'Ondanks pover WK: zes topclubs willen Meunier'

door
'Ondanks pover WK: zes topclubs willen Meunier'

Thomas Meunier kende een zeer matig WK. De 31-jarige Rode Duivel ontbrak ritme nadat hij voordien enkele weken buiten strijd was geweest. Toch heeft dat geen impact gehad op zijn populariteit, want de aanvallend ingestelde rechtsachter is grof wild op de transfermarkt.


Meunier verdient momenteel zijn boterham bij Borussia Dortmund, maar de kans is zeker aanwezig dat hij in januari een toptransfer gaat versieren. Het Spaanse El Mundo Deportivo weet immers te melden dat er heel veel interesse is in de Rode Duivel. Uiteraard linken ze FC Barcelona weer aan Meunier, maar dat kan pas ten vroegste komende zomer. Barça mag voorlopig geen extra spelers inschrijven in januari, dat liet de club al weten. Al hoopt het daar nog verandering in te brengen.

EK 2024

Barça is echter niet de enige gegadigde. Manchester United zou ook zijn oogje hebben laten vallen op Meunier, maar daar hebben ze met de Portugees Diogo Dalot al een jongere versie van de Waal rondlopen. Daarnaast zouden er nog twee clubs uit Londen interesse hebben in de voormalige speler van PSG en Club Brugge. Meunier kan ook rekenen op interesse uit een derde land.

Zo zouden vanuit Italië Juventus en AC Milan wel oren hebben naar de komst van de Belg, die nog tot medio 2024 onder contract ligt in Dortmund. Meunier was tot zijn jukbeenbreuk, die hij opliep in oktober, een vaste waarde. Hij kreeg tijdens het WK veel kritiek en sommigen schrijven hem ondertussen al deels af. Een topfitte Meunier lijkt echter nog steeds een meerwaarde te zijn bij de Rode Duivels en het EK 2024 is zeker nog een haalbaar doel voor de rechtsachter.

Waar speelt Meunier volgend jaar?

Meest recent

'Afgrijzen bij Club: ster dringt aan op transfer Onyedika'

In zowat elke mercato wordt er druk gespeculeerd over een mogelijke transfer van Raphael Onyedika. ...

53
53
Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

In de Franse Ligue 1 werd vrijdagavond de vijftiende speeldag op gang getrapt met een grote ...

25
25
Mannaert spreekt duidelijke taal over toekomst Garcia

De Rode Duivels ontdekten vrijdagavond hun tegenstanders op het komende WK, waarin ze belandden in ...

23
23
Dender pakt tweede zege en gooit degradatiestrijd open

De degradatiestrijd in de Jupiler Pro League lijkt weer helemaal open te liggen. Dender was lange ...

67
67
Droomloting voor Broos: "Wat maak ik allemaal mee..."

Naast de delegatie van de Rode Duivels was er nog een Belg aanwezig bij de loting voor het WK op ...

70
70
Garcia spreekt na loting duidelijke WK-ambitie uit

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het komende WK. Ze openen hun toernooi op 15 juni ...

85
85
Patro ontgoochelt, Eupen dringt top zes binnen

Vrijdagavond werden de eerste wedstrijden van de zestiende speeldag in de Challenger Pro League ...

15
15
1B-sensatie reageert op interesse van STVV en Gent

Er vallen in de Challenger Pro League regelmatig interessante zaakjes te doen. Ook dit seizoen ...

102
102
Analisten unaniem over loting Duivels: "Groepswinst is must"

De Rode Duivels keken reikhalzend uit naar vrijdagavond en de ontdekking van hun tegenstanders op ...

116
116
Genk pakt uit met contract voor bekende naam

Bij KRC Genk blijft het dit seizoen met pieken en dalen gaan. Er leek de laatste weken beterschap op ...

118
118
Dit zijn de Belgische tegenstanders: 2 primeurs en zwarte beest

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn voor het WK van volgende zomer. Bij de loting kwam ons ...

251
251
Hasi met handen in haar: Anderlecht slikte nieuwe blessure

Anderlecht blijft de zeges aaneenrijgen, want donderdagavond wisten ze ook KRC Genk uit de beker te ...

157
157
'Mannaert ligt niet wakker: topclubs staan te dringen'

Vraag het aan mensen die met hem gewerkt hebben en je voelt meteen de verdeeldheid. Terwijl de ...

188
188
Loting WK: Rode Duivels krijgen zeer gunstige loting

Vrijdag werd in de Amerikaanse hoofdstad Washington DC geloot voor de groepsfase van het WK van ...

284
284
AA Gent heeft beet: jeugdinternational tekent

AA Gent heeft de voorbije jaren stevig geïnvesteerd in zijn jonge talenten en dat begint ...

39
39
'AA Gent & KRC Genk neus aan neus op wintermercato'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug bengelen AA Gent en KRC Genk aan de ...

152
152
Mannaert & Garcia doen boekje open over droomloting WK

De ogen van de voetbalwereld zijn momenteel integraal op Washington gericht, waar zo dadelijk de ...

103
103
Oosting verschaft cruciale update uit ziekenboeg Antwerp

Bekerspektakel op de Bosuil woensdag, waar Antwerp na strafschoppen aan het langste eind trok tegen ...

160
160
'Transferbom in Anderlecht: Angulo grof wild in Engeland'

Donderdag in Genk sleepte RSC Anderlecht op de valreep verlengen uit de brand, waarna Thorgan Hazard ...

593
593
Hayen kiest selectie: goed & slecht nieuws bij Club Brugge

In de achtste finale van de Croky Cup boekte Club Brugge een krappe zege tegen OH Leuven, maar ook ...

336
336
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

171
171
Blessuregolf in Genk: Fink ontwaakt met fikse kater

Het bekeravontuur zit er al op voor KRC Genk, dat in de verlengingen zijn meerdere moest erkennen in ...

371
371
Hasi moet puzzelen: Anderlecht incasseert mokerslag

De trein van RSC Anderlecht dendert onverstoord verder. Nadat ze eerder al Club Brugge en Union ...

386
386
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

133
133
Oosting verstuurt scherpe waarschuwing bij Antwerp

Royal Antwerp FC tankte vertrouwen in de beker en in de competitie kijkt het komende speeldag KRC ...

387
387

Meer sportnieuws