Straffe bekentenis De Condé over Martinez

door
Straffe bekentenis De Condé over Martinez

Bij KRC Genk waren ze misnoegd dat Bryan Heynen en Mike Trésor nog geen speelkansen kregen bij de Rode Duivels. Trésor zat zelfs niet in de voorselectie van 55 spelers. Head of Football Dimitri De Condé sprak daarover bij Christiaens & Company op TV Limburg.


Heynen en Trésor gingen niet mee naar het WK. De Condé had daar vooraf contact over met toenmalig bondscoach Roberto Martinez. "Martinez heeft mij voor het WK ingelicht dat beiden er niet bij gingen zijn en had gemeld dat ze er in maart wél bij zouden zijn omdat ze een enorm hoog niveau haalden. Hij haalde aan dat er een te korte voorbereiding was op het WK, waardoor hij besloot om ze niet mee te nemen", aldus De Condé.

TEGEN ZWEDEN

Het is echter géén toeval dat beiden geen selectie kregen. Heynen en Trésor speelden vorig jaar geen goed seizoen. Het was dan ook logisch dat ze toen geen oproepingsbrief kregen en nadien was er enkel in september nog een moment in de Nations League. Toen koos de bondscoach voor de vertrouwde namen. Daarin had hij hen misschien een kans kunnen geven, aangezien Racing Genk toen ook al goed speelde. 

De twee mogen dus wel hopen op een selectie in maart, wanneer België zich gaat klaarstomen voor de EK-kwalificatiematch tegen Zweden. Al moet eerst blijken wie dan de bondscoach is. De Condé vindt de twee Genkies alvast klaar voor de volgende stap. "Het zijn jongens die 23 en 25 jaar zijn, dus het zijn nog jonge spelers voor een nationale ploeg. Je merkt dat de media nu naar heel jonge profielen gaat zoeken, Tielemans zweeft daar nog een beetje tussen als 25-jarige. Het niveau dat Heynen vandaag haalt is exceptioneel goed. Hij is vandaag de dag klaar voor de Rode Duivels."

Moet Heynen en Trésor er met dit niveau in maart bij zijn?

Meest recent

Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

17
17
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

125
125
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

85
85
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

61
61
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

420
420
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

577
577
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

52
52
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

265
265
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

28
28
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

471
471
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

90
90
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

394
394
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

487
487
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

590
590
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

324
324
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

575
575
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

438
438
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

221
221
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

519
519
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

633
633
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

547
547
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

132
132
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

236
236
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

309
309
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

352
352

Meer sportnieuws