TU: 'Club vindt nieuw goudhaantje, transferspektakel bij Oranje'

door
TU: 'Club vindt nieuw goudhaantje, transferspektakel bij Oranje'

De WK-eindronde in Qatar draait op volle toeren, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge zou een oogje hebben laten vallen op een jong talent uit Letland. Volgens La Dernière Heure houden de Brugse scouts er Bruno Melnis in de gaten. Dat is een 18-jarige linksbuiten die de kleuren verdedigt van het lokale FK Metta. Hij zou ook in een centrale rol uit de voeten kunnen en wordt bestempeld als een groot talent. Het is niet bekend tot wanneer Melnis nog een contract heeft lopen of hoeveel hij exact moet kosten.



Antwerp FC heeft zijn zinnen gezet op de komst van de Nederlandse WK-ganger Daley Blind, die geen hoofdrol meer speelt in de sportieve plannen van Ajax. Volgens de specialisten van Voetbal International ligt de sleutel voor een transfer bij Blind zelf. Het management van de speler zou actief de opties bekijken, maar de speler zelf moet beslissen wat hij wil, klinkt het. Mateusz Klich, die in beeld was om het middenveld te versterken, zou dan weer het Amerikaanse DC United verkiezen.

BUITENLAND
Memphis Depay is bij FC Barcelona allerminst een titularis en gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe uitdaging. De kans bestaat dat de Nederlandse international weer in Engeland aan de slag gaat. Volgens Daniel Murphy, journalist van Manchester Evening News, ziet ex-club Manchester United in hem de ideale vervanger voor Cristiano Ronaldo. Door het vertrek van de Portugees zijn de Reds op zoek naar een nieuwe spits en is er extra ruimte vrij in het salarisbudget.



Paris Saint-Germain is op zoek naar een nieuwe middenvelder die de ploeg van Christophe Galtier kan versterken. Volgens El Pais is de Franse topclub geïnteresseerd om Frenkie de Jong over te nemen van FC Barcelona. Het zou de bedoeling zijn om de transfer al in januari te regelen. Manchester United is een andere optie voor de Nederlander, de Reds wilden in de vorige zomermercato al aantrekken. Barça vraagt alvast 80 miljoen euro voor De Jong.



Gabriel Martinelli is bezig aan een uitstekend seizoen bij Arsenal FC. Volgens Fichajes, weliswaar niet het meest betrouwbare medium, azen zowel FC Barcelona als Paris Saint-Germain op de diensten van de Braziliaan. Barça verwacht zich aan een spoedig vertrek van Ferran Torres en ziet Martinelli als de geschikte kandidaat om hem op te volgen. Bij PSG is technisch directeur Luis Campos druk in de weer om de kern te versterken.

LEES OOK: Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Frenkie de Jong is een overschatte speler ...

Meest recent

Weldra transferdeal tussen AA Gent en Cercle Brugge?

Het is april en dan begint de transfermolen inzake transfers steeds meer te draaien. De Belgische ...

7
7
Arsenal met grote zorgen na nieuwe optater

Arsenal wil dit jaar na ruim 20 jaar eindelijk nog eens landskampioen worden. De Gunners hoopten ...

9
9
'Standard kan eindelijk cashen: twee hete transferdossiers'

Standard is een club die de komende jaren weer aansluiting wil vinden met de Belgische subtop. De ...

14
14
'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

89
89
Coosemans doet boekje open over toekomst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zal Thorgan Hazard heel erg uitkijken naar de contractbesprekingen tussen de club ...

97
97
Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

71
71
'City pakt zwaar uit: PL-smaakmaker eerste zomeraanwinst'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

25
25
Exodus Club dreigt: vier smaakmakers tóch langer aan boord?

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Verschillende sterkhouders van Blauw-Zwart ...

253
253
Taravel zet orde op zaken na bolwassing: "Heeft me gestoord"

Jérémy Taravel maakt momenteel kennis met de keerzijde van de trainersmedaille. Na ...

136
136
"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

199
199
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

127
127
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

495
495
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

140
140
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

98
98
‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. Wouter Vrancken is de ...

237
237
Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

59
59
Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Sebastien Pocognoli zat in bloedvorm met een 21 op 21 in de Ligue 1 en met zeges tegen onder meer ...

73
73
Nieuwe T1 Charleroi kan ogen niet geloven na Antwerp

Sporting Charleroi heeft de desastreuze reeks doorbroken tegen Royal Antwerp FC. Onder nieuwbakken ...

67
67
'Vrancken verrast: één traditieclub krijgt al 'njet''

Gaat Wouter Vrancken STVV verlaten? Die kans is aanwezig. De trainer is einde contract op Stayen en ...

203
203
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

116
116
Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

119
119
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

706
706
Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

152
152
"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

542
542
Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

686
686

Meer sportnieuws