Duitse gemoederen koken over: "Absolute nonsens"

door
Duitse gemoederen koken over:

Niet alleen de Rode Duivels hebben het WK donderdagavond met de start tussen de benen moeten verlaten, ook voor Duitsland zit het toernooi in Qatar erop. De Duitsers sneuvelden uiteindelijk op basis van hun doelsaldo. Voor het tweede WK op rij vormt de groepsfase dus het eindstation.


En dat gegeven zorgde uiteraard voor een storm aan kritiek vanuit de Duitse media. "Het is een schande! Na het WK 2018 in Rusland dachten we: het kan niet erger. Vandaag weten we: het kan erger", schrijft men bij BILD. "Drie toernooien op rij hebben we niets gepresteerd. De voetbalwereld bibberde voor ons. Wij werden geprezen als toernooi-ploeg. Nu is Duitsland slechts een voetbaldwerg."

Maar niet enkel de Duitser pers toonde zich scherp. Ook de spelers zelfs staken hun teleurstelling niet weg. "Het is absoluut de zwaarste dag in mijn carrière", reageerde Joshua Kimmich. Zijn Bayern-ploegmaat Thomas Müller leek zelfs op een afscheid als international te hinten. "Het is een complete ramp. Ik weet niet hoe ik verder moet. Als dit mijn laatste wedstrijd was, dan zou ik graag een paar woorden richten tot de Duitse voetbalfans", aldus Müller, alvorens hij overging tot een dankbetuiging.

BOZE FLICK
Bondscoach Hansi Flick kreeg het op zijn beurt aan de stok met Bastian Schweinsteiger. De voormalige international is tegenwoordig aan de slag als analist en toonde zich behoorlijk scherp. Zo vond hij onder meer dat de spelers veel te weinig vechtlust vertoonden. Iets wat de bondscoach totaal onterecht vond. "Absolute nonsens! Dat het vuur ontbreekt bij de spelers, dat zie ik niet", aldus Flick terwijl hij de televisie-uitzending tegenover Schweinsteiger stond.

LEES OOK: 'Flick steekt duim omhoog: eerste zomertransfer Barça'

Duitsland is dé teleurstelling van het WK tot dusver ...

Meest recent

Groot gemis: "Hij is samen met Tzolis beste speler in JPL"

De kaarten zijn geschud in de Jupiler Pro League, de plekjes in de verschillende Play-Offs zijn ...

41
41
Overzicht Europa: record Kompany, eindelijk prijs Arsenal?

De eerste interland-break van het seizoen is begonnen, de clubs kunnen even tot rust komen in ...

45
45
Mokerslag Anderlecht: zo reageert Coucke op Cercle-fiasco

RSC Anderlecht heeft de reguliere competitie in de Jupiler Pro League afgesloten met een pijnlijke ...

264
264
"Ongelooflijk" - Garcia wild van 'genie' bij Rode Duivels

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

112
112
'Eerste zomeraanwinst: Standard op zucht van JPL-uitblinker'

Standard zal in de komende weken via de Europe Play-Offs alsnog trachten om een Europees ticket af ...

149
149
Drama rond Lukaku ontploft: Conte grijpt genadeloos in

Het signaal van Conte kon bijna niet harder zijn voor Romelu Lukaku. Terwijl Napoli blijft winnen, ...

117
117
'Hayen zet orde op zaken: eerste slachtoffer in vizier'

KRC Genk heeft een absolute rotweek achter de rug. Daags na de Europese uitschakeling in Freiburg, ...

249
249
Hommeles bij Duivels: ophef rond één naam in selectie

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

280
280
Nieuwe TD op komst: Anderlecht dropt belangrijke hint

Nu het seizoen even onderbroken wordt door de nationale ploegen, hebben de clubs tijd om zich te ...

281
281
Kalender Play-Offs: groot voordeel Club in volle titelstrijd

In de komende dagen zijn de nationale ploegen aan zet, vervolgens barst de titelstrijd in de ...

704
704
Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs

Na de interlandbreak is het money time in de Jupiler Pro League, waar de reguliere competitie dan ...

260
260
'1B-revelatie dropt hint: RSCA, Union, Gent of Club?'

De titelstrijd lijkt straks opnieuw een tweekoppige race tussen Union en Club Brugge te worden, al ...

348
348
Opvallende afwezige bij Club Brugge: veto van Leko?

Club Brugge sloot de reguliere competitie zondag af met een klinkende zege tegen KV Mechelen. ...

425
425
Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

540
540
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

51
51
Italianen wrijven zich in de ogen: verbluffende vaststelling De Bruyne

Kevin De Bruyne werkte afgelopen vrijdag tegen Cagliari zijn eerste volledige wedstrijd af sinds ...

108
108
Anderlecht spoelt kater door: Bornauw waarschuwt Club Brugge

RSC Anderlecht sloot zondagavond de reguliere competitie af met een pijnlijke slipper in eigen huis ...

355
355
'Flick steekt duim omhoog: eerste zomertransfer Barça'

FC Barcelona gaat na de interland-break op jacht naar de Spaanse titel én de eindzege in de ...

76
76
Gevecht om Gouden Stier: Anderlecht kwelduivel Club Brugge

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Na de interland-break barst de voorlopig laatste ...

332
332
Gezichtsverlies bij Anderlecht: "Ronduit onvergeeflijk"

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

261
261
‘Club deelt mokerslag uit: Leko furieus door transferdeal'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato, maar botst daarbij stevig op Ivan Leko. Een ...

642
642
'Club Brugge laat oogje vallen op steunpilaar KV Mechelen'

Met een 4-1 nederlaag denderde KV Mechelen zondag tegen Club Brugge van zijn roze welk. Nu het voor ...

415
415
Anderlecht historisch slecht: harde cijfers voor Taravel

Een scenaro waar vooraf haast niemand rekening mee hield, hing even toch in de lucht: KRC Genk en AA ...

176
176
Lardot evalueert Belgische arbitrage: "Een punt op 10?"

Zondag werd in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgerond. Ook nu ...

221
221
Club Brugge verschaft update over blessure Vanaken

Met een klinkende 4-1 zege tegen KV Mechelen hield Club Brugge zondag een geslaagde generale ...

245
245

Meer sportnieuws