Kranten zien zwakke schakel: "Hij was de minste Duivel"

door
Kranten zien zwakke schakel:

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor de Rode Duivels. Hoewel ze tegen Kroatië zeker voldoende kansen creëerden, bleven de Belgen donderdagavond op een 0-0-gelijkspel steken. Hierdoor zit het wereldkampioenschap in Qatar er voor ons land op nog voor het toernooi zijn beslissende fase is ingegaan.


Een bijzonder spijtige zaak dus, zeker omdat de prestatie tegen de Kroaten allesbehalve slecht was. De Duivels lieten het vooral liggen in de vorige match tegen Marokko. Toch liepen ook niet alle zaken van een leien dakje tegen Luka Modric en co. Met name de prestatie van Thomas Meunier was behoorlijk tegenvallend. Daags nadien wordt hij op de sportpagina’s van de Belgische kranten dan ook aangeduid als de zwakke schakel.

Bij de beoordelingen van Het Laatste Nieuws is Meunier bijvoorbeeld de enige Belg met een buis (4 op 10). “Liet zich al in de eerste minuut in de luren leggen door Perisic. Moeite met balaannames, moeite met inspeelpasses en voorzetten. Niet de Meunier van weleer. De minste Duivel”, klinkt het daar. “In de eerste minuten zag hij alle kleuren. En in balbezit ontbrak het hem aan vertrouwen. In de tweede helft voelde hij zich iets beter in zijn vel”, schrijft men bij La Dernière Heure.

NIET ZUIVER
Ook bij SudPresse zag men hoe Meunier het in de aanvangsfase bijzonder lastig had met zijn directe tegenstander Ivan Perisic. En hoe hij vervolgens sukkelde in balbezit. “Offensief gezien worstelde hij met zijn passing en voorzetten”, klinkt het bij de Waalse krantengroep. “Niet de zuiverste Rode Duivel. Blijft het wel voortdurend belopen op zijn flank – niet evident. Duwde een ultieme mogelijkheid goed tot bij Lukaku”, besluit men bij Het Nieuwsblad.

LEES OOK: Alderweireld tipt Garcia: "Dat moet defensie op WK zijn"

Meunier was de minste Duivel tegen Kroatië ...

Meest recent

Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

2
2
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

12
12
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

46
46
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

77
77
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

440
440
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt vurige wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

26
26
'Anderlecht breekt met Hazard: bizarre reden lekt uit'

Het heeft er alle schijn van weg dat Thorgan Hazard bezig is aan zijn laatste maanden bij RSC ...

359
359
Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

294
294
AA Gent all-in: De Mil neemt drastische maatregelen

Na een prangende slotspeeldag verzekerde AA Gent zich voor het tweede jaar op rij van deelname aan ...

86
86
Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt

Na veel vijven en zessen keurde de Pro League eerder deze week een wijziging aan de quota voor ...

112
112
Club Brugge zkt. keeper: 10 opvolgers voor Mignolet

Nog één keer knallen in de play-offs, om dan door de grote poort te vertrekken. Dat ...

537
537
Mannaert hint op verrassende vervanger voor Lukaku

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

607
607
Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

182
182
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

93
93
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

76
76
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

48
48
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

824
824
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

312
312
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

115
115
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

506
506
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

152
152
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

215
215
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

214
214
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

184
184
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

110
110

Meer sportnieuws