Riemer ziet één speler uitblinken bij Anderlecht

door
Riemer ziet één speler uitblinken bij Anderlecht

RSC Anderlecht won vandaag verdiend met 1-2 van de Griekse middenmoter Panotelikos, de ploeg waar Yannis Anasasiou (ex-RSCA) trainer is. Het was de eerste match van Brian Riemer. De start was alvast hoopgevend voor de Brusselaars met daarbij enkele lichtpunten.


Anderlecht speelde een sterke eerste helft. Het had doorlopend de bal en had een drietal enorme kansen. De 0-1 bij de rust was oververdiend. Het is nu al duidelijk wat voor type voetbal Riemer wil spelen. Zo speelde Anderlecht verzorgd voetbal. Het speelde niet meer die lange halen vooruit zoals in het begin van het seizoen. Riemer zet dus de weg verder die Veldman inzette. Er wordt dus terug gevoetbald op de manier waarop RSCA moet spelen.

SOCIEDAD

Riemer was heel aanwezig naast de lijn. Als RSCA de bal verloor riep hij vaak ‘go, go’, het sein om meteen hoge pressing te voeren. Dat leverde Anderlecht snel terug het leer op. Hij wil ook meer lopende mensen zonder bal en zo noopte hij Stroeykens aan tot een loopactie. Die kreeg na zo een actie de bal en was zo betrokken bij de eerste goal van RSCA. Riemer zal het graag gezien hebben. Stroeykens was een grote uitblinker. Hij was alomtegenwoordig en fysiek ook heel present tegen de viriele Grieken.

Butera speelde weer zijn match als linksachter, maar hij is toch vooral een centrale speler. Butera heeft niet die kwaliteiten om als overlappende linksback te spelen. Maar op zijn 16de staat hij al zeer ver. We haalden eerder al aan dat de jongeling volgend jaar in de A-kern zal zitten. In de tweede helft ging het tempo naar beneden en zagen we een minder goede pot voetbal. Donderdag stelt de club Riemer officieel voor aan de pers en zaterdag wacht een grote test tegen het Spaanse Real Sociedad.

LEES OOK: Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Moet Stroeykens altijd in de basis staan?

Meest recent

Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

21
21
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

18
18
'Cercle pakt nog uit met Duitse jeugdinternational'

Cercle Brugge was de voorbije weken goed op dreef, maar kreeg zaterdag een pijnlijke 0-4 om de oren ...

13
13
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

184
184
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

17
17
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

23
23
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

85
85
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

18
18
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

158
158
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

566
566
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

272
272
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

78
78
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

146
146
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

79
79
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

19
19
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

68
68
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

42
42
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

229
229
Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

229
229
Belgische coach verrast: "Sprak met Antwerp"

Royal Antwerp FC is zwaar teruggevallen. Voorzitter Paul Gheysens voerde allerminst een duurzaam ...

306
306
Onmisbaar bij Anderlecht: tijd dringt voor Renard

Thorgan Hazard krijgt vreemd genoeg kritiek de laatste weken. Zelfs Besnik Hasi was kritisch voor ...

333
333
STVV houdt hart vast: weldra witte rook over Vrancken

STVV kent een droomseizoen in de Jupiler Pro League. De club hoopt dat ze Wouter Vrancken nog langer ...

218
218
Snoop Dogg zorgt voor stevig bommetje in Engels voetbal

Iedereen kent Snoop Dogg vooral als rapper. Hij was vele jaren een van de beste rappers en hij ...

59
59
Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Rudi Garcia heeft zijn WK-selectie wellicht al zo goed als in zijn hoofd voor het WK van komende ...

149
149
'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Bij RSC Anderlecht gaat er de komende dagen ingaand wellicht nog weinig gebeuren. Bij RSCA Futures ...

452
452

Meer sportnieuws