Napoli weigert elke aanbieding voor smaakmaker

door
Napoli weigert elke aanbieding voor smaakmaker

Nu het WK is afgelopen wordt er weer volop uitgekeken naar de hervatting van het clubvoetbal. In Italië zal men de Serie A echter pas opnieuw op gang trappen in 2023. Met de aankomende wintermercato in het verschiet, zorgt dat uiteraard ook voor de nodige geruchten.


SC Napoli staat afgetekend op kop in de Serie A. De voormalige ploeg van Dries Mertens telt op dit moment acht punten voorsprong op eerste achtervolger Milan, én bekert ook in de Coppa Italia en de Champions League nog steeds voort. Een uitstekende start van het seizoen dus voor de Napolitanen. Die hebben ze echter wel grotendeels te danken aan een opvallende smaakmaker.

Zo ontpopte Khvicha Kvaratskhelia zich tijdens de eerste maanden van het seizoen tot een absolute sensatie. De Georgiër werd vorig seizoen voor amper tien miljoen euro richting Italië gehaald door Napoli, en is inmiddels al een veelvoud van dat bedrag waard. Met zes doelpunten en vijf assists toonde de 21-jarige flankspeler al dat hij een grote toekomst tegemoet lijkt te gaan. Zijn transferwaarde wordt zelfs inmiddels al geschat op 60 miljoen euro.

Interesse uit Engeland

De voorbije weken raakte dan ook bekend dat heel wat topclubs ondertussen geïnteresseerd zijn in Kvaratskhelia. De ploeg die momenteel het hardst aan de Georgiër wordt gelinkt is Newcastle United. Toch moeten de kapitaalkrachtige Engelsen niet meteen hopen op een transfer in januari. Zo maakte Napoli-directeur Cristiano Giuntoli bekend dat de Georgiër onder geen beding mag vertrekken tijdens de wintermercato. “Het gaat niet om geld. We zullen elk aanbod voor hem weigeren. Hij zal het seizoen bij ons uitdoen”, luidt het harde besluit van de Italiaan bij Sport Express.

Is Napoli de grootste kanshebber op de Scudetto?

Meest recent

Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

34
34
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

17
17
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

119
119
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

86
86
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

125
125
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

164
164
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

215
215
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

11
11
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

351
351
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

54
54
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

159
159
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

244
244
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

56
56
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

197
197
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

246
246
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

123
123
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

158
158
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

71
71
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

533
533
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

49
49
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

122
122
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

317
317
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

72
72
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

460
460
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

502
502

Meer sportnieuws