Kranten zien zwakke schakel: "Hij was de minste Duivel"

door
Kranten zien zwakke schakel:

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor de Rode Duivels. Hoewel ze tegen Kroatië zeker voldoende kansen creëerden, bleven de Belgen donderdagavond op een 0-0-gelijkspel steken. Hierdoor zit het wereldkampioenschap in Qatar er voor ons land op nog voor het toernooi zijn beslissende fase is ingegaan.


Een bijzonder spijtige zaak dus, zeker omdat de prestatie tegen de Kroaten allesbehalve slecht was. De Duivels lieten het vooral liggen in de vorige match tegen Marokko. Toch liepen ook niet alle zaken van een leien dakje tegen Luka Modric en co. Met name de prestatie van Thomas Meunier was behoorlijk tegenvallend. Daags nadien wordt hij op de sportpagina’s van de Belgische kranten dan ook aangeduid als de zwakke schakel.

Bij de beoordelingen van Het Laatste Nieuws is Meunier bijvoorbeeld de enige Belg met een buis (4 op 10). “Liet zich al in de eerste minuut in de luren leggen door Perisic. Moeite met balaannames, moeite met inspeelpasses en voorzetten. Niet de Meunier van weleer. De minste Duivel”, klinkt het daar. “In de eerste minuten zag hij alle kleuren. En in balbezit ontbrak het hem aan vertrouwen. In de tweede helft voelde hij zich iets beter in zijn vel”, schrijft men bij La Dernière Heure.

NIET ZUIVER
Ook bij SudPresse zag men hoe Meunier het in de aanvangsfase bijzonder lastig had met zijn directe tegenstander Ivan Perisic. En hoe hij vervolgens sukkelde in balbezit. “Offensief gezien worstelde hij met zijn passing en voorzetten”, klinkt het bij de Waalse krantengroep. “Niet de zuiverste Rode Duivel. Blijft het wel voortdurend belopen op zijn flank – niet evident. Duwde een ultieme mogelijkheid goed tot bij Lukaku”, besluit men bij Het Nieuwsblad.

LEES OOK: Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Meunier was de minste Duivel tegen Kroatië ...

Meest recent

Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

6
6
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

In de Relegation Play-Offs zijn de plaatsen al verdeeld, maar voorts gaat het overal om de knikkers ...

9
9
'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

159
159
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

181
181
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

226
226
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

97
97
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

280
280
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

189
189
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

733
733
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

99
99
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

142
142
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

227
227
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

89
89
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

162
162
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

93
93
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

168
168
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

66
66
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

40
40
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

309
309
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

105
105
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

394
394
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

365
365
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

105
105
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

214
214
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

409
409

Meer sportnieuws