Antwerp verbaast Nederlanders: "Waar gaat dat heen?"

door
Antwerp verbaast Nederlanders:

Het wereldkampioenschap in Qatar duurt nog een weekje, vervolgens barst het clubvoetbal weer in alle hevigheid los. En een aantal ploegen zal er na de WK-break meteen moeten staan. Zo ook het ambitieuze Antwerp FC, dat in de komende maanden wil scoren op twee fronten.


De Great Old moet vlak na het WK alvast vol aan de bak. In de 1/8ste finales van de Croky Cup staat immers een clash tegen Standard op het programma. Vervolgens wil de ploeg van coach Mark van Bommel de kloof met leider KRC Genk zo snel mogelijk beginnen af te bouwen, zodat RAFC bij de start van de Play-Offs nog steeds op titelkoers zit. Om dat doel te bereiken lijkt in januari ook een extra kwaliteitsinjectie te volgen.

Door het nakende vertrek van Radja Nainggolan, is een extra middenvelder bijvoorbeeld een optie. Maar vooral een polyvalente linksback geldt als prioriteit gezien de zware blessure van Sam Vines. En daarvoor zou het vizier op Daley Blind gericht zijn. De Oranje-international speelt bij Ajax geen hoofdrol in de sportieve plannen en dus wil Antwerp hem een uitweg aanreiken. Die mogelijke transfer doet wel de wenkbrauwen fronsen bij onze noorderburen.

RIJKE GHEYSENS
Journalist Valentijn Driessen, chef voetbal van 'De Telegraaf', vindt het bijvoorbeeld verbazingwekkend dat Antwerp zo'n lonen kan ophoesten. "Het is ongelooflijk dat Antwerp dezelfde salarissen kan betalen als Ajax. Waar gaat het heen met die club?", klink het bij de podcast KickOff. Ajax-watcher Mike Verweij weet evenwel waar de financiële slagkracht aan te wijten is. "Daar zit Paul Gheysens achter, een hele hele rijke kerel."

JOUW MENING TELT:
Antwerp wordt binnen de drie seizoenen kampioen ...

Meest recent

'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

1
1
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

182
182
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

227
227
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

249
249
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

989
989
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de afgelopen jaren geregeld zaakjes met mekaar. Dit keer hopen de ...

213
213
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

356
356
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

323
323
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

161
161
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaan zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

117
117
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

111
111
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

175
175
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

67
67
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

508
508
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

151
151
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

366
366
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

58
58
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

85
85
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

545
545
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

110
110
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

128
128
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

754
754
Rik Verheye haalt snoeihard uit: "Ze zijn fake!!!"

Bij het brede publiek was Rik Verheye al lange tijd bekend als een steengoed acteur. De man van ...

239
239
"Ik wens Xabi Alonso totaal geen succes toe bij Real Madrid"

Voor Real Madrid begint het WK op woensdagavond. Dan openen ze hun toernooi met een clash tegen de ...

360
360
'Standard pakt door: versterking en 2 vertrekkers op komst'

Standard blaast donderdag verzamelen voor de eerste training van het nieuwe seizoen. De Rouches ...

310
310

Meer sportnieuws