'Franse WK-held zet zinnen op Barcelona-transfer'

door
'Franse WK-held zet zinnen op Barcelona-transfer'

Frankrijk strijdt zondagavond tegen Argentinië voor een verlenging van zijn wereldtitel. Les Bleus hebben dan ook sterk toernooi achter de rug tot dusver. Nochtans zag de titelverdediger in aanloop naar het WK verschillende sterkhouders uitvallen met een blessure, maar hun afwezigheid werd opgevangen door een aantal onverwachte namen.


Vooral het Franse middenveld was zwaar gehavend in aanloop naar het toernooi in Qatar. Zo zag bondscoach Didier Deschamps hoe onder meer Paul Pogba en Ngolo Kanté, twee sleutelspelers tijdens het WK in 2018, noodgedwongen forfait moesten geven. Maar hun afwezigheid werd opvallend goed opgevangen. De jonge Aurélien Tchouaméni wierp zich op tot een uitstekende controleur. Antoine Griezmann verbaasde de wereld dan weer in zijn nieuwe rol als middenvelder.

En ook de prestaties van Adrien Rabiot mogen gezien worden. De 27-jarige middenvelder van Juventus heeft nochtans enkele moeizame seizoenen achter de rug. Maar in aanloop naar het WK toonde hij zich bij de Italiaanse topclub weer in uitstekende doen. Die goede prestaties werden in Qatar alleen maar bevestigd. En mogelijk levert zijn heropstanding hem ook een mooie transfer op. Volgens SPORT liet Rabiot zijn diensten alvast aanbieden bij FC Barcelona.

BESLISSING NA WINTERMERCATO
De middenvelder heeft bij Juventus dan ook een aflopend contract. En de kans dat hij zal verlengen in Turijn, is behoorlijk klein. Daarentegen ziet Rabiot een overgang naar Camp Nou best wel zitten. Voor Barça zou hij door zijn transfervrije status alvast een interessant target zijn. Ook vanuit de Premier League heerst naar verluidt interesse. Rabiot zou wel sowieso het seizoen afmaken bij Juventus, zijn definitieve beslissing zou dan ook pas na de wintermercato volgen.

LEES OOK: 'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

Welk land heeft het sterkste middenveld volgens u?

Meest recent

Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

56
56
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

65
65
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

64
64
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

52
52
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

115
115
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

25
25
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

42
42
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

241
241
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

184
184
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

173
173
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

126
126
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

100
100
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

19
19
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

162
162
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

58
58
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

99
99
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

289
289
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

130
130
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

437
437
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

151
151
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

394
394
'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

De Rode Duivels blazen dinsdag verzamelen in Tubeke in aanloop naar hun stage in de VS. Voor een ...

126
126
Groot gemis: "Hij is samen met Tzolis beste speler in JPL"

De kaarten zijn geschud in de Jupiler Pro League, de plekjes in de verschillende Play-Offs zijn ...

245
245
Overzicht Europa: record Kompany, eindelijk prijs Arsenal?

De eerste interland-break van het seizoen is begonnen, de clubs kunnen even tot rust komen in ...

133
133
Mokerslag Anderlecht: zo reageert Coucke op Cercle-fiasco

RSC Anderlecht heeft de reguliere competitie in de Jupiler Pro League afgesloten met een pijnlijke ...

576
576

Meer sportnieuws