Club Brugge pijnlijk onderuit, Genk maakt indruk

1090
Club Brugge pijnlijk onderuit, Genk maakt indruk

Terwijl het wereldkampioenschap in Qatar steeds dichter bij zijn ontknoping komt, nadert ook de herstart van de Jupiler Pro League met rasse schreden. Om hun niet-internationals weer voldoende in het ritme te laten komen, organiseren de eersteklassers dan ook volop oefenwedstrijden. Zaterdag kwamen onder meer Club Brugge en KRC Genk aan de bak.


Club Brugge - Excelsior Rotterdam: 0-2
Blauw-Zwart wou zich herpakken na de oefenslipper van vorige week tegen Lille OSC en nam het op eigen veld op tegen Excelsior Rotterdam. Coach Hoefkens kon wel nog steeds niet rekenen op zijn WK-gangers. Desondanks kon hij naast enkele jongeren ook verschillende sterkhouders aan de aftrap brengen. Maar dat bleek niet voldoende om een nederlaag af te wenden.

Vlak voor rust zorgde Markelo immers voor de 0-1 en in de slotfase kon Agrafiotis er zowaar 0-2 van maken namens het nummer veertien uit de Eredivisie. Opnieuw dus een nederlaag in wat normaal gezien de laatste oefenmatch was voor Blauw-Zwart. Hoefkens zal dus tevreden zijn als hij vanaf maandag weer beroep kan doen op 7 van zijn 8 WK-gangers. Op woensdag 21 december hervat Club zijn seizoen met een bekermatch tegen STVV.

Elche CF - KRC Genk: 2-3
In tegenstelling tot Club, besloot competitieleider Genk om wél naar het buitenland te trekken voor een winterse stage. Zo vertoeven de mannen van coach Vrancken momenteel op Spaanse bodem. Daar werd zaterdag een oefenmatch afgewerkt tegen Elche CF. En de Limburgers maakten indruk tegen de hekkensluiter uit La Liga.

De Spanjaarden konden wel tot twee keer toe op voorsprong komen, maar telkens maakte Genk gelijk. Eerst via Preciado, die al terug is na zijn sterk WK met Ecuador, en vervolgens via Onuachu. Die laatste maakte er van op de stip zelfs nog 2-3 van. Een knappe zege dus van Racing. Aanstaande dinsdag wacht nog een oefenpot, dan vormt FC Metz de tegenstander van dienst.

LEES OOK: KV Mechelen stuurt KRC Genk met kater terug naar Limburg

Club wordt de grootste titeluitdager van Genk ...

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

48
48
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

50
50
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

42
42
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

34
34
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

14
14
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

67
67
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

143
143
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

132
132
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

287
287
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

268
268
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

120
120
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

125
125
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

221
221
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

181
181
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

253
253
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

313
313
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

214
214
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

227
227
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

112
112
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

100
100
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

256
256
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

53
53
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

140
140
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

247
247
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

991
991

Meer sportnieuws