Napoli weigert elke aanbieding voor smaakmaker

door
Napoli weigert elke aanbieding voor smaakmaker

Nu het WK is afgelopen wordt er weer volop uitgekeken naar de hervatting van het clubvoetbal. In Italië zal men de Serie A echter pas opnieuw op gang trappen in 2023. Met de aankomende wintermercato in het verschiet, zorgt dat uiteraard ook voor de nodige geruchten.


SC Napoli staat afgetekend op kop in de Serie A. De voormalige ploeg van Dries Mertens telt op dit moment acht punten voorsprong op eerste achtervolger Milan, én bekert ook in de Coppa Italia en de Champions League nog steeds voort. Een uitstekende start van het seizoen dus voor de Napolitanen. Die hebben ze echter wel grotendeels te danken aan een opvallende smaakmaker.

Zo ontpopte Khvicha Kvaratskhelia zich tijdens de eerste maanden van het seizoen tot een absolute sensatie. De Georgiër werd vorig seizoen voor amper tien miljoen euro richting Italië gehaald door Napoli, en is inmiddels al een veelvoud van dat bedrag waard. Met zes doelpunten en vijf assists toonde de 21-jarige flankspeler al dat hij een grote toekomst tegemoet lijkt te gaan. Zijn transferwaarde wordt zelfs inmiddels al geschat op 60 miljoen euro.

Interesse uit Engeland

De voorbije weken raakte dan ook bekend dat heel wat topclubs ondertussen geïnteresseerd zijn in Kvaratskhelia. De ploeg die momenteel het hardst aan de Georgiër wordt gelinkt is Newcastle United. Toch moeten de kapitaalkrachtige Engelsen niet meteen hopen op een transfer in januari. Zo maakte Napoli-directeur Cristiano Giuntoli bekend dat de Georgiër onder geen beding mag vertrekken tijdens de wintermercato. “Het gaat niet om geld. We zullen elk aanbod voor hem weigeren. Hij zal het seizoen bij ons uitdoen”, luidt het harde besluit van de Italiaan bij Sport Express.

LEES OOK: 'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Is Napoli de grootste kanshebber op de Scudetto?

Meest recent

'Coach geeft groen licht: Genk-transfer op de valreep'

KRC Genk beleefde een erg rustige wintermercato tot dusver. Maar daar kan daags voor het verstrijken ...

4
4
Sels incasseert mokerslag, extra Belg naar Eredivisie

Het einde van de wintermercato is in zicht en dus worden nog volop deals beklonken. Een aantal van ...

8
8
'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over komst Schjelderup'

Club Brugge wil vlak voor het sluiten van de winterse transfermarkt zijn selectie versterken ...

181
181
Hasi verrast met debutant in basis, Standard zonder Epolo

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op Luik gericht. Daar nemen met Standard en ...

139
139
Clement onthult: "Welke Club-speler goede coach zou zijn?"

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

265
265
TU: 'Last-minute bom bij Club, transfers Trésor en Yaremchuk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

288
288
Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Thibo Somers maakte de overstap van Cercle Brugge naar Royal Antwerp FC. De 26-jarige middenvelder ...

71
71
Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Geert De Vlieger beleefde onlangs een hallucinant avontuur. De voormalig doelman en huidige analist ...

56
56
Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De ongeziene ontknoping tussen Benfica en Real Madrid in de Champions League blijft nazinderen. In ...

63
63
Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

202
202
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

228
228
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

109
109
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

341
341
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

516
516
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

72
72
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

272
272
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

115
115
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

104
104
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

1241
1241
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

449
449
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

369
369
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

164
164
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

127
127
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

610
610
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

177
177

Meer sportnieuws