TU: 'Club vindt nieuw goudhaantje, transferspektakel bij Oranje'

744 stemmen
TU: 'Club vindt nieuw goudhaantje, transferspektakel bij Oranje'

De WK-eindronde in Qatar draait op volle toeren, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge zou een oogje hebben laten vallen op een jong talent uit Letland. Volgens La Dernière Heure houden de Brugse scouts er Bruno Melnis in de gaten. Dat is een 18-jarige linksbuiten die de kleuren verdedigt van het lokale FK Metta. Hij zou ook in een centrale rol uit de voeten kunnen en wordt bestempeld als een groot talent. Het is niet bekend tot wanneer Melnis nog een contract heeft lopen of hoeveel hij exact moet kosten.



Antwerp FC heeft zijn zinnen gezet op de komst van de Nederlandse WK-ganger Daley Blind, die geen hoofdrol meer speelt in de sportieve plannen van Ajax. Volgens de specialisten van Voetbal International ligt de sleutel voor een transfer bij Blind zelf. Het management van de speler zou actief de opties bekijken, maar de speler zelf moet beslissen wat hij wil, klinkt het. Mateusz Klich, die in beeld was om het middenveld te versterken, zou dan weer het Amerikaanse DC United verkiezen.

BUITENLAND
Memphis Depay is bij FC Barcelona allerminst een titularis en gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe uitdaging. De kans bestaat dat de Nederlandse international weer in Engeland aan de slag gaat. Volgens Daniel Murphy, journalist van Manchester Evening News, ziet ex-club Manchester United in hem de ideale vervanger voor Cristiano Ronaldo. Door het vertrek van de Portugees zijn de Reds op zoek naar een nieuwe spits en is er extra ruimte vrij in het salarisbudget.



Paris Saint-Germain is op zoek naar een nieuwe middenvelder die de ploeg van Christophe Galtier kan versterken. Volgens El Pais is de Franse topclub geïnteresseerd om Frenkie de Jong over te nemen van FC Barcelona. Het zou de bedoeling zijn om de transfer al in januari te regelen. Manchester United is een andere optie voor de Nederlander, de Reds wilden in de vorige zomermercato al aantrekken. Barça vraagt alvast 80 miljoen euro voor De Jong.



Gabriel Martinelli is bezig aan een uitstekend seizoen bij Arsenal FC. Volgens Fichajes, weliswaar niet het meest betrouwbare medium, azen zowel FC Barcelona als Paris Saint-Germain op de diensten van de Braziliaan. Barça verwacht zich aan een spoedig vertrek van Ferran Torres en ziet Martinelli als de geschikte kandidaat om hem op te volgen. Bij PSG is technisch directeur Luis Campos druk in de weer om de kern te versterken.

LEES OOK: Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Frenkie de Jong is een overschatte speler ...

Meest recent

Aanwinst nummer vier: Union haalt revelatie uit eigen land

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

10
10
Basiself Duivels: voetbalfans nemen één naam onder vuur

De Rode Duivels trappen om 21u hun WK-campagne op gang met een verraderlijk duel tegen Egypte. ...

34
34
'Sibierski vloekt: Anderlecht slikt koude douche op mercato'

RSC Anderlecht wil eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer presenteren. In afwachting daarvan zit de ...

190
190
Dé stunt van het WK?! Kaapverdië houdt Spanje in bedwang

Op dag vijf van het wereldkampioenschap is de grootste stunt tot dusver een feit. Vooraf werd een ...

61
61
Opstelling Duivels bekend! Garcia hakt knoop in defensie door

Het wachten is voorbij: de Rode Duivels beginnen eindelijk aan hun campagne op het WK. In Seattle ...

177
177
"Hele wereld weet het" - Egyptenaren vrezen vier Duivels

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

176
176
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

233
233
'Club Brugge tast in buidel: drie toptargets onderweg'

Club Brugge dreigt deze zomer een pak steunpilaren te verliezen, en dus is er op inkomend vlak werk ...

471
471
'KRC Genk vangt jackpot: Kompany laat kassa rinkelen'

Na een teleurstellend seizoen heeft KRC Genk heel wat werk aan de winkel. Op inkomend vlak plukten ...

204
204
'Arsenal shopt bij Club Brugge: plottwist rond Tzolis'

Club Brugge gaat een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van smaakmakers komen in ...

447
447
Lokeren rondt verrassende deal af met JPL-club

Sporting Lokeren heeft vandaag een volgende aanwinst aangekondigd. De Waaslanders gingen shoppen in ...

35
35
Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

90
90
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

119
119
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

26
26
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

79
79
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

581
581
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

94
94
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

214
214
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

65
65
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

302
302
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

71
71
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

94
94
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

145
145
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

117
117
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

193
193

Meer sportnieuws