TU: 'Club vindt nieuw goudhaantje, transferspektakel bij Oranje'

door
TU: 'Club vindt nieuw goudhaantje, transferspektakel bij Oranje'

De WK-eindronde in Qatar draait op volle toeren, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge zou een oogje hebben laten vallen op een jong talent uit Letland. Volgens La Dernière Heure houden de Brugse scouts er Bruno Melnis in de gaten. Dat is een 18-jarige linksbuiten die de kleuren verdedigt van het lokale FK Metta. Hij zou ook in een centrale rol uit de voeten kunnen en wordt bestempeld als een groot talent. Het is niet bekend tot wanneer Melnis nog een contract heeft lopen of hoeveel hij exact moet kosten.



Antwerp FC heeft zijn zinnen gezet op de komst van de Nederlandse WK-ganger Daley Blind, die geen hoofdrol meer speelt in de sportieve plannen van Ajax. Volgens de specialisten van Voetbal International ligt de sleutel voor een transfer bij Blind zelf. Het management van de speler zou actief de opties bekijken, maar de speler zelf moet beslissen wat hij wil, klinkt het. Mateusz Klich, die in beeld was om het middenveld te versterken, zou dan weer het Amerikaanse DC United verkiezen.

BUITENLAND
Memphis Depay is bij FC Barcelona allerminst een titularis en gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe uitdaging. De kans bestaat dat de Nederlandse international weer in Engeland aan de slag gaat. Volgens Daniel Murphy, journalist van Manchester Evening News, ziet ex-club Manchester United in hem de ideale vervanger voor Cristiano Ronaldo. Door het vertrek van de Portugees zijn de Reds op zoek naar een nieuwe spits en is er extra ruimte vrij in het salarisbudget.



Paris Saint-Germain is op zoek naar een nieuwe middenvelder die de ploeg van Christophe Galtier kan versterken. Volgens El Pais is de Franse topclub geïnteresseerd om Frenkie de Jong over te nemen van FC Barcelona. Het zou de bedoeling zijn om de transfer al in januari te regelen. Manchester United is een andere optie voor de Nederlander, de Reds wilden in de vorige zomermercato al aantrekken. Barça vraagt alvast 80 miljoen euro voor De Jong.



Gabriel Martinelli is bezig aan een uitstekend seizoen bij Arsenal FC. Volgens Fichajes, weliswaar niet het meest betrouwbare medium, azen zowel FC Barcelona als Paris Saint-Germain op de diensten van de Braziliaan. Barça verwacht zich aan een spoedig vertrek van Ferran Torres en ziet Martinelli als de geschikte kandidaat om hem op te volgen. Bij PSG is technisch directeur Luis Campos druk in de weer om de kern te versterken.

LEES OOK: POLL: wie wint de Champions League 2026?

Frenkie de Jong is een overschatte speler ...

Meest recent

Pakt Club Brugge uit met verrassende doelman?

Club Brugge gaat op zoek naar een nieuwe doelman. Blauw-Zwart werd al met een aantal keepers in ...

23
23
'Anderlecht dreigt transfertarget mis te lopen'

RSC Anderlecht heeft komende zomer nood aan defensieve versterking. Er moet kracht én ...

26
26
Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

146
146
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

167
167
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

150
150
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

95
95
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

239
239
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

237
237
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

179
179
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

80
80
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

45
45
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

513
513
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

370
370
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

612
612
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

382
382
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

115
115
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

128
128
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

468
468
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

172
172
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

278
278
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

118
118
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

280
280
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

488
488
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

211
211

Meer sportnieuws