'Spanningen lopen hoog op: chaos bij KBVB'

375
'Spanningen lopen hoog op: chaos bij KBVB'

Nu de eerste emoties na de WK-uitschakeling zijn gaan liggen, kan de zoektocht naar een geschikte opvolger voor Roberto Martinez helemaal beginnen. Maar dat blijkt toch niet zo evident. Volgens Het Laatste Nieuws lopen de spanningen aan de top van de KBVB immers hoog op.


In principe zou de zoektocht naar een nieuwe bondscoach maandag op gang getrapt worden. CEO Peter Bossaert zou eerst zijn plan voorleggen aan de Raad van Bestuur van de voetbalbond, vervolgens zou hij tekst en uitleg geven op een persconferentie. Maar zondagmiddag werden die plannen plots geannuleerd. Wegens 'praktische redenen' stond te lezen in een persmededeling, zo wees men op de onbeschikbaarheid van een aantal bondsleden.

Maar achter de schermen zou er veel meer aan de hand zijn. Volgens Het Laatste Nieuws staat de Raad van Bestuur momenteel lijnrecht tegenover Bossaert. De CEO zou in de voorbije weken en maanden teveel op eigen houtje gehandeld hebben. Dat leek ook nu zijn bedoeling in de zoektocht naar een nieuwe bondscoach én technisch directeur. Bijgevolg zou de Raad van Bestuur unaniem zijn overeengekomen om Bossaert eerst grondig uit te horen.

INTERN OVERLEG
Tijdens de komende dagen zal dus eerst intern overleg volgen om één en ander uit te klaren. In de huidige omstandigheden is het immers onmogelijk om de fundamenten te gaan leggen voor de komende jaren bij de nationale ploeg. Hoelang het zal duren alvorens iedereen weer op één lijn komt, is voorlopig koffiedik kijken. Een nieuwe datum voor de Raad van Bestuur en de persconferentie werd in ieder geval nog niet gegeven.

LEES OOK: ‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

De KBVB moet een nieuwe CEO aanstellen ...

Meest recent

Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

4
4
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

36
36
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

120
120
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

110
110
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

35
35
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

277
277
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

256
256
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

144
144
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

114
114
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

107
107
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

177
177
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

178
178
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1520
1520
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

367
367
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

292
292
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

308
308
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

90
90
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

221
221
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

239
239
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

105
105
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

81
81
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

36
36
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

133
133

Meer sportnieuws