Riemer deelt meteen steekje uit aan Club Brugge

door
Riemer deelt meteen steekje uit aan Club Brugge

Na een teleurstellende eerste helft van het seizoen, besloot het bestuur van RSC Anderlecht om het sportieve lot in Deense handen te leggen. Zo werd Jesper Fredberg aangesteld als de nieuwe sportieve baas bij Paars-Wit. Die benoemde op zijn beurt zijn landgenoot Brian Riemer als nieuwe hoofdcoach.


De directe opvolger van Felice Mazzu werd donderdag ook officieel voorgesteld aan de pers. Hij liet een goede indruk achter en gaf nadrukkelijk aan dat hij hoog inzet op het ontwikkelen van jonge talenten. Wat dat betreft lijkt Riemer bij Paars-Wit op zijn plaats te zitten. Maar de recordkampioen neemt wel een bepaald risico met zijn aanstelling. Zo heeft hij amper ervaring als hoofdtrainer. En zijn kennis over de Belgische competitie is behoorlijk beperkt.

Op zijn persbabbel gaf Riemer echter aan dat hij inmiddels informatie inwon bij enkele oude bekenden. Bij Ariel Jacobs bijvoorbeeld, met wie hij nauw samenwerkte in Kopenhagen. "Ariel Jacobs heeft mij het competitieformat uitgelegd", klinkt het bij La Dernière Heure. "Daarnaast heb ik contact gehad met enkele spelers die ik bij FC Kopenhagen had en die in België zijn gepasseerd, om me op de hoogte te brengen over het niveau van de competitie."

PRIKJE AAN CLUB BRUGGE
Als assistent-trainer stond Riemer wel al tegenover Belgische ploegen. In de Champions League-campagne van 2016-2017 zat hij met Kopenhagen bijvoorbeeld in dezelfde poule als Club Brugge. De Denen trokken toen in beide wedstrijden aan het langste einde. "Ik heb Club Brugge al regelmatig verslagen", liet Riemer een prikje aan de aartsrivaal niet liggen.

LEES OOK: 'Club maakt Italianen helemaal gek in dossier-Jashari'

Anderlecht doet binnen de 3 seizoenen weer volop mee voor de titel ...

Meest recent

'Club maakt Italianen helemaal gek in dossier-Jashari'

De kassa blijft deze zomer stevig rinkelen bij Club Brugge. Nadat eerder Maxim De Cuyper al voor een ...

30
30
Patro blijft gaan en shopt opnieuw bij Sporting Hasselt

Patro Eisden droomt van promotie naar de Jupiler Pro League en kwam daar vorig seizoen al zeer ...

8
8
AA Gent toont veerkracht en pakt late oefenzege

AA Gent wil het komend seizoen over een volledig andere boeg gooien na de tegenvallende resultaten ...

49
49
'Westerlo zit niet stil: volgende transfer in aantocht'

Bij KVC Westerlo zullen er nog de nodige transfers afgerond gaan worden. Onze redactie weet dat er ...

40
40
'PSV rondt duurste deal ooit af, Ajax laat vedette gaan'

Bij Ajax en PSV staat er ook heel wat te gebeuren. De twee teams staan op het punt om een transfer ...

77
77
'Louwagie geeft niet toe: AA Gent weigert eerste voorstel'

Bij AA Gent zijn ze volop bezig met het afromen van de spelerskern. Dat is nodig vooraleer ze in de ...

94
94
'Westerlo aan zet: grote deal met MLS-club op komst'

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent Griffin Yow. Voorlopig was er weinig concreet te ...

39
39
'Bijltjesdag bij Anderlecht: drie spelers moeten weg'

Bij RSC Anderlecht gaan ze nog een pak spelers van de 35 die mee zijn op stage laten afvloeien. Er ...

410
410
Club Brugge maakt volgende megadeal officieel bekend

Club Brugge heeft een volgende uitgaande toptransfer afgerond. Blauw-Zwart maakte zopas het vertrek ...

437
437
'Zinho Gano op weg naar zeer verrassende transfer'

Zinho Gano speelt sinds een jaar voor Saudi-Arabië, waar hij uitkomt voor Al-Hazem. De ervaren ...

63
63
'Atalanta twijfelt: deal met Club Brugge of Anderlecht?'

De voorbije jaren groeide Atalanta uit tot een stabiele subtopper in de Serie A en ook vorig seizoen ...

680
680
KRC Genk pakt door en kondigt volgende transferdeal aan

KRC Genk heeft in principe deze zomer niet zoveel werk op de transfermarkt. Het rondde tot dusver ...

244
244
Cercle jubelt: revelatie blijft langer aan boord

Bij Cercle Brugge hielden ze deze zomer schoon schip, nadat vorig seizoen maar net de degradatie ...

48
48
'Renard blijft hongerig: volgende doelwit bekend'

Na het teleurstellende einde van vorig seizoen moest er bij Anderlecht deze zomer veel veranderen. ...

274
274
De Mil lanceert transferoproep: "Dat hebben we nog nodig"

Rik De Mil leverde vorig seizoen straf werk bij Sporting Charleroi. Hij transformeerde een ploeg die ...

43
43
Fans Club Brugge in extase: hij is terug!

Bij Club Brugge lijken ze nog veel werk te hebben om hun ploeg voor volgend seizoen samen te ...

667
667
'Lucas Stassin dropt stevig transferbommetje'

De voorbije maanden bleek dat er nog werk aan de winkel is bij de Rode Duivels, waar Rudi Garcia aan ...

121
121
Vakantie ontspoort voor Gert Verheyen: ‘Net op tijd gered’

Voor veel 'voetbaldieren' is eindelijk een periode van rust aangebroken. Zo ook voor Gert Verheyen. ...

123
123
Heerenveen pakt uit met komst Antwerp-speler

Er heeft deze zomer bij Antwerp alweer een stevige leegloop plaatsgevonden. Negen spelers hebben ...

93
93
‘Leverkusen ziet Rode Duivel als redder’

Bij Bayer Leverkusen zagen ze deze zomer toch een beetje een einde aan een cyclus komen. Een jaar ...

130
130
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge gaat hard, domper voor Anderlecht en Antwerp'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

666
666
Zoveel verdient Aster Nzeyimana? Het is ronduit schokkend

Aster Nzeyimana maakte enkele jaren geleden de gewaagde overstap vanuit de openbare omroep richting ...

235
235
Bizar: Belgisch supertalent verlaat topclub voor Turkije

Er kloppen tal van talenten op de deur bij de Rode Duivels. Sommige grote beloften vliegen onder de ...

126
126
Sadiki wimpelde drie Europese clubs én Union SG af

Noah Sadiki maakte de overstap van Union SG naar Sunderland. De middenvelder werd kampioen met de ...

119
119
‘Verbazingwekkende transfer: miljoenenbod op Trossard’

Leandro Trossard staat nog tot 2026 onder contract bij Arsenal. De 30-jarige aanvaller wordt ...

199
199

Meer sportnieuws