Speelde Raskin al zijn laatste match voor Standard?

door
Speelde Raskin al zijn laatste match voor Standard?

Standard staat voor belangrijke weken. De club hoopt dat Selim Amallah zich in de kijker heeft gespeeld op het WK. Daarnaast is er het dossier van Nicolas Raskin. De kans bestaat dat de middenvelder zijn laatste wedstrijd heeft gespeeld voor de Rouches, al hopen ze in Luik uiteraard van niet.


Amallah is in de zomer einde contract en hij zal niet bijtekenen. Sportief directeur Fergal Harkin gaf in een gesprek met La Dernière Heure aan dat de club hoopt dat er in januari een bod zal komen op hem. Ze verwachten niet meteen dat ze nog miljoenen euro's gaan krijgen voor een middenvelder die in de zomer einde contract is. Amallah werd uit de A-kern gezet nadat duidelijk werd dat hij zijn contract niet zou gaan openbreken. De Luikenaars hopen dat een club in januari hen alsnog wat geld oplevert

EINDE VERHAAL?

Dan is er het dossier van Nicolas Raskin. Hij is ook einde contract en beide partijen staan nog steeds in contact met elkaar. De onderhandelingen verlopen echter zeer moeizaam. Standard wil voor 20 december duidelijkheid hebben. Raskin en Standard hopen nog steeds op een overeenkomst, waar iedereen beter kan van worden. Als Raskin niet zou bijtekenen, bestaat de kans dat hij net als Amallah uit de A-kern wordt gezet.

"Dat kan gebeuren, maar het is geen dreigement. Wij moeten doen wat op de lange termijn het beste is voor de club. Als Nicolas niet zou bijtekenen, dan moeten we een beslissing nemen: geven we zijn plaats aan een jong talent van eigen bodem zodat hij zich een half jaar kan aanpassen? Dat is een vraag die we moeten beantwoorden als we in dit stadium zouden terechtkomen", aldus Harkin.

LEES OOK: Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Gaat Raskin bijtekenen?

Meest recent

Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

1
1
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

25
25
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

79
79
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

61
61
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

50
50
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

79
79
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

16
16
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

184
184
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

149
149
Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

SK Beveren veroverde deze week al de titel in de Challenger Pro League en is daarmee ook al zeker ...

200
200
Courtois verbaast zelfs Arbeloa: "Nog nooit gezien"

Real Madrid zette deze week een reuzenstap richting de kwartfinale van de Champions League. De ...

102
102
Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Het lijkt erop dat we in de zomer weer het nodige transfervuurwerk gaan krijgen in de Jupiler Pro ...

263
263
TRANSFERUURTJE: 'Topclubs lonken naar Beveren, Hazard praat met JPL-club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

154
154
Colpaert spreekt duidelijke taal over toekomst Zulte

Het rommelt ferm bij Zulte Waregem. Sven Vandenbroeck werd ontslagen en assistent Steve Colpaert ...

81
81
Comeback onder Taravel? Flips met statement naar Anderlecht

Alexis Flips staat nog tot 2028 onder contract bij RSC Anderlecht. De Franse middenvelder werd twee ...

238
238
Wesley Sonck kotsmisselijk na VTM-horror met Koen Wauters

Voor Wesley Sonck werd een ogenschijnlijk onschuldige uitdaging plots een kleine nachtmerrie. De ...

31
31
KAA Gent met de rug tegen de muur: De Mil waarschuwt

KAA Gent staat voorlopig op een zesde plek, maar het is ongemeen spannend. KRC Genk, Standard Luik ...

158
158
Bataille terug naar België? “Raketten in Israël”

Jelle Bataille maakte de opvallende overstap naar Maccabi Haifa na zijn periode bij Royal Antwerp ...

114
114
Focus op derby: Heymans roept oorlogstaal naar STVV

KRC Genk blijft verbazen in Europa. De Limburgers wonnen de heenwedstrijd tegen het Duitse Freiburg ...

257
257
Iran draait kar en maakt Trump met de grond gelijk

Iran leek aanvankelijk niet deel te nemen aan het Wereldkampioenschap voetbal dit jaar, maar na een ...

189
189
Onana breekt lans voor deze Rode Duivel

Het wordt uitkijken naar wie volgende week de selectie van de Rode Duivels zal halen. Bondscoach ...

85
85
Hazard eerlijk over Duivels: "Dan blijf ik liever thuis"

Krijgen we deze maand opnieuw een opmerkelijke comeback bij de Rode Duivels? Het zou kunnen, want ...

222
222
Smaakmaker STVV onthult dé sleutel voor winst tegen Genk

Komend weekend zullen in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. ...

173
173
'Revolutie Standard: overname én verdwijnen 2 elftallen?'

Voor Standard staan er zeer belangrijke weken voor de boeg. De Rouches hopen in de laatste twee ...

416
416
Thorgan Hazard onthult: contacten met deze JPL-club

Voor Thorgan Hazard zou maart weleens een heel mooie maand kunnen worden. De 32-jarige scoort de ...

887
887

Meer sportnieuws