TRANSFERUURTJE: 'Antwerp wil stunten, Real dokt 72 miljoen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp wil stunten, Real dokt 72 miljoen'

De WK-eindronde in Qatar draait op volle toeren, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
In de podcast Pantelic verklaren de panelleden dat de kans niet onbestaande is dat Daley Blind in januari de overstap maakt naar Royal Antwerp FC. De linksachter kan het bij Ajax naar verluidt niet goed vinden met trainer Alfred Schreuder en in Nederland gaan ze er steeds meer vanuit dat Blind in januari de club gaat verlaten. Afgelopen zomer polste Antwerp al eens naar Blind, die natuurlijk goed vertrouwd is met sportieve baas Marc Overmars. Bovendien is RAFC op zoek naar een nieuwe linksachter.



Andras Nemeth en Mika Godts gaan KRC Genk allicht verlaten in 2023. Nemeth is ongeduldig en wil spelen. Met Federico Pasterello heeft hij een internationale makelaar en er zou interesse zijn vanuit het buitenland. Godts wilde volgens Het Belang van Limburg financiële en sportieve garanties. Die sportieve garanties moesten zelfs op papier staan, maar daar wenste Genk niet in mee te gaan.

BUITENLAND
Jude Bellingham is bezig aan uitmuntend WK en maakt zich in 2023 op voor een grote transfer. Onder meer de Engelse topclubs, Real Madrid en Paris Saint-Germain jagen naar verluidt op de handtekening van de speler van Borussia Dortmund. Eén club lijkt nu een versnelling hoger te schakelen en een stapje dichter bij de komst van de speler te staan. Volgens BILD is dat Liverpool FC. De Reds zouden al aan het onderhandelen zijn met de entourage van Bellingham. De gesprekken zouden bovendien goed opschieten.



Real Madrid zou dicht bij de komst van Endrick staan. De aanvaller van Palmeiras is nog altijd maar 16 jaar, maar geldt als één van de grootste talenten ter wereld. Onder meer PSG en FC Barcelona trokken ook hard aan zijn mouw. Toch lijkt Real de strijd te gaan winnen. Transfergoeroe Fabrizio Romano beweert dat de onderhandelingen momenteel hun ontknoping naderen. In totaal zou de deal maar liefst 72 miljoen euro kosten.



De goede WK-prestaties van de Marokkaanse doelman Yassine Bono vinden ook hun weerklank in de Premier League, waar volgens AS verschillende clubs op hem azen. Eerst en vooral zou Aston Villa wel iets zien in de keeper van Sevilla FC. Daarnaast wordt ook Manchester United genoemd. Last but not least tipt de Spaanse krant ook Leicester City als geïnteresseerde club. De Foxes zijn op zoek naar een nieuw sluitstuk met meer ervaring.

LEES OOK: 'Real dropt enorme transferbom met Bellingham'

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

2 Rode Duivels (en halve Belg) in lijst 50 grootste talenten

Komende zomer zullen de Rode Duivels niet meer als een topfavoriet aan de start van het WK ...

2
2
'Hoefkens moet nieuwe opdoffer slikken'

Vorig seizoen was Carl Hoefkens nog God in Breda nadat hij met NAC tegen alle verwachtingen in het ...

8
8
'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

18
18
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

12
12
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

53
53
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

55
55
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

38
38
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

185
185
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

302
302
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

67
67
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

121
121
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

130
130
Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

101
101
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

94
94
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

115
115
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

189
189
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

138
138
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

647
647
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

527
527
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

168
168
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

172
172
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

218
218
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

30
30
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

286
286
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

195
195

Meer sportnieuws