'United lanceert stevig eerste bod op WK-held Gakpo'

door
'United lanceert stevig eerste bod op WK-held Gakpo'

Op het wereldkampioenschap in Qatar strijdt Nederland vrijdagavond met Argentinië voor een plekje in de halve finales. Hoewel Louis van Gaal zijn basisploeg nog niet vrij wou geven, heeft het er alle schijn van dat Cody Gakpo opnieuw in de basis start. Die is bezig aan een puik toernooi tot dusver en wordt daarvoor mogelijk beloond met een fraaie transfer.


De aanvaller van PSV was één van de grote smaakmakers van de WK-groepsfase. Zo wist hij in elke groepsmatch een doelpuntje mee te pikken, het ene al wat mooier dan het andere. En ook op clubniveau is Gakpo bezig aan een puik seizoen. Hij kon de WK-break bijvoorbeeld inzetten met 13 doelpunten en 17 assists op de teller in 24 wedstrijden namens PSV.

Het is dan ook niet onlogisch dat de 23-jarige grof wild is op de Europese transfermarkt. Verschillende topclubs hebben zijn naam met rood omcirkeld. Maar de voorbije dagen geraakte bekend dat vooral Manchester United stevig doordrukt voor zijn komst. De ploeg van coach Erik ten Hag zou in januari zelfs al willen toeslaan.

EESTE BOD ONTOEREIKEND
Bij het Spaanse Fichajes, weliswaar niet het meest betrouwbare medium, gaat men zelfs nog een stap verder. De Spaanse bron beweert dat United inmiddels al een eerste bod van 46 miljoen euro heeft neergeteld. Dat zou evenwel geweigerd zijn door PSV: de Nederlandse topclub zou mikken op zo'n 58 miljoen euro. En dus zal nog serieus potje onderhandeld moeten worden, ondertussen blijft Gakpo gefocust op zijn WK-prestaties.

LEES OOK: Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Welk land haalt de halve finale?

Meest recent

Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

28
28
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

75
75
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

103
103
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

80
80
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

57
57
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

491
491
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

80
80
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

74
74
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

156
156
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

187
187
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

112
112
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

111
111
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

415
415
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

110
110
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

278
278
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

436
436
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

355
355
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

219
219
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

358
358
Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

164
164
Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

107
107
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

103
103
Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

Het WK 2026 komt dichterbij. De Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn de gastheer van dienst. In ...

107
107
Kompany gooit extra olie op het vuur voor Duitse topper

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. De Belgische oefenmeester staat ...

77
77
Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

De voorbije weken belandden heel wat Rode Duivels in de lappenmand. Eén van hen was ...

40
40

Meer sportnieuws