'Hazard slikt meteen nieuwe uppercut bij Real Madrid'

door
'Hazard slikt meteen nieuwe uppercut bij Real Madrid'

De vroegtijdige uitschakeling op het wereldkampioenschap in Qatar kwam uiteraard bijzonder hard aan bij de Rode Duivels. Maar nu de eerste emoties wat gaan liggen zijn, kunnen de spelers zich stilaan weer gaan focussen op de tweede seizoenshelft bij hun respectievelijke clubs. Al wordt dat voor Eden Hazard geen pretje.


De 31-jarige aanvaller genoot tijdens de eerste WK-matchen opnieuw volop het vertrouwen van voormalig bondscoach Roberto Martinez. Zo kreeg hij tegen Canada en Marokko telkens de voorkeur op onder meer Leandro Trossard, die toch aan een sterk seizoen bezig was. De bankzitter van Real Madrid liet ook enkele veelbelovende flitsen zien. Maar op geen enkel moment was hij beslissend of kon hij de ploeg bij de hand nemen.

Het valt dan ook te betwijfelen of de nieuwe bondscoach voor hem nog een belangrijke rol zal voorzien. Als Hazard doorgaat als international tenminste, iets wat hij vlak na de partij tegen Kroatië zelf in twijfel trok. Maar ook de vooruitzichten op clubniveau zijn niet bepaald rooskleurig. Zo schrijft AS dat coach Carlo Ancelotti het vertrouwen in Hazard volledig verloren is. Van de zeven aanvallende opties die de Italiaanse trainer voor handen heeft, zou de Belg slechts op de zesde plaats staan.

TIJD VOOR TRANSFER
Een goede WK-campagne had hem kunnen doen opschuiven binnen die hiërarchie, maar die kwam er dus niet. Bijgevolg zal Hazard zich ook in de tweede seizoenshelft moeten neerleggen bij een beperkt bijrolletje. Het lijkt dan ook stilaan tijd voor een transfer, zeker omdat de club ook wil verlost zijn van zijn zware salaris. Maar de aanvaller liet zelf al verstaan dat hij ten vroegste pas komende zomer wil vertrekken. Sportief gezien lijkt de carrière van Hazard dus in een complete impasse te zitten.

LEES OOK: Courtois ooit T1? Rode Duivel verklapt grootse plannen

Hazard moet in de winter vertrekken bij Real Madrid ...

Meest recent

'Club Brugge baalt: parel ontbolstert bij Anderlecht'

De fans van RSC Anderlecht moeten zich geen zorgen maken, want de komende jaren gaat er weer heel ...

32
32
Vanzeir geeft dé reden voor transfer naar Cercle Brugge

Cercle Brugge pakte uit met een grote transfer. Ze huren Dante Vanzeir van AA Gent. Het zou wel eens ...

37
37
Spetterende onthulling Van Gucht: "Van alle kanten komen ze"

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

51
51
Bassette heeft transfer naar echte traditieclub beet

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

16
16
Vergeten grote JPL-namen: actief van Tsjechië tot Marokko

De afgelopen jaren trokken heel wat Belgen naar opvallende bestemmingen. Ook een aantal ex-Rode ...

86
86
'Persoonlijk akkoord: tweede Anderlecht-transfer in zicht'

RSC Anderlecht nam afgelopen maandag afscheid van Cedric Hatenboer, die een half seizoen aan Telstar ...

200
200
'Nieuwe coach United: onderhandelingen al opgestart'

Manchester United heeft andermaal van trainer gewisseld. Afgelopen maandag werd immers afscheid ...

50
50
Nieuwe keepersrotatie bij Club? Jackers doet boekje open

Club Brugge hoopt bij de start van de tweede seizoenshelft enkele geblesseerde spelers te ...

227
227
Genk-fan Luca Brecel opent onverwacht nieuwe sportdeur

Hij verraste vriend en vijand al meer dan eens met zijn keuzes. Net wanneer je denkt dat Luca Brecel ...

43
43
WK-selectie Rode Duivels: enorme verrassing op tafel

Het kalenderjaar 2026 is aangebroken, het aftellen naar het wereldkampioenschap is nu ook echt ...

519
519
‘Club Brugge davert: ‘GO’ voor 10M-winterdeal’

Bij Club Brugge ligt een duur winterdossier klaar. Geen glamour, geen grote naam, wel een stevige ...

358
358
'City heeft beet: 75 miljoen voor eerste bom van 2026'

In de Engelse Premier League wil Manchester City woensdagavond tegen Brighton and Hove Albion zijn ...

59
59
Nieuwe wending: toch géén Gouden Schoen voor Club Brugge?

Komende zondag wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. De voorbije dagen werd vooral Club ...

458
458
'Pech voor Hayen: sterkhouder sowieso weg bij Genk'

Ook KRC Genk is gearriveerd op Spaanse bodem om een winterstage af te werken. Maar de kans is groot ...

212
212
Hazard doet Anderlecht schrikken: vertrek in de maak?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Paars-Wit wil zich immers ...

379
379
'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

552
552
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

509
509
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

210
210
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

92
92
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

317
317
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

117
117
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

560
560
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

192
192
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

228
228
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

62
62

Meer sportnieuws