Club Brugge pijnlijk onderuit, Genk maakt indruk

door
Club Brugge pijnlijk onderuit, Genk maakt indruk

Terwijl het wereldkampioenschap in Qatar steeds dichter bij zijn ontknoping komt, nadert ook de herstart van de Jupiler Pro League met rasse schreden. Om hun niet-internationals weer voldoende in het ritme te laten komen, organiseren de eersteklassers dan ook volop oefenwedstrijden. Zaterdag kwamen onder meer Club Brugge en KRC Genk aan de bak.


Club Brugge - Excelsior Rotterdam: 0-2
Blauw-Zwart wou zich herpakken na de oefenslipper van vorige week tegen Lille OSC en nam het op eigen veld op tegen Excelsior Rotterdam. Coach Hoefkens kon wel nog steeds niet rekenen op zijn WK-gangers. Desondanks kon hij naast enkele jongeren ook verschillende sterkhouders aan de aftrap brengen. Maar dat bleek niet voldoende om een nederlaag af te wenden.

Vlak voor rust zorgde Markelo immers voor de 0-1 en in de slotfase kon Agrafiotis er zowaar 0-2 van maken namens het nummer veertien uit de Eredivisie. Opnieuw dus een nederlaag in wat normaal gezien de laatste oefenmatch was voor Blauw-Zwart. Hoefkens zal dus tevreden zijn als hij vanaf maandag weer beroep kan doen op 7 van zijn 8 WK-gangers. Op woensdag 21 december hervat Club zijn seizoen met een bekermatch tegen STVV.

Elche CF - KRC Genk: 2-3
In tegenstelling tot Club, besloot competitieleider Genk om wél naar het buitenland te trekken voor een winterse stage. Zo vertoeven de mannen van coach Vrancken momenteel op Spaanse bodem. Daar werd zaterdag een oefenmatch afgewerkt tegen Elche CF. En de Limburgers maakten indruk tegen de hekkensluiter uit La Liga.

De Spanjaarden konden wel tot twee keer toe op voorsprong komen, maar telkens maakte Genk gelijk. Eerst via Preciado, die al terug is na zijn sterk WK met Ecuador, en vervolgens via Onuachu. Die laatste maakte er van op de stip zelfs nog 2-3 van. Een knappe zege dus van Racing. Aanstaande dinsdag wacht nog een oefenpot, dan vormt FC Metz de tegenstander van dienst.

LEES OOK: Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

Club wordt de grootste titeluitdager van Genk ...

Meest recent

'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

3
3
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

58
58
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

138
138
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

207
207
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

236
236
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

289
289
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

131
131
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

126
126
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

95
95
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

125
125
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

74
74
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

236
236
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

30
30
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

533
533
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

66
66
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

111
111
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

193
193
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

334
334
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

96
96
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

106
106
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

299
299
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

534
534
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

175
175
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

126
126
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

595
595

Meer sportnieuws