Club Brugge pijnlijk onderuit, Genk maakt indruk

door
Club Brugge pijnlijk onderuit, Genk maakt indruk

Terwijl het wereldkampioenschap in Qatar steeds dichter bij zijn ontknoping komt, nadert ook de herstart van de Jupiler Pro League met rasse schreden. Om hun niet-internationals weer voldoende in het ritme te laten komen, organiseren de eersteklassers dan ook volop oefenwedstrijden. Zaterdag kwamen onder meer Club Brugge en KRC Genk aan de bak.


Club Brugge - Excelsior Rotterdam: 0-2
Blauw-Zwart wou zich herpakken na de oefenslipper van vorige week tegen Lille OSC en nam het op eigen veld op tegen Excelsior Rotterdam. Coach Hoefkens kon wel nog steeds niet rekenen op zijn WK-gangers. Desondanks kon hij naast enkele jongeren ook verschillende sterkhouders aan de aftrap brengen. Maar dat bleek niet voldoende om een nederlaag af te wenden.

Vlak voor rust zorgde Markelo immers voor de 0-1 en in de slotfase kon Agrafiotis er zowaar 0-2 van maken namens het nummer veertien uit de Eredivisie. Opnieuw dus een nederlaag in wat normaal gezien de laatste oefenmatch was voor Blauw-Zwart. Hoefkens zal dus tevreden zijn als hij vanaf maandag weer beroep kan doen op 7 van zijn 8 WK-gangers. Op woensdag 21 december hervat Club zijn seizoen met een bekermatch tegen STVV.

Elche CF - KRC Genk: 2-3
In tegenstelling tot Club, besloot competitieleider Genk om wél naar het buitenland te trekken voor een winterse stage. Zo vertoeven de mannen van coach Vrancken momenteel op Spaanse bodem. Daar werd zaterdag een oefenmatch afgewerkt tegen Elche CF. En de Limburgers maakten indruk tegen de hekkensluiter uit La Liga.

De Spanjaarden konden wel tot twee keer toe op voorsprong komen, maar telkens maakte Genk gelijk. Eerst via Preciado, die al terug is na zijn sterk WK met Ecuador, en vervolgens via Onuachu. Die laatste maakte er van op de stip zelfs nog 2-3 van. Een knappe zege dus van Racing. Aanstaande dinsdag wacht nog een oefenpot, dan vormt FC Metz de tegenstander van dienst.

LEES OOK: 'Toptransfer Tolu: grootmacht meldt zich in Genk'

Club wordt de grootste titeluitdager van Genk ...

Meest recent

'AA Gent vindt akkoord: transfersom van 8 à 9 miljoen'

Terwijl coach Ivan Leko zijn spelers klaarstoomt voor de start van het seizoen, blijft AA Gent ook ...

139
139
Anderlecht-fans woest: oorzaak gekend voor Union-deal

Behoudens een negatief advies van de ordediensten, speelt Union SG ook volgend seizoen zijn Europese ...

411
411
'Kompany krijgt topaanwinst: Bayern biedt 52 miljoen'

Na de uitschakeling op het WK voor Clubs, genieten de spelers van Bayern München momenteel van ...

78
78
Europa League: Anderlecht kan tegenstander ruiken na heenmatch

Binnen een tweetal weken gaat het nieuwe seizoen van RSC Anderlecht officieel van start. De ...

253
253
L'Equipe onthult: 'Penders op zucht van nieuwe club'

Aanstaande zondag speelt Chelsea FC de finale van het WK voor clubs tegen Paris Saint-Germain. Mike ...

180
180
'Transferbom bij Club: Inter stelt opzienbarende ruildeal voor'

De top van Club Brugge dook donderdag plots op in Milaan. Daar stond een afspraak met ...

1399
1399
Beerschot haalt versterking in JPL, volgende vertrekker KVK

Binnen een maandje gaat het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League weer van start. Beerschot VA ...

152
152
'Monstertransfer op komst: Real vraagt 100 miljoen'

Real Madrid CF sneuvelde woensdag op pijnlijke wijze op het WK voor clubteams. De spelers van de ...

192
192
Drastische wijziging bij Antwerp? Wils komt met reactie

Royal Antwerp FC is nog lang niet klaar met zijn plannen op de transfermarkt, maar haalde inmiddels ...

289
289
Promotie bij Genk: nieuwe rol voor Matte Smets

Om het seizoen zo goed mogelijk voor te bereiden, trok KRC Genk naar Duitsland voor een oefenkamp. ...

319
319
‘“Gekke rotzak” op radar van hongerig Anderlecht’

Een ruwe diamant met een hoek af – dat is het type speler waar Anderlecht momenteel op mikt. ...

447
447
'Toptransfer Tolu: grootmacht meldt zich in Genk'

KRC Genk rondde deze week de miljoenentransfer van Christopher Bonsu Baah naar Saudi-Arabië af. ...

588
588
'Strijd om Rode Duivel barst los: Club Brugge gaat all-in'

Club Brugge wist de voorbije dagen enkele grote uitgaande deals te beklinken en er staan nog ...

1055
1055
'Tottenham gaat volledig los: 134 miljoen op 24 uur tijd'

Ondanks een behoorlijk dramatisch seizoen in eigen land, mag Tottenham Hotspur in de komende ...

150
150
'Bliksemvertrek Simic krijgt vorm: eerste contacten gelegd'

RSC Anderlecht haalde al een zestal aanwinsten voor komend seizoen in huis en speurt naar nog meer ...

605
605
Transfergeweld CPL: deals bij Beerschot, Lommel, KVK én RWDM

Binnen een tweetal maken trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang. De ploegen uit de Challenger ...

123
123
'Alonso eist transferbom bij Real na gigantisch PSG-fiasco'

Het wereldkampioenschap voor clubs is uitgedraaid op een sisser voor Real Madrid. De Koninklijke ...

309
309
Transfergekte bij Club Brugge: paparazzi achtervolgt Madou

Ardon Jashari mag zijn droomtransfer naar AC Milan voorlopig op zijn buik schrijven. Toch werd het ...

734
734
'Overmars slaat toe: toptarget geeft jawoord aan Antwerp'

Na een lange adempauze schakelt Antwerp stilaan opnieuw een versnelling hoger op de transfermarkt, ...

583
583
'Grote schoonmaak in Anderlecht: Renard likt wonden'

Hoewel de kassa tot dusver nog niet rinkelde bij RSC Anderlecht bleef Olivier Renard niet bij de ...

769
769
'Doorbraak op til: bestuur Club Brugge gespot in Milaan'

Behoudens een astronomische som blijkt Club Brugge voorlopig niet bereid om Ardon Jashari naar AC ...

675
675
'Overmars draait overuren: verlanglijstje Antwerp bekend'

Naar jaarlijkse traditie belooft de Bosuil ook deze zomer weer een duiventil te worden. Tot dusver ...

373
373
Witte rook: Anderlecht en Union bereiken opvallend akkoord

Union wist zich afgelopen seizoen eindelijk tot landskampioen te kronen. Op die manier zuigen de ...

811
811
‘Jashari-deal ontploft: Club Brugge vraagt absurd bedrag’

De afgelopen weken wemelden het van de geruchten omtrent Ardon Jashari zijn potentiële overstap ...

2852
2852
Onana en Doku gaan viraal met groot nieuws

Voetballers zijn anno 2025 ook commerciële merken. Via allerhande deals komt er ook nog geld in ...

57
57

Meer sportnieuws