'Hazard slikt meteen nieuwe uppercut bij Real Madrid'

door
'Hazard slikt meteen nieuwe uppercut bij Real Madrid'

De vroegtijdige uitschakeling op het wereldkampioenschap in Qatar kwam uiteraard bijzonder hard aan bij de Rode Duivels. Maar nu de eerste emoties wat gaan liggen zijn, kunnen de spelers zich stilaan weer gaan focussen op de tweede seizoenshelft bij hun respectievelijke clubs. Al wordt dat voor Eden Hazard geen pretje.


De 31-jarige aanvaller genoot tijdens de eerste WK-matchen opnieuw volop het vertrouwen van voormalig bondscoach Roberto Martinez. Zo kreeg hij tegen Canada en Marokko telkens de voorkeur op onder meer Leandro Trossard, die toch aan een sterk seizoen bezig was. De bankzitter van Real Madrid liet ook enkele veelbelovende flitsen zien. Maar op geen enkel moment was hij beslissend of kon hij de ploeg bij de hand nemen.

Het valt dan ook te betwijfelen of de nieuwe bondscoach voor hem nog een belangrijke rol zal voorzien. Als Hazard doorgaat als international tenminste, iets wat hij vlak na de partij tegen Kroatië zelf in twijfel trok. Maar ook de vooruitzichten op clubniveau zijn niet bepaald rooskleurig. Zo schrijft AS dat coach Carlo Ancelotti het vertrouwen in Hazard volledig verloren is. Van de zeven aanvallende opties die de Italiaanse trainer voor handen heeft, zou de Belg slechts op de zesde plaats staan.

TIJD VOOR TRANSFER
Een goede WK-campagne had hem kunnen doen opschuiven binnen die hiërarchie, maar die kwam er dus niet. Bijgevolg zal Hazard zich ook in de tweede seizoenshelft moeten neerleggen bij een beperkt bijrolletje. Het lijkt dan ook stilaan tijd voor een transfer, zeker omdat de club ook wil verlost zijn van zijn zware salaris. Maar de aanvaller liet zelf al verstaan dat hij ten vroegste pas komende zomer wil vertrekken. Sportief gezien lijkt de carrière van Hazard dus in een complete impasse te zitten.

LEES OOK: Courtois ooit T1? Rode Duivel verklapt grootse plannen

Hazard moet in de winter vertrekken bij Real Madrid ...

Meest recent

Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

7
7
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

73
73
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

34
34
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

53
53
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

793
793
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

44
44
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

56
56
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

324
324
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

175
175
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

104
104
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

120
120
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

116
116
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

30
30
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

924
924
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

114
114
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

55
55
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

338
338
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

786
786
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

120
120
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

80
80
'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

KRC Genk lijkt deze mercato een topspeler te verliezen. De Premier League lijkt steeds harder te ...

406
406
'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Royal Antwerp FC blijft alles verkopen wat verkoopbaar is. De Great Old staat volgens Sky Sports ...

618
618
'Belgische topclub(s) zetten zinnen op goalgetter'

De Belgische topclubs zijn op zoek naar versterking. Eén speler geniet de nodige interesse, ...

268
268
'STVV slaat toe en laat JPL-topclub verweesd achter'

STVV wil alles op alles zetten om zijn plaats in de top zes te behouden én de toekomst voor ...

708
708
Stijnen zet puntjes op de i omtrent Nainggolan-soap

Er was de afgelopen dagen heel veel te doen over Radja Nainggolan. Patro Eisden wil hem dolgraag ...

100
100

Meer sportnieuws