'Hazard slikt meteen nieuwe uppercut bij Real Madrid'

door stemmen
'Hazard slikt meteen nieuwe uppercut bij Real Madrid'

De vroegtijdige uitschakeling op het wereldkampioenschap in Qatar kwam uiteraard bijzonder hard aan bij de Rode Duivels. Maar nu de eerste emoties wat gaan liggen zijn, kunnen de spelers zich stilaan weer gaan focussen op de tweede seizoenshelft bij hun respectievelijke clubs. Al wordt dat voor Eden Hazard geen pretje.


De 31-jarige aanvaller genoot tijdens de eerste WK-matchen opnieuw volop het vertrouwen van voormalig bondscoach Roberto Martinez. Zo kreeg hij tegen Canada en Marokko telkens de voorkeur op onder meer Leandro Trossard, die toch aan een sterk seizoen bezig was. De bankzitter van Real Madrid liet ook enkele veelbelovende flitsen zien. Maar op geen enkel moment was hij beslissend of kon hij de ploeg bij de hand nemen.

Het valt dan ook te betwijfelen of de nieuwe bondscoach voor hem nog een belangrijke rol zal voorzien. Als Hazard doorgaat als international tenminste, iets wat hij vlak na de partij tegen Kroatië zelf in twijfel trok. Maar ook de vooruitzichten op clubniveau zijn niet bepaald rooskleurig. Zo schrijft AS dat coach Carlo Ancelotti het vertrouwen in Hazard volledig verloren is. Van de zeven aanvallende opties die de Italiaanse trainer voor handen heeft, zou de Belg slechts op de zesde plaats staan.

TIJD VOOR TRANSFER
Een goede WK-campagne had hem kunnen doen opschuiven binnen die hiërarchie, maar die kwam er dus niet. Bijgevolg zal Hazard zich ook in de tweede seizoenshelft moeten neerleggen bij een beperkt bijrolletje. Het lijkt dan ook stilaan tijd voor een transfer, zeker omdat de club ook wil verlost zijn van zijn zware salaris. Maar de aanvaller liet zelf al verstaan dat hij ten vroegste pas komende zomer wil vertrekken. Sportief gezien lijkt de carrière van Hazard dus in een complete impasse te zitten.

LEES OOK: Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Hazard moet in de winter vertrekken bij Real Madrid ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Union mikt op jackpot: alle records aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

5
5
Bekerstress bij RSCA: cruciale update uit ziekenboeg

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

14
14
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

42
42
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

40
40
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

125
125
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

155
155
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

123
123
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

117
117
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

454
454
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

660
660
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

393
393
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

202
202
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

120
120
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

79
79
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

204
204
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

408
408
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

190
190
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

34
34
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

292
292
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

278
278
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

429
429
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

434
434
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

294
294
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

47
47

Meer sportnieuws