'Gvardiol multimiljonair na XXL-aanbieding'

door
'Gvardiol multimiljonair na XXL-aanbieding'

Nu het wereldkampioenschap in Qatar er bijna opzit, kunnen heel wat uitblinkers van de voorbije weken reflecteren over hun persoonlijke toekomst. Een aantal WK-gangers heeft zich immers op de radar gespeeld van de Europese elite. Zo ook de Kroatische steunpilaar Josko Gvardiol.


De 20-jarige verdediger is één van de grote WK-revelaties. Het talent van Gvardiol was uiteraard al langer bekend, maar in Qatar toonde hij zich ook aan het grote publiek. Zo hielp hij zijn land aan een plek in de halve finales door ijzersterk verdedigen te combineren met een zuivere passing. Volgens velen geldt de sterkhouder van RB Leipzig zelfs als de beste verdediger van het toernooi.

De straffe prestaties van Gvardiol zijn natuurlijk niet onopgemerkt gebleven, in 2023 wordt een grote transfer voor hem verwacht. Afgelopen week werd onder meer Real Madrid genoemd als mogelijke bestemming. Maar ook vanuit de Premier League heerst er concrete belangstelling. Chelsea FC volgt hem bijvoorbeeld al lange tijd. En ook Manchester City blijkt een grote liefhebber.

CITY HAALT MILJOENEN BOVEN
Volgens de Italiaanse transferwatcher Alfredo Pedulla is de Engelse kampioen zelfs ver om bijzonder diep in de buidel te tasten voor de komst van Gvardiol. Om Leipzig te overtuigen en concurrentie af te troeven, zou City een bod voorbereiden dat kan oplopen tot zo'n 125 miljoen euro. Dat is weliswaar inclusief alle bonussen en variabelen. Voor Gvardiol zelf zou dan weer een royaal salaris van 11 à 12 miljoen euro/jaar klaarliggen. Die aanbieding zou wel nog niet concreet zijn, waardoor de andere gegadigden nog een tegenoffensief kunnen plaatsen.

LEES OOK: 'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

Gvardiol is de beste verdediger op dit WK ...

Meest recent

'Coach geeft groen licht: Genk-transfer op de valreep'

KRC Genk beleefde een erg rustige wintermercato tot dusver. Maar daar kan daags voor het verstrijken ...

38
38
Sels incasseert mokerslag, extra Belg naar Eredivisie

Het einde van de wintermercato is in zicht en dus worden nog volop deals beklonken. Een aantal van ...

9
9
'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over komst Schjelderup'

Club Brugge wil vlak voor het sluiten van de winterse transfermarkt zijn selectie versterken ...

216
216
Hasi verrast met debutant in basis, Standard zonder Epolo

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op Luik gericht. Daar nemen met Standard en ...

143
143
Clement onthult: "Welke Club-speler goede coach zou zijn?"

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

268
268
TU: 'Last-minute bom bij Club, transfers Trésor en Yaremchuk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

297
297
Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Thibo Somers maakte de overstap van Cercle Brugge naar Royal Antwerp FC. De 26-jarige middenvelder ...

75
75
Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Geert De Vlieger beleefde onlangs een hallucinant avontuur. De voormalig doelman en huidige analist ...

59
59
Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De ongeziene ontknoping tussen Benfica en Real Madrid in de Champions League blijft nazinderen. In ...

64
64
Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

217
217
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

232
232
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

111
111
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

349
349
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

533
533
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

73
73
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

272
272
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

120
120
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

104
104
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

1252
1252
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

454
454
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

373
373
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

166
166
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

128
128
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

615
615
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

177
177

Meer sportnieuws