Buitengewone Mbappé laat Ronaldo stof happen

door
Buitengewone Mbappé laat Ronaldo stof happen

Frankrijk blijft goed op koers om zijn wereldtitel met succes te verdedigen. Les Blues verzekerden zich zondagnamiddag van een plekje in de kwartfinales door met 3-1 te winnen van Polen. En daarvoor konden de Fransen opnieuw op een fenomenale Kylian Mbappé rekenen.


Hoewel tegenstander Matty Cash het de superster van Paris Saint-Germain bij momenten knap lastig maakte, stond er toch weer geen maat op Mbappé. Zo bood hij eerst Olivier Giroud de 1-0 aan. De spits is daarmee topschutter aller tijden bij Les Blues, tenminste toch tot Mbappé de troon overneemt. En dat lijkt slechts een kwestie van tijd.

In de tweede helft deed de 23-jarige er immers zelf nog twee doelpunten bovenop. Hierdoor is hij momenteel topschutter van het WK, zo staat zijn teller inmiddels op 5 goals dit toernooi. Inmiddels heeft Mbappé ook al 9 WK-doelpunten in totaal achter zijn naam staan. Daarmee doet hij beter dan Cristiano Ronaldo en andere voetbalgrootheden zoals Diego Maradona, Roberto Baggio en Thierry Henry.

OP JACHT NAAR KLOSE
Lionel Messi scoorde zaterdag ook zijn 9de WK-treffer, maar voor de Argentijn is allicht zijn laatste wereldkampioenschap. Mbappé, die op 20 december zijn 24ste verjaardag viert, heeft er normaal gezien nog zeker een tweetal te gaan na het huidige WK. De kans is dan ook reëel dat hij de AllTime WK-topschutter wordt. Momenteel staat dit record op naam van de Duitser Miroslav Klose, die 15 WK-goals op zijn palmares heeft staan.

Mbappé is momenteel de beste speler ter wereld ...

Meest recent

"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

19
19
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

29
29
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

17
17
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

90
90
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

303
303
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

146
146
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

646
646
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

134
134
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

99
99
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

122
122
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

182
182
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

596
596
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

42
42
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

322
322
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

245
245
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

168
168
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

379
379
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

194
194
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

65
65
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

48
48
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

293
293
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

97
97
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

355
355
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

189
189
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

52
52

Meer sportnieuws