Ten Hag met verbazingwekkende verklaringen over Ronaldo

305
Ten Hag met verbazingwekkende verklaringen over Ronaldo

Cristiano Ronaldo kent de zwaarste periode uit zijn voetbalcarrière. Op de bank bij Portugal en ook bij Manchester United kende hij een mindere periode. Coach Erik ten Hag sprak over de moeilijke relatie met Ronaldo op Old Trafford. Daar waren toch verrassende uitspraken bij.


De 37-jarige Ronaldo verzeilde op de bank onder Ten Hag en CR7 was absoluut niet te spreken over de Nederlandse manager. Ten Hag sprak over zijn ervaringen met de Portugese superster. "Ik heb vanaf het eerste moment gewild dat hij zou blijven. Hij wilde vertrekken, dat was vrij duidelijk. As een speler beslist niet bij een club wil blijven, dan moet hij vertrekken”, aldus Ten Hag.

FANTASTISCHE SPELERS

Na het befaamde interview was het game over. “In dit interview zei hij voor het eerst dat hij weg wilde. Als club kun je dat niet accepteren. Dan volgen er consequenties. Hij had mij tot dat moment nooit verteld dat hij weg wilde. Hij heeft me in de zomer wel verteld: "Ik laat je binnen een week weten of ik wil blijven." Daarna kwam hij terug en zei: "Ik wil blijven." Tot het moment van het interview had ik niets gehoord”, deed Ten Hag zijn toch wel verbazingwekkend relaas.

De ex-trainer van Ajax hoopte dat Ronaldo zou blijven. “We wilden dat hij deel zou uitmaken van ons project, we wilden dat hij een bijdrage kon leveren aan de ploeg, want hij is een fantastische speler. Hij heeft een enorme staat van dienst, maar het behoort tot het verleden en we moeten naar de toekomst kijken. Als hij in vorm is, is hij een goede speler. En hij zou ons kunnen helpen om terug te komen en de doelen te bereiken die we hebben. Dat is vrij duidelijk. Maar dat was hij niet."

LEES OOK: Juventus en Man Utd? Conte reageert op geruchten

Valt Ten Hag iets te verwijten in deze saga?

Meest recent

Club Brugge-Lens krijgt staartje: groter drama voorkomen

In de Champions League maakte Club Brugge deze week opnieuw indruk met een 3-0-zege tegen RC Lens. ...

165
165
Excuses bij Zulte Waregem na 'afschuwelijke avond'

Zulte Waregem was goed aan het seizoen begonnen. Maar de laatste weken is de West-Vlaamse club aan ...

47
47
Hazard spoelt Brugse kater door; persona non grata held Altético

In de Spaanse La Liga heeft Atlético Madrid zijn tweede plaats verstevigd. Dankzij een ...

56
56
Westerlo en Beveren gelijk na episch duel; nieuwe dreun Essevee

KVC Westerlo en SK Beveren hebben voor hét spektakelstuk van de 9de speeldag in de Jupiler ...

38
38
Wedergeboorte Antwerp: "Zeer lastige weken"

Royal Antwerp FC lijkt stilaan uit een dal te kruipen. Zaterdagnamiddag boekte de Great Old zelfs ...

51
51
'Club ontketent titanenduel: nationaal record aan diggelen'

Door Christos Tzolis voor liefst 40 miljoen euro aan Arsenal FC te verkopen, wist Club Brugge ...

324
324
Gewaagde zet Bruno: Anderlecht-duo moet op tanden bijten

Na de Europese zege op Jagiellonia Bialystok, is de sfeer rond RSC Anderlecht alweer gekeerd. Al ...

339
339
Allegri door het lint in verhitte clash; nieuwe leider Bundesliga

SSC Napoli heeft het nagelaten een gouden zaak te doen in de Serie A. In de topper tegen AS Roma ...

67
67
Tessa Wullaert ziet één groot probleem bij Deschacht

De storm rond de Red Flames ging de laatste weken maar niet liggen. Eerst was er een aangebrand ...

88
88
Drama Penders! Owngoal én nederlaag bij PL-basisdebuut

Mike Penders heeft een basisdebuut in de Premier League beleefd om snel te vergeten. De Rode Duivel ...

77
77
Kater voor Simons: Lommel pikt gouden punt in 96ste minuut

Het OH Leuven van coach Timmy Simons heeft zaterdagavond een flinke tik te verwerken gekregen. Tegen ...

27
27
‘Einde Bayern voor superster na ruzie met Kompany’

Bij Bayern München hangt een donkere wolk boven de grootste ster van de ploeg. Vincent Kompany ...

216
216
Burnley zet Hayen op straat na dramatische reeks

Burnley heeft zopas meegedeeld dat Nicky Hayen is ontslagen. Hij verloor vandaag met 4-1 van ...

121
121
Charleroi incasseert tik: "Antwerp leerde ons die les"

Antwerp heeft zaterdag zonder al te veel problemen afgerekend met een zwak Charleroi. De Great Old ...

45
45
Compper haalt opgelucht adem: "Geweldig!"

Royal Antwerp FC heeft het crisisspook weg kunnen jagen. Er was de glansloze bekerkwalificatie, maar ...

63
63
Boskamp looft Anderlecht, maar plaatst één grote kanttekening

Johan Boskamp is onder de indruk van het Europese optreden van Anderlecht. Paars-wit maakte indruk ...

112
112
Druk stijgt bij Standard: "Opboksen tegen schuldenlast"

De crisis loert bij Standard toch wel om de hoek. De Rouches hebben de ambitie om voor een Europees ...

145
145
Betaalde Anderlecht te veel? "Ik was toch verrast..."

Michael Zewlakow begrijpt niet helemaal waarom Anderlecht vijf miljoen euro neertelde voor Lukas ...

163
163
Smaakmaker Patro: "Stoppen? Zou niet weten waarom"

Een enkel- en kuitbeenbreuk, vijf maanden revalidatie en een aflopend contract bij Patro Eisden. ...

19
19
Arsenal gooit titelstrijd helemaal open in Premier League

Manchester City ging onderuit tegen Aston Villa, waardoor Arsenal een zeer goede zaak kunnen doen. ...

22
22
Antwerp viert feest en stuurt Charleroi puntenloos terug

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er om 16u een aantal matchen op het ...

52
52
Verschaeren met eerste goal, Leipzig pakt de zege

In de Bundesliga stonden er namiddag vijf wedstrijden op het programma. Geen topclubs, want die ...

107
107
Simons onthult: "Sprak twee keer met die JPL-club"

Timmy Simons had de voorbije jaren zomaar trainer van Lommel SK kunnen worden. De huidige coach van ...

49
49
Mourinho slaat en zalft naar Barça: "Worden we ook moe van"

José Mourinho temperde zaterdag de verwachtingen voor de Clásico tegen FC Barcelona. ...

52
52
Uli Hoeness komt met zeer straffe Kompany-uitspraak

Vincent Kompany heeft Bayern München helemaal overtuigd. Dat blijkt nog maar eens uit de ...

370
370

Meer sportnieuws