'Inter lanceert masterplan met gebroken Lukaku'

165 stemmen
'Inter lanceert masterplan met gebroken Lukaku'

Na de WK-uitschakeling tegen Kroatië, kon Romelu Lukaku zijn emoties niet langer onder controle houden. De spits had er dan ook alles aan gedaan om tijdig weer fit te geraken, maar kon de vroegtijdige uitschakeling uiteindelijk niet voorkomen. Maar de bedoeling is om snel weer de knop om te draaien.


Na een teleurstellend seizoen bij Chelsea FC, keerde de aanvaller afgelopen zomer op huurbasis terug naar Internazionale. Na een aantal wedstrijden viel hij echter geblesseerd uit. Enkele weken geleden maakte hij zijn rentree, maar al snel herviel hij terug. Lukaku besloot vervolgens om terug te keren naar België, waar hij revalideerde met de hulp van topkinesist Lieven Maesschalck. Uiteindelijk geraakte hij ook tijdig fit voor de beslissende duels van de groepsfase.

Na een korte invalbeurt tegen Marokko, kreeg Lukaku tegen Kroatië een volledige tweede helft om zich te tonen. Met hem tussen de lijnen konden de Belgen ook veel meer gevaar creëren. Maar zijn gebrek aan ritme kwam de spits duur te staan, zo liet hij het afweten in de afwerking. Achteraf kreeg hij dan ook de volle lading in de buitenlandse pers. Maar Lukaku was vooral zelf bijzonder teleurgesteld. Toch zou hij niet bij de pakken blijven zitten.

ALLES OP TWEEDE SEIZOENSHELFT
Zo staat Lukaku zaterdag zelfs op de voorpagina van La Gazzetta dello Sport. Volgens de roze sportkrant heeft Inter immers een masterplan opgesteld om hem fit te krijgen. De Rode Duivel zou een vijftal dagen verlof krijgen om alles op een rijtje te zetten na de WK-teleurstelling. Vervolgens wordt hij in het trainingscentrum van Inter verwacht, waar hij de nodige fysieke testen zal ondergaan en eerst een individueel programma zal afwerken.

Daarna is het de bedoeling om hem via de oefenwedstrijden tegen Real Betis en Reggina volledig klaar te stomen voor de tweede seizoenshelft. Bij GdS beweert men dat Lukaku zelf liefst zo snel mogelijk weer in actie zou komen. Als het aan hem lag, reisde hij meteen door naar Malta waar de rest van zijn ploegmaats volgende week een oefenstage afwerken. Maar Inter houdt hem nauwgezet aan het vooropgestelde plan en hoopt de beste Lukaku te zien in de tweede seizoenshelft.

LEES OOK: 'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Na nieuwjaar zullen we de beste Lukaku zien ...

Meest recent

Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

2
2
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

41
41
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

33
33
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

13
13
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

149
149
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

93
93
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

38
38
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

17
17
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

34
34
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

27
27
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

68
68
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

257
257
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

211
211
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

105
105
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

644
644
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

250
250
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

320
320
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

630
630
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

67
67
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

397
397
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

170
170
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

108
108
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

617
617
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

91
91
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

698
698

Meer sportnieuws