Standard maakt dubbele slipper, ook Charleroi onderuit

door
Standard maakt dubbele slipper, ook Charleroi onderuit

Terwijl het wereldkampioenschap in Qatar steeds dichter bij ontknoping komt, nadert ook de herstart van de Jupiler Pro League met rasse schreden. Om hun niet-internationals weer voldoende in het ritme te laten komen organiseren de eersteklassers dan ook volop oefenwedstrijd. Donderdag kwamen onder meer Standard en Charleroi in actie.


De Rouches stonden zelfs voor een dubbele oefenopdracht. Ronny Deila en zijn manschappen vertoeven momenteel op Spaanse bodem voor een winterse stage. Daar stond in de voormiddag een duel tegen Girona FC op het programma. En hoewel Deila een behoorlijk sterke ploeg tussen de lijnen bracht, moesten de Luikenaars hun meerdere erkennen. Samuel Saiz zorgde vlak na rust voor het enige doelpunt namens de Spanjaarden.

In de namiddag werd dan weer een oefenpot afgewerkt tegen het OGC Nice van oude bekende Dante Bonfim. En opnieuw had Standard het lastig. Khéphren Thuram zorgde voor rust voor de 1-0, Andy Delort wist die voorsprong na de pauze te verdubbelen. Even leek Denis Dragus het nog spannend te gaan maken, maar opnieuw Delort en Pablo Rosario zorgden voor een 4-1-overwinning namens Nice. Werk aan de winkel dus voor Deila en co.

CHARLEROI LEGT NIPT DE DUIMEN
Ook Charleroi trok naar het buitenland om zich voor te bereiden op de tweede seizoenshelft en bevindt zich momenteel in Turkije. Daar stond donderdagavond een oefenpot op het programma tegen de lokale topclub Besiktas JK. De Turken begonnen het best aan de partij en kwamen voor rust op een dubbele voorsprong. In de tweede helft was Charleroi veruit de betere ploeg. Maar verder dan de aansluitingstreffer van Amirhossein Hosseinzadeh kwamen de jongens van coach Felice Mazzu niet.

LEES OOK: Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Welke ploeg eindigt dit seizoen volgens u het hoogst?

Meest recent

Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

1
1
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

42
42
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

28
28
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

6
6
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

34
34
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

114
114
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

153
153
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

106
106
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

193
193
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

250
250
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

436
436
"Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Paris Saint-Germain klaarde de klus ...

240
240
'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

De afgelopen jaren vertrokken heel wat toppers uit de Jupiler Pro League. Dat was ook afgelopen ...

94
94
Kompany waarschuwt: "Real deed daardoor vertrouwen op"

Bayern München neemt het morgenavond in eigen huis op tegen Real Madrid. In Spanje werd het ...

53
53
Heymans reageert op alle ophef: "Is géén excuus"

KRC Genk sloeg de bal aardig mis tegen OH Leuven. Achteraf sprak Nicky Hayen over een mogelijk ...

63
63
FC Barcelona redt het niet na spektakelstuk, PSG vlot door

In de Champions League stonden er vanavond twee duels op het programma. FC Barcelona en Liverpool ...

76
76
Red Flames geven in extra tijd alsnog knappe zege weg

Om 20u30 speelden de Red Flames een belangrijk duel in en tegen Schotland. De Belgische dames ...

81
81
Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Inter Miami won vorig jaar de Major League Soccer. De club groeit enorm, financieel én ...

44
44
'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Het is Standard duidelijk menens. De Rouches willen volgend jaar sportief een volgende stap zetten ...

81
81
'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

204
204
'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Onze redactie bracht jullie in het weekend het exclusieve nieuws dat Club Brugge de prestaties van ...

134
134
'RB Leipzig ziet héél interessante piste bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer wellicht heel wat spelers van de hand doen. Paars-Wit zal ook ...

188
188
'Kompany gecharmeerd en klopt weldra aan bij KRC Genk'

KRC Genk gaat in de zomer Konstantinos Karetsas verkopen. De jonge Griek is simpelweg onhoudbaar. ...

180
180
Maat is vol bij Club: sterkhouder pikt vernedering niet meer

Bij Club Brugge is een grens bereikt. Een sterkhouder die op Stayen opnieuw mee de match deed ...

646
646
Maesschalck komt met cruciale update omtrent Lukaku

Romelu Lukaku kent een echt horrorseizoen. In de voorbereiding liep hij een zeer zware spierblessure ...

85
85

Meer sportnieuws