'Genk gaat transferstrijd om middenvelder aan'

door
'Genk gaat transferstrijd om middenvelder aan'

KRC Genk speurt over heel de wereld rond naar spelers die het team eventueel kunnen versterken. De Limburgers scouten onder meer in Roemenië. Volgens het Roemeense Fanatik volgt de Belgische leider een speler van FCSB, maar er zijn nog meer gegadigden. Genk ruikt een buitenkansje.


KRC Genk zou interesse hebben in de defensieve middenvelder Adrian Șut. De 23-jarige middenvelder zou door Genk zijn gescout in de partij tegen Botosani en ook FC Kopenhagen heeft zijn oog laten vallen op de speler. Ook Trabzonspor heeft interesse in Șut.

2 MILJOEN EURO

De clubs die de middenvelder willen aantrekken, zullen daarbij toch stevig mogen gaan betalen als ze hem in januari willen vastleggen. Șut, die de matchen tegen Anderlecht in de Conference League niet in actie kwam wegens een blessure, is immers een vaste waarde bij de Roemeense club. Er zou een vraagprijs van ongeveer 2 miljoen euro achter zijn naam staan. Șut ligt echter wel nog maar tot medio 2023 onder contract bij zijn team, waardoor Genk vanaf 1 januari hem mogelijk al gratis kan vastleggen voor komend seizoen.

Het zou wel opvallend zijn als Genk een verdedigende middenvelder zou aantrekken. Op het middenveld hebben ze met Patrik Hrosovsky, Bryan Heynen, Aziz Ouattara, Nicolas Castro, Bilal El Khannouss en Matias Galarza al heel wat centrale middenvelders in de kern.

  

LEES OOK: Genk én Anderlecht onder zware druk: Boeckx voorspelt

Moet Genk hem halen?

Meest recent

Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

20
20
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

35
35
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

128
128
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

593
593
Oosting briest: dit riep de Antwerp-coach tijdens de rust

Royal Antwerp FC won in de heenwedstrijd van de beker met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht, maar ...

302
302
Allesbehalve gezond: grote zorgen bij Belgische clubs

Deze week werden de financiële cijfers van de Belgische profclubs in het vorige seizoen ...

88
88
Anderlecht krijgt gouden tip over Taravel

Wekenlang leek Anderlecht een dode mus, maar donderdagavond kwam Paars-Wit plots weer helemaal tot ...

416
416
Huwelijksbom rond Ruben Van Gucht? "Viel uit de lucht"

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

308
308
Beveren straks in 1A: Peeters oordeelt over twijfels

We zijn nog maar halfweg februari, maar de eerste nieuwkomer in de Jupiler Pro League voor volgend ...

184
184
Revelatie Club Brugge verrast: "4 op 10 voor mijn seizoen"

Er waren heel wat twijfels rond Club Brugge in de zomer, want heel wat sterkhouders vertrokken toen. ...

182
182
Smaakmaker KV Mechelen spreekt duidelijk over transfer

Zes speeldagen voor het einde van de reguliere competitie mag KV Mechelen nog altijd dromen van een ...

185
185
Waanzinnige prestatie Anderlecht: "Had 0-9 kunnen zijn"

De bekerfinale wordt een Brusselse derby, want na Union plaatste donderdagavond ook Anderlecht zich. ...

282
282
'Club Brugge pakt uit met nieuw megaproject'

Club Brugge is in het voorbije decennium uitgegroeid tot de nummer één in België, ...

366
366
Deschacht uit zijn dak: "Geef hem contract voor 5 jaar!"

Anderlecht heeft zich donderdagavond op sensationele wijze geplaatst voor de bekerfinale. Het veegde ...

449
449
'Club Brugge gaat all-in voor 10M-Italiaan'

Club Brugge heeft een Italiaanse middenvelder hoog op het lijstje staan voor de zomer. Volgens ...

216
216
WK in gevaar? Rode Duivels krijgen klap

Donderdagavond werd er in Brussel geloot voor de volgende campagne van de Nations League. Met ...

82
82
Taravel onthult hét geheim achter straffe verrijzenis

Wie had dit zien aankomen? Anderlecht leek een vogel voor de kat nadat het vorige week al in eigen ...

447
447
Stevige kater voor Antwerp: "Het was gewoon shit"

Antwerp is vrijdagochtend ontwaakt met een stevige kater. Het leek de bekerfinale voor het grijpen ...

172
172
'Anderlecht pakt door en gaat vol voor deze trainer'

Anderlecht gaat door een moeilijke periode, maar kreeg donderdag wel een flinke opsteker. Dankzij ...

824
824
Opvallend beeld na bekerglorie: trainerswending Anderlecht?

Ondanks het in extremis afhaken van een aantal topkandidaten, blijft het bestuur van RSC Anderlecht ...

576
576
Totale afgang Antwerp: "Dit is gewoon beschamend"

Antwerp FC had het ticket voor de bekerfinale binnen handbereik. Een 0-1-voorsprong van in de ...

231
231
"Buitenaards" - kranten gaan wild op Anderlecht-uitblinker

Tot ieders verbazing heeft RSC Anderlecht zich donderdagavond geplaatst voor de bekerfinale. RSCA ...

1280
1280
Club trekt bleek weg: Atlético veegt Barcelona van de mat

Atlético Madrid lijkt helemaal klaar voor het Champions League-treffen met Club Brugge. Los ...

150
150
Anderlecht leeft weer! Dramatisch Antwerp geeft finale weg

In wat hier en daar wordt omschreven als een grote 'institutionele crisis', heeft RSC Anderlecht een ...

388
388
Sfeer wordt grimmig: Antwerp-aanhang over de schreef

Het Bosuil-stadion was donderdagavond aardig vol gelopen voor de bekerclash tussen Antwerp FC en RSC ...

595
595

Meer sportnieuws