De Condé zet deur open voor vertrek van één sterkhouder

428
De Condé zet deur open voor vertrek van één sterkhouder

Voor het seizoen werd er vooral gekeken naar Club Brugge en Antwerp als favorieten voor de landstitel, maar het is voorlopig KRC Genk dat door de Jupiler Pro League raast. De Limburgers lieten een ronduit indrukwekkende 46 op 51 noteren en kroonden zich zo tot herfstkampioen, met nu al een kloof van maar liefst tien punten op eerste achtervolger Union. Maar dat betekent niet dat Genk in januari op zijn lauweren zal rusten.


In Het Belang van Limburg maakt technisch directeur Dimitri de Condé de transferstrategie voor januari duidelijk. Hij stelt dat er zeker nog een flankaanvaller bij zal komen, want op die positie heeft Genk maar weinig opties na het vertrek van Bongonda en Ito in de zomer en het uitvallen van Oyen op de openingsspeeldag. Ook Jong Genk zal nog versterkt worden, want zij willen absoluut het behoud in de Challenger Pro League verzekeren.

Op uitgaand vlak is Andras Nemeth de enige vertrekker. De jonge spits is einde contract en wil een nieuwe uitdaging waar hij meer kan spelen. De eveneens naar Jong Genk teruggezette Mika Godts hoopt Genk wel nog te overtuigen. Maar het is vooral uitkijken of Genk zijn sterkhouders allemaal aan boord zal kunnen houden, want na de indrukwekkende prestaties van de laatste maanden zal er weer interesse zijn.

SPECIAAL DOSSIER
De Condé is echter categoriek: Genk zal zijn goudhaantjes in januari niet laten vertrekken. Er wordt enkel een uitzondering gemaakt voor Paul Onuachu. Genk zal de voormalige topschutter natuurlijk niet zomaar laten gaan, maar lijkt wel bereid om bij een goed bod mee te werken aan een transfer. De Condé geeft wel aan dat er voorlopig geen ploeg zich concreet gemeld heeft voor de Nigeriaanse spits.

LEES OOK: Thorup op plaats gezet: "Genk moet daar vanaf stappen"

Zal Onuachu na januari nog voor Genk spelen?

Meest recent

"Minstens 10 jaar" - Club Brugge-voorspelling doet Anderlecht huiveren

RSC Anderlecht blijft de met voorsprong meest succesvolle club uit de geschiedenis van het Belgische ...

116
116
Grote Mannaert-wending bij KBVB: doorbraak in de maak

De Rode Duivels trappen deze week hun campagne in de Nations League op gang. Ondertussen blijft het ...

62
62
‘Lammens afgemaakt: Van Bommel doet straffe ingreep’

Senne Lammens krijgt meteen een opvallend signaal van Mark van Bommel. Net nu de doelman bij ...

152
152
Thorup op plaats gezet: "Genk moet daar vanaf stappen"

KRC Genk heeft een tegenvalllende start van het seizoen achter de rug. Met 9 op 18 tellen de ...

86
86
Union haalt wéér ruwe diamant: "Interesse lang duidelijk"

Union SG heeft zijn ijzersterke reeks van de laatste weken bevestigd. Op het veld van Antwerp FC ...

104
104
Verrassende Duivel maakt indruk: eerste basisplaats lonkt

De Rode Duivels zijn voor het eerst sinds het WK weer samengekomen. Maandag werd verzamelen geblazen ...

198
198
Club Brugge aan de slag: nieuwste toptransfer staat vast

Door een extra lange interland-break ligt het clubvoetbal bijna drie weken stil. Tijdig die nuttig ...

466
466
Charai tevreden: "Dat lukte ons vorig jaar niet"

Westerlo heeft zondagavond met 0-2 gewonnen op het veld van STVV en boekte zo zijn derde overwinning ...

16
16
"Rode Duivels? Ik sprak niet met Van Bommel"

Lucas Stassin (21) is uitstekend begonnen aan zijn avontuur bij Sevilla FC. De jonge Belgische spits ...

83
83
Hoefkens: "Een bizarre beslissing van Bruno"

Vitor Bruno heeft de spelers van RSC Anderlecht acht dagen vrijaf gegeven. De Portugese coach van ...

171
171
Wie vervangt Courtois? Defour en Proto verschillen van mening

Wie wordt de nieuwe nummer één van de Rode Duivels? Bondscoach Mark van Bommel staat ...

134
134
'Mourinho verliest geduld: keiharde Vinicius-ingreep'

Real Madrid heeft de interland-break in mineur ingezet. De Koninklijke verloor in de stadsderby ...

145
145
Van Bommel-revolutie: zéven nieuwe namen in basiself Duivels?

Het Mark van Bommel-tijdperk is maandag van start gegaan bij de Rode Duivels. De Nederlander heeft ...

707
707
Straffe wending Vanderbiest: KVM lanceert publiekelijk statement

KV Mechelen is bezig aan een uiterst teleurstellend seizoen tot dusver. Onvermijdelijk nam de druk ...

227
227
KRC Genk aan het wankelen: twee immense mankementen

KRC Genk kan allerminst tevreden zijn over de start van de competitie. Na zeven speeldagen hebben de ...

498
498
‘Van Bommel gooit Vanaken per direct uit basis’

Hans Vanaken maakte tegen Genk een sterke comeback, maar bij de Rode Duivels begint hij opnieuw ...

887
887
Jonathan Lardot velt oordeel over rode kaart Antwerp

Royal Antwerp FC verloor afgelopen speeldag van Union SG. Vlak na rust kreeg Bahmed Deuff twee keer ...

183
183
Mancini roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels hebben een sterk WK achter de rug, maar het tijdperk onder Rudi Garcia is voorbij. ...

116
116
De Meyer vreest ontslag bij STVV: “Gevaarlijk moment”

Sint-Truiden verbaasde vorig seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League onder Wouter ...

108
108
Eerste training van Bommel: Duivel geeft direct verstek

De Rode Duivels zijn aan het hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlandse oefenmeester ...

548
548
KRC Genk-duo snoeihard aangepakt: “Dat is het probleem”

KRC Genk ging afgelopen speeldag roemloos onderuit tegen Club Brugge. De Limburgers zijn onder Jess ...

452
452
Antwerp blijft inzetten op jeugd en bindt toptalent

Royal Antwerp FC richtte de blik de afgelopen jaren steeds vaker naar de eigen jeugd. The Great Old ...

79
79
Defour zet vraagtekens bij keuzes van Bruno

Steven Defour heeft vraagtekens geplaatst bij de keuzes van Anderlecht-trainer Vitor Bruno. Vooral ...

120
120
Stijnen en Nainggolan scheppen duidelijkheid over 'ruzie'

Géén Radja Nainggolan in de selectie van Patro Eisden afgelopen weekend. Achteraf ...

146
146
Alarmbellen op de Bosuil: Antwerp moet opletten

Royal Antwerp FC is niet goed bezig. De Great Old heeft amper 7 op 21 geboekt en ze moeten vooral ...

259
259

Meer sportnieuws