TU: 'Club vindt nieuw goudhaantje, transferspektakel bij Oranje'

744 stemmen
TU: 'Club vindt nieuw goudhaantje, transferspektakel bij Oranje'

De WK-eindronde in Qatar draait op volle toeren, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge zou een oogje hebben laten vallen op een jong talent uit Letland. Volgens La Dernière Heure houden de Brugse scouts er Bruno Melnis in de gaten. Dat is een 18-jarige linksbuiten die de kleuren verdedigt van het lokale FK Metta. Hij zou ook in een centrale rol uit de voeten kunnen en wordt bestempeld als een groot talent. Het is niet bekend tot wanneer Melnis nog een contract heeft lopen of hoeveel hij exact moet kosten.



Antwerp FC heeft zijn zinnen gezet op de komst van de Nederlandse WK-ganger Daley Blind, die geen hoofdrol meer speelt in de sportieve plannen van Ajax. Volgens de specialisten van Voetbal International ligt de sleutel voor een transfer bij Blind zelf. Het management van de speler zou actief de opties bekijken, maar de speler zelf moet beslissen wat hij wil, klinkt het. Mateusz Klich, die in beeld was om het middenveld te versterken, zou dan weer het Amerikaanse DC United verkiezen.

BUITENLAND
Memphis Depay is bij FC Barcelona allerminst een titularis en gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe uitdaging. De kans bestaat dat de Nederlandse international weer in Engeland aan de slag gaat. Volgens Daniel Murphy, journalist van Manchester Evening News, ziet ex-club Manchester United in hem de ideale vervanger voor Cristiano Ronaldo. Door het vertrek van de Portugees zijn de Reds op zoek naar een nieuwe spits en is er extra ruimte vrij in het salarisbudget.



Paris Saint-Germain is op zoek naar een nieuwe middenvelder die de ploeg van Christophe Galtier kan versterken. Volgens El Pais is de Franse topclub geïnteresseerd om Frenkie de Jong over te nemen van FC Barcelona. Het zou de bedoeling zijn om de transfer al in januari te regelen. Manchester United is een andere optie voor de Nederlander, de Reds wilden in de vorige zomermercato al aantrekken. Barça vraagt alvast 80 miljoen euro voor De Jong.



Gabriel Martinelli is bezig aan een uitstekend seizoen bij Arsenal FC. Volgens Fichajes, weliswaar niet het meest betrouwbare medium, azen zowel FC Barcelona als Paris Saint-Germain op de diensten van de Braziliaan. Barça verwacht zich aan een spoedig vertrek van Ferran Torres en ziet Martinelli als de geschikte kandidaat om hem op te volgen. Bij PSG is technisch directeur Luis Campos druk in de weer om de kern te versterken.

LEES OOK: 'Tzolis krijgt voorwaarde te horen voor droomtransfer'

Frenkie de Jong is een overschatte speler ...

Meest recent

Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

0
0
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

90
90
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

27
27
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

65
65
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

161
161
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

60
60
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

594
594
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

313
313
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

23
23
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

178
178
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

644
644
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

129
129
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

370
370
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

689
689
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

515
515
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

335
335
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

525
525
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

145
145
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

160
160
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

102
102
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

107
107
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

205
205
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

337
337
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

706
706

Meer sportnieuws