Joos sloopt Argentijn: "Zou hem op het vliegtuig zetten"

3709
Joos sloopt Argentijn:

Lionel Messi en co blijven op koers om beslag te leggen op het wereldkampioenschap in Qatar. De Argentijnen haalden het vrijdagavond immers na strafschoppen in geladen clash met Nederland. De Zuid-Amerikanen zochten daarbij de grens op van het toelaatbare, met name Leandro Paredes hield zich niet in.


De speler van Juventus werd in de tweede helft tussen de lijnen gebracht en keek niet op een overtreding meer of minder. Op een bepaald moment zette de middenvelder een vlijmscherpe tackle in aan de zijlijn, waarna hij de bal keihard richting de bank van Oranje trapte. Logischerwijs ontstond daarop heel wat tumult en kreeg Paredes de hele Nederlandse ploeg over zich heen. Zo werd hij zelfs tegen de grond gewerkt door aanvoerder Virgil van Dijk.

Filip Joos, die de wedstrijd van commentaar voorzag bij de VRT, vond dat Paredes zwaar over de schreef ging. Hij zou de middenvelder dan ook flink bestraffen. "Als ik bondscoach was, zou ik Paredes op het vliegtuig naar huis zetten", stelt Joos bij de WK-podcast van Sporza. "Bij wijze van hyperbool. Ik zou echt 20 keer nadenken voor ik hem nog eens op het veld zet. Paredes moest rood krijgen en heeft Argentinië met zijn totaal gekke invalbeurt op de rand van de uitschakeling gebracht. Hij schopte op alles wat bewoog."

SLECHTE REPUTATIE
Joos weet verder ook dat de 25-jarige middenvelder inmiddels een bedenkelijke reputaties heeft opgebouwd. "Met hem zet je een bom op het veld. Paredes speelt een rolletje. Via Argentijnse vrienden weet ik dat hij ook in Argentinië een heel slechte naam heeft in het voetbalmilieu. De naam van de meest arrogante die er rondloopt. En dat voor iemand wiens laatste goede seizoen echt lang geleden is."

LEES OOK: Club zet nieuwe stap in CL en doet monden openvallen

Argentinië had minstens één rode kaart moeten krijgen ...

Meest recent

Leko baalt: "Zullen hem missen tegen Anderlecht"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 2-4 op het veld van Zulte Waregem. Blauw-Zwart moest nog ...

4
4
Vitor Bruno ziet een énorm manco bij Anderlecht

RSC Anderlecht had volgens de data al zes keer meer moeten scoren dit seizoen. Aanvallend is er een ...

27
27
‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Lamine Yamal hoort bij Barcelona, zo klinkt het al jaren. Maar Hansi Flick heeft nu een beslissing ...

20
20
De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

STVV staat voor een belangrijke novembermaand. De Kanaries krijgen de komende weken drie kansen om ...

8
8
Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

16
16
Keuzestress bij Bruno: speelt dit trio tegen Westerlo?

RSC Anderlecht neemt het op tegen KVC Westerlo. Een partij die de Brusselaars moeten winnen. Vitor ...

66
66
Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

48
48
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

30
30
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

77
77
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

123
123
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

299
299
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

102
102
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

74
74
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

192
192
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

47
47
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

177
177
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

731
731
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

63
63
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

100
100
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

72
72
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

75
75
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

377
377
Bruno houdt adem in: vaste titularis Anderlecht out?

Op de valreep speelt RSC Anderlecht zaterdag zijn enige thuismatch in oktober. Een met veel druk op ...

170
170
De Mil verschaft update uit ziekenboeg AA Gent

Dankzij de fraaie 4-0 zege tegen Anderlecht is AA Gent nog steeds de fiere koploper in onze ...

106
106
Bruno spreekt klare taal over ontslag bij Anderlecht

Het is stilaan vijf voor twaalf bij RSC Anderlecht, waar Vitor Bruno zijn stoel alsmaar meer ...

195
195

Meer sportnieuws