Straffe bekentenis De Condé over Martinez

door
Straffe bekentenis De Condé over Martinez

Bij KRC Genk waren ze misnoegd dat Bryan Heynen en Mike Trésor nog geen speelkansen kregen bij de Rode Duivels. Trésor zat zelfs niet in de voorselectie van 55 spelers. Head of Football Dimitri De Condé sprak daarover bij Christiaens & Company op TV Limburg.


Heynen en Trésor gingen niet mee naar het WK. De Condé had daar vooraf contact over met toenmalig bondscoach Roberto Martinez. "Martinez heeft mij voor het WK ingelicht dat beiden er niet bij gingen zijn en had gemeld dat ze er in maart wél bij zouden zijn omdat ze een enorm hoog niveau haalden. Hij haalde aan dat er een te korte voorbereiding was op het WK, waardoor hij besloot om ze niet mee te nemen", aldus De Condé.

TEGEN ZWEDEN

Het is echter géén toeval dat beiden geen selectie kregen. Heynen en Trésor speelden vorig jaar geen goed seizoen. Het was dan ook logisch dat ze toen geen oproepingsbrief kregen en nadien was er enkel in september nog een moment in de Nations League. Toen koos de bondscoach voor de vertrouwde namen. Daarin had hij hen misschien een kans kunnen geven, aangezien Racing Genk toen ook al goed speelde. 

De twee mogen dus wel hopen op een selectie in maart, wanneer België zich gaat klaarstomen voor de EK-kwalificatiematch tegen Zweden. Al moet eerst blijken wie dan de bondscoach is. De Condé vindt de twee Genkies alvast klaar voor de volgende stap. "Het zijn jongens die 23 en 25 jaar zijn, dus het zijn nog jonge spelers voor een nationale ploeg. Je merkt dat de media nu naar heel jonge profielen gaat zoeken, Tielemans zweeft daar nog een beetje tussen als 25-jarige. Het niveau dat Heynen vandaag haalt is exceptioneel goed. Hij is vandaag de dag klaar voor de Rode Duivels."

Moet Heynen en Trésor er met dit niveau in maart bij zijn?

Meest recent

Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

3
3
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

23
23
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

47
47
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

36
36
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

131
131
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

17
17
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

334
334
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

43
43
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

69
69
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

162
162
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

249
249
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

84
84
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

81
81
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

242
242
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

486
486
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

137
137
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

106
106
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

501
501
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

134
134
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

151
151
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

162
162
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

252
252
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

75
75
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

374
374
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

92
92

Meer sportnieuws