Goal: België met dit opvallend elftal op WK 2026

door
Goal: België met dit opvallend elftal op WK 2026

Terwijl de 1/8ste finales van het WK in Qatar inmiddels op volle toeren draaien, likken de Rode Duivels nog steeds hun wonden na de pijnlijke uitschakeling tegen Kroatië. Maar er moet ondertussen ook al naar de nabije toekomst gekeken worden. Zo komen er uiteraard nog meer grote toernooien aan.


Binnen 18 maanden is er bijvoorbeeld al het EK 2024. Momenteel ziet het er naar uit dat de nieuwe bondscoach daarvoor nog kan rekenen op het merendeel van de spelers uit de voorbije WK-selectie. Maar tegen het WK 2026 in Noord- en Midden-Amerika zal er toch behoorlijk doorgeselecteerd moeten worden. Bij het bekende voetbalmedium Goal.com maakte men alvast een mogelijke basisploeg voor 2026 op.

Men houdt er wel rekening mee dat jongens als Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku na het EK 2024 afhaken, hoewel zij in principe nog tot en met het volgende WK kunnen doorgaan. Van de ploeg die op het WK 2018 brons pakte, blijft dus enkel Thibaut Courtois over. Voor de defensie kiest men bij Goal.com voor het drietal Zeno Debast-Wout Faes-Leander Dendoncker. Drie spelers dus die ook al deel uitmaakten van de vorige WK-selectie. Op de flanken schuit men dan weer Noah Sadiki en Maxim De Cuyper naar voren, al zullen zij zich dan nog flink moeten door ontwikkelen.

CDK ALS SPEERPUNT
Op het middenveld gaat het medium dan weer voor Roméo Lavia en Youri Tielemans, al zou ook Amadou Onana uiteraard een goede optie zijn. Voorin tot slot, wordt Charles De Ketelaere naar voren geschoven als diepste man. Hij wordt geflankeerd door Yari Verschaeren en Jérémy Doku. Op zich dus geen onaardige ploeg met het nodige talent, al zal een aantal van de genoemde spelers nog grote stappen moeten zetten in de eerstvolgende seizoenen.

Duivels op WK 2026 volgens Goal.com:
Courtois; Debast, Faes, Dendoncker; Sadiki, Tielemans, Lavia, De Cuyper; Verschaeren, De Ketelaere, Doku

LEES OOK: Ervaren Rode Duivel op plaats gezet: "Pure nonchalance"

Denk u dat de Duivels in de eerstvolgende vijf jaar zullen meedoen voor prijzen?

Meest recent

'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

54
54
Geduld Garcia op? De Ketelaere wankelt

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

31
31
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

13
13
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

50
50
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

132
132
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

40
40
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat schreef zaterdag geschiedenis door op amper 17-jarige leeftijd zijn debuut te vieren ...

237
237
Flops kosten Genk duur: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

753
753
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

35
35
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

235
235
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

47
47
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

234
234
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

72
72
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

217
217
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

40
40
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

82
82
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

145
145
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

377
377
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

236
236
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

93
93
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

76
76
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

96
96
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

49
49
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

487
487
'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

378
378

Meer sportnieuws