Riemer wrijft zich in de handen na eerste RSCA-training

door
Riemer wrijft zich in de handen na eerste RSCA-training

Binnen tweeënhalve week moeten de Belgische eersteklassers weer vol aan de bak. Zo staan vlak na het WK de 1/8ste finales in de Croky Cup op het programma, vervolgens wordt de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League afgewerkt. De voorbereiding draait dus op volle toeren, zo ook bij RSC Anderlecht.


Paars-Wit moet na het WK immers vol aan de bak. In de beker wacht immers een confrontatie met competitieleider KRC Genk. Vervolgens gaat RSCA op bezoek bij Sporting Charleroi, waar Felice Mazzu ongetwijfeld een plannetje klaar zal hebben om zijn ex-ploeg te bekampen. Om volledig klaar te geraken voor beide duels trokken de Brusselaars dan ook naar Kreta voor een oefenstage. Daar stond nieuwe coach Brian Riemer maandag een eerste keer voor de groep.

En de Deen, die er meteen stevig de pees oplegde en vocaal zeer aanwezig was, kreeg meteen uitstekend nieuws. Zo zag men bij Het Laatste Nieuws dat Fabio Silva weer kon aansluiten bij de rest van de groep. De aanvaller viel tijdens een oefeninterland met de Portugese beloften nochtans geblesseerd uit. Even werd een lange afwezigheid gevreesd, maar Silva lijkt dus helemaal hersteld om de tweede seizoenshelft aan te vatten.

PECH VOOR LISSENS
Een opsteker dus voor Riemer, zeker gezien de beperkte mogelijkheden op de spitspositie. Slechts nieuws kwam er dan weer voor Lucas Lissens. De jonge verdediger liep een blessure op en keerde inmiddels richting Brussel om verdere onderzoeken te ondergaan. Hij zal er dus niet bij zijn als Anderlecht dinsdagnamiddag de degens kruist met Panetolikos in een oefenwedstrijd.

LEES OOK: 'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Silva is de beste zomeraanwinst van dit seizoen ...

Meest recent

'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

0
0
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

17
17
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

99
99
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

50
50
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

223
223
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

83
83
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

214
214
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

182
182
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

112
112
Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Dit seizoen vonden er al verschillende supportersboycots plaats. Ook de fans van KAA Gent zullen ...

109
109
Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

73
73
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

78
78
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

398
398
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

138
138
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

45
45
'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

273
273
Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge staat voor het moment van de waarheid. Woensdagavond strijdt het tegen Olympique de ...

361
361
'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transfer bij United'

Manchester United is de laatste weken opnieuw herboren onder interim-coach Michael Carrick. Die ...

270
270
Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Ruben Van Gucht die steeds vaker ook het nachtleven opzoekt als DJ, kreeg ...

317
317
Ontknoping UCL: waar kan je Club én Union op tv kijken?

Woensdagavond is het weer smullen geblazen voor de voetballiefhebber. Zo wordt de laatste speeldag ...

263
263
Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

De resultaten in de Europa League mogen gezien worden, maar in eigen land gaat het van kwaad naar ...

493
493
‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

774
774
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

522
522
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

686
686
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

367
367

Meer sportnieuws