Commotie na penalty Argentinië: "Lachwekkend cadeau!"

door
Commotie na penalty Argentinië:

Het Lusail Stadium vormde zondagnamiddag het decor voor de apotheose van het wereldkampioenschap in Qatar. Frankrijk en Argentinië gingen er op zoek naar de wereldtitel en de daarbijhorende glorie. Het waren evenwel de Zuid-Amerikanen die als eerste konden toeslaan.


Argentinië begon veruit het beste aan de finale. Lionel Messi en co eisten het balbezit op en konden ook voor de eerste kansjes zorgen. De Fransen hadden het dan weer lastig om hun beste niveau te halen. En halfweg de eerste helft incasseerde de titelverdediger bovendien een flinke opdoffer. Zo kon Messi de Argentijnen op voorsprong zetten van op de stip. En nog voor rust maakte uitblinker Angel Di Maria er zelfs 2-0 van.

De strafschop voor de 1-0 kwam bovendien tot stand na een fout van Ousmane Dembélé op Di Maria. De Fransman van FC Barcelona liet zijn voetje iets te lang hangen en daar wist de Argentijnse winger optimaal van te profiteren. Al zorgde de beslissing van de arbitrage wel voor de nodige commotie op de sociale media. Volgens heel wat volgers ging de bal wel héél gemakkelijk op de stip.

Vond u de strafschop voor Argentinië terecht?

Meest recent

D-Day Anderlecht: Renard na nog geen jaar op straat?

RSC Anderlecht staat vrijdag voor een D-Day. Op de Raad van Bestuur zal onder meer het ontslag van ...

21
21
Afval bij Rode Duivels: één speler genadeloos afgemaakt

In hun queeste om een ticket voor het WK 2026 te veroveren, hielden de Rode Duivels donderdagavond ...

153
153
'Trainersbom in Nederland: Van Bommel grote kandidaat'

De eerste interland-break van het seizoen is begonnen en dat leidt traditiegetrouw ook tot de eerste ...

91
91
'Club en Gent akkoord: transferprijs Skoras bekend'

Terwijl het transfergeweld in de grote Europese voetballanden inmiddels is gaan liggen, kunnen de ...

738
738
Onbegrip voor keuze Garcia: "Wat moet hij nog meer doen?!"

Donderdagavond nemen de Rode Duivels het op tegen Liechtenstein in de kwalificatiecampagne voor het ...

307
307
'Lammens krijgt meteen groot transfernieuws bij United'

Vlak voor het sluiten van de zomerse mercato in Engeland, wist Senne Lammens zijn droomtransfer naar ...

338
338
Joos en Hein ly-risch over Duivel: "Hij wordt dé ster"

In de kwalificatiecampagne voor het WK 2026 nemen de Rode Duivels het donderdagavond op tegen ...

247
247
Opstelling Duivels: één verrassing en spectaculaire voorlinie

De Rode Duivels hervatten donderdagavond hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026. Op het veld van ...

410
410
Vandenhaute stevig afgerekend: "Het was een ramp"

Waar een groot deel van de aanhang van RSC Anderlecht al ruime tijd om vroeg, hebben ze maandag ook ...

930
930
Penalty-debacle bezorgt Jonge Duivels ijskoude douche

De Belgische beloften zijn met een dure slipper aan hun kwalificatiecampagne voor het EK 2027 ...

228
228
'Genk vloekt luidop: Standard trekt stekker uit transfer'

De zomermercato is in België nog eventjes geopend, verschillende clubs proberen dan ook nog een ...

466
466
Kapiteinsdebat bij Duivels: "Verbazend dat hij het niet is"

De Rode Duivels hervatten donderdagavond hun kwalficatiecampagne voor het WK 2026. Daags voor de ...

346
346
Courtois velt Lammens-oordeel: waarschuwing komt hard aan

Senne Lammens heeft zijn droomtransfer beet. De doelman maakte afgelopen seizoen veel indruk bij ...

407
407
Fabio Silva maakt zich onsterfelijk belachelijk

Fabio Silva heeft een verleden bij RSC Anderlecht. Deze zomertransferperiode maakte de Portugese ...

136
136
'Transferbom bij AA Gent: miljoenendeal bij Club Brugge'

Gaat AA Gent nog een opvallende transfer afronden? Die kans is bestaande, want ze zouden nog een ...

1558
1558
Sensatiedeal: KRC Genk haalt “monster” in huis

KRC Genk zag met Tolu Arokodare de aanvalsleider van vorig seizoen vertrekken en bijna moest het ook ...

565
565
Aanwinst STVV: "Of de interesse van Anderlecht klopte?"

RSC Anderlecht heeft nog werk op de transfermarkt. Voorlopig komt er weinig beweging in. Olivier ...

210
210
Trésor en Delcroix weldra terug in de Jupiler Pro League?

Bij Burnley willen ze nog af van een aantal spelers. De ploegen uit de Jupiler Pro League kunnen ...

366
366
Kroes doet boekje open over komst van Dolberg

Ajax dompelde de fans van RSC Anderlecht in grote rouw. Kasper Dolberg verliet Brussel en trok naar ...

159
159
Alarm bij Bayern: Kompany groot slachtoffer

In de Premier League gaven ploegen als Liverpool, Arsenal, Manchester City, Chelsea en Manchester ...

364
364
Anderlecht in de penarie: probleem voor Renard en Borguet

Olivier Renard en Tim Borguet kennen een moeilijke mercato. Ze investeerden héél veel ...

709
709
‘Vandenhaute stuurt zijn kat bij Anderlecht’

De toekomst van Wouter Vandenhaute is hoogst onzeker bij RSC Anderlecht. De voorzitter legde zijn ...

860
860
'Leya Iseka grijpt naast terugkeer naar België'

Michy Batshuayi maakt tijdens deze interlandperiode zijn rentree in de selectie van de Rode Duivels. ...

182
182
'Trossard slachtoffer van transferbom bij Arsenal'

Vorig seizoen speelde Leandro Trossard vrijwel alles bij Arsenal, maar deze zomer lijkt de Rode ...

220
220
'Nog een vertrekker bij Charleroi, opluchting voor Cercle'

Nog tot en met 8 september hebben Belgische clubs om hun laatste transfers te regelen. In de laatste ...

139
139

Meer sportnieuws