'Opvolger Witsel bij Rode Duivels al bekend'

door
'Opvolger Witsel bij Rode Duivels al bekend'

Terwijl het wereldkampioenschap in Qatar onverminderd verder draait, kunnen verschillende Rode Duivels reflecteren over hun toekomst als international. Achter een aantal van de meer ervaren spelers staat immers nog een vraagteken. Ook de toekomst van Axel Witsel wordt in twijfel getrokken.


De middenvelder zelf lijkt te neigen naar een voorzetting van zijn internationale loopbaan, zo liet hij afgelopen weekend nog verstaan op zijn sociale media-kanalen. Maar volgens heel wat analisten en andere waarnemers is zijn meerwaarde voor de nationale ploeg te beperkt geworden. Tijdens het wereldkampioenschap in Qatar kwam hij dan ook bijzonder matig voor de dag. Vooral het gebrek aan diepgang in zijn spel zorgde voor heel wat ergernissen.

Bovendien lijkt Witsel het steeds lastiger te hebben om fysiek gezien alles te belopen. Maar volgens analist Marc Degryse hoeft de nieuwe bondscoach niet te wanhopen. Zo schuift hij bij Het Laatste Nieuws al een opvolger naar voren. "Roméo Lavia wordt de vervanger van Witsel en de toekomst van de Duivels, daar moet je niet aan twijfelen", is Degryse stellig.

BLIKSEMSTART BIJ SAINTS
De voormalige jeugdspeler van Anderlecht en Manchester City heeft nochtans maar een beperkt aantal wedstrijden bij de grote jongens op zijn cv staan. Maar sinds afgelopen zomer komt hij uit voor Southampton en daar kon hij zich in een mum van tijd opwerpen tot een smaakmaker. Enkel een blessure hield hem enkele weken uit de ploeg. "Wat ik in tien wedstrijden van hem zag bij Southampton was genoeg om mij te overtuigen", aldus Degryse.

LEES OOK: 'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Lavia moet in maart al een selectie krijgen ...

Meest recent

Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

27
27
Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

14
14
'Trainersbom RSCA: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

161
161
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

88
88
Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

39
39
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

70
70
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

50
50
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

228
228
"Rot op!" - Genk-sterkhouder valt keihard door de mand

KRC Genk heeft zijn sterke reeks van de laatste weken zondagmiddag op abrupte wijze tot een einde ...

281
281
'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Bayern München speelde zaterdag tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist uiteindelijk toch ...

69
69
Sleutelmatch Anderlecht: 'Taravel grijpt in met basiself'

Na de zwakke resultaten van de voorbije weken, is de deelname van RSC Anderlecht aan de Champions' ...

487
487
PO I-koorts daalt in Genk: Standard opent gehaktmolen

De strijd om PO1 wordt week na week een rollercoaster die verschillende zijsporen heeft. Deze keer ...

137
137
Transferflop dreigt bij Club: miljoenenaankoop 'spoorloos'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen in het aanwerven van versterking. Het ...

576
576
AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

242
242
Vandenbroeck bekent kleur: de sterkste tegenstanders in JPL

Zulte Waregem wil zondagavond de drie punten thuis houden tegen RSC Anderlecht. Opnieuw een mooie ...

174
174
Club verovert Europa: "Als ze zo in competitie spelen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

648
648
Absolute rotavond Courtois: Spaanse media vellen verdict

In de Spaanse Primera Division krijgt FC Barcelona zondagnamiddag een uitgelezen kans om de ...

85
85
Union komt met nieuws na noodlottige fase David

Union SG wist zaterdagavond zijn leidersplaats met succes te verdedigen en won op eigen veld met 2-1 ...

150
150
Anderlecht met rug tegen muur: "Als ze Schreuder echt willen ..."

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

392
392
Genk vs. Standard: opstellingen Hayen en Euvrard bekend

KRC Genk zit momenteel in een goede vorm en wist zijn vijf laatste matchen te winnen. Die lijn wil ...

47
47
Brusselmans breekt helemaal: "Denk na over de dood"

Herman Brusselmans maakte onlangs bekend dat hij niet meer zal opdraven in de jury van De Slimste ...

94
94
TRANSFERUURTJE: Schok rond De Bruyne, nieuwe club Mignolet?

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

438
438
De Spor herleeft: Is Erik Van Looy de geheime redder?

Sporting Hasselt werd onder leiding van Rik Verheye en Sam Kerkhofs een echte 'cultclub'. De Spor ...

198
198
‘Strijd om Moreira barst los: monstersom op tafel’

De opmars van Diego Moreira is indrukwekkend. De buitenspeler groeide bij Strasbourg uit tot een ...

54
54
Schoofs zet titelstrijd op scherp: oorlog met Club en STVV

Union SG won op de valreep van Royal Antwerp FC en blijft op titelkoers. De landskampioen staat op ...

228
228

Meer sportnieuws