'Inter lanceert masterplan met gebroken Lukaku'

door
'Inter lanceert masterplan met gebroken Lukaku'

Na de WK-uitschakeling tegen Kroatië, kon Romelu Lukaku zijn emoties niet langer onder controle houden. De spits had er dan ook alles aan gedaan om tijdig weer fit te geraken, maar kon de vroegtijdige uitschakeling uiteindelijk niet voorkomen. Maar de bedoeling is om snel weer de knop om te draaien.


Na een teleurstellend seizoen bij Chelsea FC, keerde de aanvaller afgelopen zomer op huurbasis terug naar Internazionale. Na een aantal wedstrijden viel hij echter geblesseerd uit. Enkele weken geleden maakte hij zijn rentree, maar al snel herviel hij terug. Lukaku besloot vervolgens om terug te keren naar België, waar hij revalideerde met de hulp van topkinesist Lieven Maesschalck. Uiteindelijk geraakte hij ook tijdig fit voor de beslissende duels van de groepsfase.

Na een korte invalbeurt tegen Marokko, kreeg Lukaku tegen Kroatië een volledige tweede helft om zich te tonen. Met hem tussen de lijnen konden de Belgen ook veel meer gevaar creëren. Maar zijn gebrek aan ritme kwam de spits duur te staan, zo liet hij het afweten in de afwerking. Achteraf kreeg hij dan ook de volle lading in de buitenlandse pers. Maar Lukaku was vooral zelf bijzonder teleurgesteld. Toch zou hij niet bij de pakken blijven zitten.

ALLES OP TWEEDE SEIZOENSHELFT
Zo staat Lukaku zaterdag zelfs op de voorpagina van La Gazzetta dello Sport. Volgens de roze sportkrant heeft Inter immers een masterplan opgesteld om hem fit te krijgen. De Rode Duivel zou een vijftal dagen verlof krijgen om alles op een rijtje te zetten na de WK-teleurstelling. Vervolgens wordt hij in het trainingscentrum van Inter verwacht, waar hij de nodige fysieke testen zal ondergaan en eerst een individueel programma zal afwerken.

Daarna is het de bedoeling om hem via de oefenwedstrijden tegen Real Betis en Reggina volledig klaar te stomen voor de tweede seizoenshelft. Bij GdS beweert men dat Lukaku zelf liefst zo snel mogelijk weer in actie zou komen. Als het aan hem lag, reisde hij meteen door naar Malta waar de rest van zijn ploegmaats volgende week een oefenstage afwerken. Maar Inter houdt hem nauwgezet aan het vooropgestelde plan en hoopt de beste Lukaku te zien in de tweede seizoenshelft.

LEES OOK: Schoktransfer Lukaku? 'Napoli-toekomst in handen één man'

Na nieuwjaar zullen we de beste Lukaku zien ...

Meest recent

'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

12
12
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

64
64
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

76
76
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

184
184
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

166
166
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

174
174
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

106
106
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

100
100
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

172
172
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

494
494
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

256
256
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

94
94
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

90
90
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

259
259
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

258
258
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

116
116
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

425
425
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

323
323
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

225
225
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

379
379
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

1075
1075
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

119
119
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

217
217
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

341
341
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

99
99

Meer sportnieuws