Ten Hag met verbazingwekkende verklaringen over Ronaldo

door
Ten Hag met verbazingwekkende verklaringen over Ronaldo

Cristiano Ronaldo kent de zwaarste periode uit zijn voetbalcarrière. Op de bank bij Portugal en ook bij Manchester United kende hij een mindere periode. Coach Erik ten Hag sprak over de moeilijke relatie met Ronaldo op Old Trafford. Daar waren toch verrassende uitspraken bij.


De 37-jarige Ronaldo verzeilde op de bank onder Ten Hag en CR7 was absoluut niet te spreken over de Nederlandse manager. Ten Hag sprak over zijn ervaringen met de Portugese superster. "Ik heb vanaf het eerste moment gewild dat hij zou blijven. Hij wilde vertrekken, dat was vrij duidelijk. As een speler beslist niet bij een club wil blijven, dan moet hij vertrekken”, aldus Ten Hag.

FANTASTISCHE SPELERS

Na het befaamde interview was het game over. “In dit interview zei hij voor het eerst dat hij weg wilde. Als club kun je dat niet accepteren. Dan volgen er consequenties. Hij had mij tot dat moment nooit verteld dat hij weg wilde. Hij heeft me in de zomer wel verteld: "Ik laat je binnen een week weten of ik wil blijven." Daarna kwam hij terug en zei: "Ik wil blijven." Tot het moment van het interview had ik niets gehoord”, deed Ten Hag zijn toch wel verbazingwekkend relaas.

De ex-trainer van Ajax hoopte dat Ronaldo zou blijven. “We wilden dat hij deel zou uitmaken van ons project, we wilden dat hij een bijdrage kon leveren aan de ploeg, want hij is een fantastische speler. Hij heeft een enorme staat van dienst, maar het behoort tot het verleden en we moeten naar de toekomst kijken. Als hij in vorm is, is hij een goede speler. En hij zou ons kunnen helpen om terug te komen en de doelen te bereiken die we hebben. Dat is vrij duidelijk. Maar dat was hij niet."

LEES OOK: ‘Vermeeren zorgt voor opschudding: knaltransfer dichtbij’

Valt Ten Hag iets te verwijten in deze saga?

Meest recent

'Union brengt exit bij Genk in stroomversnelling'

De wintermercato gaat zijn laatste weekend in en dus mogen er nog pittige discussies verwacht worden ...

0
0
‘Comebackbom bij Club Brugge? Fans slikken dit niet’

Plots duikt er naam op die voor verbazing en frustratie zorgt bij Club Brugge. Eén vraag ...

96
96
België doet geweldige coëfficiëntenzaak na Nederlands drama

Het is een zeer mooie Europese week geworden voor de Belgische clubs. Club Brugge, Union en KRC Genk ...

64
64
Karetsas niet gespaard ondanks heerlijke goal: "Jammer"

In de competitie blijft het stroef lopen voor KRC Genk, maar in de Europa League blijven de ...

15
15
'Bloedbad bij Marseille na drama in Brugge'

Bij Olympique Marseille zullen ze zich de wedstrijd tegen Club Brugge nog lang herinneren, zij het ...

35
35
'Genk krijgt meteen domper in volgende ronde EL'

KRC Genk sloot donderdagavond zijn campagne in de league phase van de Europa League af met een ...

77
77
Plotse wending: 'Club vol voor aanvaller, huurdeal + optie'

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt om middernacht definitief zijn deuren. Club ...

373
373
Bitterzoete zege Genk: "Dit is iets om trots op te zijn"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk in de Europa League. De Limburgers deden donderdag ...

51
51
Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

De League Phase van de Champions League zit erop. Donderdagavond werden alle wedstrijden van de ...

252
252
Genk vloekt: winning-goal Karetsas niet genoeg voor top 8

KRC Genk heeft de League Phase van de Europa League al winnend afgesloten. Ondanks een vroege ...

111
111
Witte rook bij KVM: miljoenentransfer in kannen en kruiken

KV Mechelen is matig aan de tweede seizoenshelft begonnen, maar blijft desondanks in de running om ...

87
87
'Tijd tikt: Club Brugge pakt harde transferbeslissing'

De euforie na de Champions League-triomf van woensdag was bijzonder groot bij Club Brugge, maar de ...

454
454
Europees gelukje voor Genk? Vossen fileert penaltyfase

KRC Genk is in eigen land bezig aan een kwakkelseizoen, maar kon zich nog ietwat optrekken aan de ...

132
132
Anderlecht dumpt Ashimeru: opvallende details bekend

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd donderdag ...

329
329
Stiekeme titelambities? STVV slaat toe met JPL-bekende

Vermits Union SG en Club Brugge de degens met mekaar kruisen, krijgt STVV komend weekend mogelijk ...

185
185
Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

Met het ticket voor de tussenronde in de Champions League op zak, beschikt Club Brugge over een ...

790
790
Genk zoekt Europese glorie: Hayen roteert met basiself

Donderdagavond valt het doek over de League Phase van de Champions League. KRC Genk hoopt zich op de ...

22
22
‘Vermeeren zorgt voor opschudding: knaltransfer dichtbij’

Arthur Vermeeren is nog maar net weer in beeld bij Marseille, of het rommelt opnieuw rond de jonge ...

429
429
Punten L'Equipe: uitzonderlijk cijfer voor één Club-speler

Club Brugge heeft woensdag opnieuw een historische avond in de Champions League beleefd. Het ...

425
425
Tegenstander hemelt Genkie op: opvallende bijnaam onthuld

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

243
243
Achtste wintertransfer Anderlecht: JPL-deal helemaal rond

Met de komst van verdediger Moussa Diarra, rondde RSC Anderlecht zijn inkomende huiswerk op de ...

335
335
'Diepgaand probleem Anderlecht: bizarre trainersoplossing'

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

460
460
Deadline in zicht: Cercle en Standard passeren langs kassa

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt genadeloos zijn deuren. Verschillende clubs uit ...

87
87
'Kompany verscheurd na last-minute transfer Bayern'

Bayern München heeft woensdagavond de League Phase van de Champions League afgesloten op een ...

116
116
'Solden in Anderlecht: prijskaartje sterkhouder lekt uit'

Op inkomend vlak lijkt RSC Anderlecht klaar met zijn huiswerk, terwijl er op uitgaand gebied louter ...

792
792

Meer sportnieuws