Standard maakt dubbele slipper, ook Charleroi onderuit

door
Standard maakt dubbele slipper, ook Charleroi onderuit

Terwijl het wereldkampioenschap in Qatar steeds dichter bij ontknoping komt, nadert ook de herstart van de Jupiler Pro League met rasse schreden. Om hun niet-internationals weer voldoende in het ritme te laten komen organiseren de eersteklassers dan ook volop oefenwedstrijd. Donderdag kwamen onder meer Standard en Charleroi in actie.


De Rouches stonden zelfs voor een dubbele oefenopdracht. Ronny Deila en zijn manschappen vertoeven momenteel op Spaanse bodem voor een winterse stage. Daar stond in de voormiddag een duel tegen Girona FC op het programma. En hoewel Deila een behoorlijk sterke ploeg tussen de lijnen bracht, moesten de Luikenaars hun meerdere erkennen. Samuel Saiz zorgde vlak na rust voor het enige doelpunt namens de Spanjaarden.

In de namiddag werd dan weer een oefenpot afgewerkt tegen het OGC Nice van oude bekende Dante Bonfim. En opnieuw had Standard het lastig. Khéphren Thuram zorgde voor rust voor de 1-0, Andy Delort wist die voorsprong na de pauze te verdubbelen. Even leek Denis Dragus het nog spannend te gaan maken, maar opnieuw Delort en Pablo Rosario zorgden voor een 4-1-overwinning namens Nice. Werk aan de winkel dus voor Deila en co.

CHARLEROI LEGT NIPT DE DUIMEN
Ook Charleroi trok naar het buitenland om zich voor te bereiden op de tweede seizoenshelft en bevindt zich momenteel in Turkije. Daar stond donderdagavond een oefenpot op het programma tegen de lokale topclub Besiktas JK. De Turken begonnen het best aan de partij en kwamen voor rust op een dubbele voorsprong. In de tweede helft was Charleroi veruit de betere ploeg. Maar verder dan de aansluitingstreffer van Amirhossein Hosseinzadeh kwamen de jongens van coach Felice Mazzu niet.

LEES OOK: ‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Welke ploeg eindigt dit seizoen volgens u het hoogst?

Meest recent

La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

32
32
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

8
8
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

87
87
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

152
152
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

61
61
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

62
62
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

86
86
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

263
263
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

82
82
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

385
385
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

199
199
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

51
51
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

61
61
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

185
185
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

407
407
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

537
537
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

70
70
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

75
75
Alarm bij Anderlecht: Fink loopt meteen tegen lamp

Na de 2-0 op Standard moest Besnik Hasi vertrekken en neemt Edward Still voorlopig over. Thorsten ...

1071
1071
'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

279
279
'Club-bestuur vol aan de bak: víér topaanwinsten op agenda'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge KV uiteindelijk slechts één ...

914
914
'Genk casht fors op Oh: exacte transferdetails onthuld'

KRC Genk heeft op de valreep nog een grote uitgaande transfer beklonken. Zo staat Hyeon-gyu Oh op ...

241
241
'Nieuwe coach slikt meteen opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor een levensbelangrijke bekerwedstrijd tegen Antwerp FC. ...

471
471
Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

47
47
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

177
177

Meer sportnieuws