Club Brugge pijnlijk onderuit, Genk maakt indruk

door
Club Brugge pijnlijk onderuit, Genk maakt indruk

Terwijl het wereldkampioenschap in Qatar steeds dichter bij zijn ontknoping komt, nadert ook de herstart van de Jupiler Pro League met rasse schreden. Om hun niet-internationals weer voldoende in het ritme te laten komen, organiseren de eersteklassers dan ook volop oefenwedstrijden. Zaterdag kwamen onder meer Club Brugge en KRC Genk aan de bak.


Club Brugge - Excelsior Rotterdam: 0-2
Blauw-Zwart wou zich herpakken na de oefenslipper van vorige week tegen Lille OSC en nam het op eigen veld op tegen Excelsior Rotterdam. Coach Hoefkens kon wel nog steeds niet rekenen op zijn WK-gangers. Desondanks kon hij naast enkele jongeren ook verschillende sterkhouders aan de aftrap brengen. Maar dat bleek niet voldoende om een nederlaag af te wenden.

Vlak voor rust zorgde Markelo immers voor de 0-1 en in de slotfase kon Agrafiotis er zowaar 0-2 van maken namens het nummer veertien uit de Eredivisie. Opnieuw dus een nederlaag in wat normaal gezien de laatste oefenmatch was voor Blauw-Zwart. Hoefkens zal dus tevreden zijn als hij vanaf maandag weer beroep kan doen op 7 van zijn 8 WK-gangers. Op woensdag 21 december hervat Club zijn seizoen met een bekermatch tegen STVV.

Elche CF - KRC Genk: 2-3
In tegenstelling tot Club, besloot competitieleider Genk om wél naar het buitenland te trekken voor een winterse stage. Zo vertoeven de mannen van coach Vrancken momenteel op Spaanse bodem. Daar werd zaterdag een oefenmatch afgewerkt tegen Elche CF. En de Limburgers maakten indruk tegen de hekkensluiter uit La Liga.

De Spanjaarden konden wel tot twee keer toe op voorsprong komen, maar telkens maakte Genk gelijk. Eerst via Preciado, die al terug is na zijn sterk WK met Ecuador, en vervolgens via Onuachu. Die laatste maakte er van op de stip zelfs nog 2-3 van. Een knappe zege dus van Racing. Aanstaande dinsdag wacht nog een oefenpot, dan vormt FC Metz de tegenstander van dienst.

LEES OOK: Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Club wordt de grootste titeluitdager van Genk ...

Meest recent

Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

24
24
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

7
7
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

70
70
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

28
28
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

64
64
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

27
27
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

115
115
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

59
59
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

300
300
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

47
47
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

31
31
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

32
32
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

44
44
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

35
35
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

634
634
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

156
156
Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

135
135
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

141
141
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

106
106
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

110
110
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

198
198
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

54
54
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

11
11
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

105
105
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

105
105

Meer sportnieuws