Ronaldo onderneemt zelf actie na spraakmakend gerucht

104 stemmen
Ronaldo onderneemt zelf actie na spraakmakend gerucht

Op het wereldkampioenschap in Qatar maakt Portugal zich momenteel op voor de kwartfinale tegen Marokko. Maar hoewel de ploeg zonder hem opvallend goed presteert, blijft Cristiano Ronaldo het nieuws beheersen. Zo deden zelfs geruchten de ronde dat hij het toernooi vroegtijdig wou verlaten.


De clubloze superster is bezig aan zijn vijfde WK-eindronde, maar tegen Zwitserland moest hij op de bank beginnen. Bondscoach Fernando Santos gaf voorin de voorkeur aan Gonçalo Ramos. En het was uitgerekend de Benfica-aanvaller die zich tot grote uitblinker kroonde met drie goals. Ronaldo deed zijn best om die doelpunten uitvoerig mee te vieren, maar kon zijn frustraties ook moeilijk verbergen. Terwijl zijn ploegmaats met de fans vierden, trok de aanvaller in zijn eentje de catacomben in.

Ronaldo kan zijn statuut als invaller bij de nationale ploeg dus maar moeilijk verkroppen. Nadat de superster te horen kreeg dat hij op de bank zou starten in de 1/8ste finales, zou het volgens Record zelfs tot een akkefietje zijn gekomen met bondscoach Fernando Santos. Ronaldo zou daarbij zelf gedreigd hebben dat hij vroegtijdig huiswaarts zou keren. Maar dat werd donderdagmiddag al ontkend door de Portugese voetbalbond FPF.

VECHTEN VOOR DE DROOM
En ondertussen heeft de wereldster ook zelf actie genomen. Zo kwam hij via zijn Instagram-verhaal met een cryptisch bericht. "Deze groep is te hecht om te worden verscheurd door externe krachten. Deze natie is te dapper om zich angst te laten aanjagen door tegenslag. Een team in de puurste zin van het woord, dat tot het einde zal blijven vechten voor de droom! Geloof in ons", aldus het statement van Ronaldo.

LEES OOK: Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Denkt u dat Ronaldo dit WK nog in de basis zal starten?

Meest recent

'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

2
2
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

124
124
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

74
74
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

11
11
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

42
42
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

107
107
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

38
38
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

55
55
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

46
46
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

61
61
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

75
75
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

113
113
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

343
343
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

89
89
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

199
199
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

153
153
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

85
85
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

507
507
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

432
432
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

135
135
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

430
430
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

116
116
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

309
309
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

294
294
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

553
553

Meer sportnieuws