Riemer ziet één speler uitblinken bij Anderlecht

door
Riemer ziet één speler uitblinken bij Anderlecht

RSC Anderlecht won vandaag verdiend met 1-2 van de Griekse middenmoter Panotelikos, de ploeg waar Yannis Anasasiou (ex-RSCA) trainer is. Het was de eerste match van Brian Riemer. De start was alvast hoopgevend voor de Brusselaars met daarbij enkele lichtpunten.


Anderlecht speelde een sterke eerste helft. Het had doorlopend de bal en had een drietal enorme kansen. De 0-1 bij de rust was oververdiend. Het is nu al duidelijk wat voor type voetbal Riemer wil spelen. Zo speelde Anderlecht verzorgd voetbal. Het speelde niet meer die lange halen vooruit zoals in het begin van het seizoen. Riemer zet dus de weg verder die Veldman inzette. Er wordt dus terug gevoetbald op de manier waarop RSCA moet spelen.

SOCIEDAD

Riemer was heel aanwezig naast de lijn. Als RSCA de bal verloor riep hij vaak ‘go, go’, het sein om meteen hoge pressing te voeren. Dat leverde Anderlecht snel terug het leer op. Hij wil ook meer lopende mensen zonder bal en zo noopte hij Stroeykens aan tot een loopactie. Die kreeg na zo een actie de bal en was zo betrokken bij de eerste goal van RSCA. Riemer zal het graag gezien hebben. Stroeykens was een grote uitblinker. Hij was alomtegenwoordig en fysiek ook heel present tegen de viriele Grieken.

Butera speelde weer zijn match als linksachter, maar hij is toch vooral een centrale speler. Butera heeft niet die kwaliteiten om als overlappende linksback te spelen. Maar op zijn 16de staat hij al zeer ver. We haalden eerder al aan dat de jongeling volgend jaar in de A-kern zal zitten. In de tweede helft ging het tempo naar beneden en zagen we een minder goede pot voetbal. Donderdag stelt de club Riemer officieel voor aan de pers en zaterdag wacht een grote test tegen het Spaanse Real Sociedad.

LEES OOK: 'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Moet Stroeykens altijd in de basis staan?

Meest recent

Standard spreekt straffe ambitie uit na droomstart

Standard was de voorbije jaren doorgaans het kneusje in Play-Off II, maar dat lijkt dit seizoen ...

14
14
Club Brugge kondigt vertrek van meubelstuk aan

Bij Club Brugge belooft het alweer een drukke transferzomer te gaan worden. Deze week raakte al ...

31
31
Standard kan na 30 matchen eindelijk nog eens winnen in PO2

Het is eindelijk gebeurd: Standard heeft nog eens een wedstrijd in de Europe Play-Off gewonnen. ...

38
38
Verhaeghe pakt uit met megadeal bij Club Brugge

Bart Verhaeghe wil Club Brugge niet alleen kampioen maken, maar ook klaarstomen voor een nieuwe ...

207
207
Van Gucht en Charlotte zorgen voor groot liefdesmysterie

Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy verwachten binnenkort een dochter samen. Een opvallende ...

22
22
'Anderlecht laat zich gelden: recordsom De Cat gevraagd'

Nathan De Cat moet in de komende weken opnieuw een hoofdrol vertolken bij RSC Anderlecht. Maar ...

157
157
PSV mag champagne koud zetten na knotsgekke partij

Voor de interlandbreak liet PSV nog tot twee keer toe de kans liggen om de landstitel veilig te ...

43
43
Barça gniffelt: Real gaat met billen bloot in Mallorca

Voor Real Madrid lijkt de titel in LaLiga dit seizoen weer een beetje verder weg. De Koninklijke ...

39
39
Essevee en Cercle in evenwicht na onwaarschijnlijke misser

De openingswedstrijd van de Relegation Play-Off heeft geen winnaar gekregen. Zulte Waregem en Cercle ...

54
54
'Ajax neemt keiharde beslissing over Dolberg'

In augustus baalden ze bij Anderlecht nog hard van het verlies van Kasper Dolberg. Paars-Wit wou de ...

211
211
Bayern wendt in minuut 99 nog puntenverlies af

Vincent Kompany en Bayern München hebben zaterdagnamiddag maar net puntenverlies vermeden. Na ...

77
77
Kritiek op Mokio: Swerts velt duidelijk oordeel

De laatste weken is Jorthy Mokio weer titularis bij Ajax, maar toch beleeft onze landgenoot zijn ...

29
29
Volgende trainer op de wip in Jupiler Pro League?

Het leek een zorgeloos seizoen te gaan worden in de Jupiler Pro League. Door de nakende ...

172
172
Smaakmaker KV Mechelen spreekt zich uit over vertrek

Bij KV Mechelen willen ze in de Champions' Play-Off nog knallen en proberen om een Europees ticket ...

132
132
'Anderlecht kaapt talent weg voor neus van Atletico'

Bij Anderlecht is het nog steeds wachten op witte rook over een nieuwe sportief directeur, al lijkt ...

218
218
Oosting baalt: "Kan mijn ploeg één ding kwalijk nemen"

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

87
87
Statement Man City: machtige Haaland verplettert Liverpool

Manchester City heeft de laatste rechte lijn van het seizoen op indrukwekkende wijze ingezet. In de ...

68
68
'Witte rook nabij: Anderlecht op zucht van nieuwe TD'

RSC Anderlecht speurt inmiddels al een hele poos naar een nieuwe technisch directeur. Maar die ...

425
425
Titelpredictie Vandenbempt: "Geef ze 59 procent kans"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

145
145
Voorbeeld Brughmans: deze Genk-goudhaantjes staan al klaar

KRC Genk opende vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met de 17-jarige Lucca Brughmans ...

180
180
De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Het leven van Kevin De Bruyne speelt zich al jaren af onder een vergrootglas. Waar hij ook gaat, ...

45
45
Comeback Kompany? 'City heeft ideale opvolger Guardiola'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

69
69
Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

156
156
Champions' Play-Offs: zes namen extra onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

123
123
'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daar moet ook de ...

280
280

Meer sportnieuws