Cristiano Ronaldo afgemaakt: "Grootste flop van WK"

door
Cristiano Ronaldo afgemaakt:

Met supertalent als hem weet je natuurlijk nooit, maar het heeft er alle schijn van dat Cristiano Ronaldo zijn carrière zal afsluiten zonder een wereldtitel op zijn palmares. Portugal sneuvelde immers in de kwartfinales tegen Marokko. En de superster kon zelf amper overtuigen.


De inmiddels 37-jarige aanvaller werkte in Qatar de vijfde WK-eindronde in zijn carrière af. Maar zijn toernooi verliep niet zoals gewenst. Zo geraakte CR7 niet verder dan één (strafchop)doelpunt. En na de groepsfase verloor hij zelfs zijn basisplaats bij de nationale ploeg. Als invaller slaagde hij er dan weer niet om het verschil te maken. Bovendien liep Ronaldo regelmatig erg geïrriteerd rond.

De Duitse WK-legende Lothar Matthäus haalt dan ook snoeihard uit in zijn column voor BILD. "Cristiano Ronaldo is natuurlijk de grote flop van dit WK, het tegenovergestelde van Messi. Met zijn egotripperij heeft hij het team en zichzelf geschaad", is de voormalige Ballon d'Or-winnaar bijzonder scherp.

ZONDER CLUB
Tijdens het WK geraakte overigens bekend dat het contract van Ronaldo bij Manchester United werd ontbonden. Matthäus vreest nu dat zijn dramatische toernooi een invloed zal hebben op de zoektocht naar een nieuwe club. "Hij was ooit een geweldige voetballer, een doelpuntenmaker van wereldklasse. Nu heeft hij dit monument permanent beschadigd. Ik kan me niet voorstellen dat hij nog een club vindt. Ergens heb ik medelijden met Ronaldo."

POLL: Ronaldo was de grootste individuele teleurstelling van dit WK ...

Meest recent

Perfect voorgerecht: Paars-Wit overvleugelt pover Antwerp

Hasi gokte vandaag stevig met een B-elftal op de Bosuil, die zet pakte echter geweldig uit. Een meer ...

11
11
Club Brugge - KAA Gent plots uitgesteld, opstellingen bekend

Club Brugge en KAA Gent bekampen elkaar in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart strijdt nog volop ...

80
80
Croky Cup: op deze zenders kan je de finale bekijken

Zondagavond staat de eerste hoofdprijs in het Belgische voetbalseizoen op het spel. Terwijl de ...

62
62
Mogelijke overname Antwerp: CEO schept klaarheid

Bij Antwerp konden ze donderdag uitstekend nieuws melden, want eindelijk staan alle lichten op groen ...

71
71
Fans ergeren zich mateloos aan Antwerp-Anderlecht

De zevende speeldag in de Champions' Play-Off wordt donderdagmiddag geopend met een kraker tussen ...

147
147
'Totale verrassing bij Anderlecht: transferlicht toch op groen'

Anderlecht strijdt nog volop om de vierde plaats in de Jupiler Pro League en speelt zondag nog de ...

129
129
Zaterdag kan degradatiestrijd in 1 klap beslist zijn

De play-offs gaan hun laatste rechte lijn in. Komend weekend kan de strijd om het behoud in de ...

105
105
‘Megakorting op Rode Duivel: één club dringt aan’

Komende zomer zullen heel wat Rode Duivels weer een hoofdrol vertolken op de transfermarkt. Al ...

63
63
'Anderlecht mag volgende uitgaande transfer schrappen'

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer. Het legde met Cedric Hatenboer en Mihajlo ...

82
82
Marc Coucke biedt Anderlecht-fans unieke kans richting bekerfinale

Deze namiddag staat voor Anderlecht nog een wedstrijd in de Play-Offs op het programma. De wedstrijd ...

98
98
Hasi verbaast compleet met basiself, Antwerp op sterkst

Om 13u30 trappen Anderlecht en Antwerp de zevende speeldag van de Champions' Play-Off op gang. Die ...

159
159
Antwerp bevestigt tribune 2-nieuws: deadline bekend

Straks gaat Antwerp op zoek naar een tweede overwinning op rij om zich weer helemaal te mengen in de ...

60
60
TRANSFERUURTJE: 'Transferdomper Anderlecht, Karetsas beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

199
199
Paniek bij Antwerp: bliksemverkoop in aantocht?

De bevestiging van de afbraak van Tribune 2 viel samen met de bekendmaking van de jaarcijfers van ...

200
200
Odoi windt er geen doekjes om: “Ik voel nog steeds schaamte”

Denis Odoi is inmiddels al 37 jaar, maar de polyvalente middenvelder blijft gaan. Bij Royal Antwerp ...

82
82
Milicevic vuurt stevige waarschuwing af aan Club Brugge

KAA Gent neemt het donderdag op tegen Club Brugge. De Buffalo’s zitten momenteel in de hoek ...

246
246
OH Leuven moet vertrek van belangrijke pion vrezen

OH Leuven beleefde opnieuw een vrij grijs seizoen, waarin het nooit uit de buik van het klassement ...

70
70
'Ramazani ziet Premier League-droom uiteenspatten'

Wout Faes degradeert met Leicester City opnieuw uit de Premier League, maar dat betekent niet ...

59
59
Winteraanwinst Anderlecht zoekt zijn weg in RSCA 2.0

Besnik Hasi verloor veel tijd door de eerste drie matchen van de Play-Offs met een 3-5-2 of 3-4-2 ...

254
254
Zulte Waregem onthult transferplannen voor terugkeer in 1A

Na twee seizoenen afwezigheid keert Zulte Waregem straks terug op het hoogste niveau. De ...

498
498

Meer sportnieuws