'Standard aast op WK-ganger'

door
'Standard aast op WK-ganger'

Standard speurt rustig rond naar versterking. De Luikenaars kijken duidelijk rond in Kameroen, want ze hebben daar een volgende versterking op het oog. Al is er stevige concurrentie vanuit het buitenland. Standard zal zich zelfs mogen haasten als het een deal wil afronden. 


Standard heeft volgens onze bronnen Souaibou Marou op het oog. Dat is een 22-jarige spits - het afgelopen seizoen goed voor 21 goals over alle competities heen en uitgeroepen werd tot beste speler in Kameroen - die in eigen land voor Coton Sport speelt. De aanvaller, die ook vanaf de linkerflank kan spelen, speelde zich ook in de kijker van Clermont Foot en Arminia Bielefeld, die beiden zelfs al een bod deden op de spits. Volgens Transfermarkt heeft hij een marktwaarde van 400.000 euro. 

STANDARD SCOUT IN KAMEROEN

Standard gaat zich dus moesten haasten als het de speler nog wil aantrekken. Marou zat op het WK in de selectie van Kameroen, maar hij kwam er niet in actie. De aanvaller speelde tot op heden drie interlands voor Kameroen en daarin wist hij één doelpunt te scoren. De Rouches speuren duidelijk rond in Kameroen, want de 18-jarige Patient Wassou staat ook op de radar. Hij speelt ook voor Coton Sport. Standard kan wel een spits gebruiken. Renaud Emond, Stipe Perica en Noah Ohio scoorden samen in totaal nog maar drie doelpunten. Marou kan ook eerst ervaring opdoen bij SL16 in de Challenger Pro League om zich zo aan te passen aan het Belgische voetbal.

CR

  

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht én treurt

Moet Standard doorduwen voor hem?

Meest recent

'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

14
14
'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Onze redactie bracht jullie in het weekend het exclusieve nieuws dat Club Brugge de prestaties van ...

15
15
'RB Leipzig ziet héél interessante piste bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer wellicht heel wat spelers van de hand doen. Paars-Wit zal ook ...

60
60
'Kompany gecharmeerd en klopt weldra aan bij KRC Genk'

KRC Genk gaat in de zomer Konstantinos Karetsas verkopen. De jonge Griek is simpelweg onhoudbaar. ...

51
51
Maat is vol bij Club: sterkhouder pikt vernedering niet meer

Bij Club Brugge is een grens bereikt. Een sterkhouder die op Stayen opnieuw mee de match deed ...

298
298
Maesschalck komt met cruciale update omtrent Lukaku

Romelu Lukaku kent een echt horrorseizoen. In de voorbereiding liep hij een zeer zware spierblessure ...

60
60
Club Brugge haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren talenten van eigen bodem te laten doorstromen. Na het ...

126
126
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht én treurt

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

70
70
Straffe voorspelling: Gouden Schoen 2026 al bekend?

De play-offs zijn nog maar net begonnen, maar hier en daar wordt er nu al een pak verder ...

140
140
'Plottwist bij Anderlecht: unieke kans Verschaeren'

De hoop op de bekerfinale is nog niet opgeborgen, maar de komende weken moet RSC Anderlecht het ...

163
163
KRC Genk waagt gokje: Hayen vist 'dure miscast' op

KRC Genk kreeg de nul niet van het bord geveegd tegen OH Leuven en is daardoor leider af in de ...

133
133
Leko likt wonden: Club Brugge vreest rampscenario

Na twee speeldagen in de Champions' Play-Offs pronken Club Brugge en Union nog met een perfect ...

330
330
Anderlecht wijzigt koers: Sibierski in, Taravel out?

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen AA Gent. Een opluchting ook voor ...

350
350
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

94
94
'Exit Tresoldi: Club Brugge richt pijlen op spits'

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat op het veld van Union een grote stap kan zetten richting ...

286
286
'Taravel grijpt in: Coosemans out bij Anderlecht?'

Een op z'n zachtst gezegd matig RSC Anderlecht sleepte zondag een 3-1 zege tegen AA Gent uit de ...

298
298
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

72
72
UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

233
233
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

282
282
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

78
78
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

241
241
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

131
131
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

121
121
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

97
97
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

639
639

Meer sportnieuws