Ronaldo doorbreekt de stilte na WK-blamage

190 stemmen
Ronaldo doorbreekt de stilte na WK-blamage

Ook Portugal zal dit jaar niet met de wereldtitel aan de haal gaan. De Portugezen werden nochtans als grote favoriet naar voren geschoven voor hun kwartfinaleduel tegen Marokko, maar delfden uiteindelijk het onderspit met 1-0. Ook voor Cristiano Ronaldo werd het dus een aftocht in mineur.


De inmiddels 37-jarige aanvaller werkte in Qatar de vijfde WK-eindronde in zijn carrière af. Maar zijn toernooi verliep niet zoals gewenst. Zo geraakte CR7 niet verder dan één (strafchop)doelpunt. En na de groepsfase verloor hij zelfs zijn basisplaats bij de nationale ploeg. Als invaller slaagde hij er dan weer niet om het verschil te maken. Achteraf barstte Ronaldo dan ook in tranen uit en weigerde hij met de pers te spreken.

Daags nadien heeft de superster dan toch gereageerd. Daarvoor maakte hij gebruik van zijn eigen sociale media-kanalen. "Ik heb veel internationale prijzen gewonnen, maar mijn land aan de top van de wereld brengen was het ultieme doel. Ik heb daar hard voor gevochten", klinkt het. "Ik heb op vijf verschillende WK's mogen scoren en werd altijd omringd door geweldige spelers en gesteund door miljoenen Portugezen. Ik heb alles gegeven op het veld en de droom nooit opgegeven. Helaas is de droom gisteren beëindigd."

NIEUWE CLUB
De vraag is nu waar de toekomst van Ronaldo ligt. Zijn contract bij Manchester United werd immers ontbonden en dus moet hij op zoek naar een nieuwe club. "Het heeft nu geen zin om te reageren op alle geruchten. Ik wil alleen dat jullie weten dat er veel geschreven en gespeculeerd wordt, maar dat mijn toewijding voor Portugal nooit is veranderd", stelt Ronaldo. "Ik ben altijd blijven vechten voor het gezamenlijke doel en heb nooit mijn terug naar mijn ploeggenoten of mijn land gekeerd. Meer heb ik op dit moment niet te zeggen."

LEES OOK: Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Ronaldo kan er beter een punt achter zetten ...

Meest recent

Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

15
15
Lichtpunt bij Anderlecht: dan toch ‘gouden transfer’?

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen. Er waren héél weinig lichtpunten, maar ...

41
41
Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

80
80
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

280
280
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

66
66
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

64
64
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

559
559
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

148
148
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

62
62
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

119
119
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

332
332
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

540
540
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

310
310
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

639
639
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

242
242
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

36
36
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

322
322
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

117
117
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

88
88
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

62
62
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

476
476
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

237
237
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

295
295
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

142
142
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

185
185

Meer sportnieuws