Van Bommel doet boekje open over Nainggolan

1001 stemmen
Van Bommel doet boekje open over Nainggolan

Radja Nainggolan moet weg bij Royal Antwerp FC. De Great Old maakte enkele weken geleden bekend dat een terugkeer van de ex-Rode Duivel in de A-kern geen optie meer is. Mark van Bommel sprak kort over de voormalige speler van Inter en AS Roma.


Nainggolan begrijpt niet waarom de deur helemaal dicht is voor hem bij Antwerp. "In het begin zei de club mij dat de deur op een kier stond voor een terugkeer, maar nu is ze volledig dicht. Dat begrijp ik niet, want ik heb alles wat men van mij gevraagd heeft, gedaan. Dat zal me altijd parten spelen, maar een eerlijke uitleg zal ik nooit krijgen", zei hij onlangs in Deviltime. Van Bommel sprak met Het Laatste Nieuws, het hele interview kan je hier terugvinden, over de verwijdering van Nainggolan uit de A-kern.

BUITENLAND

De Nederlandse trainer laat weten dat men intern alles heeft laten bezinken en dan de knoop definitief heeft doorgehakt. Van Bommel wil niet ingaan op de details, maar laat verstaan dat "je er niet zomaar uitgaat". De maanden voordien was Nainggolan meerdere keren negatief in het nieuws gekomen. Hij zoekt nu naar een andere club, wellicht in het buitenland.

"Ik weet niet wat de toekomst brengt, maar ik denk dat ik België zo snel mogelijk ga verlaten. Ik word een beetje opgezocht, heb ik het gevoel. Ik leid hetzelfde leven zoals ik 17 jaar in Italië heb gedaan, maar hier wordt alles uitvergroot en aangegeven dat ik eigenlijk een slechte jongen ben. De club ging daar in mee en alles had anders aangepakt kunnen worden. We zullen zien wat januari brengt, want ik hang af van Antwerp", zei hij onlangs in de podcast Mid Mid.

LEES OOK: Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club
216

Maakte Antwerp de goede keuze?

Meest recent

Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

279
279
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

48
48
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

104
104
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

14
14
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

17
17
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

98
98
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

107
107
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

15
15
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

356
356
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

143
143
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

32
32
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

34
34
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

25
25
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

91
91
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

210
210
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

495
495
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

65
65
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

321
321
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

76
76
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

239
239
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

706
706
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

404
404
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

456
456
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

648
648
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

286
286

Meer sportnieuws