Smaakmaker Genk: "Nieuwe kans bij Rode Duivels"

405
Smaakmaker Genk:

KRC Genk was zeer misnoegd dat niemand van hun team werd opgeroepen voor de Rode Duivels. Mike Trésor zat niet in de voorselectie en Bryan Heynen haalde die wel. Die laatste mocht zelfs even dromen omdat hij bij de reservespelers hoorde, maar uiteindelijk geen WK voor hem. Na het WK volgt er een nieuwe start.


"Ik moest me even stand-by houden, maar uiteindelijk heb ik een gelijkaardige vakantie als de rest gehad. Ik had ook niet verwacht om bij de selectie van België te zijn, ik wist dat de kans klein was. Nu komt er een nieuwe bondscoach, dat biedt nieuwe kansen. Als die selectie er in de toekomst wel van komt, dan is dat een mooie bonus", zei Heynen aan Sporza.

MOORDENDE CONCURRENTIE

De 25-jarige centrale middenvelder is aan een fantastisch seizoen bezig bij Racing Genk. Hij is de motor op het middenveld en met 6 goals en 2 assists in 17 competitiewedstrijden was hij ook bepalend. Heynen kende vorig jaar geen goed seizoen in een toen zwalpend Genk. Daardoor verloor hij dus kostbare tijd en hij zal de komende maanden zijn hoge niveau moeten blijven behouden. Centraal op het middenveld is er immers heel veel  concurrentie.

De opvolger van Martinez kan centraal op het middenveld kiezen uit heel wat talent. Zo zijn Axel Witsel, Youri Tielemans, Hans Vanaken, Amadou Onana, Leander Dendoncker, Roméo Lavia, Sambi Lokonga, Orel Mangala, Eliot Matazo, Aster Vranckx en nog een aantal anderen spelers die in aanmerking komen voor een selectie. De concurrentie is dus moordend, maar als Heynen dit niveau blijft halen is de kans groot dat hij in 2023 een kans zal krijgen.

Gaat Heynen in 2023 zijn debuut maken bij België?

Meest recent

Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

3
3
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

93
93
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

16
16
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

378
378
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

37
37
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

17
17
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

414
414
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

185
185
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

933
933
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

146
146
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

23
23
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

197
197
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

13
13
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

90
90
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

294
294
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

225
225
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

122
122
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

286
286
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

122
122
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

62
62
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

136
136
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

447
447
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

135
135
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

51
51
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

276
276

Meer sportnieuws