'Opvolger Witsel bij Rode Duivels al bekend'

door
'Opvolger Witsel bij Rode Duivels al bekend'

Terwijl het wereldkampioenschap in Qatar onverminderd verder draait, kunnen verschillende Rode Duivels reflecteren over hun toekomst als international. Achter een aantal van de meer ervaren spelers staat immers nog een vraagteken. Ook de toekomst van Axel Witsel wordt in twijfel getrokken.


De middenvelder zelf lijkt te neigen naar een voorzetting van zijn internationale loopbaan, zo liet hij afgelopen weekend nog verstaan op zijn sociale media-kanalen. Maar volgens heel wat analisten en andere waarnemers is zijn meerwaarde voor de nationale ploeg te beperkt geworden. Tijdens het wereldkampioenschap in Qatar kwam hij dan ook bijzonder matig voor de dag. Vooral het gebrek aan diepgang in zijn spel zorgde voor heel wat ergernissen.

Bovendien lijkt Witsel het steeds lastiger te hebben om fysiek gezien alles te belopen. Maar volgens analist Marc Degryse hoeft de nieuwe bondscoach niet te wanhopen. Zo schuift hij bij Het Laatste Nieuws al een opvolger naar voren. "Roméo Lavia wordt de vervanger van Witsel en de toekomst van de Duivels, daar moet je niet aan twijfelen", is Degryse stellig.

BLIKSEMSTART BIJ SAINTS
De voormalige jeugdspeler van Anderlecht en Manchester City heeft nochtans maar een beperkt aantal wedstrijden bij de grote jongens op zijn cv staan. Maar sinds afgelopen zomer komt hij uit voor Southampton en daar kon hij zich in een mum van tijd opwerpen tot een smaakmaker. Enkel een blessure hield hem enkele weken uit de ploeg. "Wat ik in tien wedstrijden van hem zag bij Southampton was genoeg om mij te overtuigen", aldus Degryse.

LEES OOK: Franky Van der Elst diep geraakt bij warm eerbetoon

Lavia moet in maart al een selectie krijgen ...

Meest recent

'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

1
1
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

14
14
Franky Van der Elst diep geraakt bij warm eerbetoon

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

30
30
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

64
64
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

72
72
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

83
83
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

41
41
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

38
38
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

91
91
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

59
59
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

310
310
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

296
296
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

259
259
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

21
21
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

96
96
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

215
215
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

99
99
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

71
71
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

239
239
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

364
364
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

87
87
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

308
308
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

294
294
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

336
336
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

293
293

Meer sportnieuws