Messi uit de wind gezet: "Uitermate vernederend"

112
Messi uit de wind gezet:

Argentinië kan zondagavond de derde wereldtitel in zijn geschiedenis te behalen. La Albiceleste plaatste zich immers voor de WK-finale tegen Frankrijk en heeft dat voor een groot deel te danken aan een sterk spelende Lionel Messi. Maar de superster van Paris Saint-Germain toonde zich ook van zijn minste kant.


Met name in de kwartfinale tegen Nederland maakte hij geen goede beurt. Tussen beide landen hing de hele wedstrijd lang een gespannen sfeer en het kwam tot meerdere opstootjes, ook Messi liet zich niet onbetuigd. Zo ging hij constant in discussie met scheidsrechter Mateu Lahoz. Daarnaast kreeg hij het aan de stok met Louis van Gaal en gebaarde hij naar de Nederlandse bondscoach dat hij zijn mond moet houden. Enkele uitspraken van Van Gaal waren blijkbaar bij hem in het verkeerde keelgat geschoten.

Maar volgens ex-trainer en meesterscout Piet de Visser was die reactie van Messi niet meer dan begrijpelijk. "Als wordt gezegd dat die Argentijnen met Messi in het veld eigenlijk met tien man spelen, is dat uitermate vernederend. Hij heeft dat na afloop gemeld bij Van Gaal en dan ontstaat er een opstootje. Nou en? In Nederland staat dan iedereen ineens op zijn kop. Kom op, zeg", stelt De Visser bij NOS.

BRAAFSTE VAN DE WERELD
De Nederlander is dan ook van mening dat de kritiek die Messi vervolgens kreeg er ver over ging. "Dat mensen hem nu als een beest zien en hem proberen neer te sabelen omdat-ie ook een keer wat gezegd heeft... Onbegrijpelijk. Mag hij ook één keertje in een carrière van ik weet niet hoeveel jaar zijn mond opendoen? Hij is altijd de braafste voetballer van de wereld geweest."

LEES OOK: 'Lionel Messi maakt sensationele transfer in januari 2027'

Messi was de beste speler op het WK ...

Meest recent

'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

0
0
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

15
15
'Droomtransfer Tresoli: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

57
57
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

244
244
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

81
81
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

157
157
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

77
77
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

28
28
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

107
107
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

28
28
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

141
141
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

383
383
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

48
48
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

402
402
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

176
176
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

188
188
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

553
553
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

159
159
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

170
170
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

767
767
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

190
190
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

113
113
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

153
153
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

38
38
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

89
89

Meer sportnieuws