Kranten zien zwakke schakel: "Hij was de minste Duivel"

door
Kranten zien zwakke schakel:

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor de Rode Duivels. Hoewel ze tegen Kroatië zeker voldoende kansen creëerden, bleven de Belgen donderdagavond op een 0-0-gelijkspel steken. Hierdoor zit het wereldkampioenschap in Qatar er voor ons land op nog voor het toernooi zijn beslissende fase is ingegaan.


Een bijzonder spijtige zaak dus, zeker omdat de prestatie tegen de Kroaten allesbehalve slecht was. De Duivels lieten het vooral liggen in de vorige match tegen Marokko. Toch liepen ook niet alle zaken van een leien dakje tegen Luka Modric en co. Met name de prestatie van Thomas Meunier was behoorlijk tegenvallend. Daags nadien wordt hij op de sportpagina’s van de Belgische kranten dan ook aangeduid als de zwakke schakel.

Bij de beoordelingen van Het Laatste Nieuws is Meunier bijvoorbeeld de enige Belg met een buis (4 op 10). “Liet zich al in de eerste minuut in de luren leggen door Perisic. Moeite met balaannames, moeite met inspeelpasses en voorzetten. Niet de Meunier van weleer. De minste Duivel”, klinkt het daar. “In de eerste minuten zag hij alle kleuren. En in balbezit ontbrak het hem aan vertrouwen. In de tweede helft voelde hij zich iets beter in zijn vel”, schrijft men bij La Dernière Heure.

NIET ZUIVER
Ook bij SudPresse zag men hoe Meunier het in de aanvangsfase bijzonder lastig had met zijn directe tegenstander Ivan Perisic. En hoe hij vervolgens sukkelde in balbezit. “Offensief gezien worstelde hij met zijn passing en voorzetten”, klinkt het bij de Waalse krantengroep. “Niet de zuiverste Rode Duivel. Blijft het wel voortdurend belopen op zijn flank – niet evident. Duwde een ultieme mogelijkheid goed tot bij Lukaku”, besluit men bij Het Nieuwsblad.

LEES OOK: Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

Meunier was de minste Duivel tegen Kroatië ...

Meest recent

Kairat Almaty - Club Brugge op televisie: kijkers opgelet

Na een winterslaap van een tweetal maanden, trekt de Champions League zich dinsdag weer op gang. ...

39
39
'Ruildeal bezorgt Noah Sadiki nieuwe sprookjestransfer'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

36
36
'De Condé in actie: bod voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk is met een flinke domper aan de tweede seizoenshelft begonnen en verloor afgelopen weekend ...

89
89
Hein confronteert Verhaeghe: "Vind dat zwak als coach"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

221
221
‘Anderlecht verstomt: absurde cashdeal voor nieuwe spits’

Anderlecht zet onverwacht een grote stap voor een nieuwe 9. Er ligt een stevige cashdeal klaar, maar ...

360
360
'Club Brugge-bestuur beslist over job Ivan Leko'

Club Brugge is met een dubbele opdoffer aan de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Ivan Leko zal ...

276
276
'Noa Lang genadeloos gedumpt: Napoli schakelt meteen door'

Amper een half jaar na zijn komst, loopt het avontuur van Noa Lang bij SSC Napoli voorlopig op zijn ...

51
51
'Tweede wintertransfer Anderlecht rond: financiële details gelekt'

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een behoorlijk kalme wintermercato en rondde nog maar ...

242
242
Club onder immense druk: Leko grijpt in met basiself

Dinsdag komt ook de Champions League uit zijn winterslaap en daarbij staat Club Brugge meteen ...

207
207
Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

263
263
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

275
275
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

145
145
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

482
482
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

624
624
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

441
441
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

225
225
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

112
112
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

644
644
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

364
364
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

383
383
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

435
435
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

246
246
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

184
184
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

397
397
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

839
839

Meer sportnieuws