'Opvolger Witsel bij Rode Duivels al bekend'

572
'Opvolger Witsel bij Rode Duivels al bekend'

Terwijl het wereldkampioenschap in Qatar onverminderd verder draait, kunnen verschillende Rode Duivels reflecteren over hun toekomst als international. Achter een aantal van de meer ervaren spelers staat immers nog een vraagteken. Ook de toekomst van Axel Witsel wordt in twijfel getrokken.


De middenvelder zelf lijkt te neigen naar een voorzetting van zijn internationale loopbaan, zo liet hij afgelopen weekend nog verstaan op zijn sociale media-kanalen. Maar volgens heel wat analisten en andere waarnemers is zijn meerwaarde voor de nationale ploeg te beperkt geworden. Tijdens het wereldkampioenschap in Qatar kwam hij dan ook bijzonder matig voor de dag. Vooral het gebrek aan diepgang in zijn spel zorgde voor heel wat ergernissen.

Bovendien lijkt Witsel het steeds lastiger te hebben om fysiek gezien alles te belopen. Maar volgens analist Marc Degryse hoeft de nieuwe bondscoach niet te wanhopen. Zo schuift hij bij Het Laatste Nieuws al een opvolger naar voren. "Roméo Lavia wordt de vervanger van Witsel en de toekomst van de Duivels, daar moet je niet aan twijfelen", is Degryse stellig.

BLIKSEMSTART BIJ SAINTS
De voormalige jeugdspeler van Anderlecht en Manchester City heeft nochtans maar een beperkt aantal wedstrijden bij de grote jongens op zijn cv staan. Maar sinds afgelopen zomer komt hij uit voor Southampton en daar kon hij zich in een mum van tijd opwerpen tot een smaakmaker. Enkel een blessure hield hem enkele weken uit de ploeg. "Wat ik in tien wedstrijden van hem zag bij Southampton was genoeg om mij te overtuigen", aldus Degryse.

LEES OOK: Defour lyrisch over Rode Duivel: "Dat maakt hem heel speciaal"

Lavia moet in maart al een selectie krijgen ...

Meest recent

Charlotte Van Looy in relatiecrisis: Van Gucht in zak en as

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

0
0
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

12
12
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

11
11
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

25
25
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

20
20
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

107
107
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

30
30
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

54
54
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

167
167
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

102
102
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

63
63
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

193
193
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

173
173
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

31
31
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

240
240
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

136
136
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

221
221
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

231
231
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

292
292
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

245
245
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

321
321
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

491
491
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

226
226
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

212
212
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

186
186

Meer sportnieuws