Riemer ziet één speler uitblinken bij Anderlecht

door
Riemer ziet één speler uitblinken bij Anderlecht

RSC Anderlecht won vandaag verdiend met 1-2 van de Griekse middenmoter Panotelikos, de ploeg waar Yannis Anasasiou (ex-RSCA) trainer is. Het was de eerste match van Brian Riemer. De start was alvast hoopgevend voor de Brusselaars met daarbij enkele lichtpunten.


Anderlecht speelde een sterke eerste helft. Het had doorlopend de bal en had een drietal enorme kansen. De 0-1 bij de rust was oververdiend. Het is nu al duidelijk wat voor type voetbal Riemer wil spelen. Zo speelde Anderlecht verzorgd voetbal. Het speelde niet meer die lange halen vooruit zoals in het begin van het seizoen. Riemer zet dus de weg verder die Veldman inzette. Er wordt dus terug gevoetbald op de manier waarop RSCA moet spelen.

SOCIEDAD

Riemer was heel aanwezig naast de lijn. Als RSCA de bal verloor riep hij vaak ‘go, go’, het sein om meteen hoge pressing te voeren. Dat leverde Anderlecht snel terug het leer op. Hij wil ook meer lopende mensen zonder bal en zo noopte hij Stroeykens aan tot een loopactie. Die kreeg na zo een actie de bal en was zo betrokken bij de eerste goal van RSCA. Riemer zal het graag gezien hebben. Stroeykens was een grote uitblinker. Hij was alomtegenwoordig en fysiek ook heel present tegen de viriele Grieken.

Butera speelde weer zijn match als linksachter, maar hij is toch vooral een centrale speler. Butera heeft niet die kwaliteiten om als overlappende linksback te spelen. Maar op zijn 16de staat hij al zeer ver. We haalden eerder al aan dat de jongeling volgend jaar in de A-kern zal zitten. In de tweede helft ging het tempo naar beneden en zagen we een minder goede pot voetbal. Donderdag stelt de club Riemer officieel voor aan de pers en zaterdag wacht een grote test tegen het Spaanse Real Sociedad.

LEES OOK: SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

Moet Stroeykens altijd in de basis staan?

Meest recent

Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

33
33
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

67
67
'Kompany ontploft: één Bayern-topper krijgt volle lading'

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

63
63
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

252
252
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

302
302
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

26
26
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

254
254
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

133
133
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

186
186
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

136
136
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

321
321
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

463
463
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

126
126
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

97
97
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

53
53
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

64
64
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

223
223
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1541
1541
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

282
282
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

133
133
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

157
157
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

47
47
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

236
236
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

126
126
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

370
370

Meer sportnieuws