TRANSFERUURTJE: 'Antwerp wil stunten, Real dokt 72 miljoen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp wil stunten, Real dokt 72 miljoen'

De WK-eindronde in Qatar draait op volle toeren, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
In de podcast Pantelic verklaren de panelleden dat de kans niet onbestaande is dat Daley Blind in januari de overstap maakt naar Royal Antwerp FC. De linksachter kan het bij Ajax naar verluidt niet goed vinden met trainer Alfred Schreuder en in Nederland gaan ze er steeds meer vanuit dat Blind in januari de club gaat verlaten. Afgelopen zomer polste Antwerp al eens naar Blind, die natuurlijk goed vertrouwd is met sportieve baas Marc Overmars. Bovendien is RAFC op zoek naar een nieuwe linksachter.



Andras Nemeth en Mika Godts gaan KRC Genk allicht verlaten in 2023. Nemeth is ongeduldig en wil spelen. Met Federico Pasterello heeft hij een internationale makelaar en er zou interesse zijn vanuit het buitenland. Godts wilde volgens Het Belang van Limburg financiële en sportieve garanties. Die sportieve garanties moesten zelfs op papier staan, maar daar wenste Genk niet in mee te gaan.

BUITENLAND
Jude Bellingham is bezig aan uitmuntend WK en maakt zich in 2023 op voor een grote transfer. Onder meer de Engelse topclubs, Real Madrid en Paris Saint-Germain jagen naar verluidt op de handtekening van de speler van Borussia Dortmund. Eén club lijkt nu een versnelling hoger te schakelen en een stapje dichter bij de komst van de speler te staan. Volgens BILD is dat Liverpool FC. De Reds zouden al aan het onderhandelen zijn met de entourage van Bellingham. De gesprekken zouden bovendien goed opschieten.



Real Madrid zou dicht bij de komst van Endrick staan. De aanvaller van Palmeiras is nog altijd maar 16 jaar, maar geldt als één van de grootste talenten ter wereld. Onder meer PSG en FC Barcelona trokken ook hard aan zijn mouw. Toch lijkt Real de strijd te gaan winnen. Transfergoeroe Fabrizio Romano beweert dat de onderhandelingen momenteel hun ontknoping naderen. In totaal zou de deal maar liefst 72 miljoen euro kosten.



De goede WK-prestaties van de Marokkaanse doelman Yassine Bono vinden ook hun weerklank in de Premier League, waar volgens AS verschillende clubs op hem azen. Eerst en vooral zou Aston Villa wel iets zien in de keeper van Sevilla FC. Daarnaast wordt ook Manchester United genoemd. Last but not least tipt de Spaanse krant ook Leicester City als geïnteresseerde club. De Foxes zijn op zoek naar een nieuw sluitstuk met meer ervaring.

LEES OOK: 'Real dropt enorme transferbom met Bellingham'

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

339
339
Italianen wrijven zich in de ogen: verbluffende vaststelling De Bruyne

Kevin De Bruyne werkte afgelopen vrijdag tegen Cagliari zijn eerste volledige wedstrijd af sinds ...

14
14
Anderlecht spoelt kater door: Bornauw waarschuwt Club Brugge

RSC Anderlecht sloot zondagavond de reguliere competitie af met een pijnlijke slipper in eigen huis ...

147
147
'Flick steekt duim omhoog: eerste zomertransfer Barça'

FC Barcelona gaat na de interland-break op jacht naar de Spaanse titel én de eindzege in de ...

26
26
Rode Duivel zwaar onder vuur: "Zijn selectie is héél slecht signaal"

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

109
109
Gevecht om Gouden Stier: Anderlecht kwelduivel Club Brugge

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Na de interland-break barst de voorlopig laatste ...

214
214
Gezichtsverlies bij Anderlecht: "Ronduit onvergeeflijk"

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

227
227
‘Club deelt mokerslag uit: Leko furieus door transferdeal'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato, maar botst daarbij stevig op Ivan Leko. Een ...

539
539
'Club Brugge laat oogje vallen op steunpilaar KV Mechelen'

Met een 4-1 nederlaag denderde KV Mechelen zondag tegen Club Brugge van zijn roze welk. Nu het voor ...

242
242
Anderlecht historisch slecht: harde cijfers voor Taravel

Een scenaro waar vooraf haast niemand rekening mee hield, hing even toch in de lucht: KRC Genk en AA ...

153
153
Lardot evalueert Belgische arbitrage: "Een punt op 10?"

Zondag werd in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgerond. Ook nu ...

153
153
Club Brugge verschaft update over blessure Vanaken

Met een klinkende 4-1 zege tegen KV Mechelen hield Club Brugge zondag een geslaagde generale ...

188
188
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

410
410
Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Op een beklijvende slotspeeldag vol verrassende wendingen werden zondag de laatste tickets voor de ...

437
437
Goots wijst op enorm transferdilemma bij Antwerp

Antwerp zal de komende maanden moeten proberen om zijn seizoen nog een beetje kleur te geven in de ...

154
154
Wilmots stuurt Standard-spelers keiharde boodschap

Standard had op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog een waterkansje om de top zes te ...

169
169
Hein in clinch met Garcia: liever JPL-klepper dan De Cat

De Rode Duivels blazen straks verzamelen voor hun trip naar de Verenigde Staten. Daar zullen ze zich ...

501
501
Hubert zoekt inspiratie bij deze buitenlandse topcoach

Het reguliere seizoen van de Jupiler Pro League zit erop. Voor de start van de play-offs krijgen de ...

39
39
Union vs Club Brugge: dit wordt bepalend in titelstrijd

De laatste speeldag van de reguliere competitie was vooral bepalend voor de laatste tickets voor de ...

285
285
'Garcia hakt selectieknoop door na dubbele opdoffer'

De Rode Duivels willen in juni in optimale omstandigheden aan de start van het WK verschijnen. ...

241
241
Lecce haalt Belgisch jeugdinternational naar Serie A

Sinds de integratie van beloftenteams in het volwassenenvoetbal krijgen jonge Belgische talenten ...

31
31
Duivels vallen als vliegen: na Vanaken tweede afzegging

De Rode Duivels bereiden zich in de komende twee weken voor op het WK met oefenwedstrijden tegen de ...

168
168
Razend spannende titelstrijd: Defour kiest favoriet

De teerling is geworpen in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. Zondag werden op de ...

318
318
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

37
37
'Openda ziet nieuwe transferopties opduiken'

De komende oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico worden voor heel wat Rode Duivels een ...

57
57

Meer sportnieuws