Riemer wrijft zich in de handen na eerste RSCA-training

door
Riemer wrijft zich in de handen na eerste RSCA-training

Binnen tweeënhalve week moeten de Belgische eersteklassers weer vol aan de bak. Zo staan vlak na het WK de 1/8ste finales in de Croky Cup op het programma, vervolgens wordt de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League afgewerkt. De voorbereiding draait dus op volle toeren, zo ook bij RSC Anderlecht.


Paars-Wit moet na het WK immers vol aan de bak. In de beker wacht immers een confrontatie met competitieleider KRC Genk. Vervolgens gaat RSCA op bezoek bij Sporting Charleroi, waar Felice Mazzu ongetwijfeld een plannetje klaar zal hebben om zijn ex-ploeg te bekampen. Om volledig klaar te geraken voor beide duels trokken de Brusselaars dan ook naar Kreta voor een oefenstage. Daar stond nieuwe coach Brian Riemer maandag een eerste keer voor de groep.

En de Deen, die er meteen stevig de pees oplegde en vocaal zeer aanwezig was, kreeg meteen uitstekend nieuws. Zo zag men bij Het Laatste Nieuws dat Fabio Silva weer kon aansluiten bij de rest van de groep. De aanvaller viel tijdens een oefeninterland met de Portugese beloften nochtans geblesseerd uit. Even werd een lange afwezigheid gevreesd, maar Silva lijkt dus helemaal hersteld om de tweede seizoenshelft aan te vatten.

PECH VOOR LISSENS
Een opsteker dus voor Riemer, zeker gezien de beperkte mogelijkheden op de spitspositie. Slechts nieuws kwam er dan weer voor Lucas Lissens. De jonge verdediger liep een blessure op en keerde inmiddels richting Brussel om verdere onderzoeken te ondergaan. Hij zal er dus niet bij zijn als Anderlecht dinsdagnamiddag de degens kruist met Panetolikos in een oefenwedstrijd.

LEES OOK: 'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Silva is de beste zomeraanwinst van dit seizoen ...

Meest recent

Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

11
11
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

44
44
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

40
40
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

77
77
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

45
45
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

85
85
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

55
55
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

90
90
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

82
82
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

135
135
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

255
255
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

230
230
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

597
597
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

243
243
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

108
108
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

95
95
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

88
88
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

245
245
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

129
129
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

179
179
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

103
103
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

286
286
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

251
251
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

318
318

Meer sportnieuws