TU: 'Club vindt nieuw goudhaantje, transferspektakel bij Oranje'

door
TU: 'Club vindt nieuw goudhaantje, transferspektakel bij Oranje'

De WK-eindronde in Qatar draait op volle toeren, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge zou een oogje hebben laten vallen op een jong talent uit Letland. Volgens La Dernière Heure houden de Brugse scouts er Bruno Melnis in de gaten. Dat is een 18-jarige linksbuiten die de kleuren verdedigt van het lokale FK Metta. Hij zou ook in een centrale rol uit de voeten kunnen en wordt bestempeld als een groot talent. Het is niet bekend tot wanneer Melnis nog een contract heeft lopen of hoeveel hij exact moet kosten.



Antwerp FC heeft zijn zinnen gezet op de komst van de Nederlandse WK-ganger Daley Blind, die geen hoofdrol meer speelt in de sportieve plannen van Ajax. Volgens de specialisten van Voetbal International ligt de sleutel voor een transfer bij Blind zelf. Het management van de speler zou actief de opties bekijken, maar de speler zelf moet beslissen wat hij wil, klinkt het. Mateusz Klich, die in beeld was om het middenveld te versterken, zou dan weer het Amerikaanse DC United verkiezen.

BUITENLAND
Memphis Depay is bij FC Barcelona allerminst een titularis en gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe uitdaging. De kans bestaat dat de Nederlandse international weer in Engeland aan de slag gaat. Volgens Daniel Murphy, journalist van Manchester Evening News, ziet ex-club Manchester United in hem de ideale vervanger voor Cristiano Ronaldo. Door het vertrek van de Portugees zijn de Reds op zoek naar een nieuwe spits en is er extra ruimte vrij in het salarisbudget.



Paris Saint-Germain is op zoek naar een nieuwe middenvelder die de ploeg van Christophe Galtier kan versterken. Volgens El Pais is de Franse topclub geïnteresseerd om Frenkie de Jong over te nemen van FC Barcelona. Het zou de bedoeling zijn om de transfer al in januari te regelen. Manchester United is een andere optie voor de Nederlander, de Reds wilden in de vorige zomermercato al aantrekken. Barça vraagt alvast 80 miljoen euro voor De Jong.



Gabriel Martinelli is bezig aan een uitstekend seizoen bij Arsenal FC. Volgens Fichajes, weliswaar niet het meest betrouwbare medium, azen zowel FC Barcelona als Paris Saint-Germain op de diensten van de Braziliaan. Barça verwacht zich aan een spoedig vertrek van Ferran Torres en ziet Martinelli als de geschikte kandidaat om hem op te volgen. Bij PSG is technisch directeur Luis Campos druk in de weer om de kern te versterken.

LEES OOK: Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Frenkie de Jong is een overschatte speler ...

Meest recent

'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

19
19
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

52
52
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

68
68
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

110
110
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

295
295
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

104
104
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

44
44
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

209
209
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

26
26
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

174
174
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

191
191
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

65
65
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

157
157
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

460
460
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

76
76
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

139
139
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

95
95
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

119
119
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

371
371
Verhuurde JPL-spelers: één speler blijft indruk maken

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

111
111
Anderlecht doet grote inspanning: transfersom Sikan bekend

Anderlecht beleefde zondag een pijnlijke namiddag in Gent, want het gaf in de slotfase een ...

351
351
'Schokkende transferwending rond Mike Penders'

Mike Penders zette de voorbije maanden opnieuw grote stappen in zijn ontwikkeling. De 20-jarige ...

298
298
'Garcia houdt deur op een kier: onverwachte naam duikt op'

Voor de Rode Duivels staat 2026 uiteraard in het teken van het WK. De selectie voor het toernooi ...

179
179
'Miljoenendeal zeer nabij voor Zulte Waregem'

Zulte Waregem zette zijn 2026 uitstekend in. Het boekte vorig weekend een knappe zege tegen Genk en ...

311
311
Anderlecht jubelt: nieuwe spits strijkt eindelijk neer

De wintermercato van Anderlecht lijkt helemaal gelanceerd. Dinsdag streek met Justin Heereken al een ...

330
330

Meer sportnieuws