Smaakmaker Genk: "Nieuwe kans bij Rode Duivels"

door
Smaakmaker Genk:

KRC Genk was zeer misnoegd dat niemand van hun team werd opgeroepen voor de Rode Duivels. Mike Trésor zat niet in de voorselectie en Bryan Heynen haalde die wel. Die laatste mocht zelfs even dromen omdat hij bij de reservespelers hoorde, maar uiteindelijk geen WK voor hem. Na het WK volgt er een nieuwe start.


"Ik moest me even stand-by houden, maar uiteindelijk heb ik een gelijkaardige vakantie als de rest gehad. Ik had ook niet verwacht om bij de selectie van België te zijn, ik wist dat de kans klein was. Nu komt er een nieuwe bondscoach, dat biedt nieuwe kansen. Als die selectie er in de toekomst wel van komt, dan is dat een mooie bonus", zei Heynen aan Sporza.

MOORDENDE CONCURRENTIE

De 25-jarige centrale middenvelder is aan een fantastisch seizoen bezig bij Racing Genk. Hij is de motor op het middenveld en met 6 goals en 2 assists in 17 competitiewedstrijden was hij ook bepalend. Heynen kende vorig jaar geen goed seizoen in een toen zwalpend Genk. Daardoor verloor hij dus kostbare tijd en hij zal de komende maanden zijn hoge niveau moeten blijven behouden. Centraal op het middenveld is er immers heel veel  concurrentie.

De opvolger van Martinez kan centraal op het middenveld kiezen uit heel wat talent. Zo zijn Axel Witsel, Youri Tielemans, Hans Vanaken, Amadou Onana, Leander Dendoncker, Roméo Lavia, Sambi Lokonga, Orel Mangala, Eliot Matazo, Aster Vranckx en nog een aantal anderen spelers die in aanmerking komen voor een selectie. De concurrentie is dus moordend, maar als Heynen dit niveau blijft halen is de kans groot dat hij in 2023 een kans zal krijgen.

LEES OOK: ‘Ramp voor Hayen: ijskoude douche na Genk-wending’

Gaat Heynen in 2023 zijn debuut maken bij België?

Meest recent

Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

31
31
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

32
32
Doku onder hoogspanning: Guardiola grijpt hard in

De feestdagen staan voor de deur en dan is het voor de profs soms tijd om de riem even los te laten. ...

21
21
Hasi in de problemen bij Anderlecht: “Hij weet het niet”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk in de Jupiler Pro League. Paars-Wit heeft grote ...

120
120
'Mika Godts staat plots voor absolute toptransfer'

Ajax beleeft tot dusver een moeilijk seizoen, maar Mika Godts is daarin wel een schaars lichtpuntje. ...

31
31
'Gouden kans: jeugdinternational gratis naar JPL'

De wintermercato opent zeer weldra zijn deuren en heel wat Belgische clubs kunnen versterking ...

55
55
"Hopelijk nooit in de JPL" - Stijnen helemaal afgemaakt

Stijn Stijnen en Patro Eisden stonden de voorbije dagen alweer volop in de spotlights, zij het ...

154
154
'Rampscenario in de maak voor Belgische profclubs'

Het blijft angstvallig afwachten welke afloop de vete tussen DAZN en de Pro League zal kennen. De ...

294
294
Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Voor de Rode Duivels is 2025 een jaar met pieken en dalen geweest. Ze wisten wel hun ticket voor het ...

76
76
'Stassin krijgt belangrijk nieuws over knaltransfer'

In november haalde Rudi Garcia Romeo Vermant als nieuwe spits bij de selectie. Dat zal toch een ...

67
67
Axel Witsel alsnog terug naar Standard?

Na negentien speeldagen staat Standard knap zesde, al is het maar de vraag of ze die plaats zullen ...

121
121
Ondanks comeback: Defour keihard voor Anderlecht

Anderlecht heeft zondag een sterk staaltje mentale weerbaarheid laten zien. Het leek aanvankelijk op ...

218
218
Union moet alsnog sterkhouder komende weken missen

Union klopte afgelopen weekend Zulte Waregem met 2-0 en pakte zo nog eens een deugddoende ...

36
36
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending in Genk, knaltransfer Karetsas'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

922
922
“Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Sint-Truiden VV blijft vriend en vijand verbazen dit seizoen. De Kanaries, onder leiding van Wouter ...

170
170
KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

De vete tussen KAA Gent en Ivan Leko blijft voortduren. De Kroatische oefenmeester kon zegevieren ...

284
284
Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Cercle Brugge. Eerder was Felice Mazzu ...

156
156
Topclubs vrezen: "We gaan voluit voor PO 1"

STVV is veruit dé verrassing van het seizoen in de Jupiler Pro League. Een lichtpunt in een ...

178
178
Anderlecht krijgt extra 'genialiteit': weldra basisplaats?

Bij RSC Anderlecht draait het dezer dagen blijkbaar enkel om intensiteit, energie en mentaliteit. ...

491
491
Leko scoort geen punten in Gent, wél bij Club: "Dat hoor je waaien"

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Een verdiende zege, maar het was toch vooral de match waar Ivan ...

230
230
'Hoogspanning: verrassende wending in dossier van Hoefkens'

KRC Genk dacht aan Carl Hoefkens als de nieuwe trainer, maar die gaf aan bij NAC Breda te blijven. ...

304
304
Club Brugge lacht tanden bloot, KRC Genk gewaarschuwd

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Voetballend was het een zeer matige Slag om Vlaanderen. Ook ...

672
672
Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

153
153
Buffalo weigert hand Leko: "Heel onprofessioneel gehandeld"

De centrale figuur tijdens de clash van zondagmiddag tussen Club Brugge en AA Gent, was uiteraard ...

990
990
"Systematisch problematisch" - kranten buizen zondebok RSCA

RSC Anderlecht blijft het lastig hebben in de competitieduels op verplaatsing. Zondag pakte het op ...

359
359

Meer sportnieuws