De Condé zet deur open voor vertrek van één sterkhouder

door
De Condé zet deur open voor vertrek van één sterkhouder

Voor het seizoen werd er vooral gekeken naar Club Brugge en Antwerp als favorieten voor de landstitel, maar het is voorlopig KRC Genk dat door de Jupiler Pro League raast. De Limburgers lieten een ronduit indrukwekkende 46 op 51 noteren en kroonden zich zo tot herfstkampioen, met nu al een kloof van maar liefst tien punten op eerste achtervolger Union. Maar dat betekent niet dat Genk in januari op zijn lauweren zal rusten.


In Het Belang van Limburg maakt technisch directeur Dimitri de Condé de transferstrategie voor januari duidelijk. Hij stelt dat er zeker nog een flankaanvaller bij zal komen, want op die positie heeft Genk maar weinig opties na het vertrek van Bongonda en Ito in de zomer en het uitvallen van Oyen op de openingsspeeldag. Ook Jong Genk zal nog versterkt worden, want zij willen absoluut het behoud in de Challenger Pro League verzekeren.

Op uitgaand vlak is Andras Nemeth de enige vertrekker. De jonge spits is einde contract en wil een nieuwe uitdaging waar hij meer kan spelen. De eveneens naar Jong Genk teruggezette Mika Godts hoopt Genk wel nog te overtuigen. Maar het is vooral uitkijken of Genk zijn sterkhouders allemaal aan boord zal kunnen houden, want na de indrukwekkende prestaties van de laatste maanden zal er weer interesse zijn.

SPECIAAL DOSSIER
De Condé is echter categoriek: Genk zal zijn goudhaantjes in januari niet laten vertrekken. Er wordt enkel een uitzondering gemaakt voor Paul Onuachu. Genk zal de voormalige topschutter natuurlijk niet zomaar laten gaan, maar lijkt wel bereid om bij een goed bod mee te werken aan een transfer. De Condé geeft wel aan dat er voorlopig geen ploeg zich concreet gemeld heeft voor de Nigeriaanse spits.

LEES OOK: Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Zal Onuachu na januari nog voor Genk spelen?

Meest recent

Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

49
49
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

71
71
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

35
35
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

53
53
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

35
35
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

156
156
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

37
37
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

33
33
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

52
52
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

96
96
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

261
261
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

114
114
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

163
163
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

119
119
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

93
93
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

399
399
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

81
81
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

16
16
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

48
48
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

19
19
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

161
161
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

158
158
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

111
111
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

171
171
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

332
332

Meer sportnieuws