Smaakmaker Genk: "Nieuwe kans bij Rode Duivels"

door
Smaakmaker Genk:

KRC Genk was zeer misnoegd dat niemand van hun team werd opgeroepen voor de Rode Duivels. Mike Trésor zat niet in de voorselectie en Bryan Heynen haalde die wel. Die laatste mocht zelfs even dromen omdat hij bij de reservespelers hoorde, maar uiteindelijk geen WK voor hem. Na het WK volgt er een nieuwe start.


"Ik moest me even stand-by houden, maar uiteindelijk heb ik een gelijkaardige vakantie als de rest gehad. Ik had ook niet verwacht om bij de selectie van België te zijn, ik wist dat de kans klein was. Nu komt er een nieuwe bondscoach, dat biedt nieuwe kansen. Als die selectie er in de toekomst wel van komt, dan is dat een mooie bonus", zei Heynen aan Sporza.

MOORDENDE CONCURRENTIE

De 25-jarige centrale middenvelder is aan een fantastisch seizoen bezig bij Racing Genk. Hij is de motor op het middenveld en met 6 goals en 2 assists in 17 competitiewedstrijden was hij ook bepalend. Heynen kende vorig jaar geen goed seizoen in een toen zwalpend Genk. Daardoor verloor hij dus kostbare tijd en hij zal de komende maanden zijn hoge niveau moeten blijven behouden. Centraal op het middenveld is er immers heel veel  concurrentie.

De opvolger van Martinez kan centraal op het middenveld kiezen uit heel wat talent. Zo zijn Axel Witsel, Youri Tielemans, Hans Vanaken, Amadou Onana, Leander Dendoncker, Roméo Lavia, Sambi Lokonga, Orel Mangala, Eliot Matazo, Aster Vranckx en nog een aantal anderen spelers die in aanmerking komen voor een selectie. De concurrentie is dus moordend, maar als Heynen dit niveau blijft halen is de kans groot dat hij in 2023 een kans zal krijgen.

LEES OOK: Van wereldkampioen tot WK-drama: Genk-fan Brecel stort in

Gaat Heynen in 2023 zijn debuut maken bij België?

Meest recent

Essevee onthult nieuw doel na redding

Na drie speeldagen is de Relegation Play-Off al helemaal beslist. Rode lantaarn Dender kreeg immers ...

1
1
Zorgen om Vanaken: Leko brengt onrustwekkend nieuws

Club Brugge heeft zondag stevige averij opgelopen in de titelstrijd. Door de 2-1-nederlaag in het ...

37
37
Lyon stunt bij PSG: Franse titelstrijd weer razend spannend

Niet alleen in de Premier League is de titelstrijd zondag weer razend spannend geworden. Ook in ...

10
10
Hubert slaat titelkoorts meteen neer bij Union

Een tweede landstitel op rij lonkt alsmaar meer op Union. De Brusselaars prijken al maandenlang aan ...

18
18
Vermant ontsnapt meteen: dit vindt Lardot

Club Brugge heeft zondag zware averij opgelopen in de titelstrijd, want het ging in de topper met ...

86
86
Titel binnen, nu treble? Kompany blikt vooruit

Bayern München mocht zondag de champagne- of bierflessen al laten knallen. Het kroonde zich op ...

26
26
Dé grote verrassing bij Club: "Tevreden? Ja en nee"

Club Brugge heeft zondag een mokerslag gekregen in de titelstrijd. Het ging onderuit in de kraker ...

100
100
Titelstrijd beslist? Dit denken ze bij Club en Union

Het was zondagavond uitkijken naar de kraker tussen Union en Club Brugge. Het was uiteindelijk de ...

292
292
Essevee zadelt La Louvière met nieuwe sportieve kater op

Zulte Waregem is goed op weg om toch nog iets te maken van de (overbodige) degradatie PO's. Essevee ...

39
39
Club Brugge-fans spreken schande: grote zondebok aangeduid

Club Brugge heeft zondagavond een mokerslag opgelopen binnen de titelstrijd. Op het veld van directe ...

444
444
Pandoering in Nederlandse bekerfinale, Pocognoli vloekt

Slechts enkele dagen na de Europese uitschakeling, heeft AZ Alkmaar beslag gelegd op de KNVB-beker. ...

88
88
Club met rug tegen de muur: Union deelt mokerslag uit

Is Union op weg naar een nieuwe landstitel, en dreigt opnieuw een deceptie voor Club? Het team van ...

209
209
Vrancken streng na 1 op 15: "Hij moet gewoon beter doen"

STVV heeft een onvergetelijk seizoen achter de rug, maar met de eindmeet in zicht begint de motor te ...

93
93
‘Club Brugge wil toeslaan: superspits met monsterstats’

Club Brugge kijkt rond voor extra vuur voorin en is daarbij uitgekomen bij een jonge spits met ...

461
461
Kaiser Kompany II: Bayern kampioen na nieuwe vierklapper

Vincent Kompany heeft zondagavond zijn tweede landstitel veroverd als hoofdcoach van Bayern ...

166
166
City breekt Arsenal: pareltje Cherki doet titelstrijd kantelen

De Engelse titelstrijd stevent af op een zinderende ontknoping. Manchester City won zondagavond ...

66
66
VAR-geluk voor Club? Analisten fileren afgekeurde goal Union

In de Champions' Play-Offs werd zondagavond de titelkraker tussen Union SG en Club Brugge afgewerkt. ...

313
313
Gent-fans spuwen titularis uit: scherp statement De Mil

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

281
281
'PSG nóg sterker: nieuwe smaakmaker naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain is andermaal bezig aan een puik seizoen en blijf goed in de running om zichzelf ...

152
152
Vanaken naast basiself in titelkraker: Leko geeft verklaring

Club Brugge wil zondagavond beslagen leggen op de leidersplaats in de Champions' Play-Offs. Daarvoor ...

170
170
Beslissing in Play-Downs: zware nederlaag doet Dender das om

Na amper drie speeldagen in de beslissing in de Relegation Play-Offs al gevallen. Zo is FCV Dender ...

115
115
Enorme verrassing: Vanaken op bank in grote titelclash

De strijd om het kampioenschap in de Jupiler Pro League bereikt zondagavond een eerste kookpunt. Zo ...

198
198
In extremis vreugde-uitbarsting Liverpool, Milan weer tweede

In de Premier League ligt de strijd om de Champions League-tickets stilaan in een beslissende plooi. ...

22
22
Verschaeren druipt af: Boeckx verklaart opvallende wissel

Door de blessure van Mario Stroeykens, mocht Yari Verschaeren zaterdagavond al snel invallend bij ...

409
409
'Met bonus van 13 miljoen: zomerse topaanwinst voor Club'

Terwijl Ivan Leko en zijn troepen volop strijden om het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

453
453

Meer sportnieuws