De Condé zet deur open voor vertrek van één sterkhouder

428 stemmen
De Condé zet deur open voor vertrek van één sterkhouder

Voor het seizoen werd er vooral gekeken naar Club Brugge en Antwerp als favorieten voor de landstitel, maar het is voorlopig KRC Genk dat door de Jupiler Pro League raast. De Limburgers lieten een ronduit indrukwekkende 46 op 51 noteren en kroonden zich zo tot herfstkampioen, met nu al een kloof van maar liefst tien punten op eerste achtervolger Union. Maar dat betekent niet dat Genk in januari op zijn lauweren zal rusten.


In Het Belang van Limburg maakt technisch directeur Dimitri de Condé de transferstrategie voor januari duidelijk. Hij stelt dat er zeker nog een flankaanvaller bij zal komen, want op die positie heeft Genk maar weinig opties na het vertrek van Bongonda en Ito in de zomer en het uitvallen van Oyen op de openingsspeeldag. Ook Jong Genk zal nog versterkt worden, want zij willen absoluut het behoud in de Challenger Pro League verzekeren.

Op uitgaand vlak is Andras Nemeth de enige vertrekker. De jonge spits is einde contract en wil een nieuwe uitdaging waar hij meer kan spelen. De eveneens naar Jong Genk teruggezette Mika Godts hoopt Genk wel nog te overtuigen. Maar het is vooral uitkijken of Genk zijn sterkhouders allemaal aan boord zal kunnen houden, want na de indrukwekkende prestaties van de laatste maanden zal er weer interesse zijn.

SPECIAAL DOSSIER
De Condé is echter categoriek: Genk zal zijn goudhaantjes in januari niet laten vertrekken. Er wordt enkel een uitzondering gemaakt voor Paul Onuachu. Genk zal de voormalige topschutter natuurlijk niet zomaar laten gaan, maar lijkt wel bereid om bij een goed bod mee te werken aan een transfer. De Condé geeft wel aan dat er voorlopig geen ploeg zich concreet gemeld heeft voor de Nigeriaanse spits.

LEES OOK: 'Karetsas-climax in zicht: derde club komt zich moeien'

Zal Onuachu na januari nog voor Genk spelen?

Meest recent

Dé wissel van het WK: Courtois doet eindelijk boekje open

Ondanks een geslaagd WK, besloot de KBVB om het aflopende contract van Rudi Garcia als bondscoach ...

56
56
'Karetsas-climax in zicht: derde club komt zich moeien'

De transfersoap rond Konstantinos Karetsas blijft maar aanslepen. Borussia Dortmund drukt al een ...

45
45
'Man City breekt de bank: grote WK-smaakmaker onderweg'

Aan de top van de Europese voetbalpiramide lijkt nog heel wat transfervuurwerk op komst. Zo drukt ...

155
155
‘Club slaat toe: Leko krijgt zijn droomaanvaller van 9M’

Club Brugge drukt door voor de droomaanvaller van Ivan Leko. Blauw-zwart heeft negen miljoen euro ...

576
576
Uittocht bij Anderlecht: nieuwste vertrekker al genoemd

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de Europese terugwedstrijd tegen Hammarby IF. ...

203
203
Volgende Rode Duivel transfereert: deal van 3 miljoen

Leandro Trossard, Youri Tielemans, Thomas Meunier, ... verschillende Rode Duivels veranderden de ...

97
97
'Leko gerustgesteld: Club Brugge plant twee extra transfers'

De start van het nieuwe seizoen is in zicht bij Club Brugge. Aanstaande vrijdag begint de ...

390
390
'Union ziet kassa rinkelen: transfersom Scherpen bekend'

Union maakte zich op voor een leegloop, maar de grote uitgaande transfers bleven tot dusver nog uit. ...

113
113
Charaï legt verdere transferplannen Westerlo op tafel

Het is bij Westerlo al een zeer drukke transferzomer geweest. In totaal staat de teller in 't Kuipje ...

37
37
Wat een soap: toch geen Real-akkoord, vlammend statement PSG

Sinds het einde van het WK zijn ook de allergrootste clubs in actie geschoten op de transfermarkt. ...

154
154
'Anderlecht krijgt boodschap: speler kiest bestemming'

Anderlecht is nog volop bezig met zijn transferhuiswerk, ook al is de Europese campagne enkele dagen ...

324
324
Simons stuurt boodschap naar mogelijke vertrekkers OHL

We zijn amper twee weken verwijderd van de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League. De ...

142
142
'Dortmund legt nieuw plan voor Karetsas op tafel'

Het is voor KRC Genk niet de makkelijkste zomermercato. De Limburgers zien vooral aan uitgaande ...

430
430
'Here we go: Real heeft topaanwinst van 100 miljoen beet'

Real Madrid haalt deze zomer fors uit op de transfermarkt, want na een tegenvallend seizoen wil het ...

135
135
'Anderlecht en Club Brugge grijpen naast target'

RSC Anderlecht en Club Brugge zijn op zoek naar versterking. Beide teams zijn voorlopig verzwakt uit ...

273
273
Club Brugge zorgt voor magisch moment bij supporters

Club Brugge begint met grote ambities aan het nieuwe seizoen. Na de landstitel van vorig jaar is de ...

427
427
Lommel SK is absolute sterkhouder kwijt aan AZ

Lommel SK heeft dingend nood aan versterking, maar de promovendus heeft nog een smaakmaker verloren. ...

47
47
‘Anderlecht op z’n kop: sterkhouder out, toptransfer in’

Bij Anderlecht komt de transfercarrousel plots op gang. Een sterkhouder kan het Lotto Park verlaten ...

621
621
'STVV beslist over terugkeer Bertaccini'

Bij STVV kende Adriano Bertaccini een geweldige periode. Hij versierde een toptransfer naar RSC ...

693
693
Jbari zet Club Brugge onder druk: tijd dringt

Club Brugge lijkt tot op heden toch wel stevig verzwakt te zijn. Het bestuur moet nog aan de bak. ...

712
712
'Anderlecht wil uitpakken met absolute toptransfer'

Dat RSC Anderlecht nog héél wat versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Antoine ...

502
502
'Arsenal stuift door: Premier League-bom vlak na Tzolis'

Arsenal FC won afgelopen seizoen de Engelse titel en haalde de finale van de Champions League. Om ...

93
93
Drama treft Ordoñez: gedroomde transfer in acuut gevaar

Na de recordverkoop van Christos Tzolis aan Arsenal FC, is het bij Club Brugge ook de bedoeling om ...

436
436
Ex van Karl Vannieuwkerke komt met straffe bekentenis

Jarenlang bleef het stil na de pijnlijke breuk met Karl Vannieuwkerke, maar nu opent Caroline ...

103
103
Peeters in de wolken: Beveren strikt Arsenal-product

SK Beveren kroonde zich op fenomenale wijze tot kampioen in de Challenger Pro League en mag komend ...

131
131

Meer sportnieuws