Buitengewone Mbappé laat Ronaldo stof happen

door
Buitengewone Mbappé laat Ronaldo stof happen

Frankrijk blijft goed op koers om zijn wereldtitel met succes te verdedigen. Les Blues verzekerden zich zondagnamiddag van een plekje in de kwartfinales door met 3-1 te winnen van Polen. En daarvoor konden de Fransen opnieuw op een fenomenale Kylian Mbappé rekenen.


Hoewel tegenstander Matty Cash het de superster van Paris Saint-Germain bij momenten knap lastig maakte, stond er toch weer geen maat op Mbappé. Zo bood hij eerst Olivier Giroud de 1-0 aan. De spits is daarmee topschutter aller tijden bij Les Blues, tenminste toch tot Mbappé de troon overneemt. En dat lijkt slechts een kwestie van tijd.

In de tweede helft deed de 23-jarige er immers zelf nog twee doelpunten bovenop. Hierdoor is hij momenteel topschutter van het WK, zo staat zijn teller inmiddels op 5 goals dit toernooi. Inmiddels heeft Mbappé ook al 9 WK-doelpunten in totaal achter zijn naam staan. Daarmee doet hij beter dan Cristiano Ronaldo en andere voetbalgrootheden zoals Diego Maradona, Roberto Baggio en Thierry Henry.

OP JACHT NAAR KLOSE
Lionel Messi scoorde zaterdag ook zijn 9de WK-treffer, maar voor de Argentijn is allicht zijn laatste wereldkampioenschap. Mbappé, die op 20 december zijn 24ste verjaardag viert, heeft er normaal gezien nog zeker een tweetal te gaan na het huidige WK. De kans is dan ook reëel dat hij de AllTime WK-topschutter wordt. Momenteel staat dit record op naam van de Duitser Miroslav Klose, die 15 WK-goals op zijn palmares heeft staan.

LEES OOK: Mbappé viert geweldige mijlpaal: Haaland weldra nog straffer

Mbappé is momenteel de beste speler ter wereld ...

Meest recent

'Schalke wil zeer verrassende Belg binnenhalen'

Bij Schalke 04 gingen ze onlangs nog eens de Belgische toer op met Marc Wilmots als sportief ...

3
3
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Juventus'

Anderlecht kende vorige zomer een zeer drukke transferperiode, maar de voorbije maanden werd ...

33
33
Domper voor Antwerp: geen fans in topwedstrijd

Antwerp beleeft een moeilijk seizoen en is zelfs in de kelder van het klassement verzeild geraakt. ...

32
32
TRANSFERUURTJE: 'De Cat en Ordoñez weg voor waanzinnige sommen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

168
168
Anderlecht & Antwerp-fans boycotten verplaatsingen

Bezoekersvakken die leeg blijven: het lijkt stilaan wel een nieuwe trend in het Belgisch voetbal. ...

45
45
'Club Brugge hakt knoop door over wintertransfer'

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. Mogelijk wordt dat record ...

240
240
Antwerp schakelt topadvocaat in voor klacht tegen Standard

Ruim een maand geleden ging Antwerp met 1-0 onderuit op het veld van Standard. In twee bedrijven ...

164
164
Gaat Jean-Marie Pfaff erotische wereld in?

Het was de laatste maanden behoorlijk stil rond de familie Pfaff, daar komt nu echter verandering ...

36
36
Nederland huivert: Ajax slachtoffer hallucinante oplichting

In Nederland lopen enkele steengoede onderzoeksjournalisten rond. De programma's, die onder meer ...

14
14
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

77
77
OH Leuven krijgt geweldige financiële meevaller

OH Leuven ontving AS Roma in de Women Champions League. De dames van OHL deden het al goed op het ...

64
64
Standard weigerde ex-succescoach: "Bood mij in de zomer aan"

Standard is bezig aan een matig seizoen. De club hoopt de top zes te halen, maar voorlopig staat het ...

107
107
'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Rudi Garcia ligt bij bepaalde Vlaamse media stevig onder vuur. Zij opperen zelfs om een nieuwe ...

741
741
Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Bij Club Brugge hebben ze in hun geschieden héél veel topspelers gehad. Eén van ...

151
151
Maarten Breckx schokt: "Híj is de ideale bondscoach"

Rudi Garcia heeft de verwachtingen ingelost. Hij zorgde voor het behoud in de A-divisie in de ...

249
249
'Club niet tevreden over topaankoop: wintertransfer op til'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer fors in nieuwe spelers. Blauw-Zwart ziet dat enkele jongens ...

545
545
Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

De Jupiler Pro League moet moderniseren. Vooral inzake stadions lopen de Belgische profclubs ...

188
188
Fans in alle staten: Vermeeren pakt heel Marseille koud

Arthur Vermeeren heeft in een paar weken het hele verhaal rond zijn naam bij OM omgedraaid. Van ...

172
172
Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Bij Ajax rommelt het langs alle kanten. De club moet echter naar de toekomst blijven kijken en deed ...

55
55
Explosieve Doku-twist: Duivels plots weer vol hoop

Eden Hazard is wellicht de beste voetballer die België ooit heeft gehad. Anno 2025 is het ...

97
97
Ex-publiekslieveling Anderlecht: "Of ik ook terugkeer?"

RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren en Kenneth Bornauw terug nadat Wouter Vandenhaute ...

306
306
'KRC Genk pakt uit met gigantisch groot nieuws'

KRC Genk gaat een bijzonder grote slag slaan die hen op termijn wellicht héél veel ...

389
389
Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

Rudi Garcia krijgt veel kritiek. Deels terecht, maar ook vele overdreven kritiek. Zo is er het ...

278
278
Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

392
392
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

66
66

Meer sportnieuws