'Inter lanceert masterplan met gebroken Lukaku'

door
'Inter lanceert masterplan met gebroken Lukaku'

Na de WK-uitschakeling tegen Kroatië, kon Romelu Lukaku zijn emoties niet langer onder controle houden. De spits had er dan ook alles aan gedaan om tijdig weer fit te geraken, maar kon de vroegtijdige uitschakeling uiteindelijk niet voorkomen. Maar de bedoeling is om snel weer de knop om te draaien.


Na een teleurstellend seizoen bij Chelsea FC, keerde de aanvaller afgelopen zomer op huurbasis terug naar Internazionale. Na een aantal wedstrijden viel hij echter geblesseerd uit. Enkele weken geleden maakte hij zijn rentree, maar al snel herviel hij terug. Lukaku besloot vervolgens om terug te keren naar België, waar hij revalideerde met de hulp van topkinesist Lieven Maesschalck. Uiteindelijk geraakte hij ook tijdig fit voor de beslissende duels van de groepsfase.

Na een korte invalbeurt tegen Marokko, kreeg Lukaku tegen Kroatië een volledige tweede helft om zich te tonen. Met hem tussen de lijnen konden de Belgen ook veel meer gevaar creëren. Maar zijn gebrek aan ritme kwam de spits duur te staan, zo liet hij het afweten in de afwerking. Achteraf kreeg hij dan ook de volle lading in de buitenlandse pers. Maar Lukaku was vooral zelf bijzonder teleurgesteld. Toch zou hij niet bij de pakken blijven zitten.

ALLES OP TWEEDE SEIZOENSHELFT
Zo staat Lukaku zaterdag zelfs op de voorpagina van La Gazzetta dello Sport. Volgens de roze sportkrant heeft Inter immers een masterplan opgesteld om hem fit te krijgen. De Rode Duivel zou een vijftal dagen verlof krijgen om alles op een rijtje te zetten na de WK-teleurstelling. Vervolgens wordt hij in het trainingscentrum van Inter verwacht, waar hij de nodige fysieke testen zal ondergaan en eerst een individueel programma zal afwerken.

Daarna is het de bedoeling om hem via de oefenwedstrijden tegen Real Betis en Reggina volledig klaar te stomen voor de tweede seizoenshelft. Bij GdS beweert men dat Lukaku zelf liefst zo snel mogelijk weer in actie zou komen. Als het aan hem lag, reisde hij meteen door naar Malta waar de rest van zijn ploegmaats volgende week een oefenstage afwerken. Maar Inter houdt hem nauwgezet aan het vooropgestelde plan en hoopt de beste Lukaku te zien in de tweede seizoenshelft.

LEES OOK: Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

Na nieuwjaar zullen we de beste Lukaku zien ...

Meest recent

'Nieuwe miljoenendeal: Club krijgt cruciaal nieuws in dossier-Seys'

Club Brugge zal ook in 2026 ongetwijfeld weer gaan cashen op de transfermarkt. Men wil de ...

46
46
'Totale wending bij Bayern: Kompany staat perplex'

Bayern München is ijzersterk aan zijn tweede seizoenshelft begonnen en won tot dusver al zijn ...

48
48
TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

150
150
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

190
190
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

36
36
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

350
350
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

229
229
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

497
497
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

394
394
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

297
297
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

68
68
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

113
113
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

741
741
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

575
575
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

280
280
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

344
344
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

860
860
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

382
382
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

338
338
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

436
436
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

185
185
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

182
182
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

101
101
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

324
324
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

323
323

Meer sportnieuws