TRANSFERUURTJE: 'Antwerp wil stunten, Real dokt 72 miljoen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp wil stunten, Real dokt 72 miljoen'

De WK-eindronde in Qatar draait op volle toeren, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
In de podcast Pantelic verklaren de panelleden dat de kans niet onbestaande is dat Daley Blind in januari de overstap maakt naar Royal Antwerp FC. De linksachter kan het bij Ajax naar verluidt niet goed vinden met trainer Alfred Schreuder en in Nederland gaan ze er steeds meer vanuit dat Blind in januari de club gaat verlaten. Afgelopen zomer polste Antwerp al eens naar Blind, die natuurlijk goed vertrouwd is met sportieve baas Marc Overmars. Bovendien is RAFC op zoek naar een nieuwe linksachter.



Andras Nemeth en Mika Godts gaan KRC Genk allicht verlaten in 2023. Nemeth is ongeduldig en wil spelen. Met Federico Pasterello heeft hij een internationale makelaar en er zou interesse zijn vanuit het buitenland. Godts wilde volgens Het Belang van Limburg financiële en sportieve garanties. Die sportieve garanties moesten zelfs op papier staan, maar daar wenste Genk niet in mee te gaan.

BUITENLAND
Jude Bellingham is bezig aan uitmuntend WK en maakt zich in 2023 op voor een grote transfer. Onder meer de Engelse topclubs, Real Madrid en Paris Saint-Germain jagen naar verluidt op de handtekening van de speler van Borussia Dortmund. Eén club lijkt nu een versnelling hoger te schakelen en een stapje dichter bij de komst van de speler te staan. Volgens BILD is dat Liverpool FC. De Reds zouden al aan het onderhandelen zijn met de entourage van Bellingham. De gesprekken zouden bovendien goed opschieten.



Real Madrid zou dicht bij de komst van Endrick staan. De aanvaller van Palmeiras is nog altijd maar 16 jaar, maar geldt als één van de grootste talenten ter wereld. Onder meer PSG en FC Barcelona trokken ook hard aan zijn mouw. Toch lijkt Real de strijd te gaan winnen. Transfergoeroe Fabrizio Romano beweert dat de onderhandelingen momenteel hun ontknoping naderen. In totaal zou de deal maar liefst 72 miljoen euro kosten.



De goede WK-prestaties van de Marokkaanse doelman Yassine Bono vinden ook hun weerklank in de Premier League, waar volgens AS verschillende clubs op hem azen. Eerst en vooral zou Aston Villa wel iets zien in de keeper van Sevilla FC. Daarnaast wordt ook Manchester United genoemd. Last but not least tipt de Spaanse krant ook Leicester City als geïnteresseerde club. De Foxes zijn op zoek naar een nieuw sluitstuk met meer ervaring.

LEES OOK: Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

0
0
'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

13
13
Vreven hakt knoop over toekomst bij Lokeren door

Komend weekend staat in de Challenger Pro League de laatste speeldag van de reguliere competitie ...

10
10
Cercle Brugge weer langs de kassa voor flop?

Cercle Brugge verzekerde zich vorig weekend van het behoud in de Jupiler Pro League na alweer een ...

36
36
'Union dreigt miljoenentransfer mis te lopen'

Union kan zowaar nog de titel van vorig seizoen overtreffen. Het werkte al een zeer knappe campagne ...

40
40
'Anderlecht zet Duitse goalgetter op verlanglijst'

Ondanks dat het nog steeds geen sportief directeur heeft, lijkt Anderlecht al volop begonnen te zijn ...

74
74
'Straffe toekomstwending voor Stassin'

In maart gaf Rudi Garcia in de oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico kansen aan enkele ...

52
52
Onthuld: speech Kompany zorgde voor comeback Bayern

Vincent Kompany wordt straks de eerste Belgische trainer ooit die in de halve finale van de ...

227
227
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht schrikt van Lukaku, Club-transfer rond'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

395
395
Ook Kompany vloekt en briest na clash met Real Madrid

Vincent Kompany heeft weer geschiedenis geschreven. Met Bayern München schakelde hij Real ...

86
86
‘KV Kortrijk heeft eerste topaankoop na promotie al beet’

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League te zien zijn. De Kerels zijn zeker van ...

256
256
'Drie fraaie pistes dienen zich aan voor Openda'

Deze week bezegelde Loïs Openda zijn definitieve transfer naar Juventus. De Oude Dame verkreeg ...

81
81
Westerlo kondigt waanzinnig transferoffensief aan

De Europe Play-Off belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Genk leek dé ...

135
135
Anderlecht legt alweer goudhaantje onder contract

Bij Anderlecht blijft Neerpede van cruciaal belang. Met Tristan Degreef was vorig weekend nog een ...

107
107
Stijnen terechtgewezen: "Enkel relevant in podcast"

Het reguliere seizoen in de Challenger Pro League kent komend weekend zijn ontknoping. De strijd om ...

113
113
Infantino brengt belangrijk nieuws voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn in maart helemaal begonnen aan hun voorbereiding op het WK, dat binnen zowat ...

126
126
Rode kaart zindert na: Real woest, Kompany reageert gevat

De terugmatch tussen Bayern München en Real Madrid is woensdagavond een zinderend kijkstuk ...

421
421
Kompany schrijft alwéér Belgische geschiedenis

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en is zo door naar de volgende ronde. Een zeer ...

111
111
Van wereldkampioen tot WK-drama: Genk-fan Brecel stort in

Het kan verkeren in de topsportwereld, vraag dat maar aan Luca Brecel. In 2023 werd onze landgenoot ...

88
88
'Belgische clubs lonken naar nieuwe parel'

De Belgische clubs speuren heel de wereld rond naar versterking. Onze redactie weet dat ze steeds ...

80
80
'KV Mechelen hakt knoop door: ervaren pion moet weg'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en plaatste zich voor het eerst ooit voor de Champions' ...

141
141
'Janssen schokt iedereen met toekomstkeuze'

Royal Antwerp FC kent een rotseizoen en het is duidelijk dat er héél veel gaat ...

566
566
'Kompany verrast Bayern met straffe De Cat‑wending'

Nathan De Cat zit in een dossier dat almaar groter wordt. Bayern München duikt op, Vincent ...

283
283
Europa gaat compleet los op ‘tovenaar’ Kompany

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en daardoor spelen ze de halve finales van de ...

257
257
'Anderlecht zet zinnen op nieuwe centrumspits'

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar een nieuwe spits. We haalden eerder al aan dat ...

156
156

Meer sportnieuws