'Charleroi mag dromen van miljoenen na WK'

door
'Charleroi mag dromen van miljoenen na WK'

Sporting Charleroi maakt zich klaar voor een beter tweede deel van het seizoen. Felice Mazzu moet de ploeg weer op de rails krijgen, maar mogelijk ziet hij een smaakmaker andere oorden opzoeken. Hij speelde immers een goed WK. Lonkt een toptransfer?


Ali Gholizadeh speelde met Iran op het WK en de flankaanvaller liet een zeer goede indruk achter. De bijzonder technisch vaardige voetballer, die onder Edward Still vreemd genoeg op de bank was verzeild geraakt, hoopt dat hij zich in de kijker heeft kunnen spelen bij hoger aangeschreven teams dan Charleroi.

"Alleen God weet het, maar ik hoop het met heel mijn hart. Als er iets moet gebeuren, in januari, juli of later, dan gebeurt het, maar ik wil vooral gefocust blijven op het team. Niks anders. Ondertussen moet ik mijn best doen voor Charleroi”, zegt hij aan La Dernière Heure.

KOOPJE

Gholizadeh is één van de meest spektakelrijke voetballers in de Belgische competitie, al is hij niet altijd even constant in zijn prestaties. De linkspoot is 26 jaar en ligt nog tot medio 2025 onder contract in het Zwarte Land. Hij werd door de Zebra’s in 2018 voor 300.000 euro naar België gehaald, en ondertussen steeg zijn marktwaarde volgens Transfermarkt.be naar 2 miljoen euro. Charleroi mag dus hopen op een miljoenentransfer voor de speler die op het WK goed was voor 1 assist in 3 matchen, maar hij zag ook een doelpunt afgekeurd worden en een schot op de paal belanden. Gholizadeh mag daardoor hopen op een toptransfer.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: aanvaller zorgt voor Ajax-debacle

is Gholizadeh klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

'Leya Iseka grijpt naast terugkeer naar België'

Michy Batshuayi maakt tijdens deze interlandperiode zijn rentree in de selectie van de Rode Duivels. ...

49
49
'Trossard slachtoffer van transferbom bij Arsenal'

Vorig seizoen speelde Leandro Trossard vrijwel alles bij Arsenal, maar deze zomer lijkt de Rode ...

84
84
'Nog een vertrekker bij Charleroi, opluchting voor Cercle'

Nog tot en met 8 september hebben Belgische clubs om hun laatste transfers te regelen. In de laatste ...

50
50
'Genk wil nog verbazen met aanwinst uit Serie A'

Genk beleefde nog enkele woelige dagen op de transfermarkt. Het zag Tolu Arokodare voor een ...

260
260
'Dender heeft opvolger Euvrard bijna beet'

Voor Dender is het seizoen rampzalig begonnen. De Kadavers pakten amper twee op achttien en zijn ...

68
68
'Cercle wil stunten met komst WK-uitblinker'

Cercle Brugge kende dit seizoen een zeer lastige start, maar heeft zich sindsdien knap herpakt met ...

131
131
'Overname Beerschot: nog één struikelblok blijft'

Het zou goed kunnen dat er binnenkort een nieuwe wind zal waaien op het Kiel. Beerschot staat ...

285
285
Verrassende namen in Europese selectie Genk

Nu september aangebroken is, moesten de deelnemers aan de league phase van de Europese bekers hun ...

239
239
Nieuwe rel rond ‘prinses’ Xavi Simons: buren in shock

Xavi Simons versierde deze zomer een toptransfer naar de Premier League. Lange tijd leek Chelsea de ...

203
203
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Verschaeren, Ordoñez in januari weg?'

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste dagen bezig, maar er staat nog heel wat te gebeuren. ...

421
421
'Union SG doet weer zaken in Jupiler Pro League'

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en zal dit seizoen in de Champions League te zien zijn. ...

152
152
'Transferstrijd Stroeykens barst los door... Dries Mertens'

Er staat nog heel wat te bewegen bij RSC Anderlecht op de slotdagen van de zomermercato. Paars-Wit ...

656
656
Club schrikt: échte reden afwezigheid Seys bekend

Joaquin Seys kende al heel wat pech in zijn nog korte interlandcarrière. De vleugelspeler van ...

670
670
'Dolberg belandt meteen in nachtmerrie bij Ajax'

Anderlecht moest deze week afscheid nemen van Kasper Dolberg. Ajax kwam aankloppen voor de Deense ...

617
617
AA Gent dumpt flop, verrassende transfer Puertas

In de meeste grote voetballanden is de transfermarkt intussen gesloten, maar in België en een ...

258
258
'Gegokt en verloren: Club grijpt naast recordtransfer'

De transfermarkt is in België nog open, maar voor Club Brugge lijkt de zomermercato er al op te ...

1078
1078
'Vervanger Dolberg: Renard aan handen en voeten gebonden'

Anderlecht moet in de laatste dagen van de transferperiode nog volop zoeken naar een nieuwe spits. ...

617
617
Garcia stelt teleur: twee spelers in tribune gezet

Om 20u45 beginnen de Rode Duivels aan hun derde opdracht in de kwalificatiecampagne voor het WK ...

1276
1276
'Winterbom in de maak: Fofana mag koffers pakken'

Heel wat Rode Duivels versierden deze zomer fraaie transfers, maar sommigen bleven tegen alle ...

208
208
Losada terug aan de slag bij Belgische club?

De eerste trainers beginnen al te sneuvelen in België. Mircea Rednic werd al ontslagen, ...

228
228
Onverwachte gevolgen: DAZN zorgt voor catastrofe

Wie de Belgische wedstrijden op televisie wil volgen, wacht op de beslissing van DAZN, dat nog ...

2870
2870
Stijn Stijnen ontploft na schorsing: "Ruggengraatloos!"

De Disciplinaire Raad voor het Profvoetbal heeft Stijn Stijnen vier weken schorsing opgelegd. De ...

188
188
'STVV grijpt alsnog naast enorme megatransfer'

Bij STVV vulden ze de kassa al enorm deze zomer. De Kanaries leken op weg om een financieel ...

362
362
'Fredberg levert Anderlecht nog mooi cadeau op'

Jesper Fredberg werd door Wouter Vandenhaute op straat gezet. De Deen leverde nochtans geen onaardig ...

623
623
Nieuwe smaakmaker KRC Genk: "Smaakt naar meer"

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers wonnen afgelopen weekend met 3-2 van ...

323
323

Meer sportnieuws