Napoli weigert elke aanbieding voor smaakmaker

door
Napoli weigert elke aanbieding voor smaakmaker

Nu het WK is afgelopen wordt er weer volop uitgekeken naar de hervatting van het clubvoetbal. In Italië zal men de Serie A echter pas opnieuw op gang trappen in 2023. Met de aankomende wintermercato in het verschiet, zorgt dat uiteraard ook voor de nodige geruchten.


SC Napoli staat afgetekend op kop in de Serie A. De voormalige ploeg van Dries Mertens telt op dit moment acht punten voorsprong op eerste achtervolger Milan, én bekert ook in de Coppa Italia en de Champions League nog steeds voort. Een uitstekende start van het seizoen dus voor de Napolitanen. Die hebben ze echter wel grotendeels te danken aan een opvallende smaakmaker.

Zo ontpopte Khvicha Kvaratskhelia zich tijdens de eerste maanden van het seizoen tot een absolute sensatie. De Georgiër werd vorig seizoen voor amper tien miljoen euro richting Italië gehaald door Napoli, en is inmiddels al een veelvoud van dat bedrag waard. Met zes doelpunten en vijf assists toonde de 21-jarige flankspeler al dat hij een grote toekomst tegemoet lijkt te gaan. Zijn transferwaarde wordt zelfs inmiddels al geschat op 60 miljoen euro.

Interesse uit Engeland

De voorbije weken raakte dan ook bekend dat heel wat topclubs ondertussen geïnteresseerd zijn in Kvaratskhelia. De ploeg die momenteel het hardst aan de Georgiër wordt gelinkt is Newcastle United. Toch moeten de kapitaalkrachtige Engelsen niet meteen hopen op een transfer in januari. Zo maakte Napoli-directeur Cristiano Giuntoli bekend dat de Georgiër onder geen beding mag vertrekken tijdens de wintermercato. “Het gaat niet om geld. We zullen elk aanbod voor hem weigeren. Hij zal het seizoen bij ons uitdoen”, luidt het harde besluit van de Italiaan bij Sport Express.

LEES OOK: Maesschalck brengt groot nieuws over De Bruyne

Is Napoli de grootste kanshebber op de Scudetto?

Meest recent

'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

42
42
Droomreeks United voorbij, finalisten Copa del Rey bekend

In de Premier League heeft Manchester United zijn ongeslagen reeks onder interim-trainer Michael ...

6
6
Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

28
28
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

45
45
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

330
330
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

279
279
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

248
248
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

72
72
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

573
573
Nieuwe titelwending: "Bij Union beseffen ze het"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

558
558
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

296
296
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

103
103
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

150
150
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

53
53
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

80
80
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

419
419
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

55
55
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

58
58
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

145
145
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

139
139
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

199
199
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

46
46
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

174
174
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

376
376
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

121
121

Meer sportnieuws