'Hazard slikt meteen nieuwe uppercut bij Real Madrid'

door
'Hazard slikt meteen nieuwe uppercut bij Real Madrid'

De vroegtijdige uitschakeling op het wereldkampioenschap in Qatar kwam uiteraard bijzonder hard aan bij de Rode Duivels. Maar nu de eerste emoties wat gaan liggen zijn, kunnen de spelers zich stilaan weer gaan focussen op de tweede seizoenshelft bij hun respectievelijke clubs. Al wordt dat voor Eden Hazard geen pretje.


De 31-jarige aanvaller genoot tijdens de eerste WK-matchen opnieuw volop het vertrouwen van voormalig bondscoach Roberto Martinez. Zo kreeg hij tegen Canada en Marokko telkens de voorkeur op onder meer Leandro Trossard, die toch aan een sterk seizoen bezig was. De bankzitter van Real Madrid liet ook enkele veelbelovende flitsen zien. Maar op geen enkel moment was hij beslissend of kon hij de ploeg bij de hand nemen.

Het valt dan ook te betwijfelen of de nieuwe bondscoach voor hem nog een belangrijke rol zal voorzien. Als Hazard doorgaat als international tenminste, iets wat hij vlak na de partij tegen Kroatië zelf in twijfel trok. Maar ook de vooruitzichten op clubniveau zijn niet bepaald rooskleurig. Zo schrijft AS dat coach Carlo Ancelotti het vertrouwen in Hazard volledig verloren is. Van de zeven aanvallende opties die de Italiaanse trainer voor handen heeft, zou de Belg slechts op de zesde plaats staan.

TIJD VOOR TRANSFER
Een goede WK-campagne had hem kunnen doen opschuiven binnen die hiërarchie, maar die kwam er dus niet. Bijgevolg zal Hazard zich ook in de tweede seizoenshelft moeten neerleggen bij een beperkt bijrolletje. Het lijkt dan ook stilaan tijd voor een transfer, zeker omdat de club ook wil verlost zijn van zijn zware salaris. Maar de aanvaller liet zelf al verstaan dat hij ten vroegste pas komende zomer wil vertrekken. Sportief gezien lijkt de carrière van Hazard dus in een complete impasse te zitten.

LEES OOK: Vete Garcia - De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Hazard moet in de winter vertrekken bij Real Madrid ...

Meest recent

'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

17
17
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

10
10
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

42
42
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

90
90
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

90
90
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

93
93
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

49
49
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

36
36
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

174
174
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

538
538
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

94
94
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

63
63
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

79
79
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

265
265
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

165
165
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

173
173
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

55
55
Anderlecht geeft Manchester United voetballes

RSC Anderlecht neemt voor het tweede jaar op rij deel aan de Premier League International Cup. ...

243
243
Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Union SG en Zulte Waregem nemen het vanavond op tegen elkaar. Bij Essevee ligt geen enkele druk. ...

60
60
Pijnlijke afgang Standard: "Dit is onacceptabel"

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

116
116
Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Club Brugge heeft een moeilijke maand achter de rug en kon slechts één van zijn vijf ...

586
586
Voeten terug op de grond: Anderlecht géén titelkandidaat?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

223
223
'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Titelverdediger FC Barcelona maakte dinsdagavond een statement in La Liga door met 3-1 te winnen in ...

139
139
KBVB op ontploffen: heeft Mannaert de grens overschreden?

Bij de KBVB lopen mensen rond die zich steeds minder goed voelen op het werk. Niet door een verloren ...

298
298
Vete Garcia - De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Aanstaande vrijdag wordt in Washington de loting voor het WK 2026 afgewerkt. Het wordt uitkijken of ...

515
515

Meer sportnieuws