'Opvolger Witsel bij Rode Duivels al bekend'

door
'Opvolger Witsel bij Rode Duivels al bekend'

Terwijl het wereldkampioenschap in Qatar onverminderd verder draait, kunnen verschillende Rode Duivels reflecteren over hun toekomst als international. Achter een aantal van de meer ervaren spelers staat immers nog een vraagteken. Ook de toekomst van Axel Witsel wordt in twijfel getrokken.


De middenvelder zelf lijkt te neigen naar een voorzetting van zijn internationale loopbaan, zo liet hij afgelopen weekend nog verstaan op zijn sociale media-kanalen. Maar volgens heel wat analisten en andere waarnemers is zijn meerwaarde voor de nationale ploeg te beperkt geworden. Tijdens het wereldkampioenschap in Qatar kwam hij dan ook bijzonder matig voor de dag. Vooral het gebrek aan diepgang in zijn spel zorgde voor heel wat ergernissen.

Bovendien lijkt Witsel het steeds lastiger te hebben om fysiek gezien alles te belopen. Maar volgens analist Marc Degryse hoeft de nieuwe bondscoach niet te wanhopen. Zo schuift hij bij Het Laatste Nieuws al een opvolger naar voren. "Roméo Lavia wordt de vervanger van Witsel en de toekomst van de Duivels, daar moet je niet aan twijfelen", is Degryse stellig.

BLIKSEMSTART BIJ SAINTS
De voormalige jeugdspeler van Anderlecht en Manchester City heeft nochtans maar een beperkt aantal wedstrijden bij de grote jongens op zijn cv staan. Maar sinds afgelopen zomer komt hij uit voor Southampton en daar kon hij zich in een mum van tijd opwerpen tot een smaakmaker. Enkel een blessure hield hem enkele weken uit de ploeg. "Wat ik in tien wedstrijden van hem zag bij Southampton was genoeg om mij te overtuigen", aldus Degryse.

LEES OOK: 'Plan Chelsea met Lavia bekend'

Lavia moet in maart al een selectie krijgen ...

Meest recent

Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

0
0
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

104
104
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

130
130
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

135
135
Anderlecht-soap níét voorbij: nieuwe trainer na seizoen?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

145
145
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

123
123
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

247
247
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

172
172
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

229
229
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

68
68
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

181
181
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

424
424
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

39
39
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

388
388
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

120
120
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

124
124
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

385
385
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

289
289
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

119
119
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

297
297
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

30
30
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

140
140
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

582
582
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

143
143
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

265
265

Meer sportnieuws