: succescoach grof wild in Engeland'

In de Challenger Pro League is de hiërarchie dit seizoen duidelijk. SK Beveren is oppermachtig ...

49
49
Weer straf transferverhaal Union: aanwinst doet boekje open

Het gaat Union dit seizoen alweer voor de wind: het staat aan de leiding in de Jupiler Pro League, ...

68
68
'Jordan Lukaku stuurde Belgische club wandelen'

De voorbije jaren zijn een aantal Rode Duivels helemaal van de radar verdwenen. Divock Origi is een ...

170
170
'Zwak' Club Brugge legt opmerkelijke statistiek voor

Club Brugge beleeft een wisselvallig seizoen. Het legde wel weer een straf parcours af in de ...

320
320
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

60
60
Antwerp met fikse mee- en tegenvaller voor bekertreffen

Royal Antwerp FC staat op een best beschamende tiende plaats in de Jupiler Pro League. Via die weg ...

265
265
Te weinig kwaliteit bij Anderlecht? Taravel velt oordeel

Jérémy Taravel moet RSC Anderlecht naar de Beker van België proberen te loodsen. ...

276
276
Einde van een voetbalgedrocht: Real Madrid stopt ermee

FC Barcelona kondigde vorige week aan dat ze uit de Europese Super League stapten. Deze competitie ...

138
138
Hayen waarschuwt: "Kan anders fataal zijn"

KRC Genk pakte een zes op zes in de Jupiler Pro League, maar de weg naar een ticket voor Play-Off 1 ...

231
231

Meer sportnieuws