Duitse gemoederen koken over: "Absolute nonsens"

196
Duitse gemoederen koken over:

Niet alleen de Rode Duivels hebben het WK donderdagavond met de start tussen de benen moeten verlaten, ook voor Duitsland zit het toernooi in Qatar erop. De Duitsers sneuvelden uiteindelijk op basis van hun doelsaldo. Voor het tweede WK op rij vormt de groepsfase dus het eindstation.


En dat gegeven zorgde uiteraard voor een storm aan kritiek vanuit de Duitse media. "Het is een schande! Na het WK 2018 in Rusland dachten we: het kan niet erger. Vandaag weten we: het kan erger", schrijft men bij BILD. "Drie toernooien op rij hebben we niets gepresteerd. De voetbalwereld bibberde voor ons. Wij werden geprezen als toernooi-ploeg. Nu is Duitsland slechts een voetbaldwerg."

Maar niet enkel de Duitser pers toonde zich scherp. Ook de spelers zelfs staken hun teleurstelling niet weg. "Het is absoluut de zwaarste dag in mijn carrière", reageerde Joshua Kimmich. Zijn Bayern-ploegmaat Thomas Müller leek zelfs op een afscheid als international te hinten. "Het is een complete ramp. Ik weet niet hoe ik verder moet. Als dit mijn laatste wedstrijd was, dan zou ik graag een paar woorden richten tot de Duitse voetbalfans", aldus Müller, alvorens hij overging tot een dankbetuiging.

BOZE FLICK
Bondscoach Hansi Flick kreeg het op zijn beurt aan de stok met Bastian Schweinsteiger. De voormalige international is tegenwoordig aan de slag als analist en toonde zich behoorlijk scherp. Zo vond hij onder meer dat de spelers veel te weinig vechtlust vertoonden. Iets wat de bondscoach totaal onterecht vond. "Absolute nonsens! Dat het vuur ontbreekt bij de spelers, dat zie ik niet", aldus Flick terwijl hij de televisie-uitzending tegenover Schweinsteiger stond.

LEES OOK: Kompany: "Misschien verliest Duitsland de finale van België"

Duitsland is dé teleurstelling van het WK tot dusver ...

Meest recent

Crisis loert bij puntenloos Kortrijk: "Het is simpel ..."

KV Kortrijk leek zondagnamiddag uitgerekend in de derby tegen Zulte Waregem op weg naar zijn eerste ...

7
7
‘Kompany heeft eigen Bayern-speler compleet genaaid’

Vincent Kompany sprak zijn vertrouwen in Jonas Urbig openlijk uit, maar achter de schermen speelde ...

18
18
Arsenal wint Londense clash: Tzolis beslissend tegen Chelsea

In de Premier League telt Arsenal FC na drie speeldagen nog steeds het maximum van de punten. De ...

34
34
"Geen hol waard" - Anderlecht-aanwinst valt uit de toon

RSC Anderlecht stond zondagavond voor een op papier lastige opdracht. Zo kreeg de recordkampioen het ...

97
97
Nieuwe doel voor swingend Gent: "Zullen we alles aan doen"

AA Gent blijft de successen maar opstapelen in dit prille seizoen. Zondagmiddag legden de Buffalo's ...

101
101
Barça deelt pak slaag uit; pandoering bij debuut El Ouahdi

FC Barcelona lijkt helemaal klaar voor de start van zijn Champions League-campagne. In La Liga ...

69
69
Buitenkans voor Club: Villa met grote zorgen naar Brugge

Aanstaande dinsdag wordt de League Phase van de Champions League op gang getrapt. Club Brugge komt ...

420
420
Kortrijk in rouw: Zulte Waregem wint derby na ongelooflijk slot

KV Kortrijk blijft ook na vijf speeldagen puntenloos in de kelder van het klassement staan. In de ...

112
112
Opstellingen: Bruno verrast iedereen, Genk met basisdebutant

Traditiegetrouw wordt zondagavond de topper van de speeldag in de Jupiler Pro League afgewerkt. Zo ...

154
154
In extremis optater United-Belgen; AZ domineert Eredivisie

In de Engelse Premier League is Manchester United er niet in geslaagd zijn eerste uitzege van het ...

31
31
Vanaken bejubelt Club-aanwinst: "Daar staat hij voor"

Club Brugge wist vrijdagavond de volle buit te pakken op het veld van promovendus Lommel SK. Erg ...

344
344
Zure degradatie bij Genk: "Maar hij is een topkerel"

KRC Genk haalde in het tussenseizoen verschillende verse krachten in huis. Een aantal van die ...

322
322
Onder Belgische coach: Vardy rondt ophefmakende transfer af

De zomermercato mag dan wel voorbij zijn, transfervrije spelers kunnen nog steeds tekenen bij een ...

82
82
Vermeeren meteen titularis: kranten beoordelen grote rentree

Royal Antwerp FC zorgde in het slot van de transferperiode voor een stunt door Arthur Vermeeren ...

250
250
15 op 15! Ook Cercle valt ten prooi aan Gentse machine

AA Gent blijft voorlopig hoge toppen scheren in de Jupiler Pro League. Zondagmiddag gingen de ...

175
175
Club klaar voor Champions League: Jan Breydel loopt storm

Volgende week gaat de League Phase in de Champions League van start. De enige Belgische deelnemer, ...

580
580
'Bayern onderneemt rigoureus actie na Real-flirt Olise'

Bayern München slaagde tijdens de voorbije mercato erin om zijn sterkhouders aan boord te ...

328
328
Boskamp voorspelt gloednieuwe naam bij Rode Duivels

Het werd een erg interessante transferperiode voor kersvers bondscoach Mark van Bommel. ...

275
275
Gebeten hond bij Club: titularis gooit basisplek te grabbel

Club Brugge heeft zich vrijdagavond herpakt na de slipper op het veld van AA Gent. Tenminste toch ...

717
717
Vitor Bruno grijpt in: Anderlecht met basisdebutant?

RSC Anderlecht staat zondagavond opnieuw voor een stevige uitdaging. De recordkampioen krijgt immers ...

578
578
Gouden Bal 2026: Mourinho ziet maar één kandidaat

Binnen anderhalve maand is het zover, dan wordt in Londen de 70ste Ballon d'Or uitgereikt. Stilaan ...

310
310
'Saudi's slaan fors toe in JPL: transfer van 13.5 miljoen'

In de meeste Europese landen is de mercato inmiddels gesloten, clubs uit Saudi-Arabië mogen ...

130
130
AA Gent verbaast vriend en vijand: tegenstander vol ontzag

AA Gent is uitstekend aan het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League begonnen. Met 12 op 12 staan ...

327
327
Club doet Belgisch voetbal daveren: dríé nieuwe monstertransfers

Dinsdag  opent Club Brugge zijn Champions League-campagne met een thuisduel tegen Aston Villa. ...

961
961
Nieuwe publiekslieveling? "Blij dat RSCA-fans mij waarderen"

RSC Anderlecht won van KV Kortrijk. Daarmee was ook alles gezegd. Het was verdiend, daar bestond ...

318
318

Meer sportnieuws