Napoli weigert elke aanbieding voor smaakmaker

73 stemmen
Napoli weigert elke aanbieding voor smaakmaker

Nu het WK is afgelopen wordt er weer volop uitgekeken naar de hervatting van het clubvoetbal. In Italië zal men de Serie A echter pas opnieuw op gang trappen in 2023. Met de aankomende wintermercato in het verschiet, zorgt dat uiteraard ook voor de nodige geruchten.


SC Napoli staat afgetekend op kop in de Serie A. De voormalige ploeg van Dries Mertens telt op dit moment acht punten voorsprong op eerste achtervolger Milan, én bekert ook in de Coppa Italia en de Champions League nog steeds voort. Een uitstekende start van het seizoen dus voor de Napolitanen. Die hebben ze echter wel grotendeels te danken aan een opvallende smaakmaker.

Zo ontpopte Khvicha Kvaratskhelia zich tijdens de eerste maanden van het seizoen tot een absolute sensatie. De Georgiër werd vorig seizoen voor amper tien miljoen euro richting Italië gehaald door Napoli, en is inmiddels al een veelvoud van dat bedrag waard. Met zes doelpunten en vijf assists toonde de 21-jarige flankspeler al dat hij een grote toekomst tegemoet lijkt te gaan. Zijn transferwaarde wordt zelfs inmiddels al geschat op 60 miljoen euro.

Interesse uit Engeland

De voorbije weken raakte dan ook bekend dat heel wat topclubs ondertussen geïnteresseerd zijn in Kvaratskhelia. De ploeg die momenteel het hardst aan de Georgiër wordt gelinkt is Newcastle United. Toch moeten de kapitaalkrachtige Engelsen niet meteen hopen op een transfer in januari. Zo maakte Napoli-directeur Cristiano Giuntoli bekend dat de Georgiër onder geen beding mag vertrekken tijdens de wintermercato. “Het gaat niet om geld. We zullen elk aanbod voor hem weigeren. Hij zal het seizoen bij ons uitdoen”, luidt het harde besluit van de Italiaan bij Sport Express.

LEES OOK: ‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Is Napoli de grootste kanshebber op de Scudetto?

Meest recent

Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

7
7
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

3
3
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

44
44
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

71
71
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

185
185
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

324
324
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

44
44
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

141
141
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

260
260
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

750
750
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

106
106
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

287
287
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

156
156
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

584
584
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

528
528
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

19
19
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

159
159
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

334
334
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

50
50
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

211
211
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

508
508
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

660
660
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

65
65
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

155
155
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

413
413

Meer sportnieuws