Van Bommel heeft goed en slecht nieuws voor Antwerp

508 stemmen
Van Bommel heeft goed en slecht nieuws voor Antwerp

Terwijl Toby Alderweireld en de Rode Duivels onderuit gingen in Qatar werkten zijn ploegmaats van Antwerp iets verderop in Dubai hun winterstage af. Mark van Bommel hoopt er die kiem te leggen voor een geslaagde tweede seizoenshelft, zónder Radja Nainggolan. In gesprek met Het Nieuwsblad liet de coach van de Great Old voorts zijn licht schijnen op nog twee andere dossiers.


Zo kwam de fysieke toestand van Bjorn Engels nogmaals ter sprake. De 28-jarige verdediger kwam nog geen minuut in actie omwille van een aanslepende kuitblessure, waardoor hij tevens verstek gaf voor het oefenkamp. "We geven Bjorn niet op", aldus Van Bommel, die wel moest toegeven dat er ondanks allerlei onderzoeken voorlopig helaas nog niet meteen zicht op beterschap is.

Wel van de partij in Dubai: Gastón Ávila, tot dusver misschien wel de meest tegenvallende transfer van afgelopen zomer. Antwerp betaalde toen ruim vier miljoen voor de polyvalente linksachter, die zelfs bij afwezigheid van de langdurig geblesseerde Sam Vines evenwel nauwelijks mocht opdraven. Komt daar na nieuwjaar eindelijk verandering in? De kans lijkt alvast groot van wel.

KANS VOOR AVILA?
"Ik voel dat hij stilaan klaar is om te strijden voor een plek", aldus Van Bommel over zijn 21-jarige Argentijn, die blijkbaar een lange aanpassingsperiode nodig had na zijn overstap van Boca Juniors. Vooral op offensief vlak wordt op de Bosuil meer verwacht van Avila, die tevens centraal achterin uit de voeten kan. Marc Overmars houdt zijn ogen dan ook open voor versterking links achterin.

LEES OOK: ‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

🚀

Denkt u dat Avila snel boven water komt?

Meest recent

Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

4
4
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

102
102
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

30
30
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

68
68
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

174
174
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

60
60
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

620
620
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

328
328
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

24
24
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

179
179
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

657
657
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

130
130
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

375
375
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

699
699
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

515
515
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

336
336
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

529
529
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

145
145
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

162
162
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

102
102
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

107
107
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

205
205
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

338
338
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

706
706

Meer sportnieuws