TRANSFERUURTJE: 'Antwerp wil stunten, Real dokt 72 miljoen'

578
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp wil stunten, Real dokt 72 miljoen'

De WK-eindronde in Qatar draait op volle toeren, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
In de podcast Pantelic verklaren de panelleden dat de kans niet onbestaande is dat Daley Blind in januari de overstap maakt naar Royal Antwerp FC. De linksachter kan het bij Ajax naar verluidt niet goed vinden met trainer Alfred Schreuder en in Nederland gaan ze er steeds meer vanuit dat Blind in januari de club gaat verlaten. Afgelopen zomer polste Antwerp al eens naar Blind, die natuurlijk goed vertrouwd is met sportieve baas Marc Overmars. Bovendien is RAFC op zoek naar een nieuwe linksachter.



Andras Nemeth en Mika Godts gaan KRC Genk allicht verlaten in 2023. Nemeth is ongeduldig en wil spelen. Met Federico Pasterello heeft hij een internationale makelaar en er zou interesse zijn vanuit het buitenland. Godts wilde volgens Het Belang van Limburg financiële en sportieve garanties. Die sportieve garanties moesten zelfs op papier staan, maar daar wenste Genk niet in mee te gaan.

BUITENLAND
Jude Bellingham is bezig aan uitmuntend WK en maakt zich in 2023 op voor een grote transfer. Onder meer de Engelse topclubs, Real Madrid en Paris Saint-Germain jagen naar verluidt op de handtekening van de speler van Borussia Dortmund. Eén club lijkt nu een versnelling hoger te schakelen en een stapje dichter bij de komst van de speler te staan. Volgens BILD is dat Liverpool FC. De Reds zouden al aan het onderhandelen zijn met de entourage van Bellingham. De gesprekken zouden bovendien goed opschieten.



Real Madrid zou dicht bij de komst van Endrick staan. De aanvaller van Palmeiras is nog altijd maar 16 jaar, maar geldt als één van de grootste talenten ter wereld. Onder meer PSG en FC Barcelona trokken ook hard aan zijn mouw. Toch lijkt Real de strijd te gaan winnen. Transfergoeroe Fabrizio Romano beweert dat de onderhandelingen momenteel hun ontknoping naderen. In totaal zou de deal maar liefst 72 miljoen euro kosten.



De goede WK-prestaties van de Marokkaanse doelman Yassine Bono vinden ook hun weerklank in de Premier League, waar volgens AS verschillende clubs op hem azen. Eerst en vooral zou Aston Villa wel iets zien in de keeper van Sevilla FC. Daarnaast wordt ook Manchester United genoemd. Last but not least tipt de Spaanse krant ook Leicester City als geïnteresseerde club. De Foxes zijn op zoek naar een nieuw sluitstuk met meer ervaring.

LEES OOK: Één Rode Duivel maakt kans op Ballon d’Or-prijs

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Leko verrast: "Hij is onze beste zomertransfer tot dusver"

Club Brugge droomde er de voorbije dagen van zijn campagne in de Champions League meteen te beginnen ...

30
30
'Standard met handen in haar na uitvallen sterkhouder'

Standard is tot dusver één van de aangename verrassingen in de Jupiler Pro League. De ...

19
19
Vanaken komt met uitleg voor verrassende wissel

Club Brugge is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Champions League te beginnen met ...

34
34
Real krijgt zege cadeau van Inter, Haaland verlost City

Er stonden dinsdagavond nog vier wedstrijden op het programma op de openingsspeeldag van de league ...

19
19
CL-debuut voor Bisiwu? Flick spreekt duidelijke taal

Dinsdag en woensdag wordt de Champions League afgetrapt en daarbij kunnen ook heel wat Belgen in ...

38
38
Grote zorgen om Karetsas: CL-debuut eindigt snel in mineur

Na de nederlaag van Club Brugge tegen Aston Villa staan er dinsdagavond nog de nodige wedstrijden op ...

54
54
Sommer slaat mea culpa na enorme blunder

Club Brugge kreeg in de Champions League een zeer pittige loting voorgeschoteld en dus was het erop ...

136
136
Charleroi en Cercle bezorgen fans alsnog goed nieuws

Eerder op de dag kregen Charleroi en Cercle slecht nieuws te horen, want hun onderlinge confrontatie ...

15
15
Club Brugge-spelers zien duidelijke oorzaak voor nederlaag

Club Brugge is er dinsdagavond niet in geslaagd om een droomstart te nemen in de Champions League. ...

301
301
Club Brugge betaalt zwakke helft cash tegen Aston Villa

Club Brugge opende vanavond zijn Champions League-campagne met een thuisduel tegen Aston Villa. De ...

124
124
Verhuurde spelers: spits maakt indruk in Nederland

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

63
63
Voorzitter Beerschot maakt toekomstplannen bekend

Beerschot wil zo snel mogelijk terug naar de Jupiler Pro League, maar voorzitter Yusuke Ohno ...

244
244
Club Brugge in de problemen: twee pionnen krijgen volle laag

Club Brugge is om 18u45 begonnen aan zijn eerste match in de League Phase van de Champions League. ...

283
283
‘James Rodriguez verrast compleet met nieuwe club'

James Rodríguez staat voor een van de meest verrassende transfers uit zijn carrière. ...

31
31
Erenbjerg spreekt héél straffe ambities uit

Jeppe Erenbjerg kijkt met vertrouwen naar de toekomst. De middenvelder ziet nog heel wat groeimarge ...

139
139
'PSV en Lommel vingen bot bij Anderlecht'

Cedric Hatenboer had deze zomer geen gebrek aan belangstelling. De Nederlander zat op een zijspoor ...

208
208
Cercle Brugge haalt slag thuis: "We zijn trots"

Cercle Brugge kende een drukke mercato. Ze hebben na het sluiten van de transfermarkt een van de ...

150
150
Club helemaal weg? Verhaeghe met straffe boodschap

Club Brugge gaat in 2029, volgens de huidige planning, in het nieuwe stadion spelen. Er komen ruim ...

184
184
Club Brugge - Aston Villa: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u45 zijn eerste match in de Champions League. Voor Ivan Leko & co zou ...

103
103
Blunder Standard en gouden zet van Anderlecht?

Neerpede heeft RSC Anderlecht de afgelopen tien jaar gered. Sportief en financieel. De Brusselaars ...

640
640
Aston Villa met Suzuki tegen Club: "Beetje verrast door zijn evolutie"

Club Brugge neemt het om 18u30 op tegen Aston Villa. De Engelse subtopper is dit seizoen nog stevig ...

59
59
Megastunt in Champions League? "Club naar kwartfinales"

Dinsdagavond gaat de nieuwe jaargang in de League Phase van de Champions League. Met Club Brugge ...

153
153
JPL-topclub grijpt mis: opvallende transfer Ryotaro Ito

De transfermarkt is in de meeste Europese voetballanden inmiddels gesloten. Maar transfervrije ...

157
157
‘Leko dumpt Club-leider uitgerekend tegen Aston Villa’

Een basisplaats tegen Lommel leek eindelijk een doorbraak, maar aan de echte hiërarchie bij ...

424
424
Statement! Club-jonkies vernederen Villa in Youth League

Dinsdagavond trapt Club Brugge zijn Champions League-campagne op gang met een thuisduel tegen Aston ...

236
236

Meer sportnieuws