Antwerp verbaast Nederlanders: "Waar gaat dat heen?"

door
Antwerp verbaast Nederlanders:

Het wereldkampioenschap in Qatar duurt nog een weekje, vervolgens barst het clubvoetbal weer in alle hevigheid los. En een aantal ploegen zal er na de WK-break meteen moeten staan. Zo ook het ambitieuze Antwerp FC, dat in de komende maanden wil scoren op twee fronten.


De Great Old moet vlak na het WK alvast vol aan de bak. In de 1/8ste finales van de Croky Cup staat immers een clash tegen Standard op het programma. Vervolgens wil de ploeg van coach Mark van Bommel de kloof met leider KRC Genk zo snel mogelijk beginnen af te bouwen, zodat RAFC bij de start van de Play-Offs nog steeds op titelkoers zit. Om dat doel te bereiken lijkt in januari ook een extra kwaliteitsinjectie te volgen.

Door het nakende vertrek van Radja Nainggolan, is een extra middenvelder bijvoorbeeld een optie. Maar vooral een polyvalente linksback geldt als prioriteit gezien de zware blessure van Sam Vines. En daarvoor zou het vizier op Daley Blind gericht zijn. De Oranje-international speelt bij Ajax geen hoofdrol in de sportieve plannen en dus wil Antwerp hem een uitweg aanreiken. Die mogelijke transfer doet wel de wenkbrauwen fronsen bij onze noorderburen.

RIJKE GHEYSENS
Journalist Valentijn Driessen, chef voetbal van 'De Telegraaf', vindt het bijvoorbeeld verbazingwekkend dat Antwerp zo'n lonen kan ophoesten. "Het is ongelooflijk dat Antwerp dezelfde salarissen kan betalen als Ajax. Waar gaat het heen met die club?", klink het bij de podcast KickOff. Ajax-watcher Mike Verweij weet evenwel waar de financiële slagkracht aan te wijten is. "Daar zit Paul Gheysens achter, een hele hele rijke kerel."

LEES OOK: Gheysens schiet uit krammen: bom ontploft bij Antwerp

Antwerp wordt binnen de drie seizoenen kampioen ...

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

4
4
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

9
9
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

19
19
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

37
37
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

37
37
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

69
69
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

80
80
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

237
237
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

101
101
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

258
258
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

118
118
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

37
37
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

389
389
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

193
193
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

121
121
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

44
44
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

85
85
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

274
274
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

161
161
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

136
136
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

407
407
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

237
237
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

121
121

Meer sportnieuws