Voetbalwereld kroont Messi: "Gedaan met GOAT-discussie"

door
Voetbalwereld kroont Messi:

Het wereldkampioenschap in Qatar heeft zondagavond een fantastische climax gekregen. In een zinderende finale die eindigde op 3-3, haalde Argentinië uiteindelijk na strafschoppen tegen Frankrijk. Lionel Messi heeft dus eindelijk zijn wereldtitel beet, zijn fantastische palmare compleet.


De superster van Paris Saint-Germain had zelf ook een aanzienlijk aandeel in de Argentijnse wereldtitel. Zo scoorde hij in de finale twee doelpunten en werd hij uiteindelijk verkozen tot beste speler van het toernooi. In de internationale media wordt hij dan ook volop bejubeld. “Messi heeft zelfs mensen die niet geïnteresseerd zijn of de sport haten naar het voetbal geleid. Het mirakel van talent, dat elk vooroordeel vernietigt en ieders hart bereikt”, schrijft La Gazzetta dello Sport.

Ook het Spaanse Marca is onder de indruk, vooral door de lengte van Messi’s carrière. “Niemand slaagde erin om zo lang aan de top te blijven. Pelé was dertig tijdens zijn laatste WK in Mexico, Maradona was dezelfde leeftijd in Italië. Leo heeft op zijn 35ste de derde ster toegevoegd aan het Argentijnse shirt.” Het Franse L’Equipe zag een ‘legendarisch duel’ met Kylian Mbappé. "De beste speler aller tijden heeft het eindelijk gedaan. En dat in de beste voetbalmatch die deze planeet ooit heeft gezien", klinkt het dan weer bij The Sun.

BESTE OOIT
En ook in eigen land is het ontzag groot. “Voor Messi is dit de kers op de taart, dit is een bekroning van zijn fantastische carrière. Gedaan met de discussie over de GOAT. Ook voor zijn land is dit geweldig”, stelt analist Marc Degryse bij VTM Nieuws. "Doe dat vraagteken maar weg: Lionel Messi is de grootste ooit", klinkt het dan weer bij Ludo Vandewalle van Het Nieuwsblad.

LEES OOK: Messi schrijft voetbalgeschiedenis, Dreyer baalt enorm

Messi is de beste voetballer ooit ...

Meest recent

Loting Croky Cup: Anderlecht vs. Gent, Union en Club spelen uit

Vlak nadat de laatste tickets werden uitgedeeld, werd donderdagavond ook geloot voor de kwartfinales ...

131
131
Valse noot bij Anderlecht: 'zwakke schakel' krijgt 3 op 10

Ook RSC Anderlecht treedt begin volgend kalenderjaar aan in de kwartfinales van de Croky Cup. Op het ...

91
91
Anderlecht naar kwartfinale! Domme penaltyfout nekt Genk

RSC Anderlecht heeft zich donderdagavond als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de ...

156
156
Lammens vloekt in slotfase, Milan-Belgen sneuvelen in Coppa

In de Engelse Premier League heeft Manchester United wederom puntenverlies geleden. Na een late ...

20
20
CEO gooit kaarten open: dít competitieformat wil Anderlecht

Normaal gesproken wordt volgend seizoen een grote competitiehervorming doorgevoerd in de Jupiler Pro ...

172
172
'Lewandowski overvalt Barça met grote transferwending'

De toekomst van FC Barcelona-steraanvaller Robert Lewandowski blijft de gemoederen bedaren in ...

73
73
Anderlecht beroofd van doelpunt? Vanhaezebrouck duidelijk

In de 1/8ste finales van de Croky Cup stond donderdagavond een aantrekkelijke topaffiche op het ...

567
567
Neuer legt alles op tafel: zó denkt Bayern-legende over Kompany

Vincent Kompany scheert dit seizoen hoge toppen met zijn Bayern München. De Belgische trainer ...

232
232
Nieuwe bom onder JPL: Club Brugge neemt standpunt in

De Jupiler Pro League blijft in woelig weer verkeren. De storm rond de mediarechten woedt nog volop ...

495
495
Competitie al verloren voor Gent? Roef maakt statement

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

101
101
'OM in shock: transferstunt Vermeeren na 90 minuten bank'

Arthur Vermeeren is eindelijk baas op het middenveld van Marseille, en dan zat hij ineens 90 minuten ...

425
425
Genk-Anderlecht: Fink en Hasi wisselen elk twee keer

Donderdagavond worden de twee laatste tickets voor de kwartfinales van de Croky Cup uitgedeeld. ...

65
65
Vreemd moment in bekerzege Club: "Grijze zone?"

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

508
508
'Alarm bij Club: wintervertrek steunpilaar plots erg concreet'

Club Brugge zou in januari onder meer een extra flankaanvaller willen aantrekken. Maar Blauw-Zwart ...

325
325
Loting WK : ontdek de meest waarschijnlijke tegenstanders van de Duivels

Vrijdagavond zijn de ogen van de voetbalwereld op de Amerikaanse hoofdstad Washington DC gericht. ...

257
257
'Duits succes bezorgt El Khannouss nieuwe miljoenenklepper'

Verschillende oude bekenden uit het Belgische voetbal maken ook dit seizoen opnieuw het mooie weer ...

155
155
Anderlecht met voeten op grond: titelambities in koelkast?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

372
372
Blessuregolf in Brugge: Club duidt 'schuldige' aan

Dankzij een 1-2 zege tegen OH Leuven blijft Club Brugge al zeker tot na nieuwjaar op drie fronten ...

341
341
Nieuwe twist in DAZN-soap: VRT en VTM op vinkenslag

Het conflict tussen (ex-)rechtenhouder DAZN en de Pro League omtrent het tv-contract blijft de ...

519
519
Genk-fan Brecel ontploft: wat zit er écht achter ‘Neen’?

In Engeland is momenteel het UK Open Snooker bezig, één van de belangrijkste afspraken ...

45
45
Bom onder JPL: vier topclubs slaan handen in mekaar

Terwijl de oorlog met DAZN omtrent het tv-contract alle aandacht opeist woedt er achter de schermen ...

406
406
'KRC Genk-Anderlecht: Fink en Hasi hakken knopen door'

De eerste kwartfinalisten zijn reeds bekend, maar dé topaffiche in de achtste finale van de ...

180
180
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

233
233
Nood breekt wet: Club Brugge vist overbodige outcast op

Dankzij een krappe 1-2 zege in Leuven stootte Club Brugge woensdag door naar de kwartfinale van de ...

429
429
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Het heeft bloed, zweed en tranen gekost, maar na een heus spektakelstuk tegen STVV bekert Antwerp ...

545
545

Meer sportnieuws