Van Bommel heeft goed en slecht nieuws voor Antwerp

door
Van Bommel heeft goed en slecht nieuws voor Antwerp

Terwijl Toby Alderweireld en de Rode Duivels onderuit gingen in Qatar werkten zijn ploegmaats van Antwerp iets verderop in Dubai hun winterstage af. Mark van Bommel hoopt er die kiem te leggen voor een geslaagde tweede seizoenshelft, zónder Radja Nainggolan. In gesprek met Het Nieuwsblad liet de coach van de Great Old voorts zijn licht schijnen op nog twee andere dossiers.


Zo kwam de fysieke toestand van Bjorn Engels nogmaals ter sprake. De 28-jarige verdediger kwam nog geen minuut in actie omwille van een aanslepende kuitblessure, waardoor hij tevens verstek gaf voor het oefenkamp. "We geven Bjorn niet op", aldus Van Bommel, die wel moest toegeven dat er ondanks allerlei onderzoeken voorlopig helaas nog niet meteen zicht op beterschap is.

Wel van de partij in Dubai: Gastón Ávila, tot dusver misschien wel de meest tegenvallende transfer van afgelopen zomer. Antwerp betaalde toen ruim vier miljoen voor de polyvalente linksachter, die zelfs bij afwezigheid van de langdurig geblesseerde Sam Vines evenwel nauwelijks mocht opdraven. Komt daar na nieuwjaar eindelijk verandering in? De kans lijkt alvast groot van wel.

KANS VOOR AVILA?
"Ik voel dat hij stilaan klaar is om te strijden voor een plek", aldus Van Bommel over zijn 21-jarige Argentijn, die blijkbaar een lange aanpassingsperiode nodig had na zijn overstap van Boca Juniors. Vooral op offensief vlak wordt op de Bosuil meer verwacht van Avila, die tevens centraal achterin uit de voeten kan. Marc Overmars houdt zijn ogen dan ook open voor versterking links achterin.

LEES OOK: Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

Denkt u dat Avila snel boven water komt?

Meest recent

Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

4
4
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

12
12
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

149
149
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

26
26
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

144
144
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

40
40
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

32
32
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

154
154
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

225
225
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

164
164
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

171
171
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

62
62
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

135
135
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

266
266
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

261
261
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

113
113
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

318
318
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

139
139
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

198
198
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

489
489
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

436
436
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

501
501
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

105
105
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

141
141
Mysterie rond rode kaart: exacte woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

165
165

Meer sportnieuws