Van Bommel heeft goed en slecht nieuws voor Antwerp

door
Van Bommel heeft goed en slecht nieuws voor Antwerp

Terwijl Toby Alderweireld en de Rode Duivels onderuit gingen in Qatar werkten zijn ploegmaats van Antwerp iets verderop in Dubai hun winterstage af. Mark van Bommel hoopt er die kiem te leggen voor een geslaagde tweede seizoenshelft, zónder Radja Nainggolan. In gesprek met Het Nieuwsblad liet de coach van de Great Old voorts zijn licht schijnen op nog twee andere dossiers.


Zo kwam de fysieke toestand van Bjorn Engels nogmaals ter sprake. De 28-jarige verdediger kwam nog geen minuut in actie omwille van een aanslepende kuitblessure, waardoor hij tevens verstek gaf voor het oefenkamp. "We geven Bjorn niet op", aldus Van Bommel, die wel moest toegeven dat er ondanks allerlei onderzoeken voorlopig helaas nog niet meteen zicht op beterschap is.

Wel van de partij in Dubai: Gastón Ávila, tot dusver misschien wel de meest tegenvallende transfer van afgelopen zomer. Antwerp betaalde toen ruim vier miljoen voor de polyvalente linksachter, die zelfs bij afwezigheid van de langdurig geblesseerde Sam Vines evenwel nauwelijks mocht opdraven. Komt daar na nieuwjaar eindelijk verandering in? De kans lijkt alvast groot van wel.

KANS VOOR AVILA?
"Ik voel dat hij stilaan klaar is om te strijden voor een plek", aldus Van Bommel over zijn 21-jarige Argentijn, die blijkbaar een lange aanpassingsperiode nodig had na zijn overstap van Boca Juniors. Vooral op offensief vlak wordt op de Bosuil meer verwacht van Avila, die tevens centraal achterin uit de voeten kan. Marc Overmars houdt zijn ogen dan ook open voor versterking links achterin.

LEES OOK: Hallucinante FIFA-cijfers: JPL met bijna 700 miljoen

🚀

Denkt u dat Avila snel boven water komt?

Meest recent

‘Anderlecht flikt het: oude bekende komt aan soldenprijs’

Anderlecht haalt een oud dossier opnieuw van onder het stof. Wat vorig jaar nog onhaalbaar dure ...

342
342
Opstellingen CL: Club met Mignolet, Hubert verrast

Om 21u kent de league phase van de Champions League zijn apotheose, want dan worden tegelijk alle ...

37
37
'Club Brugge verbaast en zet zinnen op Genk-speler'

Het wordt uitkijken of Club Brugge nog zal uithalen op de transfermarkt deze maand. Tot dusver bleef ...

265
265
Nu ook officieel: floptransfer verlaat Anderlecht

Anderlecht heeft al een behoorlijk drukke wintermercato achter de kiezen. De teller stond deze ...

98
98
'Club Brugge heeft beet: medische keuring gepland'

Het zijn drukke tijden bij Club Brugge. Het moet om 21u vol aan de bak tegen Marseille om ...

142
142
Spits weg bij Union, één spits out en twee in bij Westerlo

De wintermercato is toe aan zijn laatste week en dus zijn verschillende Belgische clubs nog bezig ...

37
37
'Club baalt keihard: Barça kaapt absoluut toptalent weg'

Bij Club Brugge wisten ze de voorbije jaren al heel wat jong talent te lanceren vanuit NXT en er ...

291
291
AA Gent slaat toe: revelatie blijft aan boord

Bij AA Gent lijkt het tij na een moeilijke periode eindelijk te keren. Dankzij drie zeges op rij ...

140
140
'Geen Schjelderup? Club lonkt naar Engelsman én ex-flop'

Club Brugge wist deze winter met de komst van Felix Lemaréchal al zijn middenveld te ...

524
524
Emery bevestigt mokerslag voor Tielemans en Rode Duivels

Aston Villa is al zeker van de top acht in de Europa League en dus staat er voor de Engelsen ...

89
89
Hallucinante FIFA-cijfers: JPL met bijna 700 miljoen

In 2025 is er met 24.558 internationale voetbaltransfers in het professionele mannenvoetbal een ...

158
158
Lawal verklapt waarom Genk in Europa wél sterk presteert

In België draait het dit seizoen voor geen meter bij Racing Genk. Ze liggen uit de Beker van ...

109
109
Kompany vol lof: "Net zoals bij Anderlecht"

Bayern München speelt vanavond in de Champions League op het veld van PSV. Dat zou wel eens een ...

156
156
Club Brugge, Union en Genk: de kassa rinkelt enorm

Club Brugge, KRC Genk en Union SG zijn de enige Belgische ploegen die nog actief zijn in Europa. De ...

194
194
Hayen kondigt grote wijziging aan bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van minstens de tussenronde in de Europa League. Donderdag spelen ze in eigen ...

296
296
Vermeeren en De Ketelaere: waarom de tijd héél erg dringt

Arthur Vermeeren en Charles De Ketelaere keren met Marseille en Atalanta terug naar België. De ...

129
129
'Ngonge verbaast en versiert weer fraaie transfer'

De carrière van Cyril Ngonge kende al een zeer opmerkelijk verloop. Nadat hij bij Club Brugge ...

52
52
Nieuwe megatransfer wenkt voor Union: "Deze winter?"

Bij Union hebben ze in de voorbije zomers de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer wisten ze ...

72
72
'Anderlecht mag toch nog hopen op verhoopte vertrekker'

Bij Anderlecht presenteerden ze dinsdag met Moussa Diarra hun derde aanwinst van de winter. Daarmee ...

345
345
'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

In de slotdagen van de wintermercato lijkt Yannick Carrasco nog een hoofdrol te gaan vertolken. De ...

72
72
'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Bij Club Brugge haalden ze deze maand tot dusver met Felix Lemaréchal één ...

388
388
'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

338
338
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

85
85
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

260
260
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

109
109

Meer sportnieuws