Ronaldo onderneemt zelf actie na spraakmakend gerucht

door
Ronaldo onderneemt zelf actie na spraakmakend gerucht

Op het wereldkampioenschap in Qatar maakt Portugal zich momenteel op voor de kwartfinale tegen Marokko. Maar hoewel de ploeg zonder hem opvallend goed presteert, blijft Cristiano Ronaldo het nieuws beheersen. Zo deden zelfs geruchten de ronde dat hij het toernooi vroegtijdig wou verlaten.


De clubloze superster is bezig aan zijn vijfde WK-eindronde, maar tegen Zwitserland moest hij op de bank beginnen. Bondscoach Fernando Santos gaf voorin de voorkeur aan Gonçalo Ramos. En het was uitgerekend de Benfica-aanvaller die zich tot grote uitblinker kroonde met drie goals. Ronaldo deed zijn best om die doelpunten uitvoerig mee te vieren, maar kon zijn frustraties ook moeilijk verbergen. Terwijl zijn ploegmaats met de fans vierden, trok de aanvaller in zijn eentje de catacomben in.

Ronaldo kan zijn statuut als invaller bij de nationale ploeg dus maar moeilijk verkroppen. Nadat de superster te horen kreeg dat hij op de bank zou starten in de 1/8ste finales, zou het volgens Record zelfs tot een akkefietje zijn gekomen met bondscoach Fernando Santos. Ronaldo zou daarbij zelf gedreigd hebben dat hij vroegtijdig huiswaarts zou keren. Maar dat werd donderdagmiddag al ontkend door de Portugese voetbalbond FPF.

VECHTEN VOOR DE DROOM
En ondertussen heeft de wereldster ook zelf actie genomen. Zo kwam hij via zijn Instagram-verhaal met een cryptisch bericht. "Deze groep is te hecht om te worden verscheurd door externe krachten. Deze natie is te dapper om zich angst te laten aanjagen door tegenslag. Een team in de puurste zin van het woord, dat tot het einde zal blijven vechten voor de droom! Geloof in ons", aldus het statement van Ronaldo.

Denkt u dat Ronaldo dit WK nog in de basis zal starten?

Meest recent

Rel bij Real: Courtois staat midden in pijnlijke oorlog

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke won dan wel van Sevilla, maar het ging niet van een ...

16
16
Openda roept meteen straffe taal na eerste goal

De ban is gebroken voor Loïs Openda. De aanvaller wist zijn eerste competitiedoelpunt voor ...

19
19
Zulte verbaast met sneer: “Union al weken bevoordeeld”

Zulte Waregem verloor met 2-0 van Union SG, maar na de wedstrijd was de uitploeg absoluut niet te ...

65
65
Flater bij AA Gent? “Waarom speelt hij niet?”

Bij AA Gent draait het al weken redelijk vierkant. Rik De Mil gaat tegen Club Brugge toch voor een ...

92
92
'Anderlecht uit z’n dak: Verschueren forceert megajackpot'

Plots gaat het op Neerpede niet meer alleen over besparen, maar over dromen. Michael Verschueren ...

447
447
‘Juventus gecharmeerd: vorig jaar nog outstanding bij KV Mechelen'

De wintermercato lonkt steeds meer en de geruchten beginnen steeds talrijker te worden. Zo is er een ...

77
77
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

112
112
Gouden transfer van Lokeren: assistkoning in CPL

Sporting Lokeren is al een tijdje weer beter bezig en na een moeilijk begin staan ze nu achtste in ...

41
41
Anderlecht rekent zich rijk: "Naar de Premier League-top"

Bij RSC Anderlecht gaat de kassa enorm rinkelen in 2026. Dat lijkt nu al een zekerheid te zijn. De ...

180
180
‘Ramp voor Hayen: ijskoude douche na Genk-wending’

Net wanneer Nicky Hayen weer vooruit wil, krijgt hij een kans van Genk op zijn bord. Alleen: Genk is ...

739
739
Stankovic reageert op pikant transfergerucht

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic wellicht de beste zomeraanwinst. Hij werd voor maar liefst 9 ...

219
219
KRC Genk plukt de vruchten van 'kritische' zet van Fink

We horen her en der kritiek op de aanpak van Thorsten Fink op Konstantinos Karetsas. “Hij werd ...

143
143
Hoe Verhaeghe & co hun aanpak moeten veranderen

Bij Club Brugge staat er heel veel druk op de ketel voor de match tegen AA Gent. Voorzitter Bart ...

148
148
Renard ziet dat het goed is: stille kracht bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelt op het veld van Royal Antwerp FC. Daar waren de Brusselaars de afgelopen jaren ...

178
178
Code rood bij AA Gent: Baro krabt zich in de haren

AA Gent doet voorlopig slechter dan vorig seizoen. De club greep terug naar de oude garde, maar dat ...

412
412
Vandenbroeck haalt keihard uit naar Union en refs

Zulte Waregem blijft in het sukkelstraatje zitten. Na vijf gelijke spelen op een rij liep het ...

584
584
Hubert opgelucht: "Dat was belangrijk"

Na een tegenvallende twee op negen is Union er zaterdagavond opnieuw in geslaagd om een ...

47
47
Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Arsenal moest zaterdag even zijn koppositie in de Premier League afstaan aan Manchester City, maar ...

56
56
Efficiënt Union knoopt eindelijk weer met de zege aan

Na een maand zonder zege en een twee op negen heeft Union eindelijk weer een competitiematch ...

34
34
Openda maakt eindelijk einde aan waanzinnige reeks

Voor Loïs Openda is 2025 zeker niet het makkelijkste jaar geweest. De spits zakte weg in de ...

75
75
Kater voor Ajax ondanks nieuwe goal Godts

Ajax had de voorbije weken de weg naar boven weer ingezet met vijf overwinningen op een rij, maar is ...

33
33
Beveren wint topper na remontada, Kortrijk blijft in spoor

SK Beveren is zaterdag zeer dicht bij zijn eerste nederlaag van het seizoen gekomen. Na een ...

170
170
Charleroi komt met update over trainersdossier

De voorbije weken heeft er weer een heuse trainerswals plaatsgevonden in de Jupiler Pro League. Club ...

67
67
Ontlading bij Westerlo: "Daarom is deze zege belangrijk"

Westerlo is bezig aan een fraaie opmars. Na een wisselvallig seizoensbegin hebben ze de top zes ...

59
59
'Bom op ontploffen bij Club na trainerssoap'

Zondag staat de Slag om Vlaanderen tussen Club Brugge en AA Gent op het programma en die zal een ...

1596
1596

Meer sportnieuws