TRANSFERUURTJE: 'Antwerp wil stunten, Real dokt 72 miljoen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp wil stunten, Real dokt 72 miljoen'

De WK-eindronde in Qatar draait op volle toeren, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
In de podcast Pantelic verklaren de panelleden dat de kans niet onbestaande is dat Daley Blind in januari de overstap maakt naar Royal Antwerp FC. De linksachter kan het bij Ajax naar verluidt niet goed vinden met trainer Alfred Schreuder en in Nederland gaan ze er steeds meer vanuit dat Blind in januari de club gaat verlaten. Afgelopen zomer polste Antwerp al eens naar Blind, die natuurlijk goed vertrouwd is met sportieve baas Marc Overmars. Bovendien is RAFC op zoek naar een nieuwe linksachter.



Andras Nemeth en Mika Godts gaan KRC Genk allicht verlaten in 2023. Nemeth is ongeduldig en wil spelen. Met Federico Pasterello heeft hij een internationale makelaar en er zou interesse zijn vanuit het buitenland. Godts wilde volgens Het Belang van Limburg financiële en sportieve garanties. Die sportieve garanties moesten zelfs op papier staan, maar daar wenste Genk niet in mee te gaan.

BUITENLAND
Jude Bellingham is bezig aan uitmuntend WK en maakt zich in 2023 op voor een grote transfer. Onder meer de Engelse topclubs, Real Madrid en Paris Saint-Germain jagen naar verluidt op de handtekening van de speler van Borussia Dortmund. Eén club lijkt nu een versnelling hoger te schakelen en een stapje dichter bij de komst van de speler te staan. Volgens BILD is dat Liverpool FC. De Reds zouden al aan het onderhandelen zijn met de entourage van Bellingham. De gesprekken zouden bovendien goed opschieten.



Real Madrid zou dicht bij de komst van Endrick staan. De aanvaller van Palmeiras is nog altijd maar 16 jaar, maar geldt als één van de grootste talenten ter wereld. Onder meer PSG en FC Barcelona trokken ook hard aan zijn mouw. Toch lijkt Real de strijd te gaan winnen. Transfergoeroe Fabrizio Romano beweert dat de onderhandelingen momenteel hun ontknoping naderen. In totaal zou de deal maar liefst 72 miljoen euro kosten.



De goede WK-prestaties van de Marokkaanse doelman Yassine Bono vinden ook hun weerklank in de Premier League, waar volgens AS verschillende clubs op hem azen. Eerst en vooral zou Aston Villa wel iets zien in de keeper van Sevilla FC. Daarnaast wordt ook Manchester United genoemd. Last but not least tipt de Spaanse krant ook Leicester City als geïnteresseerde club. De Foxes zijn op zoek naar een nieuw sluitstuk met meer ervaring.

LEES OOK: 'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

49
49
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

14
14
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

115
115
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

189
189
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

558
558
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

108
108
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

35
35
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

334
334
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

90
90
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

547
547
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

526
526
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

405
405
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

55
55
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

1037
1037
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

294
294
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

446
446
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

83
83
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1217
1217
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

115
115
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

226
226
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

356
356
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

124
124
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

482
482
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

370
370
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

86
86

Meer sportnieuws