'Rode Duivel dreigt voorbeeld Hazard te volgen'

554
'Rode Duivel dreigt voorbeeld Hazard te volgen'

In navolging van bondscoach Roberto Martinez, namen de Rode Duivels woensdag afscheid van een andere pion die aan de wieg stond van het WK-succes in 2018. Zo maakte Eden Hazard bekend dat hij stopt met de nationale ploeg. En mogelijk is hij niet de enige Duivel die afhaakt.


Dat Hazard er een punt achter zou zetten, zat er weliswaar al aan te komen. Na de pijnlijke WK-uitschakeling tegen Kroatië zou hij in de kleedkamer al laten vallen hebben dat hij ging afzwaaien als international. En die beslissing is nu ook officieel. De vraag is nu of dat voorbeeld ook gevolgd zal worden door andere Duivels.

Bij La Dernière Heure nam de situaties van een aantal oudere spelers alvast onder de loep. En de Waalse krant schuift Toby Alderweireld naar voren als mogelijke afhaker. Vlak na de WK-uitschakeling wou de verdediger nog geen uitsluitsel geven over zijn toekomst. "Ik ga nu naar huis en ik ga met mijn familie bekijken wat ik ga doen, of ik stop", klonk het toen.

WAT MET KDB?
In de komende weken zal dus moeten blijken wat Alderweireld beslist. Voorts lijken spelers als Jan Vertonghen, Dries Mertens en Axel Witsel gewoon door te gaan als international, tenminste toch als de nieuwe bondscoach op hen blijft rekenen. Bij LDH wijst men er verder op dat Kevin De Bruyne nog geen uitsluitsel heeft gegeven over zijn toekomst als international. Al zijn er weinig redenen om aan te nemen dat de spelmaker zal afhaken, zeker als hij zich kan vinden in de keuze van bondscoach.

LEES OOK: Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Alderweireld kan in de toekomst nog van waarde zijn ...

Meest recent

Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

18
18
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

82
82
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

21
21
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

6
6
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

47
47
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

46
46
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

79
79
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

106
106
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

232
232
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

437
437
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

198
198
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

158
158
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

403
403
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

69
69
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

384
384
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

47
47
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

68
68
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

121
121
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

277
277
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

29
29
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

82
82
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

152
152
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

22
22
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

64
64
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

383
383

Meer sportnieuws