De Condé zet deur open voor vertrek van één sterkhouder

door
De Condé zet deur open voor vertrek van één sterkhouder

Voor het seizoen werd er vooral gekeken naar Club Brugge en Antwerp als favorieten voor de landstitel, maar het is voorlopig KRC Genk dat door de Jupiler Pro League raast. De Limburgers lieten een ronduit indrukwekkende 46 op 51 noteren en kroonden zich zo tot herfstkampioen, met nu al een kloof van maar liefst tien punten op eerste achtervolger Union. Maar dat betekent niet dat Genk in januari op zijn lauweren zal rusten.


In Het Belang van Limburg maakt technisch directeur Dimitri de Condé de transferstrategie voor januari duidelijk. Hij stelt dat er zeker nog een flankaanvaller bij zal komen, want op die positie heeft Genk maar weinig opties na het vertrek van Bongonda en Ito in de zomer en het uitvallen van Oyen op de openingsspeeldag. Ook Jong Genk zal nog versterkt worden, want zij willen absoluut het behoud in de Challenger Pro League verzekeren.

Op uitgaand vlak is Andras Nemeth de enige vertrekker. De jonge spits is einde contract en wil een nieuwe uitdaging waar hij meer kan spelen. De eveneens naar Jong Genk teruggezette Mika Godts hoopt Genk wel nog te overtuigen. Maar het is vooral uitkijken of Genk zijn sterkhouders allemaal aan boord zal kunnen houden, want na de indrukwekkende prestaties van de laatste maanden zal er weer interesse zijn.

SPECIAAL DOSSIER
De Condé is echter categoriek: Genk zal zijn goudhaantjes in januari niet laten vertrekken. Er wordt enkel een uitzondering gemaakt voor Paul Onuachu. Genk zal de voormalige topschutter natuurlijk niet zomaar laten gaan, maar lijkt wel bereid om bij een goed bod mee te werken aan een transfer. De Condé geeft wel aan dat er voorlopig geen ploeg zich concreet gemeld heeft voor de Nigeriaanse spits.

LEES OOK: Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

Zal Onuachu na januari nog voor Genk spelen?

Meest recent

Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

19
19
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

14
14
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

59
59
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

65
65
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

90
90
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

68
68
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

231
231
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

229
229
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

19
19
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

595
595
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

55
55
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

146
146
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

110
110
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

292
292
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

416
416
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

184
184
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

121
121
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

169
169
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

114
114
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

307
307
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

61
61
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

50
50
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

835
835
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

503
503

Meer sportnieuws