Ten Hag met verbazingwekkende verklaringen over Ronaldo

305
Ten Hag met verbazingwekkende verklaringen over Ronaldo

Cristiano Ronaldo kent de zwaarste periode uit zijn voetbalcarrière. Op de bank bij Portugal en ook bij Manchester United kende hij een mindere periode. Coach Erik ten Hag sprak over de moeilijke relatie met Ronaldo op Old Trafford. Daar waren toch verrassende uitspraken bij.


De 37-jarige Ronaldo verzeilde op de bank onder Ten Hag en CR7 was absoluut niet te spreken over de Nederlandse manager. Ten Hag sprak over zijn ervaringen met de Portugese superster. "Ik heb vanaf het eerste moment gewild dat hij zou blijven. Hij wilde vertrekken, dat was vrij duidelijk. As een speler beslist niet bij een club wil blijven, dan moet hij vertrekken”, aldus Ten Hag.

FANTASTISCHE SPELERS

Na het befaamde interview was het game over. “In dit interview zei hij voor het eerst dat hij weg wilde. Als club kun je dat niet accepteren. Dan volgen er consequenties. Hij had mij tot dat moment nooit verteld dat hij weg wilde. Hij heeft me in de zomer wel verteld: "Ik laat je binnen een week weten of ik wil blijven." Daarna kwam hij terug en zei: "Ik wil blijven." Tot het moment van het interview had ik niets gehoord”, deed Ten Hag zijn toch wel verbazingwekkend relaas.

De ex-trainer van Ajax hoopte dat Ronaldo zou blijven. “We wilden dat hij deel zou uitmaken van ons project, we wilden dat hij een bijdrage kon leveren aan de ploeg, want hij is een fantastische speler. Hij heeft een enorme staat van dienst, maar het behoort tot het verleden en we moeten naar de toekomst kijken. Als hij in vorm is, is hij een goede speler. En hij zou ons kunnen helpen om terug te komen en de doelen te bereiken die we hebben. Dat is vrij duidelijk. Maar dat was hij niet."

LEES OOK: Ronaldo haalt snoeihard uit: "Hij moet stoppen met botox!"

Valt Ten Hag iets te verwijten in deze saga?

Meest recent

Beveren ziet straffe reeks eindigen: "Niet goed genoeg"

De openingswedstrijd van de achtste speeldag in de Jupiler Pro League heeft meteen een verrassing ...

19
19
"Union was de enige club waar ik naartoe wilde"

Het was alweer een zeer bewogen transferzomer voor Union, waarin het op de valreep nog een paar ...

27
27
Kompany lacht in vuistje na dol slot, zorgen om Openda

Vrijdagavond werden ook de grote buitenlandse competities weer op gang getrapt. Vincent Kompany zal ...

102
102
Lommel maakt einde aan Beverse heerschappij op Freethiel

SK Beveren heeft vrijdagavond zijn eerste thuisnederlaag van het seizoen geleden. Na een negen op ...

34
34
Flames morsen met kansen, maar zetten stap richting WK

De Red Flames hebben vrijdagavond een nieuwe stap gezet richting kwalificatie voor het WK. In hun ...

52
52
Dender voorlopig op kop in 1B, ook Eupen blijft meedraaien

Ook in de Challenger Pro League wordt er dit weekend weer gevoetbald na de interlandbreak. Op de ...

46
46
Beale is opvallend hard voor revelatie Essevee

Na zeven speeldagen herbergt de Jupiler Pro League al enkele aangename verrassingen. Charleroi is de ...

52
52
'Woekerwinst van 30 miljoen lonkt voor Union'

Geen ploeg die de voorbije jaren zo'n indrukwekkend transferbeleid voerde als Union. De Brusselaars ...

64
64
Charleroi slaat fraaie slag: volgende revelatie verlengt

Het wordt dit weekend in de Jupiler Pro League onder meer uitkijken of Charleroi zal kunnen blijven ...

3
3
Jaecques doet ambities Antwerp en Vandenhaute uit de doeken

Bij Antwerp is er in de zomer een nieuw tijdperk begonnen. Vrijwel de hele voorbereiding op het ...

161
161
Vanderbiest geeft hét recept voor wederopstanding Mechelen

Nu de Jupiler Pro League weer op gang komt, zullen ze bij KV Mechelen liefst zo snel mogelijk uit de ...

71
71
‘Schandaal kost City Haaland: recordtransfer ligt klaar’

Erling Haaland kan in 2027 voor de duurste transfer ooit zorgen. Het schuldig verdict tegen ...

153
153
Hubert met handen in haar: ziekenboeg Union puilt uit

De Jupiler Pro League wordt dit weekend weer afgetrapt. Op de achtste speeldag verdedigt Union zijn ...

75
75
Rode Duivels treffen in november nieuwe bondscoach

De Rode Duivels zullen toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op hun start in de ...

103
103
Vannieuwkerke huivert: Geldkraan definitief toegedraaid?

Karl Vannieuwkerke kreeg zopas een zware shock te verwerken. De veelzijdige presentator is betrokken ...

77
77
'Genk en Club Brugge mogen fluiten naar toptarget'

De wintermercato is nog ver weg, maar achter de schermen wordt er uiteraard niet stilgezeten in de ...

178
178
De Mil deelt ook goed nieuws uit ziekenboeg AA Gent

Na zeven speeldagen is AA Gent samen met Union de fiere leider in onze competitie. Om verder te gaan ...

71
71
Ronaldo haalt snoeihard uit: "Hij moet stoppen met botox!"

Cristiano Ronaldo laat opnieuw van zich horen, en dat doet hij op een manier die voor de nodige ...

106
106
Alderweireld viert comeback: Antwerp maakt fans al warm

Er waait sinds kort een frisse wind bij Antwerp, waar Wouter Vandenhaute het roer overnam van Paul ...

205
205
Leko hakt knopen door: zomeraanwinsten Club vallen af

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij La Louvière, waar het vorig seizoen nog verrassend ...

301
301
Thorup klopt op tafel: crisisstemming bij KRC Genk

De competitiestart verliep niet van een leien dakje bij KRC Genk, dat na zeven speeldagen amper ...

251
251
Leko dropt hint: onuitgegeven opstelling Club Brugge?

Club Brugge hervat de competitie met een bezoek aan La Louvière. Op papier is de ...

372
372
Compper grijpt in: Antwerp verrast met nieuwe kapitein

Na vier nederlagen op rij kwam de interlandbreak niet ongelegen voor Antwerp, dat zondag in Westerlo ...

150
150
Schrijnend verhaal Zinho Vanheusden: "Het is genoeg geweest"

Jarenlang bleef Zinho Vanheusden vechten om zijn droom als profvoetballer niet op te geven. Achter ...

139
139
De Mil vloekt bij KAA Gent: “Ongelooflijk jammerlijke zaak”

KAA Gent neemt het na een lange interlandbreak op tegen Zulte Waregem. De Buffalo’s zagen ...

103
103

Meer sportnieuws