Kranten zien zwakke schakel: "Hij was de minste Duivel"

1417 stemmen
Kranten zien zwakke schakel:

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor de Rode Duivels. Hoewel ze tegen Kroatië zeker voldoende kansen creëerden, bleven de Belgen donderdagavond op een 0-0-gelijkspel steken. Hierdoor zit het wereldkampioenschap in Qatar er voor ons land op nog voor het toernooi zijn beslissende fase is ingegaan.


Een bijzonder spijtige zaak dus, zeker omdat de prestatie tegen de Kroaten allesbehalve slecht was. De Duivels lieten het vooral liggen in de vorige match tegen Marokko. Toch liepen ook niet alle zaken van een leien dakje tegen Luka Modric en co. Met name de prestatie van Thomas Meunier was behoorlijk tegenvallend. Daags nadien wordt hij op de sportpagina’s van de Belgische kranten dan ook aangeduid als de zwakke schakel.

Bij de beoordelingen van Het Laatste Nieuws is Meunier bijvoorbeeld de enige Belg met een buis (4 op 10). “Liet zich al in de eerste minuut in de luren leggen door Perisic. Moeite met balaannames, moeite met inspeelpasses en voorzetten. Niet de Meunier van weleer. De minste Duivel”, klinkt het daar. “In de eerste minuten zag hij alle kleuren. En in balbezit ontbrak het hem aan vertrouwen. In de tweede helft voelde hij zich iets beter in zijn vel”, schrijft men bij La Dernière Heure.

NIET ZUIVER
Ook bij SudPresse zag men hoe Meunier het in de aanvangsfase bijzonder lastig had met zijn directe tegenstander Ivan Perisic. En hoe hij vervolgens sukkelde in balbezit. “Offensief gezien worstelde hij met zijn passing en voorzetten”, klinkt het bij de Waalse krantengroep. “Niet de zuiverste Rode Duivel. Blijft het wel voortdurend belopen op zijn flank – niet evident. Duwde een ultieme mogelijkheid goed tot bij Lukaku”, besluit men bij Het Nieuwsblad.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

Meunier was de minste Duivel tegen Kroatië ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

92
92
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

50
50
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

86
86
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

185
185
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

82
82
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

178
178
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

462
462
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

108
108
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

541
541
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

309
309
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

651
651
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

166
166
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

411
411
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

186
186
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

77
77
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

123
123
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

117
117
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

303
303
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

321
321
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

457
457
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

495
495
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

516
516
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

185
185
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

221
221
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

89
89

Meer sportnieuws