'Inter lanceert masterplan met gebroken Lukaku'

door
'Inter lanceert masterplan met gebroken Lukaku'

Na de WK-uitschakeling tegen Kroatië, kon Romelu Lukaku zijn emoties niet langer onder controle houden. De spits had er dan ook alles aan gedaan om tijdig weer fit te geraken, maar kon de vroegtijdige uitschakeling uiteindelijk niet voorkomen. Maar de bedoeling is om snel weer de knop om te draaien.


Na een teleurstellend seizoen bij Chelsea FC, keerde de aanvaller afgelopen zomer op huurbasis terug naar Internazionale. Na een aantal wedstrijden viel hij echter geblesseerd uit. Enkele weken geleden maakte hij zijn rentree, maar al snel herviel hij terug. Lukaku besloot vervolgens om terug te keren naar België, waar hij revalideerde met de hulp van topkinesist Lieven Maesschalck. Uiteindelijk geraakte hij ook tijdig fit voor de beslissende duels van de groepsfase.

Na een korte invalbeurt tegen Marokko, kreeg Lukaku tegen Kroatië een volledige tweede helft om zich te tonen. Met hem tussen de lijnen konden de Belgen ook veel meer gevaar creëren. Maar zijn gebrek aan ritme kwam de spits duur te staan, zo liet hij het afweten in de afwerking. Achteraf kreeg hij dan ook de volle lading in de buitenlandse pers. Maar Lukaku was vooral zelf bijzonder teleurgesteld. Toch zou hij niet bij de pakken blijven zitten.

ALLES OP TWEEDE SEIZOENSHELFT
Zo staat Lukaku zaterdag zelfs op de voorpagina van La Gazzetta dello Sport. Volgens de roze sportkrant heeft Inter immers een masterplan opgesteld om hem fit te krijgen. De Rode Duivel zou een vijftal dagen verlof krijgen om alles op een rijtje te zetten na de WK-teleurstelling. Vervolgens wordt hij in het trainingscentrum van Inter verwacht, waar hij de nodige fysieke testen zal ondergaan en eerst een individueel programma zal afwerken.

Daarna is het de bedoeling om hem via de oefenwedstrijden tegen Real Betis en Reggina volledig klaar te stomen voor de tweede seizoenshelft. Bij GdS beweert men dat Lukaku zelf liefst zo snel mogelijk weer in actie zou komen. Als het aan hem lag, reisde hij meteen door naar Malta waar de rest van zijn ploegmaats volgende week een oefenstage afwerken. Maar Inter houdt hem nauwgezet aan het vooropgestelde plan en hoopt de beste Lukaku te zien in de tweede seizoenshelft.

LEES OOK: Geluk en drama in Napels: De Bruyne scoort, maar valt uit

Na nieuwjaar zullen we de beste Lukaku zien ...

Meest recent

Genk likt wonden: Fink slikt bittere pil uit ziekenboeg

Alweer geen clean sheet, alweer puntenverlies. Na het gelijkspel in eigen huis tegen La ...

23
23
Gheysens velt verdict: Wils richting exit bij Antwerp?

De sportieve malaise duurt voort bij Antwerp, dat zondag in eigen huis met 0-1 onderuit ging tegen ...

35
35
Politiek steunt Pro League: DAZN op matje geroepen

Het verzoek van DAZN om opnieuw rond de tafel te zitten met de Pro League en de voorwaarden van het ...

64
64
Gumienny doet pikante uitspraak over afgekeurde Genkse goal

KRC Genk liet zondagavond op pijnlijke wijze de kans laten liggen om weer dichter bij de top zes te ...

231
231
Bidden voor Garcia: volgende zware blessure bij Duivel?

Het is voor Rudi Garcia geen fijne week geweest. De bondscoach zag de voorbije dagen verschillende ...

62
62
Opmerkelijk: La Louvière-coach excuseert zich bij Fink

Promovendus La Louvière blijft het best aardig doen in de Jupiler Pro League. De verrassende ...

120
120
Penders net geen held, Fofana in tranen, weer domper Openda

Zondagavond kwamen in het buitenland nog enkele Rode Duivels in actie. In de kraker tussen Lyon en ...

48
48
Hubert ziet Union groeien: "Die les hebben we getrokken"

Union kreeg enkele dagen geleden nog een tweede pandoering op rij in de Champions League, want net ...

30
30
Fink doet voorspelling na nieuwe opdoffer Genk

Al voor de derde officiële wedstrijd op rij is KRC Genk zondag blijven steken op een ...

568
568
Wat een week: Belgische Villa-beul alweer de held

Een week geleden was hij voor de modale Belgische voetballiefhebber nog compleet onbekend, maar de ...

33
33
Wéér zelfde pijnpunt Genk: "Moeten oplossing vinden"

Het blijft dit seizoen voor KRC Genk zeer wisselvallig lopen. De Limburgers tankten eerder deze week ...

119
119
Ondanks dwarszittende VAR klopt Union toch STVV

Union heeft zich hersteld van de pandoering tegen Inter in de Champions League met een zege in de ...

75
75
Vandenbroeck: "Daardoor zit ik met een dubbel gevoel"

Zulte Waregem blijft punten bij elkaar sprokkelen. Ze wisten een punt weg te kapen bij Cercle ...

72
72
KRC Genk bijt de tanden stuk op pittig La Louvière

KRC Genk boekte een 7 op 9 en speelde een goede Europese match tegen Real Betis. Tegen La ...

77
77
Van der Bruggen baalt stevig: "Ronduit belachelijk"

Cercle Brugge kent een bijzonder moeizaam seizoen. Tegen Zulte Waregem wisten ze alweer geen zege te ...

142
142
Antwerp vat vol frustratie: "Toch kan dit kantelmoment zijn"

Royal Antwerp FC blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. De Great Old verloor onverdiend ...

141
141
Vermant dolgelukkig: "Voor Club Brugge is het nooit makkelijk"

Romeo Vermant is geen goalgetter pur sang, maar wel iemand die altijd belangrijke goals maakt. Zo ...

124
124
Ruzie na Real-Barça: Courtois en Yamal in de clinch

Real Madrid won vandaag de Spaanse klassieker tegen FC Barcelona met 2-1. Een verdiende zege voor de ...

227
227
Mechele ziet één groot pijnpunt bij Club Brugge

Club Brugge won net als vorige week op een diefje op verplaatsing. Ook deze keer was de 0-1 gevleid. ...

302
302
Real Madrid pakt de scalp van Barcelona na héérlijke Clasico

Dé grootste match in het clubvoetbal stond om 16u15 op het programma in Spanje: Real Madrid ...

91
91
STVV aast op megastunt: “Als we dat doen…”

STVV is aan een zeer goed seizoen bezig. Na een goede zomermercato wist de club een goed elftal ...

63
63
Zulte Waregem met succesje, Beerschot juicht in het slot

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er een aantal matchen op het programma. ...

103
103
Antwerp baalt enorm: "Ik heb geen magisch recept"

Royal Antwerp FC speelde een goede wedstrijd tegen Club Brugge. Ze verdienden altijd een punt en ...

164
164
Club ziet speler uitvallen: "Lijkt een zware blessure"

Club Brugge won met 0-1 op het veld van Royal Antwerp FC, maar dat was niet verdiend. De Great Old ...

273
273
Arsenal deelt Manchester City ferme tik uit

In de Premier League lijkt Liverpool dit seizoen geen titelkandidaat meer te zijn. Het niveau is ...

55
55

Meer sportnieuws