'Inter lanceert masterplan met gebroken Lukaku'

door
'Inter lanceert masterplan met gebroken Lukaku'

Na de WK-uitschakeling tegen Kroatië, kon Romelu Lukaku zijn emoties niet langer onder controle houden. De spits had er dan ook alles aan gedaan om tijdig weer fit te geraken, maar kon de vroegtijdige uitschakeling uiteindelijk niet voorkomen. Maar de bedoeling is om snel weer de knop om te draaien.


Na een teleurstellend seizoen bij Chelsea FC, keerde de aanvaller afgelopen zomer op huurbasis terug naar Internazionale. Na een aantal wedstrijden viel hij echter geblesseerd uit. Enkele weken geleden maakte hij zijn rentree, maar al snel herviel hij terug. Lukaku besloot vervolgens om terug te keren naar België, waar hij revalideerde met de hulp van topkinesist Lieven Maesschalck. Uiteindelijk geraakte hij ook tijdig fit voor de beslissende duels van de groepsfase.

Na een korte invalbeurt tegen Marokko, kreeg Lukaku tegen Kroatië een volledige tweede helft om zich te tonen. Met hem tussen de lijnen konden de Belgen ook veel meer gevaar creëren. Maar zijn gebrek aan ritme kwam de spits duur te staan, zo liet hij het afweten in de afwerking. Achteraf kreeg hij dan ook de volle lading in de buitenlandse pers. Maar Lukaku was vooral zelf bijzonder teleurgesteld. Toch zou hij niet bij de pakken blijven zitten.

ALLES OP TWEEDE SEIZOENSHELFT
Zo staat Lukaku zaterdag zelfs op de voorpagina van La Gazzetta dello Sport. Volgens de roze sportkrant heeft Inter immers een masterplan opgesteld om hem fit te krijgen. De Rode Duivel zou een vijftal dagen verlof krijgen om alles op een rijtje te zetten na de WK-teleurstelling. Vervolgens wordt hij in het trainingscentrum van Inter verwacht, waar hij de nodige fysieke testen zal ondergaan en eerst een individueel programma zal afwerken.

Daarna is het de bedoeling om hem via de oefenwedstrijden tegen Real Betis en Reggina volledig klaar te stomen voor de tweede seizoenshelft. Bij GdS beweert men dat Lukaku zelf liefst zo snel mogelijk weer in actie zou komen. Als het aan hem lag, reisde hij meteen door naar Malta waar de rest van zijn ploegmaats volgende week een oefenstage afwerken. Maar Inter houdt hem nauwgezet aan het vooropgestelde plan en hoopt de beste Lukaku te zien in de tweede seizoenshelft.

LEES OOK: Beeld Lukaku gaat heel Italië rond: Antonio Conte reageert

Na nieuwjaar zullen we de beste Lukaku zien ...

Meest recent

'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

65
65
Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

134
134
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

98
98
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

180
180
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

412
412
Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

314
314
Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

266
266
'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

296
296
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

196
196
'WK-selectie Duivels: verrassende naam plots in de running'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

314
314
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

252
252
Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

502
502
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

547
547
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

369
369
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

508
508
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

321
321
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

352
352
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

83
83
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

367
367
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

300
300
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

229
229
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

393
393
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

150
150
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

119
119
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

195
195

Meer sportnieuws