'Ondanks pover WK: zes topclubs willen Meunier'

door
'Ondanks pover WK: zes topclubs willen Meunier'

Thomas Meunier kende een zeer matig WK. De 31-jarige Rode Duivel ontbrak ritme nadat hij voordien enkele weken buiten strijd was geweest. Toch heeft dat geen impact gehad op zijn populariteit, want de aanvallend ingestelde rechtsachter is grof wild op de transfermarkt.


Meunier verdient momenteel zijn boterham bij Borussia Dortmund, maar de kans is zeker aanwezig dat hij in januari een toptransfer gaat versieren. Het Spaanse El Mundo Deportivo weet immers te melden dat er heel veel interesse is in de Rode Duivel. Uiteraard linken ze FC Barcelona weer aan Meunier, maar dat kan pas ten vroegste komende zomer. Barça mag voorlopig geen extra spelers inschrijven in januari, dat liet de club al weten. Al hoopt het daar nog verandering in te brengen.

EK 2024

Barça is echter niet de enige gegadigde. Manchester United zou ook zijn oogje hebben laten vallen op Meunier, maar daar hebben ze met de Portugees Diogo Dalot al een jongere versie van de Waal rondlopen. Daarnaast zouden er nog twee clubs uit Londen interesse hebben in de voormalige speler van PSG en Club Brugge. Meunier kan ook rekenen op interesse uit een derde land.

Zo zouden vanuit Italië Juventus en AC Milan wel oren hebben naar de komst van de Belg, die nog tot medio 2024 onder contract ligt in Dortmund. Meunier was tot zijn jukbeenbreuk, die hij opliep in oktober, een vaste waarde. Hij kreeg tijdens het WK veel kritiek en sommigen schrijven hem ondertussen al deels af. Een topfitte Meunier lijkt echter nog steeds een meerwaarde te zijn bij de Rode Duivels en het EK 2024 is zeker nog een haalbaar doel voor de rechtsachter.

Waar speelt Meunier volgend jaar?

Meest recent

‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

9
9
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

77
77
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

51
51
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

249
249
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

111
111
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

93
93
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

120
120
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

104
104
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

170
170
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

169
169
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

178
178
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

308
308
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

221
221
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

357
357
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

157
157
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

169
169
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

104
104
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

230
230
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

863
863
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

226
226
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

572
572
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

400
400
'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

241
241
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

279
279
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

173
173

Meer sportnieuws