Ten Hag met verbazingwekkende verklaringen over Ronaldo

305
Ten Hag met verbazingwekkende verklaringen over Ronaldo

Cristiano Ronaldo kent de zwaarste periode uit zijn voetbalcarrière. Op de bank bij Portugal en ook bij Manchester United kende hij een mindere periode. Coach Erik ten Hag sprak over de moeilijke relatie met Ronaldo op Old Trafford. Daar waren toch verrassende uitspraken bij.


De 37-jarige Ronaldo verzeilde op de bank onder Ten Hag en CR7 was absoluut niet te spreken over de Nederlandse manager. Ten Hag sprak over zijn ervaringen met de Portugese superster. "Ik heb vanaf het eerste moment gewild dat hij zou blijven. Hij wilde vertrekken, dat was vrij duidelijk. As een speler beslist niet bij een club wil blijven, dan moet hij vertrekken”, aldus Ten Hag.

FANTASTISCHE SPELERS

Na het befaamde interview was het game over. “In dit interview zei hij voor het eerst dat hij weg wilde. Als club kun je dat niet accepteren. Dan volgen er consequenties. Hij had mij tot dat moment nooit verteld dat hij weg wilde. Hij heeft me in de zomer wel verteld: "Ik laat je binnen een week weten of ik wil blijven." Daarna kwam hij terug en zei: "Ik wil blijven." Tot het moment van het interview had ik niets gehoord”, deed Ten Hag zijn toch wel verbazingwekkend relaas.

De ex-trainer van Ajax hoopte dat Ronaldo zou blijven. “We wilden dat hij deel zou uitmaken van ons project, we wilden dat hij een bijdrage kon leveren aan de ploeg, want hij is een fantastische speler. Hij heeft een enorme staat van dienst, maar het behoort tot het verleden en we moeten naar de toekomst kijken. Als hij in vorm is, is hij een goede speler. En hij zou ons kunnen helpen om terug te komen en de doelen te bereiken die we hebben. Dat is vrij duidelijk. Maar dat was hij niet."

LEES OOK: Stevige bom onder spraakmakend huwelijk Cristiano Ronaldo?

Valt Ten Hag iets te verwijten in deze saga?

Meest recent

'Stassin krijgt eindelijk gewenste transfer'

Lucas Stassin moest deze zomer tot zijn grote ontgoocheling het WK vanuit zijn zetel volgen. Rudi ...

58
58
'Grote verrassing: Martinez bondscoach van Oranje?'

Na het WK gingen heel wat landen op zoek naar een nieuwe bondscoach. De Rode Duivels vonden na het ...

108
108
'Transfer in de maak voor Bornauw'

Met Brandon Mechele en Nathan Ngoy ontdekten de Rode Duivels op het WK een stevig centraal duo en ...

29
29
Anderlecht kent zijn mogelijke hordes voor league phase

Anderlecht heeft dinsdagavond met grote aandacht gekeken naar wat er zich afspeelde in de Europese ...

170
170
Donkerrode avond Union: Hubert haalt keihard uit

Union zal zich dit seizoen niet kunnen tonen in de Champions League. De Brusselaars sneuvelden ...

619
619
KV Mechelen vindt verdediger in Premier League

KV Mechelen nam een ontgoochelende start in de Jupiler Pro League, want het ging met 2-0 onderuit op ...

60
60
'Standard is eindelijk verlost van dure flop'

Standard heeft deze zomer al veel werk verzet op de transfermarkt. De Rouches haalden al zeven ...

134
134
'Club Brugge blijft gaan: akkoord in de maak'

Club Brugge heeft de laatste weken een stevig transferoffensief ingezet en zette zijn teller ...

774
774
Geen Champions League: Union strandt in Noorwegen

Union SG kruiste dinsdagavond met Bodo/Glimt voor een plek in de laatste voorronde van de Champions ...

271
271
STVV 'rekent zich rijk': "Doet denken aan de jonge Lukaku"

STVV begon met een gelijkspel aan het nieuwe seizoen. De Limburgers konden in die partij nog niet ...

90
90
KRC Genk moet héél dringend de transfermarkt op

KRC Genk verloor met 2-1 van Zulte Waregem. Een valse start. Head of Football Dimitri De ...

356
356
Tielemans verbluft Man United: ijskoude douche volgt meteen

Youri Tielemans kon zijn eerste optreden bij Manchester United bijna niet beter beginnen. De Rode ...

267
267
'Club verpulvert record: zesde miljoenaanwinst op komst'

Club Brugge is de Belgische competitie helemaal ontgroeid op financieel vlak. Dat blijkt deze ...

1745
1745
Hommeles bij KVM: "Hij wordt ongetwijfeld op matje geroepen"

KV Mechelen ging tijdens de eerste speeldag van de Jupiler Pro League vrij kansloos onderuit op AA ...

284
284
'Nieuwe details El Ouahdi-deal; vraagprijs Genk gelekt'

KRC Genk speurt momenteel de markt af naar een nieuwe rechtsback. Dat is ook broodnodig voor de ...

397
397
'Manchester City pakt uit: transfer van 100 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola-tijdperk. En in navolging van de ...

216
216
'Uitsluitsel Antwerp: Verschaeren heeft nieuwe club gekozen'

Yari Verschaeren zit sinds het aflopen van zijn contract bij RSC Anderlecht nog steeds zonder club. ...

698
698
'Lukaku niet naar Anderlecht: exacte reden bekend'

Heel even leek het nu al zover, maar Romelu Lukaku besloot zijn grote comeback bij RSC Anderlecht ...

736
736
De Mil houdt adem in: rampscenario voor AA Gent?

In de derde voorronde van de Conference League verdedigt AA Gent donderdag een 1-0 voorsprong tegen ...

320
320
Mertens en Kerkhofs lokken massaal reacties uit met één foto

Kat Kerkhofs en Dries Mertens zijn al een tijdje onderweg en lijken volop te genieten van de ...

380
380
'Grote kuis in Genk: 8 (!) vertrekkers in de maak'

Ondanks de recordtransfers van Rafiu Durosinmi en Konstantinos Karetsas heeft KRC Genk, waar voorts ...

1921
1921
'Siquet wil weg: Club Brugge neemt standpunt in'

Club Brugge wil de komende weken geen sterkhouders meer zien vertrekken, al lijkt dat toch ...

667
667
KRC Genk in diepe rouw: uniek gebaar raakt tot tranen toe

Michiel Vandeweert, content creator en één van de bekendste mensen van ons land die ...

516
516
UEFA grijpt zwaar in bij VAR-regels: veranderingen nakend

De VAR blijft de gemoederen bezighouden. Sinds de invoering van de videoref is er veel discussie ...

213
213
Fabrizio Romano dropt plots bommetje in transferwereld

Fabrizio Romano is de grootste transferexpert in de voetbalwereld. Een transfer is pas in kannen en ...

110
110

Meer sportnieuws