Kranten zien zwakke schakel: "Hij was de minste Duivel"

door
Kranten zien zwakke schakel:

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor de Rode Duivels. Hoewel ze tegen Kroatië zeker voldoende kansen creëerden, bleven de Belgen donderdagavond op een 0-0-gelijkspel steken. Hierdoor zit het wereldkampioenschap in Qatar er voor ons land op nog voor het toernooi zijn beslissende fase is ingegaan.


Een bijzonder spijtige zaak dus, zeker omdat de prestatie tegen de Kroaten allesbehalve slecht was. De Duivels lieten het vooral liggen in de vorige match tegen Marokko. Toch liepen ook niet alle zaken van een leien dakje tegen Luka Modric en co. Met name de prestatie van Thomas Meunier was behoorlijk tegenvallend. Daags nadien wordt hij op de sportpagina’s van de Belgische kranten dan ook aangeduid als de zwakke schakel.

Bij de beoordelingen van Het Laatste Nieuws is Meunier bijvoorbeeld de enige Belg met een buis (4 op 10). “Liet zich al in de eerste minuut in de luren leggen door Perisic. Moeite met balaannames, moeite met inspeelpasses en voorzetten. Niet de Meunier van weleer. De minste Duivel”, klinkt het daar. “In de eerste minuten zag hij alle kleuren. En in balbezit ontbrak het hem aan vertrouwen. In de tweede helft voelde hij zich iets beter in zijn vel”, schrijft men bij La Dernière Heure.

NIET ZUIVER
Ook bij SudPresse zag men hoe Meunier het in de aanvangsfase bijzonder lastig had met zijn directe tegenstander Ivan Perisic. En hoe hij vervolgens sukkelde in balbezit. “Offensief gezien worstelde hij met zijn passing en voorzetten”, klinkt het bij de Waalse krantengroep. “Niet de zuiverste Rode Duivel. Blijft het wel voortdurend belopen op zijn flank – niet evident. Duwde een ultieme mogelijkheid goed tot bij Lukaku”, besluit men bij Het Nieuwsblad.

LEES OOK: Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Meunier was de minste Duivel tegen Kroatië ...

Meest recent

City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

6
6
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

93
93
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

68
68
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

55
55
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

23
23
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

57
57
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

74
74
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

53
53
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

260
260
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

177
177
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

258
258
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

71
71
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

243
243
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

568
568
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

43
43
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

383
383
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

473
473
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

432
432
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

65
65
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

69
69
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

103
103
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

134
134
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

60
60
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

236
236
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

565
565

Meer sportnieuws