Martinez op vingers getikt na bedenkelijke reactie

door
Martinez op vingers getikt na bedenkelijke reactie

Ondanks de nodige kansen in de tweede helft zijn de Rode Duivels er donderdagnamiddag niet in geslaagd om Kroatië te kloppen. Bijgevolg zit het wereldkampioenschap in Qatar er na de groepsfase al op. Een enorme teleurstelling, desondanks reageerde bondscoach Roberto Martinez behoorlijk positief.


De Spanjaard had voor de match van de laatste kans enkele opvallende keuzes gemaakt, maar die mochten dus niet baten. Toch probeerde Martinez vooral om de goede zaken te benadrukken. "Op een WK wedstrijden winnen is niet altijd makkelijk", klonk het voor de camera's van Sporza. "Vandaag creëerden we wel veel kansen. Er is geen spijt, we kunnen met opgeheven hoofd naar huis."

Die laatste uitspraak werd echter op een kritische noot onthaald bij Villa Sporza. "Sorry, de nummer twee van de wereld kan niet al uitgeschakeld zijn in de groepsfase en toch met opgeheven hoofd naar huis", zei analist Gert Verheyen. "Dat geldt alleen voor het laatste deel van deze wedstrijd. In zijn totaliteit is dit gewoon een mislukt toernooi."

WÉL SPIJT
Analiste Imke Courtois vindt niet dat alle pijlen nu gericht moeten worden op Martinez, maar ook zij vond de uitspraak nogal ongelukkig. "Ik ben niet degene die de bondscoach zal uitjouwen, dat vind ik te negatief. Maar ik stoor me wel aan de ontkenning en dat hij zegt dat hij nergens spijt van heeft. Als ik speler was of in die staf zat, zou ik altijd spijt hebben van dit toernooi. Daar stoor ik me wel aan." In ieder geval zal de KBVB op zoek moeten naar een nieuwe bondscoach. Zo kondigde Martinez op zijn persconferentie zelf zijn vertrek aan.

LEES OOK: Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

Martinez moet vertrekken na dit WK ...

Meest recent

Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

28
28
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

23
23
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

117
117
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

58
58
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

70
70
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

236
236
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

122
122
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

225
225
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

111
111
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

158
158
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

276
276
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

417
417
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

94
94
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

379
379
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

40
40
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

305
305
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

49
49
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

637
637
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

196
196
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

201
201
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

64
64
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

81
81
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

199
199
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

197
197
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

101
101

Meer sportnieuws