Smaakmaker Genk: "Nieuwe kans bij Rode Duivels"

405
Smaakmaker Genk:

KRC Genk was zeer misnoegd dat niemand van hun team werd opgeroepen voor de Rode Duivels. Mike Trésor zat niet in de voorselectie en Bryan Heynen haalde die wel. Die laatste mocht zelfs even dromen omdat hij bij de reservespelers hoorde, maar uiteindelijk geen WK voor hem. Na het WK volgt er een nieuwe start.


"Ik moest me even stand-by houden, maar uiteindelijk heb ik een gelijkaardige vakantie als de rest gehad. Ik had ook niet verwacht om bij de selectie van België te zijn, ik wist dat de kans klein was. Nu komt er een nieuwe bondscoach, dat biedt nieuwe kansen. Als die selectie er in de toekomst wel van komt, dan is dat een mooie bonus", zei Heynen aan Sporza.

MOORDENDE CONCURRENTIE

De 25-jarige centrale middenvelder is aan een fantastisch seizoen bezig bij Racing Genk. Hij is de motor op het middenveld en met 6 goals en 2 assists in 17 competitiewedstrijden was hij ook bepalend. Heynen kende vorig jaar geen goed seizoen in een toen zwalpend Genk. Daardoor verloor hij dus kostbare tijd en hij zal de komende maanden zijn hoge niveau moeten blijven behouden. Centraal op het middenveld is er immers heel veel  concurrentie.

De opvolger van Martinez kan centraal op het middenveld kiezen uit heel wat talent. Zo zijn Axel Witsel, Youri Tielemans, Hans Vanaken, Amadou Onana, Leander Dendoncker, Roméo Lavia, Sambi Lokonga, Orel Mangala, Eliot Matazo, Aster Vranckx en nog een aantal anderen spelers die in aanmerking komen voor een selectie. De concurrentie is dus moordend, maar als Heynen dit niveau blijft halen is de kans groot dat hij in 2023 een kans zal krijgen.

LEES OOK: Standard wil KRC Genk afhouden in enorme strijd

Gaat Heynen in 2023 zijn debuut maken bij België?

Meest recent

‘Anderlecht stunt: spurtbom offert fortuin op om te tekenen'

Na de bekerblamage op het Kiel zoekt Anderlecht nog altijd naar snelheid op de flanken. Eén ...

119
119
Eden Hazard kiest twee beste Rode Duivels aller tijden

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea, Real Madrid en de Rode ...

30
30
Dure vogel moet vrezen: comeback bij Club Brugge

Jorne Spileers (21) lijkt eindelijk helemaal gelanceerd bij Club Brugge. De verdediger knokte zich ...

193
193
Vader Kompany komt met cruciale update over zoon

Vincent Kompany werd vandaag afgevoerd naar het ziekenhuis in München. De veertigjarige ...

169
169
Bayern München komt met officieel statement over Kompany

Heel de voetbalwereld schrok vanavond toen Duitse media naar buiten kwamen met het nieuws dat ...

237
237
Nieuwe details bekend over ziekenhuisopname Kompany

Vincent Kompany was de afgelopen dagen vaak in het nieuws in Duitsland. Eerst waren er geluiden over ...

285
285
Anderlecht-aanwinst slaat terug na kritiek: "Geweldige opsteker"

Anderlecht heeft zijn Europese campagne nieuw leven ingeblazen. De Brusselaars boekten woensdagavond ...

93
93
Marc Coucke krijgt onverwachte klap in strandbaroorlog

Marc Coucke leek op weg om zijn plannen aan de Belgische kust verder uit te bouwen, maar plots hangt ...

43
43
Ontslag bij Manchester United? Carrick speelt open kaart

Michael Carrick heeft vrijdag tijdens zijn persconferentie vooruitgeblikt op het Premier League-duel ...

34
34
Stroeykens is helemaal terug: "Hoort bij de voetballerij"

RSC Anderlecht won met 0-3 van Jagiellonia. Een correcte prestatie van de Brusselaars. Samen ...

121
121
Compper grijpt in bij Antwerp: oorlogstaal voor Charleroi

Royal Antwerp FC verloor al vijf wedstrijden op rij in de Jupiler Pro League en de volgende ...

132
132
Infantino krijgt plots steun: wederdienst op komst

Gianni Infantino hoopt zijn ambtstermijn als baas van de FIFA te verlengen. De Zwitserse Italiaan ...

38
38
Kohnen briest op Charleroi-fans: “Erg gefrustreerd”

De fans Sporting Charleroi lieten zich al verschillende keren van hun slechtste kant zien. In de ...

37
37
Euvrard baalt: Standard incasseert mokerslag van jewelste

Standard Luik hoopt snel waar een de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is ...

84
84
Compper voelt druk intern stijgen: ontslagroep bij Antwerp?

Royal Antwerp FC zit in de competitie in de hoek waar de klappen vallen. Hoofdtrainer Marvin Compper ...

116
116
"Kind gewond door rookbom": Charleroi grijpt hard in

Sporting Charleroi heeft op de webstek een opmerkelijke straf opgelegd nadat het in de bekerclash ...

53
53
Na stunt tegen Anderlecht: Messoudi roept straffe taal

Beerschot schakelde in de Croky Cup RSC Anderlecht uit, een ferme stunt van de tweedeklasser. Maar ...

127
127
Kustoorlog escaleert volledig bij KVDO: "Het is moorddadig"

De crisis bij KV Diksmuide Oostende blijft voor onrust zorgen en dreigt steeds meer sporen na te ...

74
74
Ook CPL-matchen afgelast: inhaaldatum KV Kortrijk-KV Mechelen

Storm Austen raast door het land den de Pro League heeft beslist om in te grijpen. In de Jupiler Pro ...

265
265
Allegri houdt koppig vast aan De Bruyne-plan: "Hij kan het"

Het zijn woelige weken geweest voor Kevin De Bruyne, waarin hij van het ene uiterste in het andere ...

47
47
Spijt van keuze voor Duitsland: "Als Klopp me oproept, zeg ik nee"

Spelers met dubbele nationaliteit, het is in ons land de laatste jaren een heet hangijzer geworden. ...

239
239
Toptalent komt plots boven bij Anderlecht: Bruno verklaart

Anderlecht stond donderdagavond onder zware druk in Polen na de nederlagen tegen Dinamo Zagreb en ...

382
382
Geen JPL-voetbal vanavond: Kortrijk-Mechelen afgelast

Competitievoetbal was de voorbije anderhalve maand schaars in ons land. Eind september en begin ...

100
100
De Ketelaere krijgt ervan langs in Italië: "Dat doet hij niet"

Het werd donderdag een uitstekende Europese avond voor de Belgische clubs, maar andere landgenoten ...

199
199
'Bom' op Belgisch voetbal wordt sisser: Antwerp vangt bot

De voorbije jaren zijn er al enkele bommetjes ontploft in de voetbalwereld, die het transfersysteem ...

243
243

Meer sportnieuws